|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
4.4.2011 22:25:47   
Anoniman
Marko je u subotu (2.4.2011.) rekao prvo "Mmmmmmmmmmmam!", i od onda često ponavlja kada ga ne gledam, nekada je samo "mmmmmmmmmmm", a nekada "mmmmmmmmmmmmmmam". user posted image
U nedelju je prvi put tašio, ne potrefi svaki put, ali trudi se. user posted image
Danas je mrdao ručicom (kao da pokazuje "ti si luda" user posted image ) i kaže "pppppppp"... sumnjam da je to pa-pa, jer se jako obradovao kada sam posle rekla "pa pa", a on zavrteo rukicom!

user posted image

Još da nauči da sedi! user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 11:53:30   
Anoniman
Za djush i mam user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 22:40:19   
indy_25
Meni je ovo za pohvalu jer je moja Sara napoon pocela da hoda uz namjestaj al jos uvijek moram da je pazim jer se opusti pa bi pala da mene nema. I pocela je da ustaje sam uz namjestaj kad sjedi. Samo mi je cudno sto na prtima hoda cini mi se da je hodalica uzrok tome pa sam joj je ukinula ali je dobila drugu hodalicu za rodjendan koja se gura.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 22:43:06   
IVA 11
Bravo za Saru!
Svaka beba se drugacije razvija, ali i moj sin i tvoja cerka su guzonjice prave, treba dic' dupence, ljenjivci ! user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 22:44:24   
indy_25
definitivno je bila lijena i nije htjela a ja sam jadna brinula i pomisljala na najgore dijagnoze user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 23:01:20   
choopa choops
Indi, Tash bravo za malisane user posted image user posted image

Evo da se i ja pohvalim (samo se bojim da se ne ureknem user posted image ), Micko je poceo da brblja, pa pored 'tate' i 'ajde', tu i tamo mu se zadesi da kaze 'mama' user posted image , a dva put je rekao baba i deda.

Sad malo OT...dize se na noge kad mi sjedi u krilu nasuprot mene. E sad ja bi se sa time hvalila, ali nesto mislim da nije to mozda lose jer mu koljena bukvalno klecaju user posted image , a ne zna ni da sjedi cvrsto, vec se odmah obali na stranu user posted image Sa L nije bilo tako cini mi se, kod nje je islo po redu, sjedanje, puzanje, ustajanje, hodanje.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 23:02:38   
Brana
bravo za decicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 23:06:08   
IVA 11
Ja sam pripremila bocu vina da popijem kad bude rekao mama! Ljudi moji, pa ni m nikad nije "rekao", ubicu se. user posted image user posted image user posted image
Choopa, bravo za pricalicu! user posted image Moj bumbar je stabilno sjedio taman oko 7 i po mjeseci, 8. Malo malo pa padne. Nije puzao, ali zato hoce na noge i kad ga stavimo u polozaj da seta i drzimo ga za rucice on pravi korake i nikad ne bi stao! user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 23:09:17   
indy_25
super choopo za djecaka moja sara samo nesto brblja al na bebecem jeziku nesto bljbljblj i kljkljklj i kaka dada. mama to govori od 4 mjeseca a tek sad konta da sam joj mama i tatu zove papa na holandskom govori isto dag na holandskom znaci cao.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 23:10:45   
Brana
i moj je rec mama zadnju rekao,ali ne brini oni sada i da kazu jos uvek ne mogu da povezu sa osobom tek kasnije oko godinu dana znaju kada kazu mama,tata...da povezu sa nama tako da tvoje vreme tek dolazi!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 23:19:30   
choopa choops
Iva evo on ima punih 7 mjeseci i ne zna da sjedi kako treba. Ma nije ni bitno, je ga zblja ne forsiram ni nasta, ali ovo me iznenadilo da se sam ustaje, a ne zna ni da sjedi ni da puzi. bukvalno se bojim da ne polomi koljena kad pocne da se klati user posted image Ali valjda je to normalno (ako je i L to radio user posted image ), nego ja nemam iskustva.

indy ma bitno je da pricaju, jos malo pa cemo kukat za malo tisine user posted image M konta za tatu, tj. okrene se put njega ka kazem gdje je tata, a za mamu i ovo drugo vjerovatno misli da je nekakva hrana ili nesto slicno  user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 23:23:13   
Brana
IZVORNA PORUKA: choopa choops

a za mamu i ovo drugo vjerovatno misli da je nekakva hrana ili nesto slicno  user posted image


moj i misli da je mama hrana (jos dojim)jer cim ga uzmem on mi kaze mama i trazi sikuuser posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 23:25:23   
Anoniman
ŽEne, ne žurite sa tim "mama", kad krenu tu oko godinu ipo da urlaju po kući Mamaaaaa, maaaamaaaa (kao onaj mali iz Family Guy-a), pitaćete se kako je tako brzo zaboravio sve druge rečiuser posted image

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 23:28:22   
indy_25

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Iva evo on ima punih 7 mjeseci i ne zna da sjedi kako treba. Ma nije ni bitno, je ga zblja ne forsiram ni nasta, ali ovo me iznenadilo da se sam ustaje, a ne zna ni da sjedi ni da puzi. bukvalno se bojim da ne polomi koljena kad pocne da se klati user posted image Ali valjda je to normalno (ako je i L to radio user posted image ), nego ja nemam iskustva.

indy ma bitno je da pricaju, jos malo pa cemo kukat za malo tisine user posted image M konta za tatu, tj. okrene se put njega ka kazem gdje je tata, a za mamu i ovo drugo vjerovatno misli da je nekakva hrana ili nesto slicno  user posted image



I ne treba da ga forsiras na nista ni da sjedi ni da stoji ni da puze mozes da ga stimulises sa igrackama al da sam uradi a da ga stavljas kao sto su prije zene radile odnosno i ja sam sa sinom ogradjivala ga ne trebas. Ja sam saru par puta ogradila jastucima zeleci da pocne da sjedi a fizijatar mi je rekla da je ne smijem forsirati jer mogu dobiti kontraefekat nego da je pustim da se sama razvija. Isto sam je stavljala u hodalici vjerovatno zbog toga sad hoda na prstima nece cijelim stopalom. A moja drugarica i moja zaova nisu koristile hodalice a djeca su im prohodala sa 10 mjeseci cak im nisu ni pomagale niti ih ucile da hodaju nego su same prohodale.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 23:35:54   
choopa choops
nedjo znam, ali zar ne bi bilo slatko da kazu prvo mama, a kasnije stalno zovu tata user posted image user posted image

OT....Indy, znam ne forsiram, ali on se sam ustajao u sjedeci jos odavno, ali ne zna da sjedi. nego sjedne i onda se izvali (Crnogorac jelte user posted image ). A nemoj da se nerviras zbog hodalice, ja mislim da to nema veze. Mi imamo obrnut primjer od tvog, L je bila u hodalici i prohodala super, a prijina djevojcica nije, i prohodala sa skoro skoro 16mjeseci. Po mom misljenju to nema veze.

Necu vise OT casna pionirska user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 23:38:58   
indy_25
Ma da choopo svako dijete je razlicito. Moja Sarah je tek pocela da sjedi krajem 10 mjeseca user posted image a i ona je malo crnogorka po meni user posted image necu ni ja vise OT sorry

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
5.4.2011 23:39:44   
Anoniman
Eh, kad bi to tako moglouser posted image Mada, evo Nešine izjave večeras (mm otišao kod kuma da gleda utakmicu, Neša i ja ležimo, on se uspavljuje):
Gde je tata?
Otišao je kod kuma, da se dogovore da ti nameste tv u tvoju sobu, da možeš da gledaš crtaće.

Mama, ustani sa kreveta. Zovi tatu.Neću tv, neću crtaće, hoću mog taaaaaatu!
Krenuo je tata.
Ali ja ne mogu da ga dočekam, oću da je sad tuuuuuuu, kmeeeeeeeeee....

Sad je u "tata" fazi, ja mu ne trebam mnogo.

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
7.4.2011 20:52:37   
Anoniman
Moja Nina se večeras u 7 sati prvi put sama samcata okrenula sa leđa na stomak , i izvukla rukice fino , ma sve! I evo od tad se vrti ko na ražnju , samo se kotrlja! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
7.4.2011 20:54:39   
Verus
Bravo Nina! bubmara na raznjuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
7.4.2011 20:59:03   
Vika
user posted image user posted image user posted image
Tako se i Laza iz čista mira okrenuo pre par nedelja sa stomaka na leđa, onda pauzirao, pa pre par dana sa leđa na stomak više puta, pa pauzirao, pa opet večeras sa stomaka na leđa!

Dakle, totalno neočekivano i nepredvidivouser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
7.4.2011 23:15:36   
gagana83
Mi smo naucili prvu pesmicu,zapravo ne celu pesmu vec jedan deo.
Veceras je, nicim izazvana,odpevala:
"Nuna,nuna nuše
baba beje kuše"user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
7.4.2011 23:17:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Mi smo naucili prvu pesmicu,zapravo ne celu pesmu vec jedan deo.
Veceras je, nicim izazvana,odpevala:
"Nuna,nuna nuše
baba beje kuše"user posted image


Jaoj, slatkishuser posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
8.4.2011 0:53:53   
mati
Mata vec mesec dana pije sokice na slamcicu. Izgleda da je to za ovu temu, danas u kafic-igraonici su nas mame starije dece bas hvalile.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
25.4.2011 12:41:44   
Lilly*
Moja Lena spava do nekih 6 sati, kada više nema šanse da zaspi u krevetiću, nego je stavim u kolica i tako preklopim još malo. Jutros kada se probudila, Mihajlo je ustao, obukao se, i dovezao je u dnevni boravak i igrao se sa njom dok sam ja dremkala (uz virukanje šta rade user posted image ), onda joj je dao nešto da se zabavlja, a on otišao u kuhinju i skuvao mi kafu, sipao u šolju, čak mi je i mleko sipao user posted image Pile moje pametno user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
25.4.2011 12:57:58   
indy_25
Moja ljepotica vec zna da je ona ona user posted image Kada se gleda u ogledalo prvo pokazuje na sebe na ogledalu pa onda prsticem pokazuje na sebe i tipka se u stomak kao da kaze mimikom ovo sam ja. Isto tako i klipove i slike kad joj pokazujem radi to a i mene i muza zna prepoznati na slikama ja je pitam gdje je mama ona pokazuje na mene user posted image .

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here