|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.5.2009 11:33:05   
Anoniman
Baciš macu ujutru kroz prozor, ona se dočeka na sve 4, piški, kaki, kada kreneš na posao, otvoriš joj vrata od ulaza, gore dadilja sačeka da maca uđe u stan i gotovo. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.5.2009 11:34:38   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.5.2009 11:37:38   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kontala sam majke mi za ove sto dovode čuke u park gdje su djeca ...da sebi kupim jednog tigra ili kakvog crnog pantera(on je malo skuplji jbg) pa da ga prosetam po parku ... i da im kazem ma nece vam on nista to je samo mala maca ...

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.5.2009 11:45:04   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

Ja živim u dvorišnoj zgradi, na travnjaku neke penjalice za klince kojima ne možeš prići jer si u govnima do kolena! A pošto je dvorišna zgrada, sve što tiho pričaš zvoni u celom dvorištu a kamoli ako pustiš glas, onda ja izvedem dete i iz sveg glasa viknem "Nemoj sine u travu, tamo samo kerovi smeju da se igraju i kake na dečijem igralištu, a deca se onda ipak igraju na betonu jer tu kerovima prska po nogama kada tu pišaju!" Pa majku mu!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
14.5.2009 12:11:06   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
15.5.2009 19:38:14   
prolece
tako je svuda. kod nas pored zgrade je igraliste u takvom stanju, jos nedeljom ujutro mozes da nadjes gomilu flasa (da li slomljenih, da li celih), iskoriscenih kondoma, poneki brushalter...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
15.5.2009 21:42:35   
NadaR
poneki brushalter.
...
Zar i to gube????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
22.5.2009 11:09:43   
Tara
Sad sam okupala mog psa , ima 55 kg,sva sam mokra,kupatilo mi je
kao da sam imala poplavu user posted image user posted image user posted image
Kicma mi puca, jer je ogromnaaaaaaaauser posted image
Slatko sam se nasmejala, mnogo su smesni kad su mokriuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
22.5.2009 15:47:11   
prase

IZVORNA PORUKA: Tasha RR
"Nemoj sine u travu, tamo samo kerovi smeju da se igraju i kake na dečijem igralištu, a deca se onda ipak igraju na betonu jer tu kerovima prska po nogama kada tu pišaju!"


Znam da znaš, ali da pomenem za one koji ne znaju... Psi ne piške po betonu zato što im kod kuće podmećemo novine tamo de je njihov "WC" pa su navikli da im ne prska. Nisu oni krivi, krive su gazde, to svi znamo. Kod mene u kraju postoji nepisano pravilo, gde se šetaju psi a gde deca. Ako pas nije na povodcu, to znači da dete može da mu pridje i da mu se oklembesi o uši, a on to neće ni registrovati. U suprotnom je na povodcu. Moj pas zna gde sme a gde ne sme. U blizini vrtića i škole sme samo da se vere po nekim ogromnim zapuštenim žardinjerama i tu da obavi nuždu, ako ne može da izdrži do sledeće prilike... Tako jednom ja krenula sa njom kući, mislila da je ona sve obavila, kad penje se ona na žardinjeru. Hajde, pustim je, mrzelo me da se vraćam na njenu livadu (bila sam u 9. mesecu trudnoće). Kad prolazi neka žena i kaže: "Pa zar tu u blizini obdaništa?!". Moj odgovor je bio: "Nisam znala da se vaše dete penje po ovim žardinjerama, ja svoje ne bih tu pustila..."

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
23.5.2009 17:00:59   
sneza24
Imamo dva papagaja,psa i macku.A kad grmi pas u udje u kucu jer se boji.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
23.5.2009 17:08:08   
Tara
Joj to moze da bude gadno, neki kucici bas imaju traume od grmljavineuser posted image
ova moja se ne boji,jos laje ,kao ona je opasna kucauser posted image
Kako se slaze sa macom?
i ja imam macu koja dolazi kod nas samo da jede ,obozavaju seuser posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
23.5.2009 17:12:22   
Tara
Ja imam problem sto moje kuce nece da piski nigde sem u nasem dvoristu,
kad negde idemo na 7,8 sati ,setam je i setam,ali ona nema sanse da piskiuser posted image
nego tek kad dodjemo kuci,znaci u stanju je da trpi 10 satiuser posted image
A to sve ne bi bio problem da nemamo travu koja je pocela da se susi od njene mokraceuser posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
25.5.2009 19:43:25   
marince1
Ja ima preslatkog zlatnog ritrivera!!!Ziveo je sa nama u kuci,ali sam dobila nekakvu alergiju na dlake kad sam zatrudnela i sad je u dvoristu,ali svki slobodan trenutak provodimo a njim!!

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.5.2009 8:44:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prase

"Nisam znala da se vaše dete penje po ovim žardinjerama, ja svoje ne bih tu pustila..."


Jao prase, da mi nisi toliko draga, sada bih ti rekla! user posted image  Deca se popnu svuda!!!! I ja bih jednostavno zabranila da se kerovi drže ukoliko nemaš SVOJE dvorište u kom će to pseto da piški.

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.5.2009 9:41:38   
prase
Ih Tasho, nemoj da si tako na kraj srca user posted image Te žardinjere su inače sa nekim žbunjem koje je puno flaša, djubreta, ko zna čega sve ne... i visoke oko metar.

Poenta je u tome da sve može da se reši kompromisom. Potrebno je samo da se i psima i deci uvedu neka ograničenja, psi ne smeju tamo gde su deca, deca ne smeju tamo gde su psi. Moj mali još nije počeo da hoda, pa možda zato ne vidim problem, a možda ti ne vidiš drugo rešenje osim da se drastično smanji broj pasa zato što nemaš psa user posted image .

Zašto je pas čovekov najbolji prijatelj? Ostavite svog psa i svog prijatelja u gepeke dva različita automobila... Kada se vratite po njih nakon par sati, videćete ko će vam se iskreno obradovati user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.5.2009 9:43:17   
Ana RR
Zašto je pas čovekov najbolji prijatelj? Ostavite svog psa i svog prijatelja u gepeke dva različita automobila... Kada se vratite po njih nakon par sati, videćete ko će vam se iskreno obradovati



user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.5.2009 9:44:17   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Ana80

Zašto je pas čovekov najbolji prijatelj? Ostavite svog psa i svog prijatelja u gepeke dva različita automobila... Kada se vratite po njih nakon par sati, videćete ko će vam se iskreno obradovati



user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.5.2009 9:51:29   
Lu
Ja volim pse imam njemačkog ovčara, baš ću da ga uslikam...za Tashu user posted image
Recite mi molim vas šta su to "žardinjere",tako me zanima jer ne mogu da stvorim sliku u glavi jel smije tu pas ili dijeteuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.5.2009 9:54:12   
Anoniman
Žardinjera:

user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.5.2009 9:57:17   
Lu
Na to mjesto ja ne bi dala ni psu ni djetetu!
A joj pa znam sad...žardinjereuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
26.5.2009 10:55:11   
prase
Iju Tasho, uslikala si prelepu žardinjeru, ja ne bih pustila Lajku na to da se popne user posted image Hajde neću više da se pravdam, a evo slike moje kuce kada je bila mala:

user posted image

Zanimljivo, ovo pored nje su šape koker španijela, koji je sada duplo niži i 4 puta lakši od nje user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
21.7.2009 20:24:25   
Delijagirl
Ja imam dve kuce Laru i Gretu, jednu macu Bellu i jednog macora citaj velikog dasu Kirbya. Tako da smo vec dosta velika porodnica. Ja mislim da su one najbolje zivotinje koje covek moze da pozeli iako me ponekad iznerviraju, uskaceju u kadu, izbace sav pesak iz maceg wcja minut posle toga kad sredim kupatilo, pozvakaju slusalice ili neki drugi bitan gajtan ali sve to zaboravim kad me liznu, dodje u krilo na tretman mazenja ili kad macke pocnu da predu onako fino. Mozda ce pitate kako se slazu posto cesto dobije to pitanje. I moram da vam kazem da si nikad nebh mislila da ce biti tako. Slazu se predivno i cuvaju druga drugu. Kad je vreme za posetu veterinara u kuci nastane opsta frka jer ja po naviki ubacim macke u trasportere i krenem sa njima prema vratima, kuce koje vodi moj muzic pocnu da ga vuku i moram da sacekam jer bi ga u suprotnom slucaju prevrnule. Sve nase zivotinjice su pokupljene sa ulice i jako su vezane jedna na drugu i za nas. Neko vreme sam se plasila kako ce biti kad budemo kuci doneli bebu ali sad kad vidim kako prihvataju nase drugove koji dolaze u posetu sa svojim bebama vidim da nece biti nikakav problem.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
21.7.2009 20:46:21   
Kiki BG
url=http://www.Slikomat.com/slika/3909652.htm]user posted image [/url]

user posted image

evo ovo su dve moje ljubavice user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
21.7.2009 21:16:22   
dunja RR
kiki jel zive zajedno?

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
21.7.2009 23:05:36   
gagana83
Imamo jednu lesiku i zovemo je Mukiuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here