|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
16.9.2009 14:14:58   
Anck Su Nmaun
Oooodlicna slika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
16.9.2009 14:41:35   
cicko
Obozavam zivotinje!!!user posted image  Raspametila sam se kad sam videla sve ove fotke! Ja imam papagaja-Kaludjerica, zove se Kiki, ali nazalost ne umem da ubacim sliku u posta imam bas "blesavih" fotki! Kod mame i tate u stanu imam mesanca, sad je vec 190 godina, ali je prava maza (vidi se da im treba unuceuser posted image ).
A kod mene u komsiluku, kod moje tetke u dvoristu ima jedna preslatka crna labradorka stara 9 meseci, zove se Luna. Obozavam je! nazalost, tamo, kod tetke niko ne brine o njoj- ustvari dobije da jede i pije, i to je to. Niko je ni ne mazi, ni ne ceslja, ni ne setauser posted image ... Oni inace ne vole zivotinje, ali su ovu slatkicu dobili da im "cuva kucu". Mene dusa boli, odlazim kod nje svaki dan, ostanem sat-dva, igramo se, ceskamo,...cini mi se da je ljubav uzajamna, ja sam joj sad i otac i majka! Strasno mi je i plasi me to sto ne znam sta ce biti sa njom kad ja jos malo "porastem" pa se porodim,... Tada verovatno necu moci odlaziti cesto... To me jako rastuzuje, cim na to pomislim pocnem da placem!user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
18.9.2009 11:00:25   
Delijagirl
Evo moje četveronožne dece

Lara koja zna da je negdje gde nesme da bude inace ima oko godinu i kusur, strasna je maza a voli i da se bije u igri naravno i nebih muvu povredila inace mi i veterinar mislimo da je mesanac medju rotwailera i pit bula ili staforda..
user posted image

Greti okrenuta naopacke ... ona je neka grupa avtora ali defenitivno ima u sebi labradorske krvi.
user posted image

Moja četvoronožna devojka sa ruzmarinom Bellatrix La Strange ali zovemo je Bella. Koja trenutno spava u koferu na odeci i nema nameru da se pomeri
user posted image

I eto ovo je najmladji clan porodnice i jedini muskarac veliki dasa Kirby
user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.10.2009 20:43:52   
Anck Su Nmaun
Ih pa ovde je onda uvek veselo...  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.10.2009 20:46:49   
NadaR
Svaka cast DGuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.10.2009 21:17:13   
Delijagirl
Uvek user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.10.2009 23:14:57   
luna7
Ja imam Rotweilera , zove se Đeky ima 4 godine i 8 mjeseci. Sama sam ga dresirala i socijalizirala. Odličan je prema drugim životinjama, pošto često idemo kod muževih roditelja a oni imaju imanje sa dosta životinja njemu je sve to poznato i ne napada ništa. Voli djecu i moja prijateljica je vječito svoju malenu dovlačila knjemu na igranje i onda bi mu se ona držala za uho a on bi ju "šetao" user posted image . Drugim riječima moj Rot je sve ono što većina Rotova nažalost nije. To su jako dobrodušni psi koji bi za svog vlasnika učinili sve. Ja ih zovem psi sa karakterom. user posted image  Iako ima ih koji su izvan kontrole i za to nisu krivi oni već vlasnici koji snjima nisu radili ili nisu dobro radili! Moj Đeky i sutra ide samnom na put od 250 km i veselim se tome. Ja i beba. user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.10.2009 23:17:53   
gina
Imamo persijskog macka koji se zove Jogi i sumsku kornjacu Kokija koja seta po dvoristu user posted image .
Volela bih da imam maltezera ili jorksirskog terijera ali nemam mogucnosti za njih (nemam vremena za toliko nege, cesljanja, lickanja, setanja...) a i ne volim da budu u kuci sa bebama.

(odgovor članu luna7)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.10.2009 10:13:14   
simke
Clan porodice
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.10.2009 10:17:30   
bonita
simke,ne razumem cemu suziceuser posted image
pas je prlepuser posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.10.2009 10:24:20   
Trcosava
imamo - mene!
neviđena sam maza, nisam skupa za održavanje - ne treba mi mesište uopšte, maza sam velika
muve gazim, gađam ubijaam...komarce isto tako user posted image
ne lajem, ponekad mjauknem, ne derem se (još), počistim za sobom, ne kakim svuda po kući...
aaa jel ima neko boljeg ljubimca? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.10.2009 10:29:50   
bonita
IZVORNA PORUKA: Trcosava

imamo - mene!
neviđena sam maza, nisam skupa za održavanje - ne treba mi mesište uopšte, maza sam velika
muve gazim, gađam ubijaam...komarce isto tako user posted image
ne lajem, ponekad mjauknem, ne derem se (još), počistim za sobom, ne kakim svuda po kući...
aaa jel ima neko boljeg ljubimca? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
12.10.2009 10:32:24   
Trcosava
kahm, dokaz koliko volim da se mazim - dva puta napisah user posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.10.2009 12:33:20   
simke

IZVORNA PORUKA: bonita

simke,ne razumem cemu suziceuser posted image
pas je prlepuser posted image


Nema ga vise,neko ga je otrovao...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
13.10.2009 12:35:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Ja imam jedno lepo chupavo kuche....neznam koja je rasa...ali obozavam ga user posted image

user posted image

user posted image



jao, što mi je medeno ovov stvorenje!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
18.10.2009 23:56:09   
Nensi*
user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
19.10.2009 0:02:31   
viking
Kako su vam dobri ovi vaši drugari! Baš vam zavidim! Muž i ja bismo baseta, ali se dvoumimo jer smo slabo kod kuće, pa nam nešto žao da psić bude toliko sam...
Mačke obožavam, ali sam alergična na njih pa ne smem da ih držim user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
19.10.2009 0:19:36   
Delijagirl
Pa macke su odlicne za ljudi koji nisu cesto kuci. Inace viking i ja sam "imala" alergiju na macke tj kod nekih macaka sam crkla od kijanja a kod nekih nista. I posle 2 godine odkako sam vlastnik moje princeze nemam nikakakvih problema.

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
19.10.2009 0:24:43   
viking
Blago tebi, moja alergija je i dalje alive and kicking, jer se raspadnem svaki put kad odem kod nekoga ko ima macu user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
19.10.2009 0:28:40   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: viking

Blago tebi, moja alergija je i dalje alive and kicking, jer se raspadnem svaki put kad odem kod nekoga ko ima macu user posted image


Bas mi zao... A da ides na one terapije gde ti ustvari presiraju alergen ili kako vec to ide?


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
19.10.2009 0:36:21   
viking
Ma digla sam ruke od toga, ja sam alergična na 300 stvari - mačke, polen, ambroziju, aspirin, penicilin, acetisal, andol, ma na šta hoćeš pa sam sad nekako navikla.... Prosto ne znam na koju bih terapiju prvo otišla user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
19.10.2009 0:41:51   
Delijagirl
Hahahahah ti meni pricas? Dobro nemam ja toliko tih alergija koliko i ti ali opet samo jedna pa moze da bude smor veliki. Inace moja trenutno najgora alergija je na orase u srbiji bre sve pravite sa orasima i oni su nacionalna jed user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
19.10.2009 0:43:45   
viking
Kaže se "na orahe" :) Uh, pa to je baš zajebano, oraha stvarno ima svuda i baš moraš da se paziš. Otišle smo od teme, ubiće nas!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
19.10.2009 0:48:56   
Delijagirl
Jesmo ali evo jos to user posted image Otprilike ne usudujem se da kupujem kolace i te stvari u prodavnici jedino ako stvarno ima neka poslasticara gde zene znaju sta prodaju. U maxiju mi samo kaze a kako ja da znam sta su stavili tu unutra.... Da bi njoj trebalo te kako bi znala sta ima... user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
19.10.2009 12:58:17   
cicko
user posted image


user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here