|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baletska skola za decu
18.11.2014 17:02:27   
Buba Mira
Opa, pa zverka to ozbiljno vežba, profi user posted image
Ovo u Nininoj školi nije pravi balet, više je neko istezanje, vežbe za pravilan razvoj i sitna koreografija uz muziku. user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Baletska skola za decu
1.12.2014 19:12:01   
Olga75
danas na oglasnoj tabli : 13 i 14 "Krcko Orascic "i spisak igraca , naravno i zvercica user posted image

moram malo da se hvalim ne zamerite miuser posted image
vec sam rezervisala karte , jos samo cvece da narucim user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Baletska skola za decu
1.12.2014 19:22:00   
choopa choops
Bravo za balerinu user posted image

Pripremi dosta papirnih maramica, ja sam Dunav isplakala kad je L imala nastup (ples, nije balet, ali svejedno) user posted image user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Baletska skola za decu
13.12.2014 12:58:29   
Olga75
danas Krckooo user posted image
joj sve spremno , sad jos pundja i idemo
uzbudjena sam ko siparica
gala koncert i danas i sutra
da vidimo rad i uzivamo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Baletska skola za decu
13.12.2014 13:12:43   
Buba Mira
Bravo Zverka! user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Baletska skola za decu
15.12.2014 13:41:41   
Olga75
evo jedna iz garderobe
user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Baletska skola za decu
15.12.2014 13:47:06   
NadaR
Bravo,bravo, bravoooooo! <3

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Baletska skola za decu
15.12.2014 13:56:21   
Misha i Ljisha
Olga ona je prelepa i izgleda starije kao da je skolarac. Divna je.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Baletska skola za decu
15.12.2014 13:59:45   
Modessty
pravi mali anđeo! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Baletska skola za decu
15.12.2014 16:33:14   
Olga75
hvalaaaa user posted image
samo da ozivim baterije pa cu da okacim i zver u stavu user posted image
joj a u garderobi je bila luuuudnica , glava me je zabolela samo dok sam je presvukla za prvu scenicu u kojoj je bila
al dobro , gorak je hlebac nas roditelja umetnika user posted image
( sad ono balerine vise nema da dobiju nacionalnu penziju a kojeko moze , mozda je nateram da bude cirkusantkinja ako ne bude pruzala preveliki otpor user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Baletska skola za decu
16.12.2014 11:40:02   
lesica
Oooooo duša lepa user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Baletska skola za decu
16.12.2014 11:49:07   
Olga75
Lesice , samo da ti kazem da je zvercica noslila parice da kupi kartu za drugaricu Lenku i njenu mama za premijeru , jedva sam joj objasnila da mama ceka bebu i ne moze da tako tamo - vamo putuje user posted image
sledeci gala koncert ce biti oko Uskrsa , tako da vidi kako ces da se izorganizujes sa Dmajanom user posted image ili da dodju Bane i Lenka , nama je bitno da dodje drugarica user posted image
i ti si nam bitna ali drugarica je drugarica

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Baletska skola za decu
16.12.2014 11:50:31   
lesica
Ooooo srce moje milo, doćiće joj drugarica još kako user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Baletska skola za decu
5.2.2015 14:09:13   
Olga75
ponovo ja , izgleda da samo zver ide u baletsku pa ne zamerite
elem
sutra imaju humanitarnu kraljevsku predstavu , "Zizela "sa igra , pocinje u 17 , ulaznice su 200 dindzi pa da znate
i tako
inace smo juce imali javni cas , dobili ocene , joooj sto su slatke bile
a ja sam zadovoljna ocenama , lepo napreduje , ocekuju jos napretka , meni dosta
dok je njoj lepo i zabavno i meni je user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Baletska skola za decu
3.2.2016 8:42:01   
milicicak
I moje dete krenulo u baletsku skolu :) moja sestra je godinama vezbala balet pa je mini buba stalno smara da joj nesto pokazuje pa je tetka nasla skolicu baleta, upisala dete i tako mi krenusmo...
Mini buba je odusevljena, jedva ceka sledeci cas :) videcemo dokle ce da traje :)
Da budem iskrena, ja nisam nesto odusevljena idejom baleta i svime sto ke vezano uz to ali ako se mini bubi svidja ima da idemo i tacka user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Baletska skola za decu
3.2.2016 9:05:48   
adulence
mili a gde ste je upisali,moja Iva takodje je krenula u oktobru,sada u martu imaju veliki koncert u sava centru,tako se radujemo...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Baletska skola za decu
3.2.2016 9:12:08   
milicicak
Ado, Baletski centar Ana Pflug u Dadovu, imali su upis sad u frbruaru. Bravo za malu balerinuuser posted image ova skolica ima koncerte u decembru i junu, videcemo hoce li uzbudjenje i odusevljenje trajati do tada user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Baletska skola za decu
5.9.2016 14:18:52   
ivannna
moze li neko da mi preporuci neku skolicu baleta na N.Beogradu?

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Baletska skola za decu
13.10.2016 14:26:25   
Marija M.
Baletsku skolu Ane Pflug izbegavati u sirokom luku!
Nastavnica je bahata,bezobrazna i bez skrupula!Histericna je i njeno ponasanje je daleko od pedagoskog!
Od osnovne kulture da ne zna roditeljima da kaze "dobar dan" do varijante da sprovodi neke svoje kaznene forme sto se slobodno moze deklarisati kao psihicko nasilje dece!Posle tri godine provedene tamo smatram da je bilo koja druga skola bolja od ove a verujem i jeftinija!Devojka je kompleksas koji ne ume sa decom da se ponasa.Vadi je samo kolega Nikola zbog koga deca i dolaze.A da ne pricam o tome da se skoro i ne vidi napredak u treniranju,da su im predstave bezlicne bez imalo maste.Sve je lepo upakovana sarena laza sto se shvati kada se malo zagrebe povrsina ispod njenog nasilnog kreveljenja!Neka bude srecna ako u skorije vreme ne popije tuzbu

(odgovor članu marared)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Baletska skola za decu
7.4.2017 10:23:27   
emicaa
Kad nije kasno da se dojete upise na balet ili ples?Ja bih Teodoru upisala mozda sa 5 godina,nije kasno tad?Prvo sam mislila sledece godine ali tad ce krenuti u predskolsko pa ne bih da joj sve odjednom natovarim za vrat

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Marija M.)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Baletska skola za decu
7.4.2017 10:27:11   
Anck Su Nmaun
Pa nije kasno, koliko znam prave se grupice po uzrastu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Baletska skola za decu
7.4.2017 10:42:43   
emicaa
Pa ja bas zato i pitam da ne bude najatarija ili najmladja u grupuci.Pojma nemam kako to ide

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Baletska skola za decu
7.4.2017 10:44:58   
Zemunka85
Joooj al me "ubodoste" u temu user posted image .

Moja L ide u Baletino. Malo je reci da sam prezadovoljna.
Jako profesionalno i ozbiljno rade sa njima. Kada kazem ozbiljno - ne tripujem ja nikakvu balerinu od L, niti imam tih ambicija, niti me to zanima, ali tamo se zna red, nema na casu nema price, kada neko prica - upadanja, ledja su prava sve vreme .. i dosta su strogi. Deca njih vole, stalno im nesto crtaju, donose ... one su sa njima divne, ali autoritet i te kako postoji.
Mene rad odusevljava - uce se lepom ponasanju, lepom drzanju, vezbice koje su na pocetku casa su strava - istezanje, gipkost .. posle toga su lepe koreografije uz decije pesmice .. na priredbama to sve izgleda nestvarno profi i prosle god kada su imali zavrsnu priredbu, bile su najmladja grupa, sve same rade, od izlaska, pozicioniranja, koreografije .. bez greske! Dakle, bas se radi sa njima!
Uniformisane su, svaka grupa ima drugaciju uniformu i meni se sve to jako dopada. OPet ponavljam, ne da bi L bila balerina (pri tom msm da nije talenat uopste user posted image ) vec zbog tog osecaja da ima obavezu, i svega lepog sto tamo uce.
No poslednja dva casa nije htela da ide user posted image nzm sto. Insistira da se ispise user posted image .
One jesu malo stroze, trude se da ih nauce, ali L ide tao vec god dana i nikada nije imala ovu zelju user posted image .
Poslednja dva cassa su joj suzile oci na casu, sto nikada nije, a evo u Ponedeljak i juce, nije htela da ide.
Naravno da je ne teram, pricam sa njom, pa cemo videti sta dalje .. nadam se da je prolazna faza i da ce se opet vratiti, jer je zaista prelepo .. meni user posted image .

Emice, svakako da nije kasno, to u tom uzrastu i dalje nema veze sa baletom-baletom. To su neke druge stvari u pitanju, bas ovo gore o cemu pisem ...
Kod nas su po grupama odvojeni. Od 3-4, 4-5 itd ...

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 7.4.2017 10:46:04 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Baletska skola za decu
7.4.2017 11:12:40   
IvanaSK RR
Emice, nije kasno.
Zemunka, mozda joj se nešto desilo tamo? Ili je umorna samo..
Javi sta je razlog i sta ste odlucile.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Baletska skola za decu
7.9.2017 23:34:30   
mama Jo
Moja rodjaka je od ove godine krenula u drzavnu baletsku i prezadovoljna je... to je kao niza baletska skola

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image
Click Here