|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pihtije idu sa godinama
19.11.2011 19:05:27   
Anoniman
Uh, ja volim pihtije bas. I to je doslo sa godinama. Uopste ne moraju da budu ljigave i zelatinaste. Pored ovog sto je Olga navela, moze i tih butkica i svega, pa posle se ubaci samo to meso, ko ne voli ne morda da delje papke, a prelije tom supom od kuvanja. Ja volim kad ima svega po malo. Samo kad je dobar beli luk, sad ima neki kineski koji smrdi ko djavo. I ne moraju obavezno da imaju onu masti a alevu papriku preko.

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pihtije idu sa godinama
19.11.2011 19:31:48   
minavb
Mmmm, pihtijeeeeeeuser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pihtije idu sa godinama
19.11.2011 19:32:46   
Anoniman
Sad cu da ih porucim sveki, idite bre dodjavola user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pihtije idu sa godinama
19.11.2011 19:36:30   
vukosava
Ja ih jos nijednom nisam probala...

< Poruku je uredio vukosava -- 19.11.2011 19:38:02 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pihtije idu sa godinama
19.11.2011 19:38:16   
Olga75
pa zima je pravo vreme za takvo kuvanje user posted image
ja sma porucila mami , nadam se da ce ovih dana da skuva


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pihtije idu sa godinama
19.11.2011 19:38:23   
minavb
Kazem ti ja Vuko, ti si cudo nevidjeno.user posted image
Misu, zovi na piktije.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pihtije idu sa godinama
19.11.2011 19:41:54   
Anoniman
Sveki vec sutra ide u shopping. Donecu kod mene pa c te zvati user posted image samo da se ne porodim dok ih se ne najedem user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pihtije idu sa godinama
19.11.2011 19:44:51   
minavb
Brojis sitno, sveki mora da pozuri.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pihtije idu sa godinama
19.11.2011 20:08:00   
Tea2
Mogu li se praviti od teleceg mesa?

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Pihtije idu sa godinama
21.11.2011 23:39:52   
crazymama
IZVORNA PORUKA: minavb

Mmmm, pihtijeeeeeeuser posted image


ti me, zeno, svaki put iznenadis! sve te zamisljam da po ceo dan grickas spargle i zelenu salatu, a ti mmm pihtije... to bre vise lici na mene :)

MMM, PIHTIJEEE... jedu mi se danima...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Pihtije idu sa godinama
23.11.2011 18:06:57   
crazymama
kad nece breg muhamedu, muhamed ce bregu :)
napravih ja pihtije malo pre, samo jos da se stegnu do sutra user posted image

nisam nasla ni nogice ni usi ni nista slicno, kupila sam junece sa koskom, jedno dimljeno rebro, imala neku smrznutu slanicu u zamrzivacu koju sam odvojila kad kuvam pasulj... sve to sam kuvala 3 sata na laganoj vatri, posle toga procedila, prstima odvojila meso, posolila, pobiberila, posula belim lukom, a u supici sam rastvorila 3 zelatina, i prelila... eno ih na prozoru hlade se, a preko noci se sele u frizider :)

ako uspeju, slikam sutra ;)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Pihtije idu sa godinama
23.11.2011 19:37:58   
minavb
Zeno moja, vidi samo sastav pihtija. Sve sami proteini, diiivni kolagen, pa ima li sta zdravije i korisnije? Mmmm, pihtije!user posted image  

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Pihtije idu sa godinama
23.11.2011 19:44:32   
Verus
Ja sam ih volela i kao dete, ali mamine. Sa finim komadicima mesa, pa onako, naletis na ponesto krckavo, pa beli luk..njaaam. Ja nisam nikad pravila, ne znam ni dal bih znala kako se prave? Skuvas supu od kog mesa i kako sta??
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Uh, ja volim pihtije bas. I to je doslo sa godinama. Uopste ne moraju da budu ljigave i zelatinaste. Pored ovog sto je Olga navela, moze i tih butkica i svega, pa posle se ubaci samo to meso, ko ne voli ne morda da delje papke, a prelije tom supom od kuvanja. Ja volim kad ima svega po malo. Samo kad je dobar beli luk, sad ima neki kineski koji smrdi ko djavo. I ne moraju obavezno da imaju onu masti a alevu papriku preko.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Pihtije idu sa godinama
23.11.2011 21:18:22   
Brana
Kod mene je situacija:"Godine prolaze,a pihtije ostaju kao ruzna uspomena" user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Pihtije idu sa godinama
23.11.2011 21:19:00   
crazymama
ako ove moje uspeju, moci cu da kazem - NISTA LAKSE :) eno ih na prozoru, stezu se!

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Pihtije idu sa godinama
23.11.2011 21:22:51   
Anoniman
Verus, ja ih nikad nisam pravila. Ali imas Olga je pisala na prethodnoj strani sta ide. Ne znam gde bi ti to mogla da kupis tu kod tebe. Mozda na nekom marketu ili ako ima neka italijanska cetvrt, oni sigurno imaju te svinjarije.

(odgovor članu crazymama)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Pihtije idu sa godinama
24.11.2011 8:15:38   
Anoniman
Jao žene user posted image Kod mene su masline i rakija već stigle s godinama, ali još ne dolazi voz sa pihtijom!!! user posted image Ne mogu tu teksturu u ustima, jiiiiih!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Pihtije idu sa godinama
24.11.2011 11:20:59   
crazymama
user posted image  evo mojih, SAVRSENE! i bez imalo "svinjarija"... samo cisto junece meso, suva rebarca, beli luk, biber :)

user posted image

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Pihtije idu sa godinama
24.11.2011 12:04:55   
Verus
user posted image
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Verus, ja ih nikad nisam pravila. Ali imas Olga je pisala na prethodnoj strani sta ide. Ne znam gde bi ti to mogla da kupis tu kod tebe. Mozda na nekom marketu ili ako ima neka italijanska cetvrt, oni sigurno imaju te svinjarije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Pihtije idu sa godinama
24.11.2011 12:16:38   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: minavb

Zeno moja, vidi samo sastav pihtija. Sve sami proteini, diiivni kolagen, pa ima li sta zdravije i korisnije? Mmmm, pihtije!user posted image  


Ne bih mogla da ih jedem sve i da su eliksir mladosti user posted image Užasan šmek mi imaju, ma fuj.
Recimo, kao dete nisam podnosila pečenje, a sad ga volim.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Pihtije idu sa godinama
24.11.2011 12:19:48   
Olga75
eto vidis Alex , kad je stiglo pecenje moze biti da su sledece pihtije user posted image
mogu one da se kuvaju i kao supa sa svim povrcem ( sargarepa , persun , celer , pastrnak ) bitno je da se duuuugo kuva da bi se upihtijalo da ne kazem zeliralo bez dodavanja zelatina i da budu providne , u stvari to je bitno mojoj mami da budu baaas bistre


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Pihtije idu sa godinama
24.11.2011 12:25:49   
bratzz
Moja mama pravi bele pihtije,svi se oduseve i rado ih jedu a meni one smrde narocito kad se kuvaju tako da nema sanse da bi to jela.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Pihtije idu sa godinama
24.11.2011 12:31:44   
hanka
Nisam mogla da smislim pihtije do pre 2 god.Tad me je mm dok smo bili u kafani i mezili kiseli kupus uz rakijicu tj ja pelinkovac naterao da probam.Mislila sam da cu se onesvestiti kad ono odlicna kombinacija user posted image

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Pihtije idu sa godinama
24.11.2011 19:11:09   
crazymama
mmm, kiseli kupus, pelinkovac i pihtije :)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Pihtije idu sa godinama
24.11.2011 20:28:40   
minavb
IZVORNA PORUKA: *Alexx*


IZVORNA PORUKA: minavb

Zeno moja, vidi samo sastav pihtija. Sve sami proteini, diiivni kolagen, pa ima li sta zdravije i korisnije? Mmmm, pihtije!user posted image  

Ne bih mogla da ih jedem sve i da su eliksir mladosti user posted image Užasan šmek mi imaju, ma fuj.
Recimo, kao dete nisam podnosila pečenje, a sad ga volim.

Videces, kao pecenje, i pihtije idu s godinama. Cm, od te kombinacije sa pelinkovcem bih se garant izbljuvala.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here