|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
9.5.2012 7:35:56   
isidora88

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Kod Cartersa mi se jedino ne dopada što im ništa nije baš mekano, posebno bodići. Kanz je neuporedivo kvalitetniji i praktičniji (termo tregerice koje se kopčaju između nogu ali tako da se kopčanje ni ne primeti a kamo li da negde duva kroz otvor između drikera). C&A mi je kvalitetniji mnogo od H&Ma, imala sam H&M stvari koje su bile super ali i one koje su se posle drugog puta raspadale, sa C&A nisam imala loša iskustva.


ja ne znam gde si ti gledala takve bodice ali sve stvari koje kod njih kupim jako mekane i mateja njihove bodice stalno nosi i nista im ne fali a otkuvavam ih stalno,kao novi su.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Dečija garderoba
9.5.2012 8:25:56   
Anoniman
Nisam ja rekla da je Carters loš, samo da ima i bolje. Ja sam Carters kupovala dok nisam otkrila Kanz i dok se kod nas nije otvorio C&A, sad sam prestala jer sam našla nešto po mojim merilima bolje. C&A je po kvalitetu u rangu Cartersa samo 3 puta jeftiniji pa mi se ne daju pare za Carters, a Kanz je nešto skuplji od Cartersa ali i daleko kvalitetniji pa mi nije žao da ga adekvatno platim.

A bodići su mekši definitivno, Cartersovi su od istog pamuka od koga se prave majice a C&A i Mother Care od mekanijeg.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 427
   RE: Dečija garderoba
17.5.2012 20:56:53   
Anoniman
Upala sam danas u c&a i kupla svasta...

Marku:
Ono izjedna al kratkih rukava i ratkih nogavica 800din
2 bodica bez rukava 350din komad
4 majce bez rukava 800din 2 kom

Luki:
Dva pamucna sorca 800din 2 kom
Sorc od onog materijala kao za vodu 800din
2 majce bez rukava 300din kom
2 majce kratkih rukava 600din kom

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 428
   RE: Dečija garderoba
17.5.2012 21:58:30   
pepeljuga
C&A je po kvalitetu u rangu Cartersa


Ne bih se slozila, Carter's je po meni ipak mnogo boljeg kvaliteta nego C&A, jeste skuplji ali i bolji, a i neuporedivo lepsi, mada je to stvar ukusa pa je glupo porediti. Carter's bodici su mi isti i posle milionitog pranja i otkuvavanja itd. a, primera radi, set H&M bodica se sav izvrnuo posle duplo manje pranja. Ja recimo bas volim H&M ali nije to neki kvalitet.


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Dečija garderoba
17.5.2012 22:31:16   
madre
i ja obozavam cartersuser posted image njihovi bodici su mi neprevazidjeniuser posted image za bogdana vise nema velicina i bas mi je zao zbog toga...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Dečija garderoba
17.5.2012 22:36:32   
madre
inace i ja sam bogija pre neki dan obukla kompletno u c&a, nisu ni oni uopste losiuser posted image
takodje mu narucujem dosta iz nexta i h&m-a... sve mi je slicnog kvaliteta (najlosiji h&m)...

< Poruku je uredio madre -- 17.5.2012 22:47:42 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Dečija garderoba
17.5.2012 22:38:58   
pepeljuga
za bogdana vise nema velicina i bas mi je zao zbog toga...


e da, smrc user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Dečija garderoba
17.5.2012 22:42:41   
Anoniman
Ali pepeljugo, ne možeš porediti H&M i C&A.

C&A bodiće koje je Luka nosio, sada nosi Marko. Kao novi su, nisu se iskezečili, čak ni boje nisu isprane.
Ja se kunem u C&A bodiće, naj naj su mi po kroju jer su uski.
U H&M kupujem one majce što idu u pakovanju od dve, taman traju jednu sezou, a za te pare zaista ne mogu ni očekivati da traju duže, i extra su mi njihovi šorcevi i farke. H&M je više moderan nego kvalitetan (po mom iskustvu), dok C&A ima neku klasiku ali po meni kvalitetniju nego H&M.

Ja recimo nisam oduševljena Cartersom.
Da me ne shvatite krivo, imala sam za Luku trenerkicu, nosio je baš dugo, i ništa joj nije, eno Marko je nosi. Takođe, kupila sam Marku one letnje zeke, isto su super služile. Ali, mnogo su skuplji od C&A, a ja ne primećujem da stvari traju toliko duže.

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 433
   RE: Dečija garderoba
17.5.2012 22:49:45   
Anoniman
Isto. C&A bodići nam se nisu ni pomerili ni boja ni mekoća a imala je neke baš jarke roze i ljubičaste, eno ih čekaju drugu bebu... Ne vidim da je Carters imalo kvalitetniji od C&A (od H&M jeste) a 3 puta je skuplji.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 434
   RE: Dečija garderoba
17.5.2012 22:57:42   
Snelle

IZVORNA PORUKA: madre

i ja obozavam cartersuser posted image njihovi bodici su mi neprevazidjeniuser posted image za bogdana vise nema velicina i bas mi je zao zbog toga...

Oni sve rade samo do 24 meseci, jel da?

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Dečija garderoba
17.5.2012 23:06:26   
madre
ne sve, ali bodice da...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Dečija garderoba
18.5.2012 0:25:45   
gagana83
I ja ne volim Carters. Za tu cenu nikakav kvalitet. H&M volim zato sto imaju skroz fensi stvarcice za decu, kvalitet manje- vise, mogu i tu da se nadju jako kvalitetne stvari. A njihove pamucne haljinice obozavam, moje dete ima 2 koju, verovali ili ne nosi vec trecu godinu. Interesantni cu mi ti njihovi krojevi, moze dete da ih nosi 2-3 godine a da se ne omali. Nadjoh pre neki dan neku majcicu na kojoj pise 12-18 meseci, taman sam htela da je odlozim da ceka drugo dete, probam je Uni a ona joj taman user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Dečija garderoba
18.5.2012 13:02:52   
madre

IZVORNA PORUKA: gagana83

Nadjoh pre neki dan neku majcicu na kojoj pise 12-18 meseci, taman sam htela da je odlozim da ceka drugo dete, probam je Uni a ona joj taman user posted image

bogi jos uvek nosi tu velicinu majcica, sorcice takodje... bodici su mu mali a pantalonice kratke u toj velicini...


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Dečija garderoba
18.5.2012 13:22:21   
Shishica
Definitivno najkvalitetnije i najjeftinije pazarim u ZR-u u Milupinu. Isla sam i u Madjarsku i nasla ponesto, ali nista drasticno manja cena..cak mozda i nije niza. mozda nadjete jednu stvar povoljniju dosta.. U Grckoj u Dzambu isto tako..

Kako gledam i neke cene koje su ovde postavljane dosta su vece..

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Dečija garderoba
18.5.2012 14:30:11   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

C&A je po kvalitetu u rangu Cartersa


Ne bih se slozila, Carter's je po meni ipak mnogo boljeg kvaliteta nego C&A, jeste skuplji ali i bolji, a i neuporedivo lepsi, mada je to stvar ukusa pa je glupo porediti. Carter's bodici su mi isti i posle milionitog pranja i otkuvavanja itd.



Slažem se. Mi smo većinu kupili u Kanadi i kao novi su posle milion pranja.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Dečija garderoba
18.5.2012 15:31:36   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

C&A je po kvalitetu u rangu Cartersa


Ne bih se slozila, Carter's je po meni ipak mnogo boljeg kvaliteta nego C&A, jeste skuplji ali i bolji, a i neuporedivo lepsi, mada je to stvar ukusa pa je glupo porediti. Carter's bodici su mi isti i posle milionitog pranja i otkuvavanja itd.



Slažem se. Mi smo većinu kupili u Kanadi i kao novi su posle milion pranja.



I C&A su...

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 441
   RE: Dečija garderoba
18.5.2012 15:45:34   
Ana RR
Imamo mi i C&A bodiće, ne kažem da ne valjaju, daleko od toga, ali meni se više dopada Carter's, Canz, OshKosh...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Dečija garderoba
18.5.2012 15:55:29   
Anoniman
Carters Kanz OshKosh su u istom rangu cene ali od ta tri Kanz je neuporedivo kvalitetniji. Tako da od ta tri kupujem uglavnom Kanz, a Carters sam prestala kad se otvorio C&A jer jeste malo lepši ali nije kvalitetniji pa nekako mi se ne daje 3 puta više para za nešto što će nositi dva do 3 meseca. Nisam ja rekla da je Carters loš, samo da mislim da ne vredi tih para koliko kod nas košta. Da su nam američke cene, drugačije bih se postavljala.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 443
   RE: Dečija garderoba
23.5.2012 17:44:05   
zivka
Carters mi se svidja ali samo videla sam i ko proizvodi...Inace kupila sam kod nas u lokalnoj prodavnici bodice i supr su -kineski znam 100% pa mi jedna zena rece pa iste su kupili samo imaju etiketu Carters...A C&A su ok

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Dečija garderoba
28.5.2012 18:10:02   
isidora88
jos malo nove garderobice user posted image
user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Dečija garderoba
28.5.2012 18:11:55   
Anoniman
online shoping user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 446
   RE: Dečija garderoba
28.5.2012 18:44:22   
isidora88
mrzelo me da idem sama u segedin pa sam lepo porucila sve online,kupovina iz fotelje user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Dečija garderoba
28.5.2012 18:45:04   
Anoniman
Mene ta fotelja ubi user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 448
   RE: Dečija garderoba
28.5.2012 21:48:21   
pepeljuga
isidora, super su stvarcice user posted image

Nisam ja htela da pametujem, ja samo kazem sta se meni vise svidja, meni je Carter's zilion puta lepsi od C&A, ali to je stvar ukusa. H&M takodje volim ali imamo i gomilu, gomilu no name stvarcica koje su fenomenalne. Da imam proizvoljno para, ne bi mi nosili nista osim Benettona, ja sam Benetton fan user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Dečija garderoba
18.10.2012 20:17:28   
bulka
user posted image

user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here