|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
18.10.2012 20:21:23   
bulka
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Dečija garderoba
14.11.2012 22:20:32   
tijatija
Nikolina robica za iz bolnice, strina ga je spremila user posted image

user posted image

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Dečija garderoba
1.12.2012 23:16:32   
madre
tija, nikola ce biti pravi smekeruser posted image super je arderobicauser posted image
zene, je l zna neko de mou da kupim kabanicu za dete?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Dečija garderoba
1.12.2012 23:25:37   
Snelle

IZVORNA PORUKA: madre

zene, je l zna neko de mou da kupim kabanicu za dete?


Ako ne mora da bude neka specijalna - kod Kineza, odlične su, ama baš ništa im ne fali!


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Dečija garderoba
1.12.2012 23:55:38   
pepeljuga
U Aksi ima preslatkih a nisu nesto ni puno skupe, stade mi sad mozak koliko su ali znam da nije bilo nesto strasno.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Dečija garderoba
2.12.2012 0:14:11   
Azra_
Drugarica me je zadužila da joj pomognem da kupi odeću za bebu. Očekuje porođaj u januaru. Kako nam je fond bio ograničen, okrenule smo se i nekim drugim izvorima i kupovali polovne stvarčice. Naravno, tek nakon što smo pronašle ženu koja prodaje ove divne stvarčice i više nego korektna. Pošalje nam slike, mada ima stranu na netu, ponudi cene, a uvek pošalje i neki poklončić uz kupljene stvarčiceuser posted image ... Pisala sam u delu prva bebina garderoba. Skoro je drugarica za ćeru kod te iste žene kupila prelepe stvari. Jesu polovne, ali bez ikakvih oštećenja i mana. Ja sam imala blagi otklon ka tome, ali kad vidite da su stvari bukvalno kao nove... Nešto što biste platili 4000-5000din u radnji, polovno kupite za 500-600din.

Evo nekih sličica...naročito sam slaba na krpice za devojčice, za dečake je nekako manje privlačno...

user posted image

user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Azra_ -- 2.12.2012 0:24:10 >

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Dečija garderoba
2.12.2012 17:39:51   
anchycka

Radim garderobu po vasoj porudzbini, mozete naruciti odredjenu boju, velicinu. Uskoro cu okaciti slike novih komada odece. POZDRAV!
ANA!

EDIT Ana RR: Reklamiranje na forumu nije dozvoljeno.



< Poruku je uredio Ana RR -- 2.12.2012 22:08:34 >

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Dečija garderoba
2.12.2012 20:56:59   
Snelle
Juče smo kupili OVU jaknicu. Uživo je još lepša i preslatko stoji, jer je krojena kao haljinica.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu anchycka)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Dečija garderoba
2.12.2012 21:11:21   
Sesilija 83
Snelle bas je slatka... a ja sam u nekim kineskim radnjama nasla Carters bodice,sa kratkim rukavima 200din,a sa dugim 250,.... a u mendo radnji isti takvi 3 kom2,400, eto,a sad imaju na snizenju i letnje kompletice isto njihove po 500 din... sta reci kod nas je sve moguce....

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Dečija garderoba
2.12.2012 21:15:17   
Snelle
Sesilija, i lesica je pričala da u Bg-u u kineskom tržnom centru može da se nađe markirana garedoba sa sve etiketama po smešnim cenama.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Dečija garderoba
2.12.2012 22:37:48   
pepeljuga
To su stvari koje iz nekog razloga nisu prosle kontrolu, mozda neki kriv sav ili pogresan konac, ponesto od toga se verovatno ni ne vidi golim okom ali velike firme to odbace, Kinezi kupe na kilo i eto.
Mi smo kupili u Menda outletu bas dobre suskave Knot so bad pantalonice na tregere koji mogu da se skinu, tako da smo spremni za sneg user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Dečija garderoba
2.12.2012 22:45:18   
Sesilija 83
Vrlo moguce, a mislis li na mendo outlet u immo centru ili neki drugi??

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Dečija garderoba
2.12.2012 23:19:58   
madre
snele, pepeljuo, vala vam, poledacu i na jednom i na druom mestu, bas nam treba kabanica... snele, kod kojih kineza si ti kupila?user posted image super vam je nova jasauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Dečija garderoba
2.12.2012 23:22:31   
marince1
Bulka preslatko je user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Dečija garderoba
3.12.2012 10:20:02   
Snelle
Madre, u V. Mišića, kod menjačnice.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Dečija garderoba
3.12.2012 15:29:06   
pepeljuga

IZVORNA PORUKA: Sesilija 83

Vrlo moguce, a mislis li na mendo outlet u immo centru ili neki drugi??



Immo centar

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Dečija garderoba
7.12.2012 0:10:01   
Azra_
Mame, imate li iskustva sa F&F stvarčicama? Mi smo imali jednu trenerkicu za po kući , nije bila loša. Videla sam kod jedne žene one jednodelne pidžame, pa me zanima, ako znate, kakvi su im bodići i pidžamice? Obično idu u paketu, 3-5bodića, ili 3 pidžamice...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Dečija garderoba
16.12.2012 21:36:54   
cani
Mi imamo 10-tak bodica i trenerkica F&F i sasvim su ok,ne razvlace se,fin je pamuk...

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Dečija garderoba
16.12.2012 23:07:49   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Azra_

Mame, imate li iskustva sa F&F stvarčicama? Mi smo imali jednu trenerkicu za po kući , nije bila loša. Videla sam kod jedne žene one jednodelne pidžame, pa me zanima, ako znate, kakvi su im bodići i pidžamice? Obično idu u paketu, 3-5bodića, ili 3 pidžamice...

Nema pravila, imaju jako dobre i kvalitetne stvarcice i one losijeg kvalitreta.
Moje iskustvo je da su im one pidzamice sto idu po 2 u kompletu lose a bodici i zeke uglavnom ok.
Ovo ti kaze neko ko se bavi prodajom decije garderobe user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Dečija garderoba
14.3.2013 13:10:05   
daca77
A ja ne znam gde mogu naci lepe haljinice, suknjice za devojcice od 6 i 7.god. Muka mi je vise od ovih kineza i njihove robe.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Dečija garderoba
14.3.2013 13:13:48   
Anoniman
Daco preko fb naruci h&m haljinice imaju prelepe, a nisu skupeuser posted image

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 471
   RE: Dečija garderoba
19.3.2013 13:46:49   
Azra_
Mame, jeste li kupovale bodiće Extreme Intimo za bebe i dečicu? Kakvi su? Mi imamo njihove pidžamice, super je pamuk, a bodiće nismo kupovali, a naručila bih mu jer u radnji koju imam u blizini imaju veš samo za odrasle pa ne mogu tu ni da pogledam kakvi su , ni da kupim.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Dečija garderoba
20.3.2013 13:34:52   
minnica
Ja nisam kupovala, ali sam videla uživo i izgledaju mi dobro stvarčice. Ne znam jedino kako se ponašaju pri pranju, ali ako je kao njihove pidžame i donji veš za odrasle, onda ne može biti loše.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Dečija garderoba
20.3.2013 13:41:28   
Azra_
Naručiću ovih dana, pa šta bude...javiću iskustva.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Dečija garderoba
20.4.2013 0:18:47   
Azra_
Evo da pomognem mamama koje imaju EI stvarčica za koje sam se i ja raspitivala. Pošto u radnjama nije bilo nekog izbora, naručivala sam na neviđeno. Kvalitet je standardno dobar, nemam zamerku. Jedino je malo diskutabilno oko brojeva. Npr.92 bodi jedan model sa dugim rukavima izgleda kao br 86, dok model bodića sa kratkim rukavima br.92 je dosta veći od uobičajenih za taj broj. Svakako da je sigurnije da se uzme veći broj, a i ako želite nešto da zamenite, možete se dogovoriti....

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...
“U životu najviše žalim što nisam rodila t...
Zatvorila sam oči i videla nas za 10 godina. Videla sam porodične odmore sa planinarenjem kroz kozje staze i igranje na ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here