|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
19.6.2013 13:41:36   
lanajelena
Ja sam odlepila na deciju garderobu,samo pregledam albume na fb i porucujem,dosla sam do bankrota user posted image ,kad prestaje ta opsesija meni toliko stvari treba za sebe a sve mi bude zao user posted image

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Dečija garderoba
19.6.2013 13:54:59   
Peace*
Е па ја сам вала почела да трошим и на себе. И баш ме брига. Реално, имају ствари и ствари и не треба им. Луки би можда и требало, али Марку сигурно не.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Dečija garderoba
19.6.2013 14:34:52   
lanajelena
Imam i ja momente kad kazem dosta vise sad sam ja na redu i odem u grad i opet blejim po dec.buticima i meni uglavnom nista ne kupimuser posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Dečija garderoba
19.6.2013 16:21:03   
Anoniman
Lana isti problem imam, samo narucujem, zato sam resila da blokiram fb nalog do kraja ispitnog roka da bih ucila i da ne bih narucivala... koliko ovo moje dete ima stvari, i ja opet narucujem... sada sam ja na redu user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 479
   RE: Dečija garderoba
19.6.2013 17:08:12   
Shishica
Isto! Isto tako i ja. Ove godine bukvalno nista nemam! Dosla sam do dna dna! Znaci nista od odece nemam, idem u ritama nekim i ne izlazi mi se napolje, a opet samo me decije interesuje user posted image
Moracu ovih dana ozbiljno da se pozabavim samom sobom..

Lena ima Emino, Ema ima dovoljno sasvim novih ritica za leto.. tako da cu sada ja malo..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Dečija garderoba
19.6.2013 22:16:04   
Ivanka 75
Uđem ja veceras u Ivin ormar i izvadim 10-ak haljinica, 10-ak šorceva, nekoliko ne znam ni ja koliko bermuda (nikad obučenih!!!), nekoliko kombinezona, 20-ak majica, ....
Pa da ne obuce isto 2 meseca!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Dečija garderoba
19.6.2013 23:25:48   
Anoniman
Ivanka sta mi pricas , peglala joj moja sveki pre neki dan letnje stvari, imamo 18 novih neobucenih haljinica, 42 bodica sa kratkim rukavima, sorceva, majcica, i to joj sve moja sveki i njena sestra donose iz nemacke, i ja opet trpam preko neta, rekla sam necu vise, ali opet pokleknem...user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 482
   RE: Dečija garderoba
21.6.2013 9:26:52   
Shishica
user posted image juuuu! Tolikooo imate?! Pa ja sam onda super user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Dečija garderoba
21.6.2013 18:10:55   
Anoniman
Shi , sve molim boga da drugo bude zensko pa da opet iskoristimuser posted image inaceuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 484
   RE: Dečija garderoba
21.6.2013 18:50:20   
Ivanka 75
Menjamo svaki dan novo odelo user posted image
Bas smo fensi, a ona obožava da se presvlači user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Dečija garderoba
8.7.2013 1:26:27   
srecnazvezdica
Devojke , kako do cartersa preko FB ? Vidim da ste narucivale i da ste zadovoljne , pa bih da procunjam i ja malo po tim albumima user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Dečija garderoba
19.9.2013 1:13:20   
Azra_
Ja šizim! Nikako da uhvatimo red sa jesenjim stvarčicama. Dok ja uparim gornje i donje delove, dođe zima...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu srecnazvezdica)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Dečija garderoba
19.9.2013 8:06:55   
Anck Su Nmaun
Uff kad pocne jesen ili prolece.. garderobe nikad dosta.. vise od pola prerasle, nesto vec iscepano od silnog puzanja po vrticu ( T naravno) ... gledam da ne preterujem bas iz tog razloga da nesto nece nikad obuci. Zato ono sto ne vole da nose ne kupujem, haljinice NIkad ne kupujem jer ih ne vole , T farmerice ne podnosi....vristi kad ih oblaci, tako da su nove ostale seki ona hoce.

Sad mi jos ostalo Tacki patike i zimsku jaknu!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Dečija garderoba
20.9.2013 0:19:23   
Azra_
Ja dečaku ne kupujem farmerice. Po meni to nije za decu, osim za slikanje u trajanju od 15ak minuta. Nekako su im noge sputane, stegnuti su...ili meni to tako deluje. Mi nalazimo neke lepe pantalone, komfornije i kombinujemo sa bluzicama , to kada je neka prilika baš posebna, inače smo u trenericama. Imamo dosta kompleta, Zara, C&A... Sve su prelepe, a udobne.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Dečija garderoba
20.9.2013 8:24:04   
Anck Su Nmaun
Joooooj ode post citav user posted image

Bas to Azra, farke su krute i nisu udobne za igru, trcanje, valjanje, puzanje pogotovo po vrticu, i necu da ih forsiram uopste!
Ni haljine ne vole (imamo ih 10 tak ni jednu JA nisam kupila, sem jedne za 1 rodj.) jer im zapinju u igri, odmah je vuce da skine.

Tako da kod nas samo helanke i trenerke dolaze u obzir!
Bitnije mi je da je njima komotno nego da lice na princeze...one su ionako mamine princeze!

Vaspitacica bas na prvom roditeljskom to napomenula roditeljima, nemojte ih slati obucene kao princeze, prvo nije im udobno a drugo zabrljace se bojama pa nemogu ni da budu opustena u igri , kad crtaju i sl .

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 20.9.2013 8:25:05 >

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Dečija garderoba
20.9.2013 21:37:13   
Figaro88
Mi smo povadili stavri od prosle zime i bukvalno je sve do jedne prerasla.Kupili smo dve bodi bluzice,dve debele dukserice,prsluk,farmerke helanke i trenerku,a treba da kupimo jos puuuuno,a cene uzasuser posted image
Ja volim farmerke,Andrea ih nosi cesto,i nisam primetila da joj smetaju u igri,samo pazim kakve joj kupujem.Jedino sto su joj one koje joj odgovaraju u duzini velike oko struka pa gledam da nadjem one koje mogu da se suze sa onim dugmicima,ne voli kais da nosi,,,,

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Dečija garderoba
2.10.2013 9:38:49   
lanajelena
cene su strasne cega god da se uhvatim je 3000user posted image bilo da je jakna,farmerice ili dzemperic ,nego moze li neko da mi kaze koje su najbolje hulahopke da ne svrbe jer moja deca nece da ih nose user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Dečija garderoba
2.10.2013 17:55:32   
minnica
I ja imam taj problem, ali više sa samom sobom nego sa decom. Užasno mi smetaju hulahopke. Najbolje su mi grilonke one 40 den , pa i ćeri kupim njih. Ili tanke pamučne helanke. Videla sam u c&a, a ima i u takko-u.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Dečija garderoba
2.10.2013 18:21:28   
Olga75
uf , treba da dokupim i zimsku garderobu
poslale su joj strina i strinina sestra dva dzaka garderobe , neke stvari nisu ni obucene ( jetrvina sestra je u Londonu i kupuje ko da joj placaju pa njena cera ne stigne da obuce a jetrvina je starija i onda sve stigne zvercici ) al je oooogromno jos uvek
mocice dogodine il one tamo da nosi user posted image
do tada moram da dokupim , ona nosi farmerke bez pogovora , ne vidim da joj smetaju ali na hulahopke ludi , dzabe joj kad ona mucena prva dobije i poslednja skida hulahopke user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Dečija garderoba
2.10.2013 19:07:51   
big mum
Neki dan povadila zimsku odjeću.

Sinu sam izvukla 30 majica 10 farmerica 15 donjih djelova trenerki,dukseva,bodija dugih rukava,štrampli,čarapa-strašno
Ništa od toga nisam kupila sve nadobijali od rodice shopingholičarkeuser posted image nije žena normalna.Ima stvari koje nisu obučene ni jednom.

Ćerka je malo slabija sa odjećom ,njoj sam dokupila par helanki,duks i dvije majice.Čarapa,veša.


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Dečija garderoba
2.10.2013 19:33:51   
isidora88
IZVORNA PORUKA: lanajelena

cene su strasne cega god da se uhvatim je 3000user posted image bilo da je jakna,farmerice ili dzemperic ,nego moze li neko da mi kaze koje su najbolje hulahopke da ne svrbe jer moja deca nece da ih nose user posted image


ja sam mateji uzela ovo, a planiram i hulahopke ali one od debelog pamuka, a ne one mesane jer su grozne za kozu.
http://www.hm.com/rs/product/15901?article=15901-B

ja moram da uzmem mateji gomilu stvari, nema skoro nista, treba mu sve od gacica do cizama, skafandera, majica, farki, trenerki, dukseva, dzempera uzas, nadam se da cu ovaj mesec uspeti da pokupujem sve

< Poruku je uredio isidora88 -- 2.10.2013 19:35:42 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Dečija garderoba
2.10.2013 21:58:01   
Moiraina
I mi imamo te dugačke gaće, samo sam ja uzela u C&A prošle zime, super su se pokazale. Tada sam kupila i potkošulje dugih rukava, moraću da dokupim još koji par. Inače, nakupovala sam skoro starijem svašta, nekoliko pari debljih donjih delova trenerki i dukseva, ali imam problem sa sušenjem veša zimi (treba mu sto godina da se osuši), pa ću morati da dokupim. Mlađi ima gomilu stvari od brata, ali i njemu moram da dokupim, neverovatno koliko brzo sve prerasta.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Dečija garderoba
3.10.2013 9:44:08   
bea83
Ja Viktoru nikad nisam obukla hulahopke, čak ni prošle godine kad je bio bebac (probala sam jednom i stigla do kolena i odustalauser posted image ) kupili smo dugačke gaće i to neke moderne u bojama i to je nosio prošle godine a ove godine ću samo da dokupim u Aksi, odlično su se pokazale i sigurno su udobnije od hulahopki, koje i ja mrzim da nosim

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Dečija garderoba
3.10.2013 9:52:42   
cockic
ja sinu sam samo kako ja kazem duge gace user posted image oblacila od kad je bio bebac.namanje su 2ka u kojima lena sad spavauser posted image ja mislim da su ovo obice arilje duge gace bele boje ima ih u drugim bojama.

pekiju sam uzimala kika hulahop one sto se kopcaju na ramenima,ali jako kratko ih je nosio.

a ceri cu uzeti samo tanje helanke pa cu joj njih oblaciti umesto hulahopa.do sad hulahop nije ni nosila.tako da cu samo te helanke ispod trenerkica,farmerki user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Dečija garderoba
3.10.2013 11:05:58   
Peace*
Treba da kupim Luki: cipele, zimske čizme, jaknu, potkošulje, rolke.
Marku: cipele, patofne, gumene čizme, rolke.

Plače mi se. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...
Muškarci koji imaju ćerke žive duže?
Istraživači su odlučili da sprovedu opsežnu studiju koja se bavila uticajem porođaja na životni vek očeva.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here