|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
3.10.2013 11:23:52   
dijana1*
Vuku sam pre neki dan kupila ciciban cipelice i u Lindexu za 60 eura 3 trenerke donji deo( plis), 3 majice, 3 para gaca( bokserice), paket carapa(3 kom). Sve sam obisla i ovo mi je ispalo najjeftinije, najkvalitetnije i najudobnije. Mogu samo reci da je u BG decija garderoba mnogo jeftinija. Sveki mu je kupila 1 plisanu trenerkicu gornji i donji deo, 2 majice i prsluk. I za promenu dobili smo par polovnih stvarcica. Letos mi je drugarica dala par majcica i sada tetka od mm. Inace smo sve kupovali a ne zna se da li ih brze izraste ili unisti.
Jos treba da kupim hulahopkice, carape, potkusulje i gacice. I "spidemen" torbu kako V kazeuser posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Dečija garderoba
17.11.2013 16:34:29   
lanajelena
Help,gde u gradu imaju da se kupe crne ili crvene hulahopke za devojcice user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Dečija garderoba
17.11.2013 17:00:24   
isidora88
imas u takko fashionu, uglavnom su jednobojne, e sad ne znam bas koje tacno boje imaju trenutnouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Dečija garderoba
19.11.2013 8:28:14   
lanajelena
Bila,nemaju za male u crvenoj boji,treba mi i crna majica(izem ti Tango)...help,help user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Dečija garderoba
19.11.2013 8:32:04   
Peace*
Crne majce sam kupovala u HM

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Dečija garderoba
19.11.2013 8:37:34   
lanajelena
Palo mi je to na pamet ali dok porucim nece mi stici do petka user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Dečija garderoba
21.11.2013 23:44:13   
dijana1*
Da li neko zna kakav je kvalitet garderobe f&f? Narucila sam neke bodice preko fcb ali sam nestrpljiva user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Dečija garderoba
22.11.2013 0:01:50   
Leax
Di mi smo kupovali njihove bodice i bili su ok ,valitet je otprilike kao i C&A . Meni se dopali dezeni a i pamuk mi je pod prstima delovao fino . user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Dečija garderoba
22.11.2013 0:07:22   
dijana1*
Leax i meni su se svideli dezeni a ako mi se bude svideo kvalitet mogu da kupujem preko interneta. Neverovatno koliko je jeftino. Ima li u BG negde da se kupi?

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Dečija garderoba
22.11.2013 0:25:53   
Leax
Mi smo ih kupili u Madjarskoj, a za Bg stvarno ne znam jer sam ja iz okoline NS a tu ih za sada nisam vidjala u prodaji.

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Dečija garderoba
22.11.2013 8:24:53   
minnica
Dijana, i ja sam kupila sinu. Odlični su, mekani, ne razvlače se pri pranju, a ni ne skupljaju.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Dečija garderoba
22.11.2013 8:51:07   
dijana1*
Superuser posted image
Sinoc sam gledala stvari za bebe, bodici 2-5 kom u pakovanju 6,7,8, eura. Kratki rukav po 2,5 eura. Ako su slicni h&m to je onda bas jeftino.

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Dečija garderoba
22.11.2013 9:31:02   
Ivanka 75
Ja imam utisak da Ivi samoryke rastu user posted image
Rukavi joj preko noci omale user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Dečija garderoba
22.11.2013 10:03:57   
Didy

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Da li neko zna kakav je kvalitet garderobe f&f? Narucila sam neke bodice preko fcb ali sam nestrpljiva user posted image


Ja sam kupovala deci u Mađarskoj i farmerke i bodiće i majice, čarapice, kapice, kačkete, duksiće, svašta sam jednom prilikom kad smo bili nakupovala. Kvalitet je kao C&A ili H&M.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Dečija garderoba
22.11.2013 10:10:30   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Didy


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Da li neko zna kakav je kvalitet garderobe f&f? Narucila sam neke bodice preko fcb ali sam nestrpljiva user posted image


Ja sam kupovala deci u Mađarskoj i farmerke i bodiće i majice, čarapice, kapice, kačkete, duksiće, svašta sam jednom prilikom kad smo bili nakupovala. Kvalitet je kao C&A ili H&M.



slazem se, isti je kvalitet a cena je povoljnija

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Dečija garderoba
22.11.2013 12:09:27   
Peace*
A taj F&F, sa kojim veličinama je kompatabilan, sa C&A ili sa H&M?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Dečija garderoba
22.11.2013 16:59:46   
minnica
Iste su veličine sa C&A.

< Poruku je uredio minnica -- 22.11.2013 17:00:43 >


_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Dečija garderoba
18.1.2014 10:05:00   
lesica
Koliko se kontroliše kvalitet dečije garderobe...

Pročitajte više >>>

user posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 18.1.2014 10:11:29 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Dečija garderoba
18.1.2014 16:12:32   
Azra_
Evo malo osveženje informacija po pitanju F&F odeće. Iskustvo je raznoliko. Kupili neki set pidžamica, one sa stopicama. Super povoljne, odlične su bile. Onda, kada su nam omalele, kupimo isto F&F pidžamice sa stopicama, veći broj, ali baš nisam zadovoljna. Materijal providan, ranfle se odmah razvukle, iskrivile se stope, baš bzvz. Isto, jedno pakovanje od 5 bodića, nosi ih više od pola godine, ništa im ne fali. Odlični su, a drugo, em se razvukli, em široki. I uopšte u istom pakovanju nisu svi bodići jednaki. Prislonim jedan na drugi, jedan širi, drugi uži, negde predugački, jedni ok. Isto tako i jedna pidžamica od tri koje su bile u setu. Bila je bar za boj manja od ostalih, nismo je ni oblačili. Nije mi jasno...

Dakle, imam super pozitivna ali i negativna iskustva po pitanju F&F odeće. Očigledno, kako se na šta naleti... Ne bih se složila da je kvalitete na nivou C&A i H&M jer su oni na prvom mestu prilično striktni po pitanju standarda označavanja veličina. Dakle, nema jedan bodić ovakav, drugi onakav... Bar je moje iskustvo takvo.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Dečija garderoba
1.5.2014 1:35:54   
Azra_
Mame, može jedan savet? Kupila bih jednoj devojčici od 4 god.jedan kao kombinezon, letnji. Samo, palo mi je na pamet koliko je to praktično??? Izgleda jako slatko. Palo mi je na pamet da može biti nezgodno kada su negde u gradu , a devojčici se piški. Nije praktično baš za skinutiuser posted image Šta vi mislite?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Dečija garderoba
1.5.2014 15:16:11   
minnica
Moja ćerka je prošle godine imala dva, onako na bretelice što se vežu na ramenima. Meni je isto preslatko bilo, pa sam joj kupila. Jeste malo nezgodnije za skinuti od druge letnje garderobe, ali nije toliko nezgodno u odnosu na, recimo, hulahopke ili pantalone na tregere.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Dečija garderoba
2.5.2014 11:08:25   
Azra_
Hvala ti na savetu. Pošto nisam bila sigurna, ipak sam kupila odvojeno pantalonice i majcu. To će devojčici, a i njenoj mami svakako biti praktičnije.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Dečija garderoba
10.9.2014 13:26:39   
Anoniman

Narucila bih Uni jaknu na netu, i ne mogu da se odlucim, pa koja je po vama lepsa?

user posted image

ili

user posted image

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 523
   RE: Dečija garderoba
10.9.2014 13:28:26   
mali_mis
Meni je ova tufnasta lepsa user posted image Ali je i ova druga lepa, prava damska.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Dečija garderoba
10.9.2014 13:31:26   
Anoniman
Mm bas si mi pomogla po tebi su obe lepe, kao i meni ahahhahauser posted image

(odgovor članu mali_mis)
  Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
NAŠE SU MAJKE PILE SVOJE KAFE NATENANE
Nisu postojale škole roditeljtva, ni sve te silne knjige, forumi, grupe na fejsbuku, a opet – sve se nekako znalo. Na kr...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here