|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 16:22:48   
Mariya

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Hvala Bubi, Zarine su mi se dopala samo 2 , ali nesto nisam zbog boje odusevljena, jos Waikiki da pogledam. Ide mi U za Nemacku pa smo mislili da tamo kupi, ali sve gledam, i sve su bezveze, cak ni next ove godine nema izboruser posted image


Ako ne nađete jaknu u Nemačkoj onda nećete nigdeuser posted image
Ja sam videla za moj ukus jako lepe, praktične i jeftine jakne u Kik-u. Ima ih u Mađarskoj, Sloveniji i Hrvatkoj pa pretpostavljam da imaju radnje i u Nemačkoj, pogotovo što je to nemačka firma.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 16:24:08   
MasnaMasnica
Nasli u Familiy, i jaknu, i jos jednu jaknu+ski pantalone!

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 16:32:51   
emicaa
Mariya ima Kik u njemackoj ali meni se njihove stvari uopste ne svidjaju,do sad sam kod njih kupila sebi i Dori po duks.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 16:40:19   
eca89
Emice ni meni isto, mene drugarica nagovorila, kao njoj je sve super! Ja sam A. kupila trenerkicu i nije je 2x obukla, sva se ofucala i pocebala, tako da zaobilazim u sirokom luku!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 19:58:17   
IvanaSK RR
Evo je nasa zimska jaknica
user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 20:02:07   
Ana RR
Baš je lepa user posted image

Mi smo za sada ok sa jaknama, moje dete nekako čudno raste user posted image donji delovi mu omale za dva meseca a jakne nosi dve godine user posted image Ali treba da mu stigne jakna iz Gap-a iz Amerike (po prijatelju) tako da će nju imati i sledeće zime.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 20:12:20   
Anck Su Nmaun
Super jaknica! Hoces uzimati i skafander?
V sam uzela preeeeeedivnu zimsku jaknicu, jedva cekam da je nosi, al ne znam.damli skafander da uzimam user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 21:09:47   
IvanaSK RR
Pa, bolje da mu uzmes neke deblje pantaloneuser posted image
Necemo uzimati skafander, iskreno, meni je to sada bacanje para kad je toliko mala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 21:13:27   
Anck Su Nmaun
Pa sta znam moja T je nosila skafander , u to vreme se rodila kad i V. Nismo kupovali jaknicu vec skafanderr, ali posto sad imamo jaknicu ... razmisljam se jos.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 21:30:41   
Animsaj9
mi imamo jaknicu nije bas za sneg, ali smo zato kupili skafander.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Dečija garderoba
24.10.2016 22:34:05   
Khaleesi
Obe male su imale po tri meseca prve zime i imali smo mali skafander. Ove zime obe nose jaknice i termo pantalone. U HiMu ima lepih debljih pantalonica sa tregerima bas za zimu kao skafander ali nisu skroz izjednauser posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Dečija garderoba
3.11.2016 12:54:29   
toddlerka
Pozdrav drage dame. Kada je rec o decijoj garderobi zaista moramo obratiti paznju pre svega na kvalitet jer najbitnije je da je udobno to sto dete nosi. Moj predlog je da pogledate link. Modeli su originalni, malo drugaciji, prakticni i kvalitetni, cene su povoljne a proizvodnja je domaca. Ja sam zaista zadovoljna njihovom garderobom. Pogledajte i vi njihovu stranicu i slike user posted image

Reklamiranje je zabranjeno, ukoliko niste kontaktirali administratore. Pozdrav

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 3.11.2016 13:00:40 >

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Dečija garderoba
7.11.2016 1:43:31   
nena3001
Cao svima, ja svom detetu kupujem kvalitetne stvari i uglavnom domace proizvodjace. Skoro sam otkrila toddler fashion design for kids i jako su mi se dopli njihovi modeli a kvalitet je odlican. Ne znam da li clanica toddlerka ima ikakve veze sa njima ili je ovo slucajnost user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu toddlerka)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Dečija garderoba
7.11.2016 8:52:21   
ivannna
gde mogu da kupim haljinice za devojcicu od 4 godine za svaki dan za vrtic a i malo svecanije za neke rodjendane?


(odgovor članu nena3001)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Dečija garderoba
7.11.2016 11:22:39   
nena3001
ivannna ja sam takve stvari nalazila na fb strani toddlerodecazadecu. pogledaj ima svakavih stvarcica i za svaki dan i za svecanosti.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Dečija garderoba
7.11.2016 19:33:53   
Mariya
IZVORNA PORUKA: ivannna

gde mogu da kupim haljinice za devojcicu od 4 godine za svaki dan za vrtic a i malo svecanije za neke rodjendane?



H&M, C&A, Takko, pa čak i kod kineza, i u buticima sa domaćom proizvodnjom... Svudauser posted image


Ja sam zadovoljna sa stavrima iz Kik-a, s obzirom koliko jeftino ih plaćamuser posted image
Obično kupim stvari na sniženju, bodiji za bebe budu 1 ili 2e, dečije pantalone ili helanke 2-3 e, haljinice oko 4-5. Sebi sam uzela nekoliko majica, bluza, jednu zato što je bila na sniženju i koštala 2 e, pa je stajala u ormaru i obučem je sad u oktobru i oduševim se kako mi dobro stoji, sad mi je jedna od omiljenih! Uzela sam i jaknu prošle godine za 20e, po punoj ceni, ne na sniženju. Nije najlepša ali je najbolja jakna koju sam ikad imala!! I sad sam uzela za L bluzu, tamnoplavu sa svetloplavim cvetićima od tila po punoj ceni, 5e. Nije ekstra kvalitet ali je lepa i poslužićeuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 7.11.2016 19:36:21 >

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Dečija garderoba
7.11.2016 21:16:19   
SunFlower
Ja Kik imam u zgradiuser posted image Malenoj vec drugu godinu uzimam jaknicu tu, za 10e, odlicna je, mozes oprati 100 puta.
Kod njih se neke stvari posle prvog pranja upropaste nacisto, ali decja garderoba im je odlicna, tu uvek nadjem za prvu ruku carape, strumfhoze, majicice, gacice, ma sve za svaki dan i za vrtic bas. Za devojcice isto budu cesto lepe bluzice i haljinice.
Inace im uzimam isto dosta C&A, H&M, klasika, sve povoljno a ekstra lepo i kvalitetno, za sve prilike.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Dečija garderoba
7.11.2016 21:27:47   
branki*
Boze,kako je po austriji i nemackoj sve jeftino,ovde kod nas decije jakne od 4000 pa na goreuser posted image !

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Dečija garderoba
7.11.2016 21:40:12   
emicaa
Branki ja sam Davidu kupila jaknicu u njemackoj za 20 eura,bas je jeftino.Dora oblacim u h&m od glave do pete

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Dečija garderoba
7.11.2016 21:46:06   
SunFlower
To je istina. Recimo i H&M i C&A uopste nisu iste stvari ovde i dole u Srbiji, niti su iste cene. Ovde vazda ima nekih akcija kakvih dole nema. Npr prosle nedelje nam je u C&A bilo 25℅ na celu kupovinu, tako da mi je za sina jakna ispala 14€. Ove nedelje je na jeans kupis jedne a druge su u pola cene. I tako do bozica rasturaju se od rasprodaja. Svuda, ne samo C&A.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Dečija garderoba
7.11.2016 22:02:33   
emicaa
predprosle sedmice je u njemackoj u h&m bila akcija dvoje platis trece gratis.Mi Dori nakupovali majice i trenerke,hlace i jos nfke gluposti za stotinjak eura.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Dečija garderoba
7.11.2016 22:09:34   
choopa choops
I ja sam zadovoljna Kikom. Mislim nije neki kvalitet, ali cijene su im smješne, tako da i kad mi se nešto pohaba, bar znam da nisam puno platila.

Kod nas je Zara nesto pojeftinila ili su uskladili cijene sa Evropom, nemam pojma,ali čini mi se dječije stvari nikad jeftinije. A zato OVS preskup, a tranje. Tražila sam prsluk za M, svugdje je oko 20e (HM, Zara..) a u Ovsu blizu 30e, i još nikakav.

Ja kupujem još i u NKD. Maloj sam uzela jednu jaknicu za 20e odlična je user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Dečija garderoba
7.11.2016 22:13:52   
isidora88
Sta je kik? Gde kupujes to Mariya?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Dečija garderoba
7.11.2016 22:17:37   
choopa choops
KIK

Ja kupujem u HR, baš kao i sve ostalo jer kod nas nema ni'ta!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Dečija garderoba
10.11.2016 10:39:40   
ivannna
hvala puno na idejama!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here