|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
2.2.2018 11:22:58   
isidora88
Pogledaj i na sajtu kupujem prodajem i slicnim, moze se naci bas povoljno. Ni ja ne bih davala velike pare. Mi smo prosle godine uzeli polovan skafander, 5 puta ga je obukao, nema snega ni ove godine tako da bih odlepila da sam dala velike pare a da ne nosi. Sledece godine ce vec biti mali

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Dečija garderoba
2.2.2018 11:27:57   
AnaTamara
Kupili smo joj skafander koji je nosila 2 godine, ove god joj iznad clanaka. Verovatno bi ga kupili u decembru ali taj dan kada je pao sneg, ona je dobila boginje user posted image tako da vise nije bilo potrebe. Sada cu da izguglam da vidim sta ima na kp a sa posla pravo kod kinescica user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Dečija garderoba
2.2.2018 12:18:12   
dddaca
Super su te pantalone. Mi smo imali jedne kad je beba bila, bile su postavljene belim vestackim krznom. Super tople su bile i nosila ih je dve zime. Ove zime sam joj uzela plisane, futrovane i one su super tople. Ali namucila sam se dok sam ih pronasla. Prve sam kupila kod kineza, a ove druge u prodavnici decje garderobe. Kod Kineza ih nije bilo

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Dečija garderoba
2.2.2018 12:32:59   
isidora88
Ja sam kao mala uvek imala te pantalone na tregere, meni je to superuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Dečija garderoba
2.2.2018 13:39:08   
MamaNecaVo
Mi smo prosle zime imali tri skafandera ove zime dva.
Naravno,odlazu se i cekaju drugo dete.
Bacanje para?Za one koji ne idu na zimovanje da.Ovako i je bas.
Mi smo recino vodili dete za zicaru svaki dan,skijali,sankali se.
Da nije imao dobar skafabder ne bi se lepo proveo,jer na zicari duva samo tako.

I za sledecu godinu cu uzeti skafander,Menda je spustila na 2800,bas sam juce gledala pa cu uzeti 92/98 nek stoji.

Sku pantalone kontam ako uzmem moram i ski jaknu (ova ce mu biti mala,a ski jakne su skupe)user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Dečija garderoba
2.2.2018 13:52:33   
isidora88
Ja ne volim zimovanje tako da nam u sustini i ne trebaju skafanderi u gradu. Mladji nije nijednom obukao skafander a imamo 2 od stsrijeg sina, on je jos i oblacio jer je bilo snega pre pae godina, sada se klima skroz promenila. Najavili kao danas sneg, a napolju 15 stepeni sigurno.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Dečija garderoba
2.2.2018 16:15:18   
MamaNecaVo
Isidora to je to.Slazemo se.
Mi da nismo isli svakako da mu ne bi kupivala dva.Dobio bi jedan i to je za ono "za ne daj Boze".
Pa realno,skafanderi ove zime nisu ni bili potrebni.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Dečija garderoba
2.2.2018 23:39:14   
choopa choops
Mi odemo na snijeg tu kod nas jednom godišnje ili na neko kraće zimovanje negdje dalje. Skafandere imaju, ali iz iskustva su bolji oni iz dva dijela. Obicno uzmem za broj-dva veće, i to na kraju sezone kad su sniženja. Recimo pantalone sam plaćala manje od 20e, a jakne, koje mogu da nose i u skolu oko 30e.

Mada imaju i u KIKu ako neko ide, isto su im dobra, a jeftina i prije nego počne sniženje.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Dečija garderoba
2.2.2018 23:51:00   
MamaNecaVo
Choooa jel ta radnja u HR?
Sve mi se cini da smo letos bili u njoj u Dubrovniku
Meni je Lidl zakon za ski opremu.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Dečija garderoba
3.2.2018 0:00:44   
Dragce86
Ja vise ne nalazim skafandere na Mendi...a znam da ih je bilo ali skupi su bili?!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Dečija garderoba
3.2.2018 0:03:19   
isidora88
Mislim da kik ima u Madjarskoj. I meni je Lidl super, valjda ce se kod nas vise otvoriti

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Dečija garderoba
3.2.2018 8:09:03   
Duškić
I menda jeste skupa..

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Dečija garderoba
3.2.2018 15:40:16   
MamaNecaVo
Menda ima super snizenja.Ja samo tada kupujem kod njih.
Inace imaju caku sa izlozbenim artiklima (prodaju oh po 500din) kao i sa artiklima sa kojim opadne jedno dugme-po 500 su.
Cisto da znate i slobodno pitajte u radnji!

Mi smo bili u Stadionu.Cene na sajtu nisu kao ove u radnjama.Na sajtu nema skafandera ispod 3000.U radnji nije tako,em pise dodatnih (slagacu vas- 10 ili 20% na kasi).

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Dečija garderoba
3.2.2018 17:24:32   
isidora88
Meni Menda daleko i u tc u koji idem jednom u milion godina pa nikad nista nisam nasla na snizenju.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Dečija garderoba
4.2.2018 14:48:08   
Duškić
I ja isto, svratim nekad do immo centra, uzimala one plastificirane portikle i nehodajuce patikice ., bile povoljne.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Dečija garderoba
5.2.2018 8:29:02   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom
Bacanje para?Za one koji ne idu na zimovanje da.


Za malenu decu su skafanderi zakon.
Ja Vuku obucem te tregerasice i kad je hladnije, da ga ne mucim sa nekim podgacama i cudima lepo preko trenerke navucem i nema zime.

Ja sam misljenja da je bacanje para i ako ides na zimovanje da dam za neki markiran skafander koji ce nositi 10 tak dana i sledece godine je mali, a puknes ...ne znam 4-5 i vise hiljadica. Za nas velike je druga prica,mm i ja imamo ski odela koja smo uzeli pre par godina al to se nosi al deca..

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Dečija garderoba
5.2.2018 8:35:45   
IvanaSK RR
Evo nam je tema o skafanderima Klik
I ja se slažem da je bacanje para za neke markirane. Sinu sam kupovala uglavnom kod kineza ili polovne kad je isao na zimovanje. Retko koji je mogao nositi dve godine, a da dam velike pare za nedelju dana zimovanja ne pada mi na pamet.
Moram ovih dana otici do c&a, nikako da iskoristim onaj vaucer iz dm-a.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Dečija garderoba
5.2.2018 8:37:16   
Anck Su Nmaun
Jao ja ih imam dva, a bzvz mi sto je samo do 92, uzecu mu bar neke carapice il nesto slicno, jer polako smo prelazimo na 98.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Dečija garderoba
5.3.2018 21:20:08   
dunja RR

Moram da pohvalim jedan brend, prošle godine sam uzela par njihovih stvarčica na Limnosu, za Savu, i fenomenalne su!
Pamuk odličan, boje postojane, ništa se razvuklo nije. U pitanju je TRAX KLIK


Videću ove godine na Kritu opet nešto njihovo da nađem, ako bude.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Dečija garderoba
8.3.2018 16:08:59   
Dora89
Uglavnom kupujem jeftinije turske stvari za svaki dan, malo lepše stvari po povoljnoj ceni kupujem u "Takko", "C&A", "H&M", a par najlepših stvari za svečane prilike kupujem u "BebaKids"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Dečija garderoba
8.3.2018 16:19:43   
Mala Elena
Dora, bas si lepo to podelila user posted image
Mi imamo par komada te jeftinije turske, ali to odmah postane drljavo. Pidzama je dobra jedino...

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Dečija garderoba
8.3.2018 19:46:38   
Anck Su Nmaun
Tako nekako je i kod nas. Mada ima vise vrste te turske,eke se raspadnu odmah nesto ne.
Ja uzimam ovde uglavnom domacu proizvodnju, izdrzi dovoljno user posted image

HM pisla sam vec je zivo srrr a nabijaju cene, to za mene nije kvalitet. Sve se raspada , trulo. same se rupice stvaraju.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Dečija garderoba
8.3.2018 23:24:21   
choopa choops
Ja bukvalno kupujem šta stignem gdje stignem. Best buy mi je kad naletim na nešto u Lidlu - Lupilu. Jeftino. Onda po jeftinoći ide KIK, NKD, Takko, Piazza Italia, pa OVS, Blukids, H&M, Zara, Benetton i OMarines. A po kvalitetu i nije baš taj redosled. Kupujem što mi se svidi, pa makar znala i da će da se izdlja nakon dva pranja. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Dečija garderoba
8.3.2018 23:35:49   
veselicaa
Ja najvise kupujem u waikikiju,Blu kidsu-u,Lindex ima bas lepe stvari za vecu decu,c&a za bebe,h&m isto ima lepe stvari,koton.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Dečija garderoba
8.3.2018 23:38:25   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Ja najvise kupujem u waikikiju,Blu kidsu-u,Lindex ima bas lepe stvari za vecu decu,c&a za bebe,h&m isto ima lepe stvari,koton.

I ja bas cesto uzimam u Waikiki , pogotovo devojcicama, imaju dobre garderobice i interesantne aplikacije.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here