|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
3.9.2011 22:47:21   
Anoniman
Nisam o tome razmišljala. user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Dečija garderoba
3.9.2011 22:49:08   
Nensi*
Nisam ni ja kad sam kupovala,ali vise ne nosim tu pidzamicu,poslednji put sam je nosila u trudnoci jer me jedino ona nije stezala u stomaku,bas je onako sljampava i prijatna,ali jedina mana joj je skidanje user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Dečija garderoba
3.9.2011 22:49:33   
JMPM
Imam i ja kao sorc varijanta sa dugim rukavima iz Women secret user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Dečija garderoba
4.9.2011 11:05:05   
pepeljuga
I ja sam u Solunu nakupovala Vuku garderobicu u H&M, i isto ove zeke koje obozavam, samo su nase sa Tigrom iz Vini Pua user posted image
Inace, ko nema priliku da ide preko, kod nas se ove zeke sa stopicama za vecu decu mogu kupiti u Merkatoru/Rodicu, i njih imamo nekoliko user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Dečija garderoba
16.9.2011 10:10:54   
bblady23
Molim drage mame da mi kazu gde u Madjarskoj ima prodavnica C&A kids ( znaci da postoji deo sa garderobom za bebe user posted image )? U pitanju je ekskurzija, pa svracamo sa decom u neki od trznih centara na izlazu iz Budimpeste..
Kako nisam bas neki poznavalac Madjarske, ne bi bilo lose da mi kazete koji se tu trzni centri nalaze..
Hvala unapred!!! user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Dečija garderoba
16.9.2011 11:52:49   
Anoniman
Za periferiju ne znam, ali znam da u West Endu, najvećem TC u XIII kvartu, ima i C&A i H&M za decu, nalaze se jedan iznda drugog. 

(odgovor članu bblady23)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Dečija garderoba
20.9.2011 12:34:35   
*Alexx*
Gde u Bgd ima da se kupe dečije kabanice? Ima li ih u običnim radnjama sa garderobom?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Dečija garderoba
20.9.2011 15:31:17   
cani
Joj cini mi se da ih ima svuda.Za Aksu znam sigurno,skoro sam gledala, a i po radnjama uvek izvlacim kabanice sa Vini Puom i kazem : E ovakvu cemo mi kad dodje vreme-a muz me gleda kao da sam poludela skroz user posted image

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Dečija garderoba
20.9.2011 16:32:17   
Anoniman
Alex , kabanice imas u Imagu u lokalima gde se prodaju cipelice user posted image

(odgovor članu cani)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:14:28   
Ana RR
Videla sam predivnu jaknu u Zari, bež sa sivim delom u kapuljači, mnogo mi se dopala KLIK

E sad  pitanje - da li je mnogo dati 4 hiljade za jaknu koju će nositi jednu sezonu? Koliko će je uopšte nositi? Da li da kupim i jaknicu za jesen (KLIK) ili da preguramo sa duksićima pa kupim samo zimsku jaknu?

Iskusne mame, help!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:16:41   
Jeca*
ja sam ga prve zime dobro oblacila...pa uvijala u ćebe sa rajsferšlusom. Meni je suludo kupovati te uske glomazne stvari, tipa jakne, sve dok dete bar ne drži samo glavicu (znači pre 4og meseca). Pogotovo što su skupe i brzo se prerastu. A realno ne trebaju

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:19:33   
liliana
Ana, Mi smo jedva našli prošle god. jaknicu zaa zimu za Tinu. Nigde nije bilo malih, pa smo joj morali uzeti  dvojku, koja joj  je malo bila veča, ali če je moći nositi i ove godine, tak da za ovu zimu  kupujemo samo skafander. Platili smo je, prošle god,  oko 2.500,oodin.
Za jesen joj nismo kupovli  jaknicu, jer je imala  one debele duksiće (kao  jaknice), tako da nam je to super poslužilo. I za ovu jesen imamo  1 takav duksić i planiram  da joj kupim još 1-2 i mirni smo.



_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:21:02   
Anoniman
Mihajlo se rodio na zimu i ja sam u Turbo Limaču uzela skafander-džak veličina 68. Dakle bez nogica, samo sam ga kopčala u taj džak, pa u kolica, pa ušuškam i nema mrdanja user posted image Ionako ga nećeš vaditi iz kolica, jedino kad dođete negde, a tad ga svakako skidaš. Prvu jaknicu je dobio sa 8 meseci za predstojeću jesen, a on je tad već i prohodao user posted image pa je šetao malo pored kolica

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:22:49   
Ana RR
Ja sam i mislila da mu kupim veći broj pa da je može duže nositi, ali opet teško da će moći i sledeće zime. Zato i pitam, da li da kupujem uopšte sad jaknu ili možda neki skafander (jer svakako nećemo zimu provesti u kući). A sve je tako lepo i slatko user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:23:39   
Didy
Ja sam Stefanu oblačila skafander, pa sam ga pakovala u džak koji smo dobili uz kolica (onaj materijal kao navlake na kolicima koji ne može vetar da produva). Mislim da ti je za zimu skafander najpraktičniji od svega. Za kolica ti ni ne treba, ali za as ti definitivno treba, jer tu ne možeš da podmećeš ćebe ili nešto slično.
4000 mi je previše za jaknu. Ima mnogo povoljnije da se nađu skafanderi. Ako imaš od koga da pozajmiš, to ti je najbolja varijanta.
Jaknu sam kupovala za prelazni period, tj, za proleće. Ali on je tad već bio u nekom polusedećem položaju i nije bilo šanse da mu upakujem ruke u neko ćebe ili nešto slično. Ti možda jesen preguraš u duksu i u ćebetu. Ako ne, kupi veću jaknu da vam ostane i za proleće.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:26:27   
Didy
Da, sad sam se setila, dobra varijanta za prelazni period je prsluk. Njega možš kupiti većeg, pa da ti ostane i za proleće. Mislim da nema šanse da mu skafander bude dobar i ove i sledeće zime.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:28:57   
maslackic
Meni je termin 4.1 i porucila sam SKAFANDER velicine 68,mislim da je on najbolja varijanta za malu bebu za zimu,ja planiram da ga nosi samo jednu sezonu...



< Poruku je uredio maslackic -- 26.9.2011 14:30:26 >


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:30:04   
liliana
Ana, ja mislim da je, ipak, za  tako malu beku, bolja varijanta skafander.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:31:06   
Ana RR
Ma nemam od koga da pozajmim, svi moji imaju već veliku decu. I meni je mnogo 4 hiljade ali nemam pojma, još sam nova u tome user posted image generalno je odeća za decu skupa.
Maslackic, kako si poručila skafander? Baš je lep user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:34:18   
Ana RR
U subotu smo ga ponovili user posted image i sve sam kupila veći broj tako da može cele zime da nosi

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:39:08   
maslackic
Preko sestre sam porucila...ona je trenutno u Nemackoj..

Preslatke su stvarcice user posted image

Videla sam skafander u chicoo 13000 i nesto,zamalo se nisam onesvestila,a jos je i onako tanjusan ,ja pomislila da je sifra kad ono...
ima skafandera i Prenatal u oko 6000,ali je malo previse....

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:43:54   
Ana RR
Mogla bih i ja u Nemačkoj uzeti, tata mi radi tamo ali trenutno je kući i ne znam kad će opet ići.. nije mi to ni palo na pamet user posted image
Ma ja sam se raspametila kakvih stvari ima za klince ali cene.... užas.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:49:45   
isidora88
ana preslatke su stvari,gde si ih kupila?
ja cu mateji uzimati ove godine jaknu i mozda neke termo pantalone za sneg,n znam da li je to ok jer mi je glupo skafander jer mi je lakse jaknicu da mu skinem kad smo negde na toplom

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:53:01   
Jeca*
Ana...preslatko user posted image
broj 74 smo najvise nosili, najduze.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Dečija garderoba
26.9.2011 14:55:46   
Ana RR
Bodiće sam kupila u Enci menciju, mnoooogo je lep pamuk. Trenerkica na drugoj slici je u Aksi kupljena a ovo ostalo u Osh Kosh-u.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







“U životu najviše žalim što nisam rodila t...
Zatvorila sam oči i videla nas za 10 godina. Videla sam porodične odmore sa planinarenjem kroz kozje staze i igranje na ...
Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here