|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: online kupovina
9.1.2017 9:12:13   
Sanjalicaaa
Koje inace strane sajtove za garderobu znate, a da su provereni i dobri?
Sta mislite o Aliexpressu? Meni se cini da njihove stvari nisu bas kvalitetne.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: online kupovina
9.1.2017 9:17:27   
milicicak
Aliexpres su Kinezi, ima dobrih i losih stvari ali to ne znas dok ne pipnes. Meni oni nisu za garderobu. Ali su za raznorazne gluposti od par dolara super.
Mm narucuje sa sports direct-a, uzeo je sebi ONilovu zimsku jaknu, izasla je oko 7000, prezadovoljan je. Sad gledamo meni da uzmemo jednu.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Online kupovina
9.1.2017 11:39:49   
Maraj
Milicicak jel naručujete preko nekoga ili vi sami? Vidum na fb ima ljudi preko kojih mozes naruciti , al im moras prvo platiti pa oni tek onda loruce...malo mi to nesigurno... sta ako uplatim a oni ne naruce...

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 9.1.2017 12:00:36 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Online kupovina
9.1.2017 12:02:25   
IvanaSK RR
Mi smo uzimali neke sitnice sa Aliekspresa. Stikeri, rukavice, sijalice u bojama, led sat, i onaj deciji za "praćenje"...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Online kupovina
9.1.2017 14:35:42   
milicicak
Maraj, mm narucuje preko nekog coveka sve sto je skuplje od 50e.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Online kupovina
9.1.2017 15:35:20   
Valerie
ivana, kakav je sat za pracenje? jeste zadovoljni? ako jeste, moze link? meni je to vrlo zanimljivo, naravno ako radi.
mi smo narucivali neke kopije dresova, bili su odlicni a jako jeftini, visekratne pelene (koje cemo na kraju prodati jer smo odmah odustali), onaj angel heart za slusanje bebinog srca u stomaku, sa dh gate-a i aliexpressa, uvek dobra iskustva, samo se dosta ceka.
posrednika bih angazovala samo za ikeu i nesto sto ne mogu sama da platim

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Online kupovina
9.1.2017 15:56:24   
milicicak
Mi smo sa Alija narucivali svasta. Dekoracije, neke kapalice, sljokice, ukrasne trake, ma gomilu gluposti od par dolara. To stigne za mesec ipo-dva, vec zaboravis sta si narucio pa se obradujes. Mm je uzeo i telefon preko Alija ali je na njega platio i porez i carinu jer je bio preko 50e, mada ga je i tako izasao jeftinije nego ovde.
Generalno, za sve sto je preko 50e mora da se plati porez i carina, zato je mozda zgodnije narucivati preko posrednika te skuplje stvari, platis njima 5-10e i to ti je sav dodatan trosak na cenu proizvoda.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Online kupovina
9.1.2017 15:59:49   
lesica
Aliexpres, carstvo za sitnice user posted image Obožavam!
Mada mi pojede vreme kad zasednem i krenem sa izmišljanjem šta bi mi trebalo.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Online kupovina
9.1.2017 16:03:09   
milicicak

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Aliexpres, carstvo za sitnice user posted image Obožavam!
Mada mi pojede vreme kad zasednem i krenem sa izmišljanjem šta bi mi trebalo.

Meni pojede vreme dok izaberem proizvodjaca. A kad krenem da biram boje i velicine za trakice, selotejpove u boji i te drangulije, ostanem budna po pola noci user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Online kupovina
9.1.2017 16:05:33   
lesica
Eeeee, ali šta sve tu ima da se nađe... šta da vam pričam kada sam uspela da nađem neke delove za električnu spravu poput nutribuleta kupljenu pre 10+ godina u nekermanu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Online kupovina
9.1.2017 19:05:44   
IvanaSK RR
Valerie, evo http://s.aliexpress.com/nQ7ZRBNz (from AliExpress Android)" target="_blank">LINK za sat.
Mi smo zadovoljni sa njim, telefonsku karticu sam prebacila na racun, uzeli smo kontrolu troskova bila na nekoj akciji 250 din.
Ti upravljas telefonom - satom, ko ga moze zvati, u koje vreme... Kada je u zatvorenom prostoru daje lokaciju najbliza bazna stanica mobilne telefonije. A kad je napolju imas opciju da ga pratis bukvalno kuda hoda.
Izgleda da link ne radi evo slika
user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 9.1.2017 19:11:40 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Online kupovina
9.1.2017 23:25:07   
Skockica
Mi cesto kupujemo preko e-bay i ja sam zadovoljna.
U Srbiji sam naručivala preko nekih stranica na fb i nista nije bilo kako je izgledalo ili kvalitativno ili po veličini.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Online kupovina
10.1.2017 18:58:06   
gagana83
Mm je preko Aliexpesa kupio kamericu za kola. Kostala je nesto bas malo i evo vec par godina sluzi.
Uglavnom iz Kine uzimamo sitnice - kape, maske za telefon i sl. Moja zaova skoro narucila za Unu brdo cipelica za Barbie user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Online kupovina
10.1.2017 21:06:59   
Maraj
Ivana ja nisa znala ni da postoji takav sat user posted image jel on to radi na principu gps-a?
Dajte nekog pouzdanog za sport direct

< Poruku je uredio Maraj -- 10.1.2017 21:07:59 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Online kupovina
10.1.2017 22:47:04   
Ana RR
I niko mi ne reče ništa za ovaj Dress link sajt user posted image

Mi poručujemo sa SD, do 50 evra jer se tada ne plaća carina. Nekad se udružim sa drugaricom pa podelimo troškove poštarine.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Online kupovina
11.1.2017 4:08:43   
MishMash
Ana, prvi put sam cula za njih ovde. Gledala sam malo po onim *scam or not * sajtovima, uglavnom se zale da su im velicine nerealne i da se dugo ceka, preko 2-3 meseca. Mislim da je to problem sa svim kineskim sajtovima.

Ja sam jednom sa AliExpress-a porucila bratu majicu, procitala tabelu sa merama i uzmem XL, da mu bude malo komotnije. Majica je bila lepa, materijal ok, ali je to XL za patuljke mozda bio. user posted image Meni je bila mala, a ja nosim M.

SD porucujem preko jednog FB profila i uvek sam bila zadovoljna. Nisam znala da salju u Srbiju, moram uporediti cene da vidim sta mi se vise isplati.

Da li je neko porucivao sa iHerb-a? Svasta nesto sam nasla da mi bas bas treba, svrbe me prsticiuser posted image




_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Online kupovina
11.1.2017 9:07:28   
IvanaSK RR
Maraj, da, da, i treba na kartici da ima internet, ali jako malo trosi. Ima taj sat - telefon i kod nas, pisali smo ovde na nekoj temi, mislim da ima u Telenoru. Najviše sam ga uzela zbog skole, ne mora da nosi mobilni. On je ok bio i sa telefonom, cim dodje u skolu iskljuci skroz mob, ali ovo mi je skroz dobra varijanta.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Online kupovina
12.1.2017 8:11:47   
IvanaSK RR
Evo koga interesuje tema gde smo pisali o satu-telefonu Dete ima svoj mobilni

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Online kupovina
13.1.2017 8:26:44   
vocicana
Nisam nikoga pitala za to, da li se placa iskljucivo deviznom karticom? Ako je tako, ja tune mogu nista. Nisam nista porucivala, ali svasta ima, to sam videla.
Ana ja sam gledala taj Dress, nisam ni cula do sada za njega. Nzm, probaj nesto sitno, pa javi kako je.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Online kupovina
14.1.2017 9:49:01   
gagana83
Placanje je debitnom ili kreditnom karticom, koliko ja znam.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Online kupovina
15.1.2017 9:09:20   
vocicana
Nemam ni jednu ni drugu, znaci nista.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Online kupovina
15.1.2017 9:24:00   
IvanaSK RR
Voci, mislim da moze i dinarska za Aliekspres. Mislim da je moja sestra placala dinarskom. Pitacu je pa ti javljam.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Online kupovina
15.1.2017 9:28:52   
vocicana
E hajde, ali mi nesto ne ide registracija, zasto nemam pojma. cisto da imam nalog pa da vidim sta i kako.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Online kupovina
15.1.2017 10:00:22   
branki*
za aliexpres odete u banku i trazite da vam izdaju karticu za kupovinu preko interneta.tako mi je sanjica rekla,je l tako.ja sam se registrovala na aliexpres,ali nisam jos bila do banke.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Online kupovina
15.1.2017 10:59:11   
IvanaSK RR
Branki, ne treba ici po karticu. Ne znam koju imas, ali stavis nju.
Cekam da se sestra probudi pa da je pitam. A muz ima Visu i sa njom kupujemo.

Seka kaze da je njen decko placao na Aliju preko dinarskog računa.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 15.1.2017 11:02:48 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here