|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: online kupovina bebi opreme
3.10.2011 11:45:02   
dunja RR


Svi koji se sa Ringeraje jave JustClick-u za sve proizvode "Na dlanu" dobijaju 20% popusta u toku meseca oktobra. Dovoljno je da pozovete i da kažete da ste akciju videli na Ringeraji, ili ukoliko poručujete preko interneta možete da napišete napomenu kako bi vam bio odobren popust.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: online kupovina bebi opreme
6.10.2011 0:35:17   
dunja RR


user posted image

http://www.justclick.rs/

JustClick će učestvovati na VIII beogradskom dečijem sajmu od 14-16 oktobra a sve vas očekuju na njihovom štandu razni pokloni kao i poklon vaučeri sa 5% popusta na sve proizvode koje ćete moći da iskoriste do kraja godine.

Posetite štand JustClicka na Dečijem sajmu!user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: online kupovina bebi opreme
7.10.2011 10:12:51   
magnetic
Divno.....pa bas sam kod njih videla taj prenosivi krevetic oko kojeg se razmisljamuser posted image .

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: online kupovina bebi opreme
10.10.2011 12:06:07   
magnetic
Boze,ja samo preletala ocima preko dunjinog posta i nisam skontala da je popust samo na odredene proizvode.Ja mislila da cu i sa kreveticem jos bolje prociuser posted image .Poslali mi mail da je popust samo na bebi aspirator,oblogu za grlo i pojas protiv grceva sto je isto super.Tako da eto ako nekom treba nesto od ovog narucite da prodete jeftinijeuser posted image .




_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: online kupovina bebi opreme
16.10.2011 15:29:45   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja RR



Svi koji se sa Ringeraje jave JustClick-u za sve proizvode "Na dlanu" dobijaju 20% popusta u toku meseca oktobra. Dovoljno je da pozovete i da kažete da ste akciju videli na Ringeraji, ili ukoliko poručujete preko interneta možete da napišete napomenu kako bi vam bio odobren popust.



Ne zaboravite:) user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: online kupovina bebi opreme
15.11.2011 10:48:38   
Adriana83
Zanima me da li je neko kupovao preko e-bay? Videla sam neke stvari ali ne mogu da porucim za Srbiju user posted image ( gde ja zivim...) Svaki savet je dobrodosao.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: online kupovina bebi opreme
15.11.2011 10:52:38   
isidora88
adriana jedino da poruci neko koga znas i ko zivi u drzavi gde ima paypal pa onda da ti taj neko posalje u srbiju.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: online kupovina bebi opreme
15.11.2011 11:41:58   
magnetic
E kod nas ima neka agencija koja se time bavi tj. oni ti naruce preko e-baya sta zelis.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: online kupovina bebi opreme
15.11.2011 12:27:49   
isidora88
magnetic ima ali se to uopste ne isplati,npr.majica od 2 dolara kod njih kosta 20 dolara pa sad ko voli nek izvoli.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: online kupovina bebi opreme
15.11.2011 13:41:46   
Adriana83
Postarine su jako velike. Za Hrvatsku i Makedoniju na nekih 100 dolara postarina je izmedju 50-70 dolara. Zato ti se cini da je skupo. Ali neke stvari se isplati uzete,npr ono sto nema da se kupi kod nas. Ja sam sad gledala pumpice elektricne duple... Sa sve postarinom izadje oko 8000(ono sto mene zanima) a to mi je super... Samo sto nemam preko koga da narucim. A koja to firma radi? Ako moze link na PP bila bih zahvalna.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: online kupovina bebi opreme
15.11.2011 13:57:05   
jance
Adriana, probaj da kontaktiras direktno njih, mislim e bay ako je to moguce, objasni situaciju pa se mozda i dogovorite kako da ti posalju... znam ljude koji su tako radili...
ili diretno sa prodavcem se dogovori, mozda pristane da mu platis drugacije a ne preko paypal-a


da, ima li sta od toga da cemo do kraja godine i mi moci da placamo preko paypall-a?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: online kupovina bebi opreme
15.11.2011 14:20:44   
Adriana83
Nesto ne verujem. Znam da se o tom pay-pall prica vec dugo a nista se ne desava. A sta god hoces preko e-bay da kupis treba ti pay pall...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: online kupovina bebi opreme
29.11.2011 15:33:42   
Sesilija 83
Da li je neko narucivao opremu on line iz RK leto,imaju lepu akciju za krevetac i komodu,mada mi je jos rano ali ja bih da narucim pa da mi dostave kad se porodim ... ima li neko iskustva???

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: online kupovina bebi opreme
29.11.2011 21:36:15   
Azra_
Sesilija83, ja sam narucivala neke stvarcice, ali sitnije, pantalonice, peskirice, uglavnom za poklone. Jako su ljubazni, mozes ih pitati sve, brzo odgovore na mail. Jedino ne znam posto je akcija u pitanju, moguce je da po toj ceni mozes kupiti samo u toku trajanja popusta. raspitaj se...

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: online kupovina bebi opreme
29.11.2011 22:33:56   
MarijaBg
Sesilija, ja redovno kupujem u Leto shopu, i online i u rk, kod njih znam da moze sve da se kupi unapred i preuzme posle porodjaja, ali ne verujem da moze online, jer se roba salje odmah i placa pouzecem. Zovi ih slobodno, na sajtu imas broj, jaaaako su ljubazni, sve ce ti objasniti.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: online kupovina bebi opreme
30.11.2011 10:57:21   
Sesilija 83
Hvala zenske na odgovorima
Ja u petak idem za bg prolazim pored njih pa cu da svratim i raspitam se. Hvala u svakom slucaju

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: online kupovina bebi opreme
3.12.2011 13:29:04   
Rajkos
Nasao sam dobar servis za slanje robe iz Amerike.
Naime kupujes preko e-bay ili Amazon i navodis adresu koju dobijes od servisa a oni ti robu salju u Srbiju.
...
Na ovoj strani imate video klip pa pogledajte za vise informacija.

Ovo mi je posebno interesantno jer sam mnogo puta naisao na extra jeftinu tehnicku robu ali nesalju je van Amerike
Jeftiniji su od konkurencije a salju i USPS-om
Srecna kupovina

Reklamiranje nije dozvoljeno. Ako bude zainteresovanih ,javice vam se na pp. user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 3.12.2011 13:58:43 >

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: online kupovina bebi opreme
3.12.2011 17:18:16   
isidora88
moze li meni na pp link od tog servisa koji salju iz amerike?

(odgovor članu Rajkos)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: online kupovina bebi opreme
4.12.2011 11:55:07   
Azra_
Moze i za mene na pp! Hvala.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: online kupovina bebi opreme
5.12.2011 10:46:41   
jokili032
Da, da postoji sajt ... Oni su odlični za kupovinu stvari iz USA. Naime, preko njih otvoris adresu u Americi, naručiš robu iz bilo koje američke on line prodavnice, i kad roba stigne na tu adresu, oni ti javljaju, plaćas i odlučujes preko koje kuriske službe ce ti stići paket. 

Reklamiranje nije dozvoljeno !

< Poruku je uredio Nada RR -- 5.12.2011 10:51:50 >

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: online kupovina bebi opreme
6.12.2011 0:31:49   
dunja RR
Pogledajte šta u okviru svoje on-line prodaje nudi naš novi sponzor u Paketu za porodilje:

MAZA SHOP

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.12.2011 0:32:45 >

(odgovor članu gaganele)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: online kupovina bebi opreme
6.12.2011 1:55:20   
Mimozza
Na netu sam takodje naisla na zanimljivu stranicu koja moze mnogo pomoci prilikom kupovine tj. narucivanja robe iz inostranstva, konkretno iz Amerike. Oni su u stvari posrednik izmedju kupca i raznih US sajtova (ebay,amazon isl.) i preko njih je moguce zaista mnogo ustedeti na postarini. Registracija je besplatna, pa ko voli nek izvoli :)Za naziv sajta obratiti se na pp.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: online kupovina bebi opreme
6.12.2011 15:26:58   
Momoo
Pozdrav, mozda ce nekom biti od koristi..  Amazon, Ebay, Newegg, Zappos... Od sada mozete kupovati na ovim poznatim servisima i od prodavaca koji ne nude dostavu za podrucje Srbije. Dovoljno je da se registrujete na ....Registracijom(besplatnom) oni vam dodele adresu u SAD-u sa kojom mozete kupovati bilo gde, a onda vam ono sto ste kupili dostavljaju na vasu pravu adresu. Prakticno i povoljno, pogotovo ako kombinujete vise narudzbi/posiljki. Fora bi bilo da se ovdje oraganizujete pa zajedno kupujete, tako bi sigurno bilo jos povoljnije. Srecna kupovina!

Ako uklone link u medjuvremenu, slobodno pitajte na PP;)

Reklamiranje nije dozvoljeno .




< Poruku je uredio Nada RR -- 6.12.2011 15:35:48 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: online kupovina bebi opreme
6.12.2011 15:29:46   
gugutka
IZVORNA PORUKA: Momoo



Ako uklone link u medjuvremenu, slobodno pitajte na PP;)





Jako ružno!

Koji put ovo radite!


< Poruku je uredio gugutka -- 6.12.2011 15:30:12 >

(odgovor članu Momoo)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: online kupovina bebi opreme
3.1.2012 16:49:08   
strumfetica
možete na fejsbuku da pronađete mnoge žene koje donose dečiji garderobicu iz Mađarske, Austrije, Nemačke, Engleske. Uglavnom rade robne marke H&m, Next, C&A... Stvarčice su daleko, daleko jeftinije nego kod nas i za male pare mogu da donesu brdo stvari koje su potrebne za početak, a pri tom je sve novo i kvalitetno, a i lepoooo.

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here