|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 20:25:51   
Brana
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Možda je sa tvoje strane došlo do zasićenja.. uvek je lepo promeniti okruženje, otputovati negde na vikend..

slazem se ili da probate nesto novo,poze,vrsta predigre,ili neka romanticna vecera negde....ili da razgovor sta zelis,sta ne zelis,sta ti prija,uzbudjuje..

< Poruku je uredio Brana -- 19.2.2011 20:26:15 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 20:28:00   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: jovicaa

a koja je fora anoniman? ne kontam? kada neko citira pojavi se ime?




U nekim temam postoji opcija Anoniman u odgovoru. A citiran je stari post koji je tako postavljen.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 77
   [Obrisana poruka]
19.2.2011 20:44:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 20:47:45   
jovicaa
ali kada je citiran onda se vidi ko je postavio kao anoniman, i onda to vise nije anoniman?

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 20:50:23   
Ana RR
Ne, ne vidi se. Ako je anoniman - anoniman je.

Vidi se jedino ako je neka osoba izbrisala profil, onda su svi njeni postovi anonimni. Međutim, ako je neko citirao njen post dok je još bila aktivna onda se u citatu vidi ko je to napisao.

Valjda se me skapirala user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 80
   [Obrisana poruka]
19.2.2011 20:50:46   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 22:39:03   
Klar
IZVORNA PORUKA: gagi

Ja te razumijem draga.

Da li si sebi postavila pitanje:

Da li te on jos uvjek fizicki privlaci?
Sta osjecas prema njemu?

Mozda ti je on jednostavno dosadio s tim zato sto ti je prvi.Nemoj pogresno da me razumijes molim te.....


Privlači me,svakako.Vjerovatno, da me ne privlači smetali bi mi i njegovi dodiri,ali ovako ja samo ne volim taj odnos.Nije problem ni u tome što mi je prvi,jer ja i ne razmišljam o sexu,pa ni sa nekim drugim.Zaista nekada padam i u depresiju.user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 22:39:19   
Vika
IZVORNA PORUKA: minavb

Ovde nemam sta da napisem. Em o strasti ne razmisljam dok mi dete dreci, em me mm nervira do te mere da nocu sanjam kako ga izbacujem iz stana.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 83
   [Obrisana poruka]
19.2.2011 22:42:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Klar)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 22:44:04   
Klar
IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: Klar

IZVORNA PORUKA: gagi

Ja te razumijem draga.

Da li si sebi postavila pitanje:

Da li te on jos uvjek fizicki privlaci?
Sta osjecas prema njemu?

Mozda ti je on jednostavno dosadio s tim zato sto ti je prvi.Nemoj pogresno da me razumijes molim te.....


Privlači me,svakako.Vjerovatno, da me ne privlači smetali bi mi i njegovi dodiri,ali ovako ja samo ne volim taj odnos.Nije problem ni u tome što mi je prvi,jer ja i ne razmišljam o sexu,pa ni sa nekim drugim.Zaista nekada padam i u depresiju.user posted image user posted image



Pa kakav je on tebi ljubavnik mislim na to da li te zadovolji?Da li dozivis orgazam?



Ne, nisam niti jednom dozivjela orgazam.Ali i ne bih bas rekla da je on tu problem...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 22:46:45   
Anoniman
Klar, da nemaš možda neki hormonski poremećaj? Ja sam ga imala, i jedan od simptoma mi je bio gubitak želje za seksom, isto sam se osećala kao ti...možda problem nije psihički nego fizički?

(odgovor članu Klar)
  Direktna veza do poruke: 86
   [Obrisana poruka]
19.2.2011 22:47:15   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Klar)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 22:48:11   
Vika
Neđo, jesi li imala još nekih simptoma?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 22:49:41   
Klar
IZVORNA PORUKA: Nedja

Klar, da nemaš možda neki hormonski poremećaj? Ja sam ga imala, i jedan od simptoma mi je bio gubitak želje za seksom, isto sam se osećala kao ti...možda problem nije psihički nego fizički?



Hmmmm,ne znam.Nisam ništa konzumirala što bi moglo dovesti do toga...Uostalom,nisam ni primijetila neke promjene

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 22:49:46   
Anoniman
Klar, a inace kako se osecas? jesi li pod nekim stresom ili nesto? da li samo za sex nezainteresovana ili si i inace bez volje?

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 22:50:31   
Anoniman
Da, krvarila sam tokom ovulacije, i imala sam užasne promene raspoloženja...i to je prošlo, pila sam neka čuda...i sad mi se ponovo vraća, samo, zasad, u blažem obliku. I lepo ću da poludim.

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 22:51:01   
Klar
IZVORNA PORUKA: gagi

Ja dugo nisam znala sta je orgazam a bila sam udana,mozda kada bi uspjela da ga dozivis mozda bi ti se seks osladiouser posted image



Nadam se da je to u pitanje!!!Naravno,ako se uopce i desi

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 92
   [Obrisana poruka]
19.2.2011 22:52:02   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Klar)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 22:52:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Klar

IZVORNA PORUKA: Nedja

Klar, da nemaš možda neki hormonski poremećaj? Ja sam ga imala, i jedan od simptoma mi je bio gubitak želje za seksom, isto sam se osećala kao ti...možda problem nije psihički nego fizički?



Hmmmm,ne znam.Nisam ništa konzumirala što bi moglo dovesti do toga...Uostalom,nisam ni primijetila neke promjene


Draga, to ne možeš ni primetiti ako ne znaš šta da tražiš, a nastaje kao proces u organizmu za koji ti nisi ništa kriva, niti imaš kontrolu nad njim. Nisam lekar, niti se previše razumem, ali bih na tvom mestu uradila hormonski status, čisti da, ako ništa drugo, makar izbaciš tu opciju.

(odgovor članu Klar)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 22:53:15   
Klar
IZVORNA PORUKA: ksena

Klar, a inace kako se osecas? jesi li pod nekim stresom ili nesto? da li samo za sex nezainteresovana ili si i inace bez volje?



Ja studiram,tu su naravno i ispiti.Mada,i pored tih obaveze, stesova, ipak sam zabrinuta,jer ne vjerujem da bih zbog toga mogla definitivno izgubiti želju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 22:56:40   
Klar
IZVORNA PORUKA: Nedja

IZVORNA PORUKA: Klar

IZVORNA PORUKA: Nedja

Klar, da nemaš možda neki hormonski poremećaj? Ja sam ga imala, i jedan od simptoma mi je bio gubitak želje za seksom, isto sam se osećala kao ti...možda problem nije psihički nego fizički?



Hmmmm,ne znam.Nisam ništa konzumirala što bi moglo dovesti do toga...Uostalom,nisam ni primijetila neke promjene


Draga, to ne možeš ni primetiti ako ne znaš šta da tražiš, a nastaje kao proces u organizmu za koji ti nisi ništa kriva, niti imaš kontrolu nad njim. Nisam lekar, niti se previše razumem, ali bih na tvom mestu uradila hormonski status, čisti da, ako ništa drugo, makar izbaciš tu opciju.



Upravu si, trebala bih to kontolisati

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 22:58:17   
Anoniman
jel piješ možda antibebi pilule? 

(odgovor članu Klar)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 22:58:27   
Anoniman
Nemaš šta da izgubišuser posted image

(odgovor članu Klar)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 23:03:18   
Klar
IZVORNA PORUKA: Tash

jel piješ možda antibebi pilule? 


Ne,nisam ih nikada pila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Izgubljena strast
19.2.2011 23:04:01   
Klar
IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: Klar

IZVORNA PORUKA: gagi

Ja dugo nisam znala sta je orgazam a bila sam udana,mozda kada bi uspjela da ga dozivis mozda bi ti se seks osladiouser posted image



Nadam se da je to u pitanje!!!Naravno,ako se uopce i desi



Hoce kada se budes najmanje nadala vjeruj mi.....



Ja se zaista nadamuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here