|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 13:44:48   
dunja RR
A jel mi aparat za kuvanje na pari neophodan za kašice? Milsim pojma nemam stvarno, da li moram da mu sve kuvam na pari ili može obično kuvanje?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 13:50:41   
milicicak
Dunja, nije ti neophodan aparat za kuvanje na pari, dovoljni su ti serpica i blender ili stapni mikser. Ali, kuvanjem na pari u hrani se zadrzava veca kolicina korisnih supstanci :)
ja sam kuvala u serpici sa vodom, blendala u Babybuletu koji i danas koristim :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 13:51:01   
Sanjica26 RR
Dunjice postavljala sam moj aventov aparat na pari koji ujedno blenda. Naravno da je bolji na pari jer je zdraviji. Meni bas vrsi posao. Iseckam na kockice povrce sa mesom. Za 20 minuta se skuva. Obavesti me kad bude gotovo. Uopste nema dezuranja. Najbolja unvesticija nam se isplatila. Topla preporuka. user posted image Cini mi se da ga ima i doca.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 13:55:34   
dunja RR
Hvala vam, nego ne radi taj link a volela bih da vidim kako izgleda, pa ako stigneš šaljni ovde.
Jel njega kasnije mogu da koristim i za nas odrasle?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 13:58:47   
Maslacak15
dunja ja sam koristila najobicniji blender. Prethodno sam povrce/ meso kuvala ( barila) u vodi. Do nekih sedam meseci barila sam kratko i voce ( osim banane) da bi ublazila kiselinu. Neki daju sveze voce odmah. Ali sam kod oba deteta cekala punih 5 meseci dok sam pocela bilo sta da im dajem. Do tada samo mleko.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 14:06:20   
serpica
I ja koristim obican,onaj super secko,ko sto rece maslacak,prvo kuvam pa miksiram.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 14:09:46   
Torbica
Ja sam sa 6 punih meseci pocela sa hranom, vocem, uvek svezim.
Kuvala sam povrce i meso uglavnom u ekspres loncu, blendirala obicnim blenderom, a i onim Magic bullet-om. Kasnije sam kupila aparat za kuvanje na pari, ali za nas odrasle, Gorenje sa tri sprata pa sam bebcu kuvala samo na jednom spratu. Moji su sa godinu dana jeli sve sto i mi, a blendirala sam od 6 punih do 9 meseca i onda krenula sa gnjecenjem i seckanjem.

< Poruku je uredio Torbica -- 24.8.2014 14:10:07 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 14:16:36   
doktorkakristal
DUNJA imam ja taj aparat meni je SANJICA to preporucila i uzela mi sveki u Svici odlican je jer ubacis sbe i gotovo za 20 min i nema dezuranja, nije sad neophodan ali jeste ahvalan jako, postavila bih sliku ali kucam sa mob

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 14:34:22   
Torbica
Nisam ni ja dezurala pored ekspres lonca, za 15-20 minuta je gotovo sve.
Imam Delimano serpicu i lonac od 5l sa istim poklopcem. E taj manji mi je bas posluzio.

< Poruku je uredio Torbica -- 24.8.2014 14:35:34 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 15:17:56   
Sanjica26 RR
http://www.encimenci.com/proizvod.asp?id=MCGSCF870/22&title=Kombinovani-aparat-AVENT-za-kuvanje-i-miksovanje-hrane
Ne znam kako preko mobilnog da linkujem.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 18:09:45   
Azra_
Dunja, evo mog iskustva! Avent aparat za kuvanje na pari sa blenderom-sjajno! Još uvek mi je u kuhinji. Kada mi imamo za obrok nešto što mi za dete nije prihvatljivo, njemu samo tu ubacim šta treba i kraj. Najduže vreme kuvanja je 20min i to kada je krompir u pitanju, većina namirnica ide na 15min. Recimo ja stavim šta mi treba, uključim, mi odemo u šetnju, dok se vratimo ručkić gotov već se i prohladio. Sada ne koristim blender, ali dok smo bili mali jesam. U mom slučaju najpametnija stvar za dete koju smo kupili. Bila sam protiv, ali mi jje super poslužio dok je bio beba, a i sada. Npr.danas sam mu ubacila lososa(filet), kukuruz šećerac i malo krompira i eto ručka.

Ja prezadovoljna. I preporučila bih ga svakoj mami.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 18:30:52   
branki*
koliko kosta ovo?15 000user posted image meni to bas skupo nekako..user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 18:37:03   
Maslacak15
mi imamo
http://www.philips.de/c-p/HR2094_00/aluminium-collection-standmixer

kupili pre trudnoce za smoothije i koktele :) Sjjajno se pokazao i prilicno je jefintiiji. Naravno nista ne kuva ali meni je bilo dovoljno i da izmiksauser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 18:37:48   
Sanjica26 RR
Branki imas nekog u inostranstvu da ti donese. Ja sam narucila preko e-bay i bilo je mnogo povoljno. Mislim da sam platila 50 evra.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 18:43:14   
branki*
sanjice,sa postarinom ili kako?nisam nikad preko toga narucivala..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 18:57:11   
Azra_
Naš je kupljen u Nemačkoj za 100e, ovaj Avent. Obzirom da radi pune dve godine, meni je isplatljivija investicija od mnogih drugih. Omiljene bebi kupovine: Avent blender 2 u 1, prenosivi krevetac i Smart trike. user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 18:58:57   
Sanjica26 RR
Branki ne secam se, jer mi je brat narucio. Pretpostavljam da postoji oocija kao na onom aliexspres bez postarine. Meni je ovih dana stigla bluzica i cekam ovih dana jos nekoliko.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: aparat za kuvanje na pari + blender
24.8.2014 19:04:56   
branki*
hvala,sanjice na odgovoruuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here