|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.04.-15.04.2020) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizider i zamrzivac
29.4.2019 21:04:41   
Filadendronka
Gorenje kombinovani sa no frost sistemom, kupljen pre dve godine i do sada nemam neke posebne zamerke. Bitno je da je ogroman. U frizideru ima fioku koja drzi temperaturu na nula stepeni i tu uvek drzim sveze meso. Donji deo je zamrzivac koji se sastoji od tri velike fioke i jednom manjom za brzo zamrzavanje. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 176
21.2.2020 10:47:19   
gagana83
Neko preporuku za frizider? Koju marku da gledam? Samo da nije Gorenje.

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 177
21.2.2020 11:09:48   
Ana RR
Gago, ne znam šta da ti kažem. Mi imamo Samsung no frost, evo već 13 godina. Radio je savršeno. Čim je istekla garancija, nakon 3 godine, crkao je motor, morali da menjamo, platili 100 evra. Sve do prošle godine je radio besprekorno i onda mu crkne elektronika user posted image otprilike dve jedine stvari koje na frižideru mogu da crknu su motor i elektronika, eto nas zakačilo i jedno i drugo. Došao majstor, kaže nova elektronika 19 hiljada, čini mi se. Mi već počeli da gledamo nove frižidere i mm slučajno pozove jednog našeg servisera a on ga uputi na nekog dečka koji se bavi tom elektronikom. I on rekao mm da skine elektroniku i donese mu, popravka je 1500 din. Ako ne bude radilo vraća novac. I evo, da ne ureknem, opet radi perfektno.

A poenta mog pisanija user posted image je da tada kada smo istraživali šta da kupimo, dvoumili smo se između Liebherr i LG.

< Poruku je uredio Ana RR -- 21.2.2020 11:10:36 >

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 178
21.2.2020 11:12:28   
Sanidej
Samsung ili Bosch, jesu skuplji ali ne kupuje se frizider cesto.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 179
21.2.2020 11:52:14   
gagana83
Ja za svekrvu gledam. Zadužila nas svekrva da joj kupimo. Znam da bi Bosch trebalo da je najbolji, ali to joj je skupo. Samsung je verovatno u istom cenovnom rangu. Gorenje ne bi, jer je stari bio Gorenje i trajao je 5-6 godina. A ne bih joj uzimala ni neku od onih najlosijih marki.

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 180
21.2.2020 12:20:26   
Ana RR
Gago, vidi koliki joj je cenovni limit, da li je bitno da li je no frost, koja zapremina itd pa po tome napravi neki uži izbor. Mi smo na osnovu preporuka i iskustava došli do Liebherr i LG.

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 181
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:

Kuvar: mama Jo
Ukoliko zelite poslasticarnicu u sopstvenoj kuci, to je vrlo moguce uz samo malo maste. Kapri kolac na malo drugaciji nacin i uzivanje moze da pocne

Anketa

sandrina

DA LI BI OSTAVILE PARTNERA KOJI JE BIO NEPAZLJIV PREMA VAMA U TRUDNOCI I KOJI VAM NIJE NI BUKET CVECA KUPIO KAD STE SE PORODILE?

DA (20%)

BILA BIH JAKO RAZOCARANA I TO VISE NE BI BILO TO (49%)

NE (31%)

Ukupan broj glasova: 142

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here