|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koristite li intimni sapun?
16.5.2009 19:33:54   
Lilly*
Cekaj prvo da smislim kako se cita tvoj nick user posted image  Dobro dosla user posted image
Mislim da je to individualno, treba da vidis sta tebi najvise prija, ako ti se javi pojacan sekret od nekog sapuna, to je verovatno znak da treba da ga promenis user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koristite li intimni sapun?
16.5.2009 21:23:07   
Verus
Evo da dodam.  Koristim ovu emulziju vec par meseci i mislim da nisam imala problema sa gljivicama od tada....koristim svaki dan pri tusiranju, i posle mucenja, tokom M, uvek uvek..Divno je i veoma mi se svidja, ima da se nakupujem ovoga pa da imam za do kraja godine!user posted image
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Pa... meni je rečeno, da takav sapun pomaže da se sprečavaju infekcije i gljivične upale. Recimo baš Lactacyd Femina ima u sebi i odgovarajuću kulturu... A sve ti to koristi, da se dole održi ispravna "flora i fauna" LOL user posted image

U glavnom, više pročitajte OVDE.

I da.. iskreno mislim, da mi to pomaže kot PAP I.

user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Koristite li intimni sapun?
17.5.2009 14:45:24   
Shishica
Hvala.. Pa kupila sam ponovo Lactacid, ali trazim sad taj Lactacidov drugi proizvod koji se koristi redje, jednom u desetak dana ili tako nesto..
A mozda kupim i SebaMed samo sad sam malo svorc nadimak se cita Šišica user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Koristite li intimni sapun?
17.5.2009 14:53:28   
Lilly*
Da, shvatila sam Šišice user posted image  Taj drugi, odnosno koncentrovani Laktacid ima samo u apotekama, barem ja nisam nigde drugde nasla user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Koristite li intimni sapun?
18.5.2009 11:08:12   
Shishica
Pa da samo u apotekama..Ali nema sad, neka kriza..
Videcu jos danas-sutra.. Ne znam samo posto je..

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Koristite li intimni sapun?
18.5.2009 11:11:39   
Jacaca
IZVORNA PORUKA: Shishica

Pa da samo u apotekama..Ali nema sad, neka kriza..
Videcu jos danas-sutra.. Ne znam samo posto je..



Nesto smesno, oko 270din sampon a ona tecnost nesto vise.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koristite li intimni sapun?
18.5.2009 11:13:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

nadimak se cita Šišica user posted image


Sisica user posted image  Morala sam da se našalim, ne uzmi mi za zlo, molim te! user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koristite li intimni sapun?
18.5.2009 11:13:27   
Anoniman
Ja sam onaj obichan kupila u Lily-ju za 300 dinara....a koncetrovani nisam ni trazila....ovaj mi je ok sada....nemam problema...user posted image

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Koristite li intimni sapun?
18.5.2009 11:58:38   
Shishica
Ja u najpovoljnijoj apoteci kupila za 330..
Ne ljutim se user posted image Bas si blesava.. Samo taj nadimak koristimo samo verenik i ja i... ima poreklo od druge reci.. i ... ma duza prica, van ove teme..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Koristite li intimni sapun?
19.7.2009 11:53:39   
Nensi*
Ja isto imam ponekad problema sa svrabom,i sinoc sam naletela na ovu temu,idem danas da kupim Lactacyd feminu,vidim da ste je nahvalili...user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Koristite li intimni sapun?
21.8.2009 11:48:16   
Shishica
A sta je pametno da muskarci koriste?

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Koristite li intimni sapun?
21.8.2009 14:35:07   
marince1
Korstim ga uvek.

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Koristite li intimni sapun?
18.10.2009 13:10:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince

Korstim ga uvek.

htedoh da otvorim temo o Gelovima za intimnu negu ali evo, nađoh je...user posted image

Naime... nisam neki *ljubitelj? gelova, sapunčića itd.

Mlaka voda, kamilica.. to je to.
Relativno  skoro sam počela da koristim Carefree gel za intimnu negu (Intensive) i .. nekako mi ne odgovara, imam utisak da sam suva dole, kao da mi isušuje kožu... ..user posted image inače, posle pranja gelom volim da *je namaže* sa Pantenol kremom (u tubi-ima i mast) ili običnom Pavlovićevom kremom.. onako, tanko, ne previše...
(dnevne uloške  sam prestala da koristim). vidim , još neke žene takođe su nezadovoljne ovim gelom
Hoću  da probam Lactacyd Femina gel, vidim da je većina zadovoljna,a inače sam čula da je dobar.

JAVLJAM UTISKE user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Koristite li intimni sapun?
18.10.2009 13:23:10   
Nensi*
Kaliopi,super je...Ja ga koristim vec 4 meseca i nemam nikakvih problema,a ranije sam cesto imala svrab i peckanje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Koristite li intimni sapun?
18.10.2009 22:38:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nensi27

Kaliopi,super je...Ja ga koristim vec 4 meseca i nemam nikakvih problema,a ranije sam cesto imala svrab i peckanje...


hvala draga na savetu- sutra pravac apoteka!user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Koristite li intimni sapun?
19.10.2009 9:36:20   
sanji
Stvarno je odličan! Ni ja nisam neki ljubitelj tih stvari za intimnu negu ali ovaj sam počela da koristim pre par meseci (videla ovde na RR da ga svi hvale) i prezadovoljna sam! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Koristite li intimni sapun?
19.10.2009 9:43:49   
Trcosava
hm, ja ne koristim ni jedan sapun, odavno su mi rekli da obični sapuni ni pod tačkom razno. Već dugo se peruckam samo sa vodom. Sad imam problema koji su normalni u trudnoći pa se ne opterećujem previše. Inače dnevne uloške sam izbacila, osim kad koristim neke vaginalete ili tako nešto - dobri su oni carefree koji nemaju nikakav najlon sa druge strane, već stvarno propuštaju vazduh.
lactacyd mi je jednom mama kupila u apateci (radila je nekad) ali te ovako se peri, te onako, pa ovoliko dana, pa onda pauza i ja na kraju nisam imala živaca za tako nešto. Posle trudnoće ću videti kakvo je stanje dole pa ću se upustim možda u te geliće i ostalo za negovanje ''gospođice''user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Koristite li intimni sapun?
19.10.2009 13:03:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

hm, ja ne koristim ni jedan sapun, odavno su mi rekli da obični sapuni ni pod tačkom razno. Već dugo se peruckam samo sa vodom. Sad imam problema koji su normalni u trudnoći pa se ne opterećujem previše. Inače dnevne uloške sam izbacila, osim kad koristim neke vaginalete ili tako nešto - dobri su oni carefree koji nemaju nikakav najlon sa druge strane, već stvarno propuštaju vazduh.
lactacyd mi je jednom mama kupila u apateci (radila je nekad) ali te ovako se peri, te onako, pa ovoliko dana, pa onda pauza i ja na kraju nisam imala živaca za tako nešto. Posle trudnoće ću videti kakvo je stanje dole pa ću se upustim možda u te geliće i ostalo za negovanje ''gospođice''user posted image




zar postoji uputstvo za korišćenjeuser posted image
mislila sam da se koristi svaki dan, kad kome odgovara..meni recimo uveče pred spavanje, kad se tuširam...šta ja znam , nekad i preko dana zavisi..

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Koristite li intimni sapun?
19.10.2009 20:27:23   
dacca
Ja koristim kosili i becutan kupke! Sve sam intimne sampone izbacila, e jedino taj sto spominjete nisam stvarno koristila. Meni je doktorka rekla samo vodom, ali ja imam osjecaj da to nije dovoljno, ne osjecam se cisto ako nema sapunice. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Koristite li intimni sapun?
19.10.2009 20:33:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dacca

Ja koristim kosili i becutan kupke! Sve sam intimne sampone izbacila, e jedino taj sto spominjete nisam stvarno koristila. Meni je doktorka rekla samo vodom, ali ja imam osjecaj da to nije dovoljno, ne osjecam se cisto ako nema sapunice. user posted image

upravo taj osećaj i ja imam kad se operem samo mlakom vodom...nekako sam valjda navikla na te sapune..
kupila sam danas Lactacyd, počinjem od večeras pa ćemo videti...user posted image
a Becutan ulje za telo obožavam-samo njega koristim za telo !user posted image

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Koristite li intimni sapun?
19.10.2009 20:33:28   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: kaliopi

zar postoji uputstvo za korišćenjeuser posted image
mislila sam da se koristi svaki dan, kad kome odgovara..meni recimo uveče pred spavanje, kad se tuširam...šta ja znam , nekad i preko dana zavisi..



koliko se ja sećam bilo je nešto, znam samo da je meni bilo nešto u fazonu ''ma daj, sad još i da čitam kako da se perem'' i mislim da je tome istekao rok, da ga nisam ni probala...možda se ja dobor ne sećam? user posted image (znam samo da nije bilo ono najnormlanije, kao sapunom recimo i znam da je bilo to - pamtim po ambalaži i bojama)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Koristite li intimni sapun?
19.10.2009 20:39:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

IZVORNA PORUKA: kaliopi

zar postoji uputstvo za korišćenjeuser posted image
mislila sam da se koristi svaki dan, kad kome odgovara..meni recimo uveče pred spavanje, kad se tuširam...šta ja znam , nekad i preko dana zavisi..



koliko se ja sećam bilo je nešto, znam samo da je meni bilo nešto u fazonu ''ma daj, sad još i da čitam kako da se perem'' i mislim da je tome istekao rok, da ga nisam ni probala...možda se ja dobor ne sećam? user posted image (znam samo da nije bilo ono najnormlanije, kao sapunom recimo i znam da je bilo to - pamtim po ambalaži i bojama)



pročitala sam- piše :
..ne sadrži sapune, a sadrži mlečnu kiselinu i tako pomaže prirodnom odbrambenom mehanizmu tela u borbo protiv spoljnih izvora iritacije.
emulzija sa svakodnevnu intimnu higijenu,  preporučuje se kao deo svekodnevne nege intimnih delova-posebno za vreme ili nakon menstruacije,posle polnih odnosa,sportskih aktivnosti,u toku leta ili jednostavno kada želite da se osvežite...
user posted image
nema neko posebno uputstvo o korišćenju, doziranju osim da je potrebno razrediti emulziju sa malo vode , na dlanu ili na vlažnoj krpici, spužvi...
eto user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Koristite li intimni sapun?
7.11.2009 12:00:40   
Anoniman


evo i mene sa utiscima o ovoj emulziji (Lactacyd) user posted image

stvarno je super. toliko je nežna, prijatna i osećam se sveže....zvuči kao reklama!user posted image

Bila sam nepoverljiva prema svim gelovima za intimnu negu.... ovde sam čitala i Lactacyd-u i probala ga. super je. videćemo 23. - eg šta kaže Papa test user posted image




(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Koristite li intimni sapun?
11.11.2009 23:36:34   
vaca
Zdravo svima! Vec nekoliko dana citam sta sve ima na forumu i moram reci da mi se jako svidja! Zato sam i odlucila da postanem clan user posted image . Da ne duzim previse....
Pre dva meseca sam isla na spaljivanje ranice na grlicu laserom i hvala Bogu sve se to dobro zavrsilo. Valjda user posted image
Jedino me cudi sto mi moj dr ne trazi da uradimo briseve jer ja jos uvek imam pojacano belo pranje. Bez ikakvih drugih tegoba, samo je pojacano. Na njegovu preporuku sam uzela Lactacyd za intimno pranje,samo sto ja nisam osetila to pobosljanje o kome govorite. Kod mene je bilo isto i posle skoro dve nedelje. Dr mi je  preporucio  i vag Lactovag (koje nigde ne mogu da nadjem), pa sam na svoju ruku uzela vag Mumije, apotekarka rece da su mnogo dobre.
Ranije sam koristila i Avonove intimne kupke i deciji sapun i kad nista nisam imala obican sapun (naravno ne svakog dana) i ja nikad nisam primecivala neku razliku, ili nisam dovoljno obracala paznju na to user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Koristite li intimni sapun?
12.11.2009 0:14:07   
Nensi*
Dobrodosla Vaca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vaca)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here