|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koristite li intimni sapun?
12.11.2009 0:21:18   
vaca
Hvala, hvala

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Koristite li intimni sapun?
12.11.2009 0:35:20   
cipiripi
ja koristim od Multy Gin-a Famy Wash i odlican je.
ne volim nivea, carefree,..i taj fazon...ovo mi je ipak nesto drugacije i svi doktori savetuju da se taj prearat uzme.
sto kaze moja doktorka :"evo ti..ja za tebe i za one koje se peru nekoliko puta dnevno..da bar znam sa cim se pers a da se ne isusis" !!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vaca)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Koristite li intimni sapun?
18.11.2009 8:05:31   
Minanina
Ja sam muku mucila sa raznim sapunima,isusivanjem, gljivicnim infekcijama po par puta godisnje.... Sasvim slucajno sam otkrila laktacid femina i preporodila se! Vec dve godine samo njega koristim i nista vise. Trosi se jako malo i dugo traje, a za sobom ostavlja divan osecaj svezine. Sto je najvaznije, moze se koristiti svakodnevno jer sadrzi mlecnu kiselinu koja odrzava idealnu ph vrednost najneznijeg dela tela :)

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Koristite li intimni sapun?
18.11.2009 8:11:18   
sanji
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Izvini Minanina ali tvoj post me je podsetio na one reklame sa TV Shop-a!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I slažem se, najbolji je!


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Minanina)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Koristite li intimni sapun?
12.12.2009 14:15:10   
Nensi*
Da li Lactacyd femina sme da se koristi u trudnoci?

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Koristite li intimni sapun?
12.12.2009 18:38:39   
gagana83
IZVORNA PORUKA: nensi27

Da li Lactacyd femina sme da se koristi u trudnoci?

Ja sam ga koristila celu trudnocu.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Koristite li intimni sapun?
15.12.2009 11:42:55   
Dudu25
ja sam uvijek koristila sapun dove

sad nista ne koristim, sad cu da pokusavam samo vodom da vidim kako ce biti, jer se bojim onih bakterija sto imam,pa cu sacekati ovaj mjesec kako ce biti,neko od djevojaka s foruma mi je rekla samo vodom pa tako sam pocela

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Koristite li intimni sapun?
15.12.2009 11:52:11   
anci 81
Meni je odlican onaj Multi Gyn Femi wash,to je valjda Bioclin. Stvarno je fantastican! Kao pena je,nema bas nikakav miris,samo razmazes po....user posted image  I dugo traje ona bocica.

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Koristite li intimni sapun?
18.12.2009 11:59:20   
Suncicabg
Ja koristim NIVEA sensitive i odlican je!

(odgovor članu anci 81)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Koristite li intimni sapun?
18.12.2009 12:03:58   
Maza82
Ja koristim carefree tečni sapun za intimnu njegu sa alojom i super mi je, blag je i stvarno mi odgovara.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Koristite li intimni sapun?
25.2.2011 20:08:25   
viking
Evo i ja se pridružujem svima koji hvalite Lactacyd femina, ja ga koristim skoro dve godine i zaista je odličan!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Koristite li intimni sapun?
25.2.2011 20:23:18   
indy_25
IZVORNA PORUKA: viking RR

Evo i ja se pridružujem svima koji hvalite Lactacyd femina, ja ga koristim skoro dve godine i zaista je odličan!


I ja ga koristim jedino ga nisam koristila kad sam htjela da ostanem trudna jedna mi drugarica rekla da ga ne koristim jer ubija spermice.  Ne znam koliko je to tacno al tad sam radila sve sto cujem i sve sto mi se kaze da nevalja user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Koristite li intimni sapun?
25.2.2011 20:35:11   
moja ciklama
Ja sam koristila Avonov, bezbojan i bio mi je ODLIČAN, jedno 4-5 godina.
Onda sam kupila Carefree - Aloja i bila mi je baš loša, pa sam je poklonila.
Posle sam uzela Nivea intimo, i on mi je onako.Nisam baš oduševljena.
Skoro sam uzela Lactacyd femina i miris mi se nikako ne dopada, sada sam pročitela i ovo:
IZVORNA PORUKA: indy_25
I ja ga koristim jedino ga nisam koristila kad sam htjela da ostanem trudna jedna mi drugarica rekla da ga ne koristim jer ubija spermice.  Ne znam koliko je to tacno al tad sam radila sve sto cujem i sve sto mi se kaze da nevalja user posted image


Pa sam seuser posted image . Ja radim na user posted image .

Sada prosto razmišljm da li da kupim SebaMed, ili..

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu vaca)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Koristite li intimni sapun?
25.2.2011 20:37:37   
morena
Ja koristim Lactacyd i trudna sam. Tako da očito ne ubija spermiće.

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Koristite li intimni sapun?
25.2.2011 20:43:15   
indy_25
IZVORNA PORUKA: moja ciklama

Ja sam koristila Avonov, bezbojan i bio mi je ODLIČAN, jedno 4-5 godina.
Onda sam kupila Carefree - Aloja i bila mi je baš loša, pa sam je poklonila.
Posle sam uzela Nivea intimo, i on mi je onako.Nisam baš oduševljena.
Skoro sam uzela Lactacyd femina i miris mi se nikako ne dopada, sada sam pročitela i ovo:
IZVORNA PORUKA: indy_25
I ja ga koristim jedino ga nisam koristila kad sam htjela da ostanem trudna jedna mi drugarica rekla da ga ne koristim jer ubija spermice.  Ne znam koliko je to tacno al tad sam radila sve sto cujem i sve sto mi se kaze da nevalja user posted image


Pa sam seuser posted image . Ja radim na user posted image .

Sada prosto razmišljm da li da kupim SebaMed, ili..


Ma pusti to ljudi svasta pricaju a ona kaze da je gledala na nekoj emisiji na Holandskoj tv ja iskreno nisam vidjela.  A prestala sam davno da koristim kad sam htjela bebu pa opet bebe nije bilo. Al ja bi cini mi se tada i govno pojela samo da zatrudnim user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Koristite li intimni sapun?
6.5.2013 23:08:43   
dunja RR

Sada sam kupila Cliven, ali ipak ge ne koristim u trudnoći, odlučila sam se za vodu, bez hemije, tako su nas savetovali. Inače kupanje tela samo bebi sapunom.

Kako ste vi u trudnoći?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Koristite li intimni sapun?
7.5.2013 12:56:07   
Mama.Veki
Ranije sam koristila, sada ne, koristim bebi sapun... Mada svi preporucuju samo vodu. Ali ja ne mogu bas samo sa vodom.
I u trudnoci sam mislim koristila bebi sapun, ali ne znam sta moze da smeta, pa ne perem se unutra, samo kozu izvan operem, vise se ispiram vodom. Al sam objasnila slikovito user posted image

Dunja, ne moras toliko da brines, normalno u trudnoci si opreznija, ali ono sto si ranije koristila mozes slobodno da produzis da koristis. Najbolje kozmetika bez parabena, ali cak i u nekim bebi kremama ima paraben, ali kazu da su to tako male kolicine da uopste ne mogu da budu opasne. Mislim da u bekutan kremama ima paraben (govorim o Metilparabenu, za taj kazu da je stetan, ali opet to su jako malo kolicine za da bi bio stetan) Ali eto mozes da proveris u svemu ostalom sto koristis dali sadrzi metilparaben da budes mirnija user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Koristite li intimni sapun?
7.5.2013 17:50:15   
Meisje
Ja i pre trudnoce i sad koristim one balzame za intimnu negu..

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Koristite li intimni sapun?
7.5.2013 18:42:21   
nata11
I ja samo bebi sapun i vodu. Koristila sam razlicite proizvodjace ali sam od svih imala belo pranje sem jednog nesecam se koji, bio je poprilicno skup pa sam se prebacila na bebi sapun.

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Koristite li intimni sapun?
7.5.2013 18:49:50   
Sanja90
Ja sam se i u predhodne dve trudnoce i sad kupala kupkom koju inace koristim,nista nisam menjala,sve ok. Posle porodjaja sam koristila medicinski sapun(onaj bebi sapun) ali samo dok sam krvarila tih 6 nedelja i onda se vratila na starouser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Koristite li intimni sapun?
7.5.2013 21:03:39   
caca81
Mi već godinama koristimo Palmolive gelove i sapune, i nisam ništa menjala ni u trudnoći, intimni deo pređem sapunom, i onda malo duže ispiram vodom. Nikada nisam imala problema sa bilo kakvim sekretom.

(odgovor članu vaca)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Koristite li intimni sapun?
7.5.2013 21:11:39   
Leax
Meni licno prija Merimin bebi sapun user posted image Koristila sam ga i u toku obe trudnoce, nisam do sada nikada imala problema sa sekretom pa nisam htela ni da eksperimentisem sa nekim drugim proizvodima tako da mu ostajem vernauser posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Koristite li intimni sapun?
12.5.2013 22:12:34   
milenatea
ja koristim Eucerin za intimno pranje vec 3 god. sadrzi mlecnu kiselinu i odlican je.

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Koristite li intimni sapun?
20.5.2013 16:35:12   
Ana13
ja koristim Lactogyn po preporuci ginekologa. Koristila sam i Avon i Eucerin... nisam imala do sad nikakvih problema sa sekretom,tako da meni svaki odgovara. Sad vidim da na Lactogynu pise da se koristi i za vreme user posted image i u user posted image

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Koristite li intimni sapun?
26.1.2015 17:08:35   
choopa choops
Nije da baš imam neki problem, ali da pitam...Koristila sam do sada onaj Lactogyn JGL za intimnu njegu, a danas naletim na neki Zlaja intimni sapun za trudnice i porodilje? Naravno da nisam mkgla da odolim da kupim user posted image , pa rekoh da pitam ima li ko iskustva?

Evo slike
user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 26.1.2015 17:11:31 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here