|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Napad na bubrege!
25.3.2009 9:22:02   
Anoniman
Zanima me da li je iko od vas imao ovakav problem u trudnoci?
ja sam juce izasla iz bolnice... kao pokrenuo mi se pijesak u bubrezima, ili je mozda jaka urinarna infekcija. Samo sam zeljela da upozorim sve trudnice na to da se paze, redovno idu na urinokulturu, i cim osjete malo peckanje tokom mokrenja da se odmah jave ginekologu. Ja sam mislila da sve mogu da istrpim, pa ce to peckanje i cesto mokrenje proci, ali to se onda pretvorilo u nesto vise. Bolovi su jaci nego porodjajni pa vi vidite, plus mgu dovesti do prijevremenog porodjaja, kao sto je bio slucaj samnom. Ne zelim nikoga da plasim, samo da vas upozorim da se pazite, utopljavate i pijete dosta tecnosti. Ja sam u 29. nedelji, beba dobro napreduje, samo sto jako nisko nosim i zbog toga pijem ginipral jer mi se grlic skratio i omeksao... Meni sve ovo teze i teze pada, jer sam sada u stalnome strahu, i jedva cekam 10. maj kada cu uci u 9. mjesec...
Puno pozdrava svim mama :***
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Napad na bubrege!
25.3.2009 9:26:58   
Anoniman
Dobrodošla Miljana! Baš grozno to što ti se dešava. Pokušavam da se setim da li je neko već pisao nešto slično, kao da sam već čitala, ali ne mogu sada da se setim. Pa jesi sada dobro, mislim, dobro koliko možeš biti uz Ginipral? Jel izlečena ta infekcija, ili šta je već bilo?

Ako želiš, javi se na naš spisak: Spisak RR trudnica KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Napad na bubrege!
25.3.2009 11:32:55   
eugenija
Urinarne infekcije u trudnoći - klik

Ne lečiti urinarne infekcije na svoju ruku - klik


Miljana, evo i ja sam u 29. nedeljiuser posted image Dobro došla i puno pozdravaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Napad na bubrege!
25.3.2009 19:18:03   
Anoniman
Hvala svima na dobrodoslici, bas je lijepo imati nekoga da mu se pozalim.
Za sada sam dobro, jos uvijek pijem antibiotike, i maksimalno sam otrovana od tableta, infuzija i inekcija koje sam primila. ginipral mi u svemu tome najlakse pada... najgori je strah koji je stalno prisutan... malo me nesto zaboli preko ledja odmah se istripujem da su krenuli napadiuser posted image ... ali valjda je to normalno! Ali sta Boga da, a ja cu se paziti koliko mogu.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Napad na bubrege!
25.3.2009 19:27:04   
Anoniman
E da, da li se prijavljujem tako sto idem na "odgovor na temu" i tu stavim podatke ili kako? Mislim an onaj link koji si mi poslala za prijavljivanje...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Napad na bubrege!
25.3.2009 23:32:29   
eugenija
Samo "odgovor" i upišeš podatke koji se traže... Termin, pol (ako znaš) i mesto odakle si.. 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Napad na bubrege!
10.4.2009 16:12:13   
marince1
Caos!Evo mene,danas sm izasla iz bolnice.Juce sam dobila jak napad bubrega i to u cekaonici za uz!Verovatno sam popila puno vode i eto...Bilo je strasno,ali je proslo,kamen izasao...i sad sam ko nova :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Napad na bubrege!
10.4.2009 22:44:49   
Anoniman
Joj, a kako znas da ti je izasao kamen? Mene i dalje nesto bolucka kod besike?

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Napad na bubrege!
11.4.2009 16:39:27   
marince1
Bolelo me pozadi,bas kao sto boli bubreg,a i rezultati su potvrdilii...I nema posledica na nasem punoglavcu user posted image ,sto ja najvaznije user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Napad na bubrege!
11.4.2009 22:09:07   
Anoniman
Boljelo je i mene do besvjesti ali meni se jos ne zna da li je kamen, pijesak ili sta vec i da li je uopste izasao.....

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here