|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
12.12.2013 14:38:02   
jocajaca
Naravno Cece zato i znam da je odlican, a i dosta koleginica je kod njega, covjek zna posao user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
25.12.2013 13:08:32   
maribela
Pozdrav svima user posted image

Ja sam se porodila prije 5 mjeseci i trudnocu mi je vodila dr.Rodic.Za nju imam samo rijeci hvaleuser posted image . Lezala sam na patologiji par dana jer mi je bio prosao termin a ona me za to vrijeme svaki dan obilazila.Ona me nije poradjala jer taj dan nije radila al ja sam se osjecala kao da jeste,jer je cijelo vrieme bila sa mnom na vezi iako je uveliko bila prosla ponoc.I kasnije je dolazila da obidje bebu i mene.Tako da ja imam samo pohvale za dr.Rodic i sledecu trudnocu cu da vodim kod nje,ako Bog dauser posted image .Ali ovaj put cu da gledam da se porodim u njenoj smjeniuser posted image

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
25.12.2013 13:14:37   
ninulina

IZVORNA PORUKA: maribela

Pozdrav svima user posted image

Ja sam se porodila prije 5 mjeseci i trudnocu mi je vodila dr.Rodic.Za nju imam samo rijeci hvaleuser posted image . Lezala sam na patologiji par dana jer mi je bio prosao termin a ona me za to vrijeme svaki dan obilazila.Ona me nije poradjala jer taj dan nije radila al ja sam se osjecala kao da jeste,jer je cijelo vrieme bila sa mnom na vezi iako je uveliko bila prosla ponoc.I kasnije je dolazila da obidje bebu i mene.Tako da ja imam samo pohvale za dr.Rodic i sledecu trudnocu cu da vodim kod nje,ako Bog dauser posted image .Ali ovaj put cu da gledam da se porodim u njenoj smjeniuser posted image


ona je super , extra, i kao čovjek i kao ginekolog. mene je oduševila

_____________________________

16.07.2013. - 17 : 04

...''Biti majka znači učiti o snagama koje niste znali da imate
i doživjeti strahove za koje niste znali da postoje.''

(odgovor članu maribela)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
24.2.2014 20:44:38   
montyy
moze li mi neko poslati broj dr.Lucica u p.p.    hvala

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
25.12.2014 15:15:09   
*Sun*
Cure moje da li je neko imao iskustva sa doktoricom Dunjic ili doktorom Savicem gore na Paprikovcu su oboje? Dobila sam preporuke za njih dvoje, cisto za preglede, a ne znam kod koga bi?

_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."


(odgovor članu montyy)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
27.12.2014 11:02:41   
mlada_mama
Nadam se da ce se naci neko da ti odgovori, ako nista probaj ovde https://www.facebook.com/IskustvoPorodajaUBanjaluci?fref=ts

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu *Sun*)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.12.2014 12:01:02   
Наташица
драге, каква је ситуација сад на паприковцу?
породила сам се пре 2,5 год. и тада је било ок. није сјајно, нису љубазни (нисам ни очекивала), али да ли је дошло до неких промјена или и даље муче жене док не добију паре?


_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.12.2014 12:18:56   
dijana1*
Zasto uvek negativni komentari, zasto uvek najgore
Porodila sam se pre godinu dana, svi su bili maksimalno ljubazni. Smatram da sam i ja bila korektna. Nisam bila njanjava i nisam im dosadjivala ali prvi put kada sam zakukala svi su skocili i dosli. Pomogli da se porodim, pricali,bodrili ma sve pohvale. A nikome jedan jedini dinar nisam dala. Tek kada sam sa bebom izasla da vidim muza onda ih je on SVOJOM VOLJOM POCASTIO.
Gi ekoligija nije klaonica nego porodiliste. A taj dan kada sam se ja poradjala bilo je najvise poroda i prema svim porodiljama su bili maksimalno ljubazni.A

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.12.2014 12:27:18   
little_one
mene su mucili oba puta, ni marke im nisam dala, daleko iza mene sada...u moja dva poroda se nista nije promijenilo...

citaj ovo KLIK

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.12.2014 12:38:00   
dijana1*
Ne znam kakouser posted image
Ni ja im nisam dala ali svi su stvarno bili ljubazni. MM je dao ali tek kada je sve bilo gotovo.A da vam ne pricam koliko ih je puta zvao.
Samo cujemtel kako zvoni i sestru kako komentarise ponovo onaj srbijanacuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.12.2014 12:45:25   
dijana1*
Mozda sam ja samo imala vise sreceuser posted image
Da neke stvari treba promeniti-TREBA. Ali e mogu da se zalim kada je prema meni sve bilo ok.A


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.12.2014 13:05:27   
Наташица
супер си прошла. мени нису били љубазни. није било лоше, нисам ни очекивала боље као што сам рекла.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.12.2014 13:47:21   
mlada_mama
Izgleda su takvi-kakav im je dan, il na koga naletis. Ja nemam bas pozitivno iskustvo, a porodila sam se u oktobru 2012. Sad na lejto me ceka ponovo Paprikovac, ja se nadam da cu bolje proci, znam na sta idem, sto je u neku ruku i gore, ali svi kazu ''''drugi porod laksi'''' pa se vodim tom parolom user posted image ali ubjedjena sam u jedno, ne bi ja lezala 21 sat u radjaoni da je neko od mojih ispred bilo kom doktoru ponudio pare... tako da..

Lo user posted image drugarice

< Poruku je uredio mlada_mama -- 29.12.2014 13:48:20 >


_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.12.2014 13:53:33   
Наташица
млада мама, исто размишљам. не бих ни ја чекала у рађаони 11 сати царски рез са притиском до 180 да је муж дао нешто. чак му и портир покушао изнудити. није дао и истјерао га у холе па сестра после галамила на мужа што не чека испред. лудница била. ми нисмо дали никоме ништа. и мене на љето чека пород, али сад знам да идем на царски. тако да већ сад размишљам како ћу и шта ћи и с којим доктором се договарати. просто ме занима каква је ситуација, јер видим да су се жене помало почеле организовати и ширити приче. чак сам чула да су једног доктора и на суд одвукли, али ништа не знам тачно.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.12.2014 14:00:11   
mlada_mama
Strasno je sto se sve prelomi na bebicama..opet kazem da smo ih mi ljudi na to navikli, da pored svojih plata njima postaje normalno da ih pocastis i das pare zato jer je bio doktor i porodio te, bio covjek... to je zalosno. A kad nemas ili ne das, crkni od muke i bolova user posted image I nisu sva iskustva negativna, niko ne kaze, ali vecina jeste nazalost. Iz prvog iskustva sam shvatila da moras, ali moras imati gore poznanstvo i spremiti poneku novcanicu za ne daj Boze, jer ne zavrsi se uvjek sve dobro. Kad ti je termin Natasice, gdje vodis trudnocu?

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.12.2014 14:00:29   
little_one
Ja sam isto rekla da bih nekako za trece isla na carski, tesko mi je zamisliti da opet dodjem u situaciju da probijam termin, da beba nece sama napolje a ja se poradjam uz drip i ne otvaram. Istina, drugi put su bili kao nijansu ljubazniji, al mislim samo zato da se ne bi osjetila razlika zbog porodilje pored koje je u jednom momentu stajalo 3 doktora, nekoliko sestara i svi su joj nesto medili i pricali.
Uglavnom, meni je ubjedljivo najgori momenat drugi put bio taj da su me natjerali da napinjem na boku dok sama drzim jednu nogu u vazduhu, i to sto mi nisu vjerovali da imam napone, pa kad su se smilovali da me pregledaju, dr koji me je poradjao samo je rekao sestri, kunem ti se da je prije sat vremena bila zacementirana...jer to je moj slucaj, ja se saaaaaaaaatima ne otvaram a imam bolove pod dripom a onda se u jakim bolovima otvorim potpuno za sat vremena i porodim.

Dijana, i ja mislim da si dobro prosla user posted image srecom! Zelim svakom lak porod, ja nisam imala dobro iskustvo. Na babinjarama nisam imala primjedbe, nisam zahtijevala poseban tretman, nisam ga ni dobila, niti ocekivala...samo sam cekala da idem kuci.

< Poruku je uredio little_one -- 29.12.2014 14:03:37 >

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.12.2014 14:12:10   
mlada_mama
Ja sam isto rekla, nije mi smetalo sto nema tople vode, sto je sve staro i oronulo, sto nam bube hodaju po sobama i hodnicima, hrana...nista, samo da uzemem bebu i idem kuci.

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.12.2014 14:16:00   
Наташица
ЛО, кад видим твоју причу, боље се на царски горе породити. није мени било лоше, али ме у тој мјери нервира што хоће паре. зар је могуће да им је мало!? ајд кад им донесеш чоколаду, али мучење за 100, 200 колико већ марака стварно нема смисла.
ММ, водим на поликлиници код Драгане Васић, а термин ми је 15 јула. обзиром да ћу царски тако да термин ћемо видјети тек тамо пред крај. ти?

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.12.2014 14:19:32   
mlada_mama
14 jul, Zeljka Kizic, poluklinika user posted image
ja se nadam i drugom pririodnom porodjaju, ko zna, mozda se sretnemo

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
29.12.2014 14:34:38   
Наташица
значи, срешћемо се на паприковцу :) ја ћу горе сигурно бити десетак дана. једина мана царског реза.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
3.1.2015 16:46:25   
anajid
Ja sam pisala i prije,evo opet.Jesam li ja imala ludu srecu ili sta,ali ja sam super prosla.Sve korektno,nikome nisam dala ni pare,vezu nikakvu nemam.Sve se odigravalo svojim tokom,e sad ne daj boze da je nesto poslo po zlu,sta bi bilo-to ne znam.Daleko je to sve od normalnih uslova,ali nije mi se nista posebno zamjerilo,nisam se preterano ni namucila,sve je bilo brzo gotovo i prvi i drugi put.

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
13.1.2015 11:49:09   
mlada_mama
Zna li neko broj od Intermedika kod kruznog, i koliko košta UZV

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
13.1.2015 12:12:40   
Наташица
за УЗ не знам колико је.


Natasice posalji br. na pp.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 13.1.2015 15:09:25 >


_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
11.2.2015 13:24:52   
mlada_mama
Bila sam u intermediku na UZV , kod dr Rodic, jos jednom je potvrdila da joj nema ravne, ne znam samo odakle joj snaga i volja, svaka joj cast. Preporucujem svima koji imaju mogucnost - Intermedik, dr Rodic. user posted image

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka
3.3.2015 13:31:14   
mlada_mama
U danasnjem Blicu objavljen clanak da je prisustvo oca na porodjaju u KC BL od sad besplatno, epidural i dalje 500KM

_____________________________

Postoji ljubav na prvi pogled...ali u radjaoni...

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here