|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada privikavati na nošu?
23.7.2011 23:07:30   
Anoniman
Bojim se da Luka ne nazaduje i poželi nošu! user posted image user posted image user posted image
Odlepio je skroz, hoće sve što Marko. Samo čekam kad će da uđe u šetalicu! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kada privikavati na nošu?
7.8.2011 8:42:48   
mejvis
Juče i danas smo prvi put uspešno sedeli na noši!user posted image Par puta po 5-10min. i nismo ništa uradili ali bitno je da se upozna. Međutim......Svaki put kada sedne na nošu on se igra sa pišom i samo tako hoće da sediuser posted image Kad mu vratim pišu u nošu on se odmah buni i ustaje...user posted image Kako dečaci uopšte piške na noši?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kada privikavati na nošu?
7.8.2011 14:21:27   
Lilly*
Poslednjih nekoliko dana moja Lena sasvim uspešno koristi nošu user posted image Stavim je ispred noše i već sama seda i sve se smeje i tapše od sreće user posted image Dam joj igračkicu da bi sedela i ona lepo pišne. Posle obroka znam da će kakiti, tako da je stavim i svaki put smo uhvatie govance user posted image user posted image Piškanje se ne trudim baš da uhvatim svako, jer piška na svakih 15 min. Ja sam baš zadovoljna user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kada privikavati na nošu?
7.8.2011 14:26:54   
Lilly*
Mejvis, daj mu neku igračku u ruke pa mu neće trebati "njegova igračka" user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kada privikavati na nošu?
7.8.2011 19:52:28   
mejvis
Probaćuuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kada privikavati na nošu?
7.8.2011 19:54:57   
magde
taman se navikla i odlicno bilo sve KAD......stomacni virus uhvatila i...opet pelene stetauser posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kada privikavati na nošu?
7.8.2011 20:16:51   
lajla
magde brzo ce se ponovo privici ne brini.I mi smo imali takav problem ali nekao je sama shvatila da joj je lakse na nosiuser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
15.8.2011 12:46:09   
Anoniman
Stavila sam Marka na nošu juče.
Selo dete, uhvatilo se za ručke (imamo onu nošu što ima ručke kao na biciklu), reklo BRRRRRRRRR i krenulo da se odguruje nogicama i da voza nošu po stanu! user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
15.8.2011 12:47:10   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image bitno da mu se sviđa

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 234
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
15.8.2011 12:48:00   
Anoniman
Pf, sviđa, ali nije shvatio namenu! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
15.8.2011 13:02:32   
Anoniman
Ima vremena... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 236
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
15.8.2011 13:04:34   
magde
Nikolina taman kuci bilo je super i uhvatila stomacni virus pa opet pelene sad izas hajde to samo kod kuce kaki kad smo negde ne ne kazuje zastoo?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
15.8.2011 13:13:44   
*Alexx*
Možda se stidi? Ma faza, proći će. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
20.8.2011 17:27:54   
goda
Anastasija lepo zove svaki put kada joj se kaki,i ako ja ne reagujem ona pocne da place. U svakom slucaju nema kakenja u gace ni u pelenu trazi nosu odnosnoi vice KAKI KAKI na sva glas.
Postoji mali prtoblem kada kaže da je neštpo "pu kaka" i ako slučajno ne čujem onu prvu reč ja je stavim na nošu uzaludno.

Sto se tiče piskenja to se ne razumemo još najbolje u svakom slučaju gledam na sati stavljam je kada mislim da ce da piski. Kada završi ona kaže PŠŠŠŠŠŠ  ako je nisam stavila na nošu tada je vec kasno jer je radnja obavljena i ona je obavestila da je završila.

Pelenu joj stavljam nocu samo,a u dan kad spava ne treba nikada se ne upiški,ali zato čimm se probudi mora na niošu inace ce se odmah upiškiti.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
20.8.2011 17:38:44   
Lilly*
Pa vama to onda ide super user posted image To što kaže kada je već piškila, znači da je svesna toga i ubrzo će početi da ti govori pre nego što obavi user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
21.8.2011 15:55:42   
goda
Nadam se vec izvesno vreme ona meni kaže da je piškila odnosno pokaže mi pre mesec dana a sada mi i kaže a još uvek ne zna da kaže pre nego se upiški. Uvek poški nakon spavanja tako da mi to malo olakšava i ne piška kao na početku kad sam je počela stavljati na nošu po malo često nego baš se popiški na 2-2.5 h zavis koliko je pila tečnosti.
Ponekad se iznerviram kad se upiški i nezna da kaže s obzirom da govori neke po mom mišljenju teže stvari (gladna-dadna,jede lepo-njam njam epo,žedna vode-dedna vode i sl) ali samo apomisao da ima tek 15 meseci me umiri još je mala i ovo što govori je više nego odlično.
Ponekad nism načisto da li to ona govori što stvarno zna st je to ili samo je shvatila da u određenoj situaciji treba tako,


(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Kada i kako privikavati na nošu?
29.11.2011 9:47:52   
lesica
Moja L nece da se odvoji od nose user posted image Kad sedne,a u stanju je da na svakih pola sata trazi nosu,nece da ustane-kada bih je ja pustila ona bi presedela citav dan. Pride obavi ona posao,ali ceo je previse. I sad sam ja u problemu sto ne znam sta da radim,krenula je da se privikava a ako je ja na silu skidam sa nose plasim se da ce poceti da je odbija.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Kada privikavati na nošu?
11.12.2011 21:46:41   
Anoniman
Prošle nedelje je svekrva čuvala Marka, i tražila mi je nošu, kao ona će da ga navikava, ja nisam htela da se rasravljam, i dala sam joj. Posle dva dana, Marko stoji pred TV, gleda neku reklamu i hvata se za guzu i kaže "kaka", ja kažem "Nemoj u pelenu, hamo na nošu u WC" i on krene. Ja u čudu, pošla za njim, onda se ukakio pred vratima WC-a user posted image , ušao u WC namestio nošu, seo, ali ništa više. Onda je ustao, pogledao u nošu, slegnuo ramenima (=nema ništa), ja mu rekla da je kaka u peleni, on pogledao pelenu i rekao "pi" i odmahnuo rukom. user posted image
No, i dalje kaki u pelenu. Ustvari, imam problem: Luka kaki na veliku WC šolju sa prenosnom daskom, i Marko je to video, i mislim da bi on da imitira brata, a u isto vreme dopada mu se i noša i rado bi sedeo na njoj. Šta da radim? Da sklonim nošu da ga ne zbunjujuem? Ali, s druge strane, sveki mi reče da mu prebacim kaku iz pelene u nošu jer se obraduje da je vidi kada ustane, i uradila sam to i zaista se obradovao, a u WC šolji je neće videti.
Ja ne očekujem da on prestane da nosi pelenu, znam da će još neko vreme da piški u nju, ali bi mogao da prestane da kaki u nju. Mislim da je spreman. Slabo govori, ali sve razume kada mu se kaže, i poslušan je.

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 243
   RE: Kada privikavati na nošu?
11.12.2011 23:04:38   
gagana83
Tasho, ja znam decu koja su bila mnogo manja od Marka kad su prestala da kake u pelenu.
Ja bih nastavila sa nosom.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Kada privikavati na nošu?
11.12.2011 23:19:57   
Anoniman
A jel ima smisla prebacivati kaku iz pelene u nošu? To mi dođe kao da se bez napora kaka nađe u noši? Mada napreže se on, najčešće prdne user posted image , po nekada piški. 

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Kada privikavati na nošu?
11.12.2011 23:25:01   
madre
mi jos ne koristimo nosu. ne znam kako uopste poceti sa tim?
kupila sam je jso letos i kako ga stavim tako on sidje, nema sanse duze od sekund i po da se zadrzi na njojuser posted image
pa ako mi mozete objasniti korak po korakuser posted image kako ide taj proces?
nisam planirala jos uvek to privikavanje, tek na leto, ali ko zna...


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Kada privikavati na nošu?
11.12.2011 23:29:47   
Anoniman
Provali kada kaki, i stavljaj ga.
Ustaje? Pusti ga. Za koji dan neće ustajati.
Uvek tapši i raduj se kada se ukaki ili upiški. Vole pohvalu, pa će rađe sedati na nošu. Možda ustvari ne bi bilo loše da mu prevrneš kaku iz pelene u nošu da ne vidi, i onda ga posedneš, i kad ustane, onda jedno "Bravooooooooooooo"... možda odluči onda da sed na njoj. user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 247
   RE: Kada privikavati na nošu?
11.12.2011 23:32:30   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Tash

A jel ima smisla prebacivati kaku iz pelene u nošu? To mi dođe kao da se bez napora kaka nađe u noši? Mada napreže se on, najčešće prdne user posted image , po nekada piški. 

Iskreno, nikad mi ne bi to palo na pamet, ali ima smisla.
Osim sto ces onda imati duplo vise poslauser posted image

Madre, ja se slazem sa Tashom.
Stavljaj ga, ali ne forsiraj.
Ne znam samo da li se buni kad ga stavis na nosu. Ako se buni to je vec druga prica.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Kada privikavati na nošu?
11.12.2011 23:33:03   
madre
provalim ga ja kada kaki, ali cesto bude kasno za nosuuser posted image za te stvari cu navbaviti one pelene kao gacice... je l ih ti korisitis?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Kada privikavati na nošu?
11.12.2011 23:34:56   
Anoniman
Ne, i ne planiram. Ovo što ja sad radim je čista igra, a ako uspe - super. U junu ću da mu skinem pelenu i sem noćne, više pelenu neće videti. 

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 predivnih starinskih imena za devojčice
Koliko Vera poznajete? A koliko Ruža ili Ljubica? Verovatno ne puno jer ova, nekada vrlo česta, imena više nisu toliko p...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here