|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
25.3.2012 22:58:49   
Anoniman
Mi kao i obicno user posted image user posted image hrrk

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
25.3.2012 23:02:44   
Anoniman
Meni je Marko jutros bio pomeren, mleko je jeo umesto u pola 7 tek u pola 8, doručak u pola 10 umesto u pola 9, spavao je u 2 umesto oko pola 1 - 1, ali je spavao kraće nego inače, i ceo dan smo bili napolju, tako da je večera bila kao i inače u 19.15, kupanje kao i inače u 7.30, i spavanje u 20.30h, kao i inače. Sutra očekujem da pije mleko u 6.30 kao i inače. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
25.3.2012 23:11:43   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Tash

Meni je Marko jutros bio pomeren, mleko je jeo umesto u pola 7 tek u pola 8, doručak u pola 10 umesto u pola 9, spavao je u 2 umesto oko pola 1 - 1, ali je spavao kraće nego inače, i ceo dan smo bili napolju, tako da je večera bila kao i inače u 19.15, kupanje kao i inače u 7.30, i spavanje u 20.30h, kao i inače. Sutra očekujem da pije mleko u 6.30 kao i inače. user posted image


Jel se to marko dogovara sa mojom Ivom o buđenju, jelu, spavanju user posted image

I Iva je bila pomerena ceo dan (tako mi rekoše, pošto sam kao i svaka dobra mama odlepršala u Sofiju da gledam operu user posted image )
Probudila se u pola 8 umesto u 6 ili pola 7 i popila mleko, jela oko 9 umesto u 8, spavala u pola 2 umesto u pola 1 i spavala SAMO sat i po, pošto ne spava manje od 2 sata i više, ručala u normalno vreme, posle 3, večerala u 8, i zaspala oko pola 10.
Nadam se da će da se vrati na staro - ustajanje u pola 7, dremka u pola 1, i na spavanjac uveče u 9h.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
27.3.2012 15:36:25   
Anoniman
Moja Žaba i nije obaveštena da se sat pomerio. user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
28.3.2012 18:44:54   
goda
mi smo se pomerili sa vremenom spavanja kako se i sata pometrio tako da i po novom i po starom ustaje u 8h drema oko 12 do 16h (puna 4 h) i uvece spava u 21:30 i tako je bilo i pre pomeranja sata isto,nije ni primetila da see pomakla sat ranije s asvim obavezama. Jedino sto dobije jednu vocku vise( UZINU) u toku dana i to je sve.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
29.3.2012 17:39:16   
Sesilija 83
Pa zadnjh 15tak dana smo uhvatili neki ritam kupa se oko 20;30 posle se sredimo i pocenju grcevi do 22;30-23;00 i tad zaspi pa se budi u 4 pa u 7;15-7;30
Za sad mi sve odgovara osim vristanja posle kupanja>

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
29.3.2012 20:13:30   
Verus
Helena do 20:30 a Oli kako kada...obicno zaspi do 21h...

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
18.9.2012 9:14:43   
Anoniman
U 20h vec spavaju devojcice user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
18.9.2012 20:01:49   
ishler
Moja beba od 14m ide na spavanje oko 21h posle kupanjca...i spava do 07h

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
19.9.2012 8:08:08   
Guardian
Mi nešto ne možemo pre 22h, desi se čak i 22.30h ponekad. Muči nas izbijanje prvog zubića, a i od kako su bile one jake vrućine tako je tek tada hvatao san, pa je ostalo. Moramo da pomerimo malo to vreme na 21.30h bar.

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
19.9.2012 8:16:11   
jance
pokusavamo sada da ga sa 10 uvece pomerimo na pola 9, 9 kako je krenuo ranije da pada mrak i kako se prebacio sa dva spavanja na jedno...videcemo kako cemo to uspeti. sinoc je vec u 8 bio zreo za spavanje, pre 9 je vec zaspao, al se budi i plakao od 9 do 11 valjda 5 puta najmanje i trazio vodu, pa onda jos toliko do pola 3, kad je prestao i zaspao. videcemo kako ce biti veceras...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
19.9.2012 8:18:02   
Anck Su Nmaun
U 9 u krervet user posted image
A Tara kad ide u vrtic moye i ranije.

(odgovor članu Guardian)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
19.9.2012 8:25:41   
Anoniman
jedno vreme je pila mleko u 10 i odmah u krevet. a sad...kad god da je stavim, mozda odspava pola sata i probudi se i nece do ponoci user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
19.9.2012 8:27:39   
tijatija
U 20h su sve tri u krevetu, naj kasnije do 21.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
19.9.2012 12:11:34   
maslachak
dok je bila bas beba desavalo se da zaspi u 18h i da spava do 22h,
pa smo je tad kupali i krevet..proslog leta takodje tako zbog vrucina..
medjutim oko prvog rodjendana smo je mrdnuli na 20h i tako se navikla..
spava od 20h do 08h,nekad se probudi ranije,nekad kasnije..
ovog leta sam se tvrdoglavo i dalje drzala odlaska u krevet u 20h eventualno 20:30
bez obzira na leto i vrucine da je ne bih poremetila..tako je i sad i necu da menjam
jer ima super ritam i sa dnevnim spavanjem od 2.5 do 3h

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
19.9.2012 12:18:09   
Sanchy
Do pola deset zaspi ,u osam ujutru ustaje,dva puta nocu se budi da sisa i odmah zaspi...

(odgovor članu maslachak)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
12.11.2012 23:25:48   
Nova mamica
Moja beba ima 5 meseci i do sada smo isli na spavanje oko 23h...Ali smo to promenili od nedavno i sada idemo na kupanje,hranjenje i spavanje vec oko 22h. Bebi to odgovara a i meni :)

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
8.9.2014 9:07:33   
emicaa
U 9 sati,prije je bilo pola sata ranije ali je pomjerila u zadnjih mjesec dana

(odgovor članu Nova mamica)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
8.9.2014 9:18:01   
Torbica
Najkasnije 20h, i zimi i leti.... Od prvog dana, zimi nekad i u 19 i 30. Spavaju kao oduzeti i veliki i mali, ne bude se do sutradan oko 8-9, a kad idu u vrtic, dizem ih u 7 i 15.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
8.9.2014 9:34:22   
Mala Elena
Kupam je izmedju 19_20h , cini mi se da je to uspava pa trazi da spava, legne recimo u 21_21.30 ali je vec budna za pola sata i nece da zaspi.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
8.9.2014 9:38:04   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Torbica

Najkasnije 20h, i zimi i leti.... Od prvog dana, zimi nekad i u 19 i 30. Spavaju kao oduzeti i veliki i mali, ne bude se do sutradan oko 8-9, a kad idu u vrtic, dizem ih u 7 i 15.


Kako je to super. Ja Luku kad god da stavim u krevet, on zaspe u 22.30. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
8.9.2014 9:41:36   
serpica
Oko 21h svo troje u isto vreme.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
8.9.2014 9:42:33   
Modessty
Danilo uglavnom se uspava najkasnije do 22h. Sve zavisi kad je ustao tog dana i koliko je ludovao preko dana. Recimo u subotu smo išli na trening i on nije dočekao ni tuširanje. Došli kući, skinuo patike, lego na krevet i momentalno se uspavao. user posted image A bilo je oko 20.30h
Nikoli je vreme oko 20h, najkasnije u 21h.

< Poruku je uredio Modessty RR -- 8.9.2014 9:43:12 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
8.9.2014 10:01:17   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: Torbica

Najkasnije 20h, i zimi i leti.... Od prvog dana, zimi nekad i u 19 i 30. Spavaju kao oduzeti i veliki i mali, ne bude se do sutradan oko 8-9, a kad idu u vrtic, dizem ih u 7 i 15.


Kako je to super. Ja Luku kad god da stavim u krevet, on zaspe u 22.30. user posted image

Nemam pojma da li to uopste ima veze samnom ili su takva deca. Kod mene kao u kasarni, svi na svojim pozicijama i zaspu u roku od 15-tak minuta, dakle treba im.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
8.9.2014 10:02:54   
Peace*
Ma, Luka legne u 21.30, i pre 22.30 nema šanse. Probala sam da ga stavim i u 20.30, al tuga mi. leži dva sata u krevetu.
Jednostavno, kad god ga digla ujutru, imao sport ili ne, bio aktivan ili ne, on zaspe u 22.30.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here