|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
22.3.2012 11:42:47   
Anoniman
Žabinski leže između 19 i 20 a ustaje oko 7.

(odgovor članu ivaj)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
22.3.2012 11:44:26   
Ivanka 75
Zadnjih 15ak dana je  po čika Jovi Zmaju - u 9 u krevet user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
22.3.2012 11:46:02   
lesica
Moja L je do sestog meseca isla oko 19 i 30 na spavanje,pa je pomerila na 20 pa opet pomerila i na tome smo se zadrzali izmedju 20 i 30 i 21.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
22.3.2012 11:48:45   
minna
Od kad konacno imam normalno radno vreme Vlada ide u 20h u krevet. U 7 ustajemo. Sa 2,3 do 4 budjenja u toku noci da pije mlekouser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
22.3.2012 11:53:15   
branki*
ja bozu stavljam u 9 u krevet.ustaje u pola 8-8,okvirno.takodje pije nocu mleko iz par puta.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
22.3.2012 12:01:06   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Marko jedva izdrži da ostane budan dok ga oblačimo posle kupanja, sinoć je zaspao dok sam mu čistila nosić user posted image čim je čuo mućkanje mleka u flašici, otvorio je jedno oko i namestio usta user posted image u 20h je spavanje i on ne može da izdrži duže od toga.


Kod nas je i dalje uglavnom ovako. Najkasnije do 9 je u krevetu i što se mene tiče to je super. Mislim da deca treba rano da idu u krevet, klinac moje kume i dan danas u 9 zaspi i budi se oko 6 ili 7 ujutru (a sad je treći razred). I Marko se ujutru rano probudi ali nema veze, sad kada je lepo vreme mi se odmah spustimo u dvorište i ceo dan smo napolju.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
22.3.2012 12:26:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minna

Sa 2,3 do 4 budjenja u toku noci da pije mlekouser posted image


niste to rešili? user posted image

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
22.3.2012 12:44:30   
minna

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: minna

Sa 2,3 do 4 budjenja u toku noci da pije mlekouser posted image


niste to rešili? user posted image



Neuser posted image user posted image Poludecu od toga majke mi. Sad sam resila da to moramo da izbacimo do nekog juna. Ne znam zasto bas do tad. Kvarice mi se mleko kad bude bilo toplo, mislim nocu u sobi. Sad mu izbijaju trojke pa kao cekam da to prodje. Ma ne znam vise, samo znam da sam MR TVAuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
22.3.2012 20:19:14   
IRJ82
do mesec dana se uspavljivala oko 20h, a sada ima mesec i po i nece da zaspi do 22.30, a ustaje oko 9.30h, uz 3 budjenja nocu, samo rucka i nastavlja da spava (samo sisa)

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
22.3.2012 22:11:40   
Lilla
Uf... Do prije nekih 15-ak dana je spavao super, oko 21 (nekad malo duze) ga spustim, dam mu cucu i on zaspi. Budio se jednom da jede oko 4 i spavao do 9-10 ujutru. Milina. E, sad je to sve drugacije. Zaspi kako-kad. Nekad u 20, nekad u 21 a nekad nece ni do 23. Spustam ga po 150 puta, dajem cucu a on se na tren okrene kao da ce zaspati i samo k'o kornjaca na ledja pa u vrisku MAAAAMMMM, da ga uzmem. I tako, dok napokon ne zaspi. I spava on tako do ponoci, e onda nastane veselje. Budjenje svako malo da mu dam cucu, pa onda da jede oko 1, pa oko 5-6. Oko 8 ustajanje. Ja smorena a on kao da je spavao u cugu cijelu noc, cio i veseo. No, nek je on meni zdravo a proci ce i ovo.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu IRJ82)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
22.3.2012 22:15:59   
nakins
Cao drugari i drugarice. Moje malo cudo spava uvece od 22h pa ujutru do 9-9.30h. stvarno sam prezadovoljna sa njenim spavanjem jer je pocela jos sa 6 nedelja da spava celu noc tako da nisam nikad imala problema. naspavana bila ona a naspavana i ja. s tim sto moram da dodam da uvek odspava popodne 2-3 sata user posted image

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
23.3.2012 6:58:35   
mamamikka
u 20.30, 21h pa spavaju do 6.30, 7.30 kako kad . Obično sve rade sinhronizovano user posted image

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu nakins)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
23.3.2012 8:30:54   
jance
donedavno je isao na spavanje cak i u pola 11 pa je umeo da odrapi i do 9, sada smo ga pomerili da ide na spavanje u 9, bude to i pola 10 ili 10 jer histerise sa flasicom, pa se ukaki, pa zeki u krevetcu i tako to, pa mi se budio u 5 naspavan i nije bilo te sile da spava dalje, evo juce je zaspao oko pola 10 i probudio se u pola 7, tako vec pristajem. polako mu pomeramo to odlazenje u krevet ranije i ranije da mi se naspava. moram samo da napomenem da mi on jos uvek dosta spava preko dana, i do 6 sati..

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
25.3.2012 14:39:21   
smeskicTB
devojke, mislite li da bebe same odrede koliko im je potrebno?
npr moj S zaspi oko 21-22h i onda se nekada do 7h probudi jednom, nekada dva puta..usli smo u 6nedelju..

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
25.3.2012 14:43:42   
anajid
Ja mislim da treba pustiti svaku bebu neka sama sebi diktia ritam.Ja svoje dete nikada nisam budila itd.Ponekad se malo poremeti vreme spavanja ali ubrzo sve dodje na svoje.Samo ti njega pusti neka sam sebi tempira vreme.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
25.3.2012 14:58:50   
tijatija
Svo troje imedju 19-20h, zavisi kad zavrisimo sa ritualima, a spavaju najkasnije do 7, sto i meni odgovara, pogotovo sto ih rano legnem pa imam vremena i za sebe user posted image

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
25.3.2012 15:16:08   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: anajid

Ja mislim da treba pustiti svaku bebu neka sama sebi diktia ritam.Ja svoje dete nikada nisam budila itd.Ponekad se malo poremeti vreme spavanja ali ubrzo sve dodje na svoje.Samo ti njega pusti neka sam sebi tempira vreme.


hvalaa!
bas ga pratim...nekada spava 4-5h, nekada 2,5h..tako i jede..zna on sta radi..a jos je i malen..

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
25.3.2012 15:19:42   
Olga75
ja sam zvercicu budila nocu prvih mesec dana ali ona je imala produzenu zuticu pa je jaaaako puno spavala
ali kada je bilirubin pao budila se jednom do dva puta , sikila i spavala bas lepo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
25.3.2012 16:00:24   
smeskicTB
znaci to je to otprilike..nas zezaju grcevi..pa jedino tada kenjkavimo posle nocnog obroka npr..

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
25.3.2012 19:11:11   
cockic
mi smo proslih veceri u 19h-01h i onda se do 6h budi jos dva puta user posted image

moracu da joj promenim vreme spavanja sad po ovom lepom vremenu da nelegne
pre 21h uvece da bi vezala barem do 03h i onda jos jednom u 6-7h i dizemo se

to je vec ok izdracu jer se meni i klinac budi oko 7h user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
25.3.2012 22:44:03   
Anoniman
DO 21h, sajonara user posted image user posted image budjenje nocu izmedju 2 i 4, pa eventualno oko 6, ali sad veceravamo pa manje vapimo za sikom, ali user posted image ... i do 8 budjenje user posted image

< Poruku je uredio Zenetina -- 25.3.2012 22:47:13 >

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
25.3.2012 22:46:26   
New Mom

IZVORNA PORUKA: lesica

Moja L je do sestog meseca isla oko 19 i 30 na spavanje,pa je pomerila na 20 pa opet pomerila i na tome smo se zadrzali izmedju 20 i 30 i 21.

Isto i moja.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
25.3.2012 22:48:32   
Ana RR
Večeras je tek u pola 10 zaspao. 'bem ti pomeranje sata.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
25.3.2012 22:55:20   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Večeras je tek u pola 10 zaspao. 'bem ti pomeranje sata.

user posted image Moja već 2 nedelje ustaje pre 6h. *bem ti pomeranje sata.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
25.3.2012 22:56:32   
Lilla

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Večeras je tek u pola 10 zaspao. 'bem ti pomeranje sata.


Uf, i H je tek prije 15 min zaspao i to sam morala da ga ljuljam.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here