|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
8.9.2014 16:29:05   
mali_mis
20-21h, nekad, ali jako retko posle 22h.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
8.9.2014 16:46:30   
emicaa
po meni je sve to rutina kad ce zaspati,teodora i kad poremeti vrijeme spavanja opet se na glavu nasadim dok joj ne vratim staro vrijeme,tako sad recimo u 10 ujutru ne moze vise gleda jer je navikla da tad zaspi tako je i u 4,samo je stavim u lezeci polozaj ona gotova,jos kad bi imala rutinu da ujutru spava do 8 a ne do 5 gdje bi nam kraj bio user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
9.9.2014 8:53:03   
Peace*
Epilog:

Digla sam juče Luku u 7h.
Bio je u školi od 8-12.30 (5 časova, od toga 1 fizičko).
Onda je bio sa dadiljom u dvorištu do 15.30.
Onda je uradio domaći.
Pa smo išli na fudbal od 19-20h, i to neki mlad, ambiciozan trener bio, mast im je izvadio.
Jedva sam ga poterala u krevet u 21.45, i zaspao je u 22h.

Jutros ustao u 7h, nije se žalio. user posted image

Ustvari, shvatam da skroz mašim temu, jer je ovo za bebe. Možda bi se trebala otvoriti tema za starije? hajde moderatori razmislite, jer i to onda nekako treba ograničiti po godinama. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
9.9.2014 9:04:17   
Modessty
Tash u pravu si. Imamo temu - kako uspavljujete vaše dete. ajd sad ću da vidim šta ćemo

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
9.9.2014 9:08:54   
Peace*
Nije frka, nego sam shvatila da sam juče napisala LiLj da nije tačno da je u pitanju rutina i navika spavanja, a onda sam malo razmišljala i zaključila da naravno da "nije istina" kad poredim dete od 8g i dete od 1g (Torbica je izuzetak user posted image ).
Dobro nisam uporedila svog brata od 20 sa njenim detetom od 1g. user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 9.9.2014 9:09:46 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
9.9.2014 9:13:41   
Mala Elena
Sinoc sam malkice mucila E , htela da me ponovo izvara , zaspi u 21h a probudi za pola sata. Stavila sam je tek u 22:15 , rekoh da zaspi i gotovo i zaspala stvarno ali je muz probudio sa skripom vrata i opet ludilo. user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
9.9.2014 9:46:36   
Modessty
evo nove teme vezane za odlazak u krevet dece starije od jedne godine

U koliko sati vaša deca idu na spavanje?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
9.9.2014 9:51:44   
Peace*
Što 1 god, kad su do 3će odojčad? user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
9.9.2014 10:23:43   
Torbica
Zar nije odojce do 1, a malo dete od 1-3?user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
9.9.2014 10:33:01   
Peace*
U DZ U Vase Stajića je svojevremeno stajao plakat gde je pisalo da je do 3 god odojče, sećam se da sam ja bila revoltirana jer se nisam slagala sa tim, pošto sam imala samo Luku koji je prosto previše uvek bio ozbiljan. Od kad imam Marka, pomeram granice odojčafi na 10god. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
9.9.2014 10:42:16   
Torbica
user posted image Odojce, prva godina, tako kaze pedijatrija, a smisao reci oDOJce, jer se doji.
Plakat je pravio neko ko je baas upucen! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
9.9.2014 11:16:19   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Peace*

Nije frka, nego sam shvatila da sam juče napisala LiLj da nije tačno da je u pitanju rutina i navika spavanja, a onda sam malo razmišljala i zaključila da naravno da "nije istina" kad poredim dete od 8g i dete od 1g (Torbica je izuzetak user posted image ).
Dobro nisam uporedila svog brata od 20 sa njenim detetom od 1g. user posted image

user posted image Imas VEEEEEELIIIKUUUU decu ehhehe...sta ja znam, ja znam da sam ja D uvela spavanje recimo dva puta dnevno u pola 9 ujutru pa u pola 3 popodne pa u 8 uvece i to je bilo neprikosnoveno. Kad je presla na jedno spavanje zaspi izmedju 11 i 12 uglavnom i uvece u 8 ali kazem sad sa taticom to pomeri na 9 uvece jer ne moze da se odvoji od njega ali jedva gleda u 9 uvece, tako da je spavanje uglavnom oko pola 9. I opet mislim da je to neka rutina. A sto se tice koliko spavaju svako je tu razlicit. Nekom treba vise sna nekom manje. Ovoj mojoj ocito nece trebati puno sna.

Nego ja sam u osnovnoj skoli i u kasnijim razredima vecito u 9 bila u krevetuuser posted image , mislim da sam tek u sedmom razredu uspela da docekam Novu Godinu ahahah...Prosto to sam ja, a opet moj brat je mogao najnormalnije da zaspi i u ponoc i kad god. Sve zavisi od deteta do deteta.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: U koliko sati stavljate bebu na spavanje?
11.9.2014 23:59:14   
Bibilib
moje starije bi sedelo do 12 uvece ali ga oteram u 10 najkasnije jer ustaje za skolicu a maleni bekac u 9:30 obavezno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 213
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here