|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
8.5.2014 13:12:40   
Sanjica26 RR
Ja cekam da mm dodje, pa da odem do poljoprivredne apoteke. Samo da ne bude kao sa efedrin kapima.user posted image
Ako bude uspelo prosledicu dalje recept.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
8.5.2014 13:21:11   
Torbica
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Ja cekam da mm dodje, pa da odem do poljoprivredne apoteke. Samo da ne bude kao sa efedrin kapima.user posted image
Ako bude uspelo prosledicu dalje recept.

Vidi, oma ti saljem PostExpresom! user posted image

Inace, za ove trudnice sto vire - ovo je idealna varijanta za novorodjencad, bez hemije. :)

< Poruku je uredio Torbica -- 8.5.2014 13:23:18 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
8.5.2014 13:30:07   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: jovicaa

IZVORNA PORUKA: nata11

Jel neko probao da ocisti kuhinjske sundjere tako sto ih ubaci u masinu za pranje sudja? Interesuje me da li to zaista funkcionise.

moj muz tvrdi da je ovo genijalan izum, i s vremena na vreme primetim trulex u masini za sudove, od cega mi se dize pegla... nekako mi je nehigijenski, mada on kaze da umisljamuser posted image
ja sam vise za varijantu, kupovanja novog, ako treba i svakih par dana


Moja mama ih otkuva u serpici -dzezvi , i ja po nekad ali ako se setim obavezno na 90 ubacim u masinu i trulex i sundjer bude kao novo!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
8.5.2014 13:36:53   
Torbica
Anck, ja se tripujem da ce mi zamastiti ostali ves, pa ih bacam uglavnom. Sveki i moja mama prodrljaju te trulexe kroz varikinu, a sundjere bacamo.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
8.5.2014 13:39:11   
Anck Su Nmaun
Ma ni slucajno, ja to radim godinama... nikad se nista nije desilo vesu.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
8.5.2014 13:45:49   
Sanjica26 RR
Isto sundjere bacam. Truleks krpe ubacim na 90 stepeni sa ostalim vesom. Mada u poslednje vreme ih bacam. Uzmem novi i mirna sam. Mm je stava isto kao Torbica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
13.5.2014 20:42:35   
bubulence
i sundjere i trulex menjam jednom nedeljno, nisam nikada probala da ih perem..
Torbice, pricala sam mami za ovaj gel za pranje vesa. pita u cemu kuvas? da li ostecuje sud u kom se kuva?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
13.5.2014 21:18:09   
Torbica
Bubi, ne ostecuje uopste, prvo skuva se za par minuta i uopste nije agresivno. Kuvam ga u serpi koju dohvatim user posted image a posle tu istu masina za sudove opere najnormalnije.
Adriana, viris? Sta bi sa stolnjakom?

< Poruku je uredio Torbica -- 13.5.2014 21:19:00 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
13.5.2014 21:24:52   
bubulence
hvala draga. a kazi mi koliko ti to bude gusto. citala sam da si napisala da iseces na kocke, ako se dobro secam. a tamo na sajtu vidim da bude zelastinasto...
sada sam i ja zainteresovana jer mrzim ove gluposti. kao kupim ariel a sav mi ostaje u masini... a do masine nije...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
13.5.2014 21:28:11   
Torbica
Ma nista. To kad se skuva, skroz je tecno, kako se hladi - tako se steze. A kad se skroz ohladi, moze da se sece, s tim da ja te kockice zgnjecim rukom, stavim kockice u ves na par mesta i umuljam u njega, direktno u bubnju, bez predpranja.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
13.5.2014 21:41:05   
bubulence
oki, hvala jos jednom, definitivno cu i ja probati...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
13.5.2014 23:29:10   
Klarita
Imam problem u hodniku sa razlicitim "mirisima" koji dopiru iz drugog dela kuce, tj od "mog dragog" svekra...sve sam probala, cak sam rekla zaovi direktno...nista ne pomaze, ni to sto sam rekla, ni luftiranje, ni mirisljavi kristali, ni ani ambipure kako li se zovu user posted image sve sto ima na trzistu kod nas u palanciuser posted image malocas sam htela da se onesvestimuser posted image

Cime da neutralisem mirise u kuci (hodniku)?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
14.5.2014 8:23:44   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Isto sundjere bacam. Truleks krpe ubacim na 90 stepeni sa ostalim vesom. Mada u poslednje vreme ih bacam. Uzmem novi i mirna sam. Mm je stava isto kao Torbica.

Zaboravih reci , jednom u dva dana ih ubacim u mikrotalasnu... citala sam da je dobro za ubijanje bakterija.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
14.5.2014 8:32:26   
superm
Kako cistite mikrotalasnu?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
14.5.2014 8:36:31   
Misha i Ljisha
alkoholom :D sve skine alkohol hhihihi..moje omiljeno sredstvo

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
14.5.2014 8:39:29   
vikiveki
Meni treba pomoć i savet oko skidanja temperne boje sa šarenih tkanina. Moj najmlađi sin se uvek više naslika po bluzi nego po papiruuser posted image probala sam Venish,tečnost za sudove, sam prašak....imate li vi neki savet i iskustvouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
14.5.2014 8:49:20   
Anck Su Nmaun
Stajem u red iza Viki... ja tempere i markere neznam da skinem, a vec imamo sigurno 5-6 stvarcica da su isflekane user posted image i to novih Dve trenerke, dve majce, farmerice..

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
14.5.2014 8:54:31   
jole82
Kako vam Venis ne skidauser posted image
Ja sipam direkt na fleku i ostavim nekoliko sati, samo preklopim stvar..
E onda uveče malo protrljam vrelom vodom i četkicom i samo bućnem u vrelu vodu (može i topla ako je osetljivija tkanina) i ostvavim da prenoći i sutra krk u mašinu..
Čak sam tako skidala fleke(ne zna se od čega) koje su stare preko godinu dana...jer smo sve stvari nasledini od deverovih devojčica...do sad samo dve fleke(te prastare) nisu spale, al su bledje i bledje..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
14.5.2014 8:56:27   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Klarita

Imam problem u hodniku sa razlicitim "mirisima" koji dopiru iz drugog dela kuce, tj od "mog dragog" svekra...sve sam probala, cak sam rekla zaovi direktno...nista ne pomaze, ni to sto sam rekla, ni luftiranje, ni mirisljavi kristali, ni ani ambipure kako li se zovu user posted image sve sto ima na trzistu kod nas u palanciuser posted image malocas sam htela da se onesvestimuser posted image

Cime da neutralisem mirise u kuci (hodniku)?



A, meni uspeva sa OVIM ali samo kad su manje linije. Imamo par bluza koje je direktno i namerno sarala gospodjica, e njih nece da skine. Kupilaa sam OVO ali nisam jos isprobala, eno ga hvata prasinu.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
14.5.2014 9:28:51   
Torbica

IZVORNA PORUKA: superm

Kako cistite mikrotalasnu?

Sipam u staklenu ciniju soljicu sirceta i dve soljice vode i to stavim na maksimum nekih 6 minuta, da doooobro kljuca. Posle samo prebrisem mikro i bas lepo odmasti. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
14.5.2014 9:33:29   
Anck Su Nmaun
Jole hoce Venis da skida fleke ali ne i od Tempera i Markera!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
14.5.2014 9:37:21   
jole82
Meni je skinulo ljubičastu temperu sa T bele majice..imali su neko crtanje (čitaj) brljanje u vticu...user posted image
I meni je ispao marker za CD na trenerku...i skinulo se...doduše stavila sam venis u roku od pola sata..
Pa sad ne znam..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
14.5.2014 9:42:19   
Anck Su Nmaun
Ma nema sanse mm pustio marker po dzepu, Nema sta nisam stavljala , na kraju sam skinula alkoholom, ali sa pamucne trenerke i mace samo umrlja alkohol pa neznam kako da skinem user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
14.5.2014 9:42:51   
Torbica
Moja mama je ekspert za fleke, cak i na sarenom, napravi rastvor sa varikinom i bukvalno na po koji sekund nanese na fleku i odmah ispira. I uvek kaze - mozda ne uspe, a ja je ohrabrim, samo napred. Inace me ne tangiraju fleke toliko, vazno da je cisto, to tako flekavo nosimo uglavnom kuci i za kucna druzenja. Ja sam u DM-u kupila neki njihov za fleke i nije los, ali ne znam za tempere. Moji su zadovoljni brljanjem vodenim bojicama, tempere im ne dajem.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
14.5.2014 9:59:07   
jovicaa
ariel meni skida 99 posto fleka, ziveo ariel.. neko me je skoro ubedio da je ariel los, kupila sam drugi prasak i pala u depresiju... aaaaa, nista ne moze da se poredi sa arielom... ovaj prasak kao da ne opere dobro, ajde sto ostaju fleke, ali ves smrdiuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here