|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
21.5.2014 21:12:30   
Misha i Ljisha
Torbice ajde molim te napisi u kojoj poljoapoteci ti uzimas kalciniranu sodu.ja sam bila u 4 (nemaju ni pojma sta je to, jedan covek me pitao za hemijsku formulu cakuser posted image ) a moj tata je svratio u jos dve gde su mu u jednoj rekli da to ne postoji a u drugoj da to ima samo u inostranstvuuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
21.5.2014 22:57:39   
bubulence
jovice od trenutno ponudjenih ariel jeste najbolji, ali nisam zadovoljna. uzimam njega ili deus, trenutno imam persil, to su po nekim istrazivanjima 3 najkvalitetnija praska kod nas ali iskreno ne secam se kada mi je i jedan od njih skroz uklonio fleku... a ni venis mi ne pomaze. mozda ja ne znam da perem ves user posted image , ili je do masine... ne znam...
uglavnom, mi Emi kupimo one najobicnije majice (u Temerinu ima neka firma koja ih sije, moj brat im nosi robu pa naruci po povoljnijim cenama), uzmem joj 3-4 i to su za igru u kuci i kada ide da se baca po travi, kostaju svega 200 din (inace je kvalitet odlican!!!) i to nam je za flekanje user posted image . ne mogu vise da pazim sta jede i kako, sta radi i da mislim da li ce se oprati. ovako joj svaki drugi mesec kupim po nekoliko tih majica i svima lepo. sto kaze Torbi, bitno je da je cisto...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
21.5.2014 23:07:38   
Torbica
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Torbice ajde molim te napisi u kojoj poljoapoteci ti uzimas kalciniranu sodu.ja sam bila u 4 (nemaju ni pojma sta je to, jedan covek me pitao za hemijsku formulu cakuser posted image ) a moj tata je svratio u jos dve gde su mu u jednoj rekli da to ne postoji a u drugoj da to ima samo u inostranstvuuser posted image


user posted image
Kupila neki dan u komsiluku, Novosadski put, Poljoprivredna apoteka kod table Novi Sad, narucili su 10kg, ja sam kupila 3. Imaju jos 7.
A to kad ne znaju sta je - najlakse je reci - ne postoji. A ti im kazes - NARUCITE, sta je tu problem, valjda im je u cilju da prodaju.

Hemijski sastav - Natrijum karbonat
Proizvodjac DOO Brazda Knjazevac
019739799
Kosta 110 dinara, 1 kg je dovoljan za 10 litara deterdzenta, traje ihaj!

< Poruku je uredio Torbica -- 21.5.2014 23:08:51 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
21.5.2014 23:12:08   
bubulence
e pitala sam i ja ali u jednoj apoteci i cudno su me gledali... mada svakako cu pogledati kada dodjem u NS, juce sam zaboravila.
Novosadski put...? koji je to deo grada user posted image ?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
21.5.2014 23:18:04   
Torbica
Posle GSP-a na Naselju, samo pravo prema Veterniku, kao kad bi Futoskom nastavila pravo, odmah kod table Novi Sad je apoteka.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
21.5.2014 23:21:49   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Torbica

Posle GSP-a na Naselju, samo pravo prema Veterniku, kao kad bi Futoskom nastavila pravo, odmah kod table Novi Sad je apoteka.


a pa tu je nas stan u blizini, taman idem oko 27. po kiriju pa cu skoknuti da uzmem... thanks user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
21.5.2014 23:26:47   
Torbica
user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
22.5.2014 8:37:10   
Misha i Ljisha
hvala Torbice user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
22.5.2014 8:55:11   
Torbica
Ma nista, tu sam, samo pitaj user posted image
Joj, ja sam juce pravila, samo sto sam sunula svu sodu odjednom a ne lagano pa mi je iskipelo.....user posted image To mi se jos nikada nije desilo. Ovaj put sam jos malo povecala kolicinu sode. Stavila sam 100 gr sode na litar vode. U onu moju meru - 5 litara vode, 500 gr Merix sapuna i 500 gr sode. Hocu da ga pojacam jos malo jer sad klinci kako su napolju bice ves jos prljaviji... Bas cu da vidim da li ima veze tj promene. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
22.5.2014 9:05:09   
vikiveki
Torbi ja nisam u toku za šta koristiš tu kalciranu soduuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
22.5.2014 9:30:32   
Torbica
Domaci prasak tj gel za pranje vesa!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
22.5.2014 9:34:36   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Torbica

Domaci prasak tj gel za pranje vesa!

Možeš li da napišeš ponovo recept pošto ne znam na kojoj strani je taj tvoj post

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
22.5.2014 10:28:02   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Torbica

http://uspesnazena.com/korisni-saveti-zene/domaci-gel-za-pranje-vesa-naturalno-ekoloski-cisto-ekonomicno-i-efikasno-sredstvo/
Odlican je! Ja stavim malo vise kalcinisane sode i bas lepo opere. user posted image

Evo ti ovde detaljno!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
22.5.2014 13:36:21   
Misha i Ljisha
Eto nadam se da cu vec sutra napraviti domaci gel za pranje vesa ali ko zna kad cu ga isprobati kad mi je ves masina u kvaru :( Odnecu ves kod moje mame pa cu tamo oprati pa mozda ponesem i gel. Nadam se da ce mi tata javiti da je kupio kalciniranu sodu. Javila sam mu da ima semenarnacoop. Torbi pretpostavljam da je to ta poljoapoteka kod izlaza iz NS.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.5.2014 0:13:23   
Torbica
Mislim da jeste Ljisho! I gel umeljaj u ves direktno, ja uzmem tri gomilice otprilike, , recimo tri dobre supene kasike!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.5.2014 0:18:33   
vikiveki
Moram uskoro i ja isprobati taj gel za pranje vešauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
23.5.2014 9:29:20   
Torbica
Ono sto sam primetila je da je ves dugotrajniji, da tako kazem, ne bledi tako lako. Ne koristim omeksivac a mirise sveze. Naravno od tog sapuna mirise. Jednako dobro je sa DM-ovim sapunom, Merix i Axal, jedino je DM sapun dosta skuplji.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
26.5.2014 14:06:32   
Misha i Ljisha
Torbice kad ja to skinem sa sporeta koju gustinu treba da ima? da li se to zgusne prilikom hladjenja ili ja to treba jos da kuvam na sporetu?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
26.5.2014 14:31:59   
Torbica
Dovoljno je da kljuca minut, kako se bude hladilo - iz tog tecnog skroooz ce se stvrdnuti da ga mozes seci, bukvalno!
Ja ga kad se malo prohladi prespem u stare tepsije, lavore, kad se ohladi, izvadim, iseckam i napunim kantu za ves i koristim.

< Poruku je uredio Torbica -- 26.5.2014 14:33:10 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
26.5.2014 14:40:33   
Misha i Ljisha
e super super hvala a vidim i ja sad da se vec zgusnjava. Pomislila sam da je retko.user posted image Sad cu da vidim u sta cu da metim. Napravila sam ga od Merix sapuna plave je boje bas mi se nesto svidja hahaha

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
26.5.2014 14:42:32   
Torbica
Meni je miris nezan, divan, i lepo opere. Obavezno ga suni u nesto, lakse ti je da iseckas da ne bi morala da kopas po celoj masi i odvajas delove svaki put. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
26.5.2014 14:50:10   
Misha i Ljisha
da to sam i ja sad pomislila ali ocito to sad necu uraditi D samo sto se nije probudila, rucak zavrsavam a mm samo sto nije stigao sa posla. jbga naredni put cu tako odmah da pripremim u sta cu da izlijem. Imam i ja hvala Bogu starih serpi i kojecega, plasticnih posuda, ma sad sam se setila da imam i od ariela veliku plasticnu kutiju ali mi nije ovde unutra u kuci. Neka kako god sad bude pa za naredni put da znam. Hvala punouser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
26.5.2014 15:04:23   
Torbica
Ma nista, i drugi put.
Slobodno izlij u neki lavor, imas sigurno u kupatilu. Vec do uvece ce biti iseckano!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
28.5.2014 6:32:04   
Misha i Ljisha
Snasla sam se i sa seckanjemuser posted image

user posted image

Torbice ja sam blago receno ODUSEVLJENAuser posted image . Zbogom prasku za ves i zbogom omeksivacuuser posted image . Hvala ti

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Nekoliko DOBRIH saveta za domaćice
29.5.2014 12:05:55   
Torbica
JEJEJEJEEEEEJ! Nemas pojma koliko mi je draaaago! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here