|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.1.2010 0:43:59   
Peeedja
IZVORNA PORUKA: cipiripi

zasto spermogram?


Pa nisam ni ja siguran, valjda da proveri da nemam neke viruse unutra...
ili je htela da se jos jednom opusti u samozadovoljavajucem orgazmu pre nego sto krenem u Don Kihotovsku borbu sa kond-trenjacama...

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.1.2010 21:11:33   
Dora
IZVORNA PORUKA: Peeedja

IZVORNA PORUKA: cipiripi

zasto spermogram?


Pa nisam ni ja siguran, valjda da proveri da nemam neke viruse unutra...
ili je htela da se jos jednom opusti u samozadovoljavajucem orgazmu pre nego sto krenem u Don Kihotovsku borbu sa kond-trenjacama...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Peeedja)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
23.1.2010 21:14:25   
Ana RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
24.1.2010 0:01:44   
Peeedja

jedna pesmica za sve nas...

http://www.youtube.com/watch?v=jHPOzQzk9Qo&feature=fvst


_____________________________

Od kolevke pa do groba, najlepse je HPV doba...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
24.1.2010 0:12:11   
guppy RR
Dragi peeedja,
dobro nam došao na RR.

Prebacila sam tvoju pesmicu u odgovarajuću temu (klik ovde). Prošetaj malo Ringerajom, možda se nađeš i na nekom prijatnijem mestu. Ne moraš da boraviš sve vreme ovde sa kondilomima user posted image

(odgovor članu Peeedja)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
5.2.2010 22:34:20   
Anoniman
Evo ja ovu temu vracam ponovo u akciju!Zanima me da li postoje kondilomi i u slucaju kada je PAPA u II grupi?Zivo me zanima,jer sam primatila neke promene,a bas sam danas podigla nalaz PAPE i II je grupa!Please user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
5.2.2010 22:35:38   
cipiripi
meni je papa oduvek bila II, pa i kad sam imala kondilome..
kakve promene imas?


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
5.2.2010 22:39:29   
Anoniman
Imam kao male bradavicie,moze se nabrojati na prste,u boji su koze u tom delu.To primetih neki dan,imala sam isto tako negde pred kraj trudnoce,pa je nestalo i sad opet na istim mestima.Kada sam isla pred porodjaj kod dr spec da pogleda,rekla je da to nije ni K od kondiloma...user posted image A sada isto tako...nemam pojma sta da mislim!

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
5.2.2010 23:03:11   
cipiripi
imam i ja jednu takvu na...hm...nije na usminama ni unutra nego na levoj spoljnoj strani, gde su dlakeuser posted image
nadam se da me razumes.. evo stoji vec 6 meseci, dr je premazao sircetom i gledao, kaze nije K...
u boji koze je i ravna...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
5.2.2010 23:04:37   
cipiripi
meni je rekla dr da mazem sinoderm krem 3x dnevno 5 dana, pa pauza 5 i tako u krug..
nije mi se povukla ali nije ni porasla..

gajim je.. sta cu..

kaze da se to desi kad padne imunitet.. user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
5.2.2010 23:05:41   
Anoniman
E sad mi jos vise nije jasno user posted image !Jesam li ja glupa ili sta?Meni su sve te male tufnice spolja,mislim na takvim mestima gde je sumarak...jesu malo izbocene,ali opet nemam pojma.Hvala ti sto se trudis da objasnis ovoj ludoj glavi nesto user posted image !

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
5.2.2010 23:12:32   
cipiripi
pa i ja imam isto to ali jednu, a nije K user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
5.2.2010 23:15:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cipiripi

meni je rekla dr da mazem sinoderm krem 3x dnevno 5 dana, pa pauza 5 i tako u krug..
nije mi se povukla ali nije ni porasla..

gajim je.. sta cu..

kaze da se to desi kad padne imunitet.. user posted image



..tu o kojoj govoriš sam imala ja na nedrima (detaljnije .nešto malo iznad leve dojke )...nisam je mazala, nisam je dirala nestala je nakon pola godine recimo...i meni je dr rekao da je usled pada imuniteta. E sad da li je to rekao samo da me skine....user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
5.2.2010 23:18:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: cipiripi

meni je rekla dr da mazem sinoderm krem 3x dnevno 5 dana, pa pauza 5 i tako u krug..
nije mi se povukla ali nije ni porasla..

gajim je.. sta cu..

kaze da se to desi kad padne imunitet.. user posted image



..tu o kojoj govoriš sam imala ja na nedrima (detaljnije .nešto malo iznad leve dojke )...nisam je mazala, nisam je dirala nestala je nakon pola godine recimo...i meni je dr rekao da je usled pada imuniteta. E sad da li je to rekao samo da me skine....user posted image


Ko zna,svasta se desava...a ja cu verovatno ici od nedelje,ako uspem da zakazem,taman kad mi prodje M user posted image !A meni se svakakvih visecih cudesa pojavilo u trudnoci,pogotovo po vratu user posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
5.2.2010 23:27:24   
Anoniman
...da, i meni je na početku user posted image isto...poludela sam, najviše volim lepu kože a baš se napiz*** na vidljivom mestu.... uf, sreća pa je prošlo...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
5.2.2010 23:28:54   
Anoniman
Sve sto nevalja hoce kad i gde ne treba user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
2.5.2010 23:40:21   
dakana
Evo d se i ja javim na ovu temu. Prole nedelje am napipala neke izrasline na ulzu u vaginu, uzela ogledalo, pogledala, nemam pijma ste je, pretpostavila da su kondilomi. Otisla odmah kod doktorke, ona je samo potvrdila moju sumnju. U petak mi je zkazano skidanje i to vaporizacijom. Jel zna neko sta je to? Jako sam uplasena inace.... Pre dve godine su mi radio talasima sredjivali ranicu na grlicu materice i tad mi je cini mi se pisalo isto to tj. vaporizacija. Jel to isto?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
3.5.2010 1:04:46   
gagana83
Vaporizacija kondiloma moze da se radi laserom ili radio talasima.

Predpostavljam da ce ti raditi radio talasima jer se oni praktikuju u trudnoci a i malo je klinika koje imaju laser.

Sta god od ta dva da bude nije nista strasno,meni su ih skidali sa obe metode.Laserom je poprilicno bolelo a radio talasima bukvalno nisam ni osetila.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
3.5.2010 18:44:52   
dakana
Hvala Gagana, sad mi je lakse user posted image . Meni takodje kad su ranicu sredjivali radio talasima, nista posebno nisam osetila. Svakako se javljam u petak da prenesem utiske. Ma samo da ih se otarasim, uf.... Sta nas zene nece sve da zakaci, strasno....

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
4.5.2010 11:43:20   
Zoka81

IZVORNA PORUKA: dakana

Hvala Gagana, sad mi je lakse user posted image . Meni takodje kad su ranicu sredjivali radio talasima, nista posebno nisam osetila. Svakako se javljam u petak da prenesem utiske. Ma samo da ih se otarasim, uf.... Sta nas zene nece sve da zakaci, strasno....

Imam i ja to cudo ali samo par komada. Ne znam kako da ih se resim sad u trudnoci?
Jel istina da necu smeti da se porodim prirodnim putem zbog toga?

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
4.5.2010 13:44:59   
dakana
Ej Zoko, meni je doktorka rekla da ih odmah skidamo, jer kaze da se jako brzo sire, tako da ja u petak idem to da sredim. Sto se tice tvog pitanja o porodjaju, vidim da ima razlicitih misljenja, neko kaze da moze prirodni porodjaj, a neko kaze ne, tako da ne mogu da ti pomognem oko toga.... Sve u svemu javicu utiske kako sam prosla sa skidanjem kondiloma? Kada su se tebi pojavili? Ja sam ih sad dobila, pre ih nisam imala, uzas....

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
7.5.2010 18:26:45   
dakana
Ja se upravo vratila od doktorke gde sam isla na intervenciju skidanja kondiloma. Radila mi je radio talasima. Prvo mi je dala lokalnu anesteziju, koju da budem iskrena nesto i nisam osecala da deluje  . I onda je krenula intervencija. Bilo je onako neprijatno, peckalo je poprilicno, ali se nadam da cu sada biti mirna. Resila sam se svojih kondiloma  , nadam se zauvek, ali videcemo vec.

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
13.5.2010 15:23:16   
Monika86
Zdravo svima...
Za koji sat idem na otklanjanja kondiloma laseromuser posted image
Primetih da svi imamo isti ili sada slichan problem pa sam htela da vas zamolim da mi kazhete neshto o oporavku...tj da li tju motji da izlazim iz kutje i izvrshavam obaveze jer mi je jako bitno da se oporavim u roku od tri dana da bi mogla da funkcionishem normalno...
Josh neshto....moj dechko je bio kod lokalnog urologa koji mu nije rekao nishta konkretno niti ga je uputio na mesto gde bi mogli da mu uzmu bris i provere da li i on ima kondilome...
Gde da ga poshaljem da ode i obavi to? (nesposobni mushkarci user posted image )
Hvala unapred....

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
13.5.2010 15:38:01   
cipiripi
Cao Monika user posted image
jel imas kondilome unutra ili spolja?

Sto se tice tvog decka ako on nema vidljive, jedina je varijanta da se i ti i on testirate putem krvi na HPV virus..


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Monika86)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kondilomi (polne bradavice)
13.5.2010 15:43:18   
Monika86
Cao Cipiripi :)
Spolja imam jako malo, vishe unutra.... I imam ranicu na grlicu materice, to ce mi danas sve srediti...
A gde da poshaljem dechka da uradi taj test?
Hocemo da budemo sigurni da ih nema....a sa lokalnim urologom koji kazhe da ''nije siguran'' ne znamo nishta.... :(

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here