|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Maya21 live :)
17.4.2009 21:36:45   
Dora
Čestitam!!!user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Maya21 live :)
18.4.2009 20:32:54   
eugenija
Čestitke od srcaaaaaaaaauser posted image user posted image Da nam je zdrav, srećan i spokojan1 Dobro došao u naš svet, lepoto majena!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Maya21 live :)
22.4.2009 0:19:08   
kumara
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jupiiiii!!! Cestitaaaam!!!!! Srce medeno!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Maya21 live :)
23.4.2009 9:20:50   
Anoniman
Mayice, videla sam Tadejeve slike na FB! Presladak je!!! user posted image

Čekam da mi napišeš iskustvo sa drugog CR...

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Maya21 live :)
25.4.2009 21:58:27   
Anoniman
E pa i ja cestitam... malo sa zakasnjenjem, al mi nije radio net! Sve najbolje... cekamo slicice! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Maya21 live :)
27.4.2009 8:57:07   
marince1
Cestitamo maya...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 56
   kontrakcije
27.6.2011 13:11:22   
medena maja
Drage moje mene je sinoc jako boleo stomak i ledja jakoooo user posted image i to tako i prodje i onda opet a inace imam serklaz i tek sam negde u 32 nedelji trudnoce prosle nedelje kad sam bila radili mi ctg i nisam imala kontrakcije da li je moguce da su ono sinoc  bile kontrakcije jer osecam da je beban spusten jako dolee stiska me

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Maya21 live :)
27.6.2011 13:16:10   
Olga75
Medena maja , evo tema KONTRAKCIJE , prati link a ovaj post cu prebaciti tamo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Maya21 live :)
27.6.2011 13:18:19   
Ana RR
Medena maja, molim te da ne menjaš naziv teme!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu medena maja)
Direktna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here