|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Začepljeni sinusi
10.2.2013 23:09:59   
Mishica 77
Da li se ovde radi o reklami?
Na 4 mesta priča o istoj fitmi. user posted image

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu DUNDIKA)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Začepljeni sinusi
11.2.2013 13:05:39   
DUNDIKA
ne radi se o nikakvoj reklami vec samo kazem sta je meni i mojim prijateljima koristilo.Pozdrav i svako dobro.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Začepljeni sinusi
11.2.2013 18:22:06   
boba 11
za sinuse i alergije itd mojoj deci i meni je mnogo pomogla Ivina mast.Imaju sajt da sad ne trazim link i ne mogu da kazem da otklanja u potpunosti sve tegobe ali od kako ih koristimo uglavnom mast i prosle zime smo koristili neku smesu za jelo za imunitet a sad zbog finansija samo mast proredilo se katastrofalno stanje koje je bilo ranije sa prehladama i temperaturom.A sinuse svoje sam izlecila ne potpuno ali nemam vise one upale koje sam ranije imala sa zelenim slinama i bukvalno tvrdim sadrzajem iz nosa ,ponekad me zabole ali vrlo brzo prodje a ne pazim se ni blizu.Takodje sam se ranije inhalirala cajem od bosiljka koji je najbolji za sinuse ,i grejala morsku so u peleni.Za mast sam cula od tetke koja ima alergiju i nema vise ni blizu od tegoba koje je ranije trpele i uz presing.Fora je sto se ovim izbacuje stalno sekret i ne dolazi tako lako do hronicne upale

(odgovor članu DUNDIKA)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Začepljeni sinusi
11.3.2013 22:38:32   
boba 11
Skoro sam pretrayivala internet jer me bas ulovila upala i jedino sto svi hvale je neka boca za ispiranje sinusa fizioloskim ili kapi na bazi morskog krastavca.Kod nas imaju da se kupe os Amer caja mislim da se zovu sinasin tako nekako oko 400-500 din su ali kad probam javicu vam efekat.Navodno bi trebalo da se smiri problem neko vreme od ovog krastavca ali kazu da je u vecim kolicinama otrovanuser posted image

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Začepljeni sinusi
24.12.2013 18:10:16   
Anck Su Nmaun
Nigde teme Upala samo zacepljeni sinusi...pa valjda je to-to da ne otvaram novu temu!

Mislim da cu da se samoupucam vise!!! Vec 8-9 dana me svaki dan glava Rastura! Ne prodje ni jedan dan da me ne zaboli i da ne popijem nesto za bolove * obicno Brufen jer sve blaze ne deluje uopste user posted image )
Antibiotike mi je dala cini mi se u cetvrtak il petak ... al meni to nista jos ne deluje user posted image
Ako ne sutra idem preksutra da vidim sta da radim vise. Inhalirala sam se svim i svacim, i cajevima ali meni to nista ne olaksava.


I da, pre bolova nedelju dana sam slinila i sve bilo zuckasto. Od kako su bocele glavobolje uopste ali uopste ne slinim... ne osecam se ni bolsenom dok ne pocne glava.user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.12.2013 18:13:11 >

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Začepljeni sinusi
22.2.2015 20:49:52   
VVVV
Ne nadjoh temu o sinusitisu kod dece, pa hajde ovde da pitam :)

Imate li neke sugestije o lecenju upale sinusa kod deteta (4. godine)

Zanima me sta je dobro dodati u inhalator osim fizioloskog? Imam berodual, ali koliko citam on je vise za bronhitis, ne znam da li pomaze kod sinusa.
Imate neki predlog?

I sta mislite o lecenju brufenom? Doktor je rekao da uzima svakodnevno, a meni malo frka. Mala mi je da sa 4 godine toliko pije brufen...

Pozdrav!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Začepljeni sinusi
1.4.2016 19:09:16   
Anck Su Nmaun
Pomagajte kako leciti upalu sinusa u trudnoci user posted image
Bila kod Dr. ona kaze ne bi mi davala antibiotike sem ako ne dodje do temperature.
Ja se inhaliram po citav dan ( inhalatorom za pantenolom, i nad serpicu topla inh.sa zalfijom) ali meni ovo nista ne pomaze, puca mi glava, i iznad i ispod oka, cela gornja vilica , zubi user posted image

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Začepljeni sinusi
1.4.2016 19:24:05   
Sanjalicaaa
Anck, probaj obloge od soli. Zagreješ so i staviš u krpu, ja stavim u tetra pelenu i onda greješ sinuse. Dobro je i za bol u uhu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Začepljeni sinusi
1.4.2016 19:30:13   
Ana RR
Ank, da li smeš da prskaš rinofluimucil? Mm je to koristio kad je imao upalu sinusa ali ne znam da li sme u trudnoći.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Začepljeni sinusi
1.4.2016 20:37:29   
Anck Su Nmaun
Ana smem to, ali nisam nasla u apoteci... mislis da to pomaze, ako pozmaze prevrnucu citav grad da ga nadjem

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Začepljeni sinusi
1.4.2016 20:43:10   
IvanaSK RR
Anck, probaj da se inhaliras i sa belim lukom, mozda pomogne.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Začepljeni sinusi
21.2.2017 18:21:21   
Mariya
Evo ako nekom zatreba, ja sam dobila za upalu sinusa u trudnoći panklav na 8h, grip stop sprej za nos, inhalacija toplim čajevima, panadol i dečije kapi za nos.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 62
   Upala sinusa
22.10.2017 18:06:05   
Anck Su Nmaun
U sto glup naziv...bilo dobro promeniti u Upala sinusa

Ja opet u ovom problemu, prehladjena vec 4 nedelje user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 22.10.2017 19:56:54 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here