|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Todoksin
8.6.2010 13:11:33   
Anoniman
Ja dajem Luki od petka.


(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Todoksin
8.6.2010 13:12:05   
diamond
Tashi sam vec rekla ali ne bi bilo lose da napisem i ovde...

majka mm je tesko obolela od raka pluca, metastaza na oba plucna krila i srcanu aortu, rekli su nam da ne moze da se operise jer je galopirajuc, dali su joj 6 meseci i nista preko toga...user posted image , isla je na jednu terapiju hemo i zracenja( i tom prilikom je ostetili kicmu i ostala je nepokretna)...nesrecna zbog svega, resila je da proba sa Todoxinom, jer je inace tip koji veruje u prirodnu medicinu, pila ga je dugo...STROGO SE PRIDRZAVALA ni jednom nije poklekla i prekrsila nacin ishrane, ni jednom za godinu dana... i od tada je proslo 6 godina, a zadnje tr,i na kontroli nema ni traga kanceru...ona je dobro i dalje nepokretna ali ziva...user posted image

to je moje iskustvo sa Todoxinom..mozda je to individualna stvar, nekome pomogne, nekome ne..ne znam...

i da, mnogi moji prijatelji daju deci da ga piju i kazu da je odlican....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Todoksin
8.6.2010 13:12:23   
Anoniman
Je l' mu se dopada ukus, kako reaguje? Mislim, znam da je rano za rezultate, nego kažu neki da je gadnog ukusa?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Todoksin
8.6.2010 13:13:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tashke

Kod koga idete privatno?





Dr Savić. Ali to je slučajno bilo, i neću ga voditi opet, ne zato što nije dobra, naprotiv, nego zato što je privatni dr kod kog sam htela da ga vodim bio na godišnjem, dr Redžek, koji je bio moj pedijatar.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Todoksin
8.6.2010 13:15:33   
lanajelena
i mi smo kod Redzeka idemo bas danas,covek leci ceo grad

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Todoksin
8.6.2010 13:15:45   
Anoniman
Liznula sam ga i ja, nisam popila celu kašičicu, kažu, ne smeju astmatičari, pa da se ne zezam. Ukus... poznat. Ne znam da ti kažem, ali takvo nešto smo bre pili kao klinci.

Ne buni se na ukus. Proguta, ja mu dam 3 gutljala soka, i ćao. Znam da bi trebalo na prazan stomak, tj da 20min posle (tako kaže apotekarka, a na bočici piše 1h) ne jede i ne pije, ali majku mu, valjda tih par gutljaja soka neće škoditi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Todoksin
8.6.2010 13:17:44   
Anoniman
PA verovatno je bolje i sa sokom, nego da ga ne pije uopšte. Možda malo smanji dejstvo, ali ga sigurno neće neutralisati skroz. Meni je to malo...suludo, zamisli leto, 40 stepeni, dete popije todoksin, posle pola sata traži vode, a ti treba da kažeš da ne može...i ja bih Neši dala sok, kad bi pio todoksin.

< Poruku je uredio Nedja -- 8.6.2010 13:18:08 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Todoksin
8.6.2010 13:22:04   
Anoniman
Pa to... uostalom, stomak je prazan samo ujutru.
Pitala sam apotekarku, kako da mu dam pre ručka, kada ruča u vrtiću? Kaže "Pa ruča u 13.30h u vrtiću, pa mu dajte oko 14.30, tada se već hrana svarila!", aha, važi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Todoksin
21.6.2010 23:26:50   
Anoniman
Da prijavim: Luka pije treću bočicu. Treća nedelja za redom u vrtiću! user posted image
(ako se sad razboli što sam se hvalila, odlepiću!!!!)
Jede kao provala, ne možete da zamislite. user posted image

< Poruku je uredio Tashke -- 21.6.2010 23:27:17 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Todoksin
22.6.2010 9:11:24   
smeško
Ја вам се извињавам због упада у тему, пошто ово није део за труднице, али...
Је л' сме Todoxin да се користи у трудноћи?
Поздрав свим мама! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Todoksin
22.6.2010 10:37:44   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Tashke

Da prijavim: Luka pije treću bočicu. Treća nedelja za redom u vrtiću! user posted image
(ako se sad razboli što sam se hvalila, odlepiću!!!!)
Jede kao provala, ne možete da zamislite. user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Todoksin
22.6.2010 10:39:11   
lanajelena
Smesko ovo je zajednicka tema...dobro dosla na rr  user posted image
moraces da sacekas Tashu ili nekog ko zna ja nisam upoznata da li sme u trudnoci

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Todoksin
22.6.2010 11:44:10   
Anoniman
Ne znam dal sme u trudnoći. 

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Todoksin
24.6.2010 12:24:41   
smeško
LanaJ. hvala na dobrodošlici!

I, hvala Tashi na odgovoru!
Pozdrav!
Pitaću doktora, pa ću javiti.
user posted image

< Poruku je uredio smeško -- 24.6.2010 12:25:14 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Todoksin
24.6.2010 12:26:17   
Anoniman
Kontam da bi trebalo da sme. Nema unutra ništa što inače ne bi jela: med, polen, biljke... Ali ipak bolje da pitaš dr. 

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Todoksin
25.6.2010 15:27:40   
smeško
Pitala doktora za Todoxin u trudnoci.
Kaze:,, Sme, ali nema potrebe, moze da oteza varenje. A posle porodjaja i za decu, SUPER"!

Pozdrav!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Todoksin
29.6.2010 21:58:26   
Anoniman
Luka mi već par dana slabije jede. To se inače dešava kada ne kaki recimo 2 dana, 3-ći dan ne jede dok ne kaki, ali to se ne dešava sada. Već par dana, dan očinjemo tečnijom stolicom, nije tečna, ali je kašasta, što nije tipično za njega, jer ima izrazito tvrdu stolicu. Neće da jede, onda napokon jede, i posle svakog obroka, u roku od 5-10min, kaki. Naravno, ovo možda uopšte nije za ovu temu, ali ja odmah sumnjam na ono što je novo, jer ništa drugo novo nismo uveli. S druge strane, više i nije novo, pije Todoksin već evo 4tu nedelju.
Pojedoh se živa...
Možda je samo nazebao, jer skidamo noćnu pelenu pa se dve noći upiškio i spavao mokar dok nisam otkrila da se upiškio...

Da li da napravim pauzu koji dan sa Todoksinom? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Todoksin
29.6.2010 22:03:51   
Anoniman
Taške, ja ne bih u takvoj situaciji ni pomislila na todoksin, samo zato što je prošlo već 3-4 nedelje kako ga pije. Nešto mi je čudno da posle toliko vremena odreaguje, i na takav način?
Ima li neko uputstvo koje si dobila sa todoksinom?Je l' te neko upozorio na ovakvu situaciju?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Todoksin
29.6.2010 22:11:20   
Jeca*
Ja sam danas pitala našu dr šta misli o Todoksinu, rekla je: ne mislim ništa, sem da je nedovoljno ispitan preparat i ja ga lično detetu ne bih davala.
ovo čisto eto da napišem kao još jedno mišljenje jednog od najboljih Bg pedijatara, a Tasho, nadam se da to ipak nema veze sa Todoksinom. Daj mu probiotik ili mu odnesi stolicu na analizu.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Todoksin
29.6.2010 22:16:21   
marince1
Tasha ja sam napisala svoje lose iskustvo o Todoksinu,ali ne mislim da je on izazvao te porbleme Luki.
Ne smatram ga cudom prirode,ali mislim da ne moze da steti.
Pre je nazebao ili nahvatao neki virus,ali to je moje misljenje


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Todoksin
29.6.2010 22:20:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja


Ima li neko uputstvo koje si dobila sa todoksinom?Je l' te neko upozorio na ovakvu situaciju?



Samo štampa na bočici, šta sadrži i kako se uzima.
Niko mi nije spominjao nikakve kontraindikacije.
I da, ne napisah, danas popodne se sagnuo po igračku i malo povratio. user posted image Par kapi, braonkasto, može biti od paštete koju je jutros jeo... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Todoksin
29.6.2010 22:29:35   
Anoniman
Naravno, nisam stručnjak, al meni to više deluje kao neki stomačni virus (identičan sam imala pre dve nedelje, jednom sam povraćala, i posle svakog obroka išla u wc, plus sam bila malaksala, ali ne jako). Što ne odneseš stolicu na analize, bićeš mirna...leto je, salmonele, shigele i ostale pošasti su svuda oko nas, nažalostuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Todoksin
29.6.2010 22:43:41   
Anoniman
Videću kako će se sutra odvijati stvari. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Todoksin
30.6.2010 10:16:43   
Lu
Jao Tasho, šta vas sve snašlo odjednom, žao mi jeuser posted image
Ne znam ništa o ovome Todoksinu, valjda ćeš ga odvesti doktoru...javi kako je user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Todoksin
30.6.2010 12:54:15   
Anoniman
Taške,kako je Luka?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here