|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Znojenje
14.11.2008 11:38:10   
Anoniman
U trudnoći sam počela mnogo da se znojim. Pre mi se to nije dešavalo. Mislila sam da će proći nakon porođaja, ali nije. Menjala sam dezodoranse, jedva naletela na novi Fa kojim sam zadovoljna. Baš nezgodna promena u organizmu. Jel ima još neka od vas takvih problema? Jel vam se promenilo nešto drugo u organizmu u trudnoći? Jel vam se zadržalo nakon porođaja?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Znojenje
14.11.2008 14:34:31   
Jeca*
Joj i ja sam počela u trudnoći puno da se znojim. I sad sam stalno mokra. Kažu - hormoni. A najgore od svega je što više nema da se kupi jedini dezodorans koji sam volela da koristim LADY SPEED STICK - GENTLE FRESH. Sad stalno isprobavam nove ne bih li opet našla odgovarajući.
Inače, kosa i nokti mi rastu mnogo brže nego ranije.
Ma čini mi se da mi se celo telo promenilo. Baš je "drugo stanje".

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Znojenje
14.11.2008 15:39:46   
Anoniman
Gledam ovu temu od kada sam je otvorila i razmišljam dal je znojAnje ili znojEnje??? user posted image

I ja sam jeco koristila Lady speed stick, onaj ljubičasti, međutim nakon porođaja... kao da ga nisam ni stavila. user posted image  Onda sam prešla na ovaj novi narandžasti Fa, i ok je. On nije stick nego spray... (ne brinem za naše životno okruženje)...

< Poruku je uredio Tasha -- 14.11.2008 15:41:53 >

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Znojenje
14.11.2008 15:43:40   
Jeca*
Uputi me koji je to tačno Fa, pa da probam i njega

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Znojenje
14.11.2008 15:46:30   
Anoniman
Kad stignem kući, nakucaću, jer naravno, NEMAM POJMA! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Znojenje
14.11.2008 16:16:47   
Lu
To je tako kod svakog mislim,ja takođe imam problema od poroda do danas,koristim Nivea dry. koji sprečava znojenje, uglavnom pomaže ali moram ga staviti i ujutro i naveče,a možda mi je upravo to začepilo žlijezdu o kojoj sam pisala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Znojenje
14.11.2008 16:45:24   
andrijana
Ja sam koristila REXONA mini stik,bilo koji i nikad nisam imala problema sa znojenjem ni pre ni posle porodjaja. Stvarno je super i odlicno mirise.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Znojenje
14.11.2008 19:45:30   
guppy RR
ja MRZIM dezodoranse sa parmefima i mirisom.... i pre trudnoće sam JEDVA našla jedan, koji mi je odgovarao... mirisao je kao baby puder, strašno nežno kao kremica, i bio je blag do kože. To je Neutro Roberts Powder Fresh roll-on (nežno roza poklopac). JAKO preporučujem, pošto sam imala problema uvek sa znojenjem i "mirisom", i dosta dezodoransa mi je prouzrokovalo alergije (npr. svi Rexona ili Fa) i nisu "radili", dok je ovaj savršeno odradio svoj posao.

A nakon trudnoće i taj je prestao da radi :(
Pa sam sad našla drugi divni deo, kojeg sam koristila već pre nekoliko godina, ali sam prestala, jer su mu tad dodali neki miris/smrad... kojeg sada više nema user posted image . To je Fenjal Sensitive Touch roll-on, preporučujem takođe, jako ne nežan.
user posted image

< Poruku je uredio guppy -- 14.11.2008 19:51:38 >

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Znojenje
15.11.2008 15:20:32   
Anoniman
Fa light citrus

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Znojenje
15.11.2008 15:43:56   
andrijana
REXONA mirise diskretno,nije opojan jer i ja ne volim takve a pogotovo u trudnoci sam toliko bila osetljiva,i sad sam posle toga,da ne mogu da smislim jake mirise. A ima takvih da i muve padaju u nesvest...user posted image

< Poruku je uredio andrijana -- 15.11.2008 15:44:56 >


_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Znojenje
15.11.2008 19:14:35   
guppy RR
Hahahahahhahaa
Bbbbbbbbbbzzzzzzzzzzzzzzzz......... CRK!

A inače... stvarno. Rexona i Fa... ja dobijem u dva dana srvene tačkice pod pazduhom, svrbi me koža nenormalno.... user posted image i bude SKROZ suva.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Znojenje
17.11.2008 12:08:07   
Anoniman
Mene peče ako se našpricam odmah nakon brijanja. Ali ako prskam jako jako iz daleka onda uglavnom ne peče. user posted image  Mada dešavalo mi se da sam morala da operem koliko je peklo. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Znojenje
17.11.2008 12:30:38   
kumara
Meni su najbolji Dove (ona najobicniji u spreju) i Nivea pearl (ili tako nesto). Od njih me jedino nikad ne pece posle brijanja.
Inace, ako dezodorans u sebi ima alkohola (kao Fa npr) onda ce vas sigurno peci posle brijanja.

< Poruku je uredio Lenka -- 17.11.2008 12:32:12 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Znojenje
21.11.2008 21:26:13   
andrijana
Meni je od NIVEA-e muka. Nekako mi otuzno mirise. U trudnoci sam pokusala da ga koristim i zamalo da povracam...user posted image Muve padaju u nesvest...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Znojenje
11.5.2009 12:33:30   
Sneža
Inace nisam znojljivauser posted image (koji izraz majko moja)ali posle VTO,sam pocela jako jako da se znojim,i jos uvek me ne prolaziuser posted image I to samo u predelu pazuha,desi mi se da bukvalno imam lokvu u tom predelu,nema nikakav miris(mislim mirise samo na deodorans,ne smrdi)i to me izluduje,uvek sam mrzela kada neko digne ruku a ono lokva ispod pazuha,a sada se meni to desavauser posted image Da li se vama ovo desava i kako resavate,da li pomaze puder?

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Znojenje
11.5.2009 12:35:56   
Anoniman
Meni se dešava, i nemam rešenje. user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Znojenje
11.5.2009 12:38:21   
Sneža
Mislim mene to toliko nervira,da li da idem kod dermatologa?Drugarica mi je spomenula neku kremu za to podrucje,zove se EGO,moram danas da je kupim pa cu videti sta se desavauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Znojenje
11.5.2009 12:39:37   
Anoniman
Meni je baka isto spominjala neku "soc" (=socijalnu, nemodernu)  kremu, ima za pazuh i za noge, ali mislim da je ona za uklanjanje neprijatnog mirisa, a ne da uopšte nema ... tečnosti user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 11.5.2009 12:40:04 >

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Znojenje
11.5.2009 12:40:56   
Ana RR
hihi ubrizgavanje botoksa eliminiše znoj, znači nema tečnosti... pa sad devojke...user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Znojenje
11.5.2009 12:42:09   
Anoniman
Pravac --> botox u pazuh! user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Znojenje
11.5.2009 12:43:20   
Ana RR
U pazuh, da! Gledala ja to na tv-u, nekom tipu su to radili. Traje 6 meseci.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Znojenje
11.5.2009 12:43:45   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pravac --> botox u pazuh! user posted image

user posted image Ana pa sto odmah ne rece!Idem odmah da se ubotoksiramuser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Znojenje
11.5.2009 12:44:09   
Anoniman
Samo toliko?

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Znojenje
11.5.2009 12:44:29   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Znojenje
11.5.2009 13:02:35   
mamanp
Izvor: Mondo
"Znojenje je normalna pojava na velikim vrućinama, taj proces je prirodan i nemoguće ga je sprečiti. Ipak, neprijatne mirise možete otkloniti veoma jednostavno.
Sam znoj nema miris, bakterije koje nastaju njegovim raspadanjem u dodiru sa vazduhom su te koje izazivaju neugodnosti.
Zbog toga je depilacija prvi korak u ratu sa ružnim mirisom. Odstranjivanje dlačica onemogućava zadržavanje znoja i promenu njegovog hemijskog sastava.
Redovno tuširanje nekoliko puta dnevno takođe pomaže, ali voda mora biti mlaka, jer rashlađivanje površine kože izaziva suprotan efekat. Ukoliko se tuširate hladnom vodom telo nastoji da što brže povrati temperaturu, zagreva se i onda ponovo počinje - znojenje.
Dezodorans nanosite isključivo posle tuširanja, a teške parfeme tokom letnjih dana izbegavajte.
Birajte odeću od prirodnih materijala, tako da koža može da "diše". Idealan izbor za leto je pamučna garderoba svetlih boja. "

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here