|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hlamidija
26.12.2010 8:40:39   
Nensi*
Daco,ja nemam pojma,nadam se da ce se javiti uskoro neko ko zna...Ja kad sam radila briseve uvek mi je pisalo samo da li je pozitivno ili negativno...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Hlamidija
9.1.2011 6:37:17   
vaga81
Evo da I ja podelim moje iskustvo sa hlamidijom…briseve na urea,mikoplazmu I hlamidiju radim jednom godisnje kao I papu.To je nesto sto mi je ostalo usadjeno po preporuci mog prvog ginekologa, nemoj biti lenja to se radi jednom godisnje. Medjutim poslednji rezultati nisu bili kako sam ocekivala , hlamidija je bila pozitivna. Lecila sam se koktelom antibiotika ne secam se tacno kojim ali se secam da su tablete bile konjske :D Tri nedelje posle zavrsene terapije bris je bio negativan  Sada , tri meseca kasnije, dala sam urin na PCR metodu I cekam rezultate. Doktorka mi je rekla da uradim posle 2-3 mes jos jedan bris ali mislim da je PCR najpouzdaniji. Inace mm je odmah radio PCR I bio je negativan. Ne znam koliko sam dugo imala hlamidiju, moglo je da bude bilo kad u periodu od tih god dana sto me I plasi. Nisam nikad imala simptome nadam se da ni posledica nece biti.
Znamo svi koliko je hlamidija opasna ali mozda ne znamo svi da je ima skoro svaki drugi,treci seksualno aktivni mladi covek 
Ljudi je na zalost nose godinama I ne znajuci…
Interesuje me jer neko ostao trudan posle hlamidije?

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Hlamidija
9.1.2011 15:02:46   
Nensi*
Ja sam ostala trudna posle hlamidije,bitno je samo da se otkrije na vreme,da ne cuci dugo u organizmu jer onda moze da izazove sterilitet...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu vaga81)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Hlamidija
9.1.2011 15:15:38   
Maryna1
i ja sam imala, i to jos pre 10 godina, izlecila sam na vremja, a sad cekam drugo dete!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Hlamidija
10.1.2011 13:37:34   
vaga81
Da li znate koliko dugo ste je imale u organizmu?
sto se mene ice moze biti bilo koji period do god dana ...

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Hlamidija
10.1.2011 14:15:46   
Maryna1
vaga ne moj da brines za godinu dana ne moze da dovede do nekih posledica!
neznam ni ja tacno koliko dugo  sam imala, max 2 godine, bila tad mlada i nisam isla na redovne kontroleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vaga81)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Hlamidija
10.1.2011 14:47:54   
Nensi*
Ne znam ni ja koliko sam dugo imala,najgore je sto ona uopste nema simptome,pa zato treba ici redovno na briseve...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Maryna1)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Hlamidija
26.1.2011 12:10:34   
mina24
cula sam da je preparat odlican a gde mogu da ga kupim ima li ga po apotekama? hvala

(odgovor članu skorpija76)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Hlamidija
26.1.2011 12:11:54   
Ana RR
Mina, na koji preparat misliš?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mina24)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Hlamidija
26.1.2011 12:16:21   
mina24
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mina, na koji preparat misliš?


na taj biljni, chlamycin...nema veze, nasla sam na netu.hvala!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Hlamidija
5.3.2011 13:29:05   
mickybap
Moj mm ima hlamidiju i leci se sad sa antibioticima,ja treba da se testiram,naravno kad je on ima imam i ja,zanimame sta vam je ginekolog propisao koje lekove,i da li hlamidija moze biti uzrocnik neplodnosti i nemogucnost zaceca....i da li ste posle izlecenje ostale u dreugom stanju...

(odgovor članu mina24)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Hlamidija
5.3.2011 13:37:08   
ksenija81
Postoji mogucnost da je imas, ali ne mora da znaci. Ja je nisam imala kad i mm.
A pije se dovicin, hemomicin, sumamed...
Uglavno zeznuto je sto ako se ne leci moze dovesti zapusenja jajovoda kod zene, semenih kanala kod muskarca.


_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Hlamidija
5.3.2011 14:12:19   
Nensi*
Ksenija ti je sve lepo rekla,ja samo mogu da dodam da sam imala hlamidiju i sada imam sina user posted image
Bitno je samo da se otkrije na vreme,da ne cuci dugo u organizmu...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Hlamidija
7.3.2011 16:13:24   
mickybap
Kod mog muza posto je ima,ima malo smermatozoida,valjda ona njih ubija i zato ih ima malo,sad je popio turu terapije i icemo za koji dan da vadimo ponovo da vidimo da li je ima ili ne,ali ako je on ima imam je i ja logicno po meni,....

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Hlamidija
7.3.2011 16:14:01   
mickybap
a da li ako se ona izleci moze poboljsati spermogram...?

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Hlamidija
7.3.2011 18:42:47   
Nensi*
Ja samo da ti kazem da mora da prodje 3-4 nedelje posle zavrsetka terapije pa tek onda da se ponovi bris,jer organizam mora da se iscisti od antibiotika da ne bi bio lazno negativan rezultat...
A to za spermogram stvarno ne znam...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Hlamidija
7.3.2011 18:57:47   
ksenija81
Mora se testirati 3 puta, tj u naredna tri meseca po jednom da bi se utvrdilo da je stvarno negativna.
A za spermogram ne znam ni ja, neki kazu da ce se popraviti, ali mm se nista nije popravio.

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Hlamidija
11.3.2011 18:03:21   
mickybap
cao,isla sam se testirati i NEGATIVNO,nerazumem kako kad mm ima a ja nemam,dr mi je objasio da postoje slucajevi,ali meni i dalje nije jasno....

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Hlamidija
2.4.2011 7:57:21   
mickybap
Ponovo smo bili kod dr i opste mu nije jasno kako,,mm,, je pozitivna opet posle terapije ciprocinal,dovicin i azitromicin,kaze da su jaki lekovi,e sad kad je zavrsio tu terapiju posle sest dana smo ponovo vadili,pozitivno je bilo,,sad je dobio visiren i eritromicin,vise ne znam ni sta da mislim,da li moze biti lazno pozitivan,,a da je ona izlecena,....ja se nadam da ce biti ok sve,posle svega sta sam prosla......nadam se nekim rezultatima posle ovoga user posted image

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Hlamidija
2.4.2011 11:49:05   
Nensi*
Mickybap,gde ste radili briseve?Ovo pitam zato sto privatnici znaju da muckaju samo da bi uzimali pare...
A posle popijene terapije MORA da prodje 3-4 nedelje da se organizam ocisti od lekova da se ne bi dobio lazan rezultat,a tm je vidim radio posle 6 dana...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Hlamidija
2.4.2011 11:49:41   
Nensi*
I jos da dodam,3 uzastopno negativna testa znace da je hlamidija izlecena...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Hlamidija
3.4.2011 11:03:12   
mickybap
Da radili smo u privatnoj,a ne znam,sto kaze doktor mozda taj pokazuje na pozitivno ako je ostalo malo ili sta ja znam,ne razumem se,sad zavrsava 10. terapiju pa ne znam sta da radim da sacekam 2-3 nedelje pa da izvadimo ponovo?

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Hlamidija
3.4.2011 12:24:28   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: mickybap

Da radili smo u privatnoj,a ne znam,sto kaze doktor mozda taj pokazuje na pozitivno ako je ostalo malo ili sta ja znam,ne razumem se,sad zavrsava 10. terapiju pa ne znam sta da radim da sacekam 2-3 nedelje pa da izvadimo ponovo?


uradi tako jer često rezultati budu lažno pozitivni

(odgovor članu mickybap)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Hlamidija
3.4.2011 13:02:09   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: mickybap

Da radili smo u privatnoj,a ne znam,sto kaze doktor mozda taj pokazuje na pozitivno ako je ostalo malo ili sta ja znam,ne razumem se,sad zavrsava 10. terapiju pa ne znam sta da radim da sacekam 2-3 nedelje pa da izvadimo ponovo?


uradi tako jer često rezultati budu lažno pozitivni



Ili lazno negativni...
Ja bih sacekala i mesec dana...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Hlamidija
3.4.2011 14:10:55   
mickybap
Pa zar je moguce da je izlecena,a da je pokazao +,ne znam,sad cemo sacekati pa onda vaditi,....cula sam i ako ima i mrtve te neke celije da pokazuje +,e sad.....

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here