|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:24:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Vandrovali smo zajedno....znachi nema trece osobe u nashem odnosu vishe od 2 godine....zato mi nije jasno odakle nam odjednom....

I upravo si ti skrenuo sa teme....




Ne mora da bude odjednom, mogao je neko od vas, bez simptoma da je nosi u organizmu godinama.

sada dosta, ako ćete da pričate o hlamidiji, pređite tamo!


Pa on se testirao pre godinu dana otprilike....i nije imao hlamidiju...kako je sad odjednom imamo oboje???user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:33:19   
Anoniman
Nemoj da se ljutiš, a jesi se ti testirala ikada pre ovoga?

Imaš homeopate, ja nikada nisam išla kod njih, uglavnom, oni prave lekove na biljnoj bazi, ako sam dobro razumela. Moji prijatelji su dobili terapiju, baš kao što si ti dobila antibiotsku terapiju, popili, i više im se nije vraćalo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:36:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Nemoj da se ljutiš, a jesi se ti testirala ikada pre ovoga?




Ne ljutim se...nisam se testirala...posle pobachaja sam to prvi put radila...ali da sam je imala i pre...mom dechku bi na testu pokazalo da je ima...ako je i ja imam...al sam zbrkala...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:43:15   
mister NO
da ne kazes da sam pisem u pogresnoj temi.
ono sto nisam napisao tamo ovde cu to je:da smatram da ste ti i tvoj partner veoma neodgovorni jedno prema drugom,nezreli,neinformisani.podvlacim italik,bold font 20:HLAMIDIJA SE DOBIJA ISKLJUCIVO SEXUALNIM ODNOSOM!to i vrapci na grani znaju!nemoj da ponizavas moju inteligenciju i inteligenciju drugih ucesnika na ovom forumu postavljanjem takvih teza'boze ne znam kako smo dobili hlamidiju?'user posted image .ti se zapitaj kakve odgovore zelis da cujes na ovom forumu,tj sta ti odgovara a sta ne!sazaljenje ili sta vec!ohrabrenje..nastavite sa time sto radite....ne kontam! nisam medicinski radnik da ti govorim sta je bolje za tebe,da se suzdravas od sexa ili ne.to pitaj vrapce na grani,oni  su vjerovatno  upuceniji.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:43:31   
Anoniman
Ne znam, ali nije mogla da izraste u vašem organizmu, ona nije kao Kandida ili Ešerihija; Hlamidija se "pokupi".

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:45:52   
mister NO
i molim te smeskice!ako imas nesto da mi odgovoris,odgovori u ukviru ovog foruma....nemoj preko p.p. ili putem imejla!neka sve bude javno!

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:47:00   
Rivana
Sto napade jadnu devojku user posted image

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:47:40   
Anoniman
kome nije jasno kako se zaradi i kako se liječi evo informacija

KLIK

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:48:14   
mister NO
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ne znam, ali nije mogla da izraste u vašem organizmu, ona nije kao Kandida ili Ešerihija; Hlamidija se "pokupi".


ma daaa Tasho!slazem se.neko od njih je 'vandrovao'sa strane!samo se prave ludi!a i nas izgleda

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:50:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mister NO

i molim te smeskice!ako imas nesto da mi odgovoris,odgovori u ukviru ovog foruma....nemoj preko p.p. ili putem imejla!neka sve bude javno!


O svashta...jel tebi dobro??? Nisam imala nameru ni u snu da ti shaljem pp....neshto previshe lichno shvatash ovaj MOJ problem .....

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:52:05   
Rivana
Nasmeja me covek toliko se uzbudio zbog tvoje polne bolesti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:53:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mister NO

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ne znam, ali nije mogla da izraste u vašem organizmu, ona nije kao Kandida ili Ešerihija; Hlamidija se "pokupi".


ma daaa Tasho!slazem se.neko od njih je 'vandrovao'sa strane!samo se prave ludi!a i nas izgleda


Ili neko vuče Hlamidiju od pre njihove veze.

Evo sa Vučkinog linka:
SVAKO ko je seksualno aktivan, treba da se testira najmanje jednom godišnje, s obzirom da simptomi hlamidije mogu da budu i neprimetni.

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:53:16   
Rivana
ma daaa Tasho!slazem se.neko od njih je 'vandrovao'sa strane!samo se prave ludi!a i nas izgleda



Ovo je dobro user posted image nas preve lude pa kakve mi imamo veze sa tim user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:54:24   
Jeca*
Samo da se i ja slozim sa vama....mada i nema razloga, rekli ste sve sto ste imali i sve je tacno, pa da se ne ponavljam, ali sustina je da je neko od vas dvoje pokupio hlamidiju od nekog treceg. Znam to i iz razloga sto je moja drugarica dobila hlamidiju od muza, dugo dugo su se lecili oboje i mucili, jer dok se hlamidija ne izleci skroz ne sme doci do trudnoce, a onda joj je on priznao da je varao. Strasno! Smeshkice, nemoj me pogresno shvatiti, ali zapitaj se!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:54:50   
Anoniman
Pa svashta...i shto vishe chitam vishe mi je jasno da mogu i na druge nachine da se zarazim....al dobro...trebali bi i vi koji mi toliko pametujete...i stavljate tekstove o hlamidiji...i sami da prochitate istouser posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:55:04   
mister NO
IZVORNA PORUKA: Rivana

Sto napade jadnu devojku user posted image


kao prvo:ona nije jadna zato sto sam je ja napao,vec zbog situacije u koju je se dovela!cisto ako se neko zapita zasto je jadna!
zato sto pratim njene postove...i jednostavno mislim da trazi neko saosjecanje...zato sto imaju hlamidiju!a uzgred kaze da se kresu ko zecevi...vjerovatno joj je doca rekao da treba da se suzdrzava od odnosa...ali ne oni ne mogu da sezdrze!to su neka djeca u pitanju...dajem im oboma da imaju po 20god max!neizivljena.sta ces

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:57:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa svashta...i shto vishe chitam vishe mi je jasno da mogu i na druge nachine da se zarazim....al dobro...trebali bi i vi koji mi toliko pametujete...i stavljate tekstove o hlamidiji...i sami da prochitate istouser posted image


Smeshkice draga stavila sam tekst jer ce ne daj Boze jos nekome zatrebati
ono sto je istinito to je da je Klamidija POLNA BOLEST

a mene se draga moja iskreno ebe kako je ko zaradio ...u to ne zalazim...stavila sam clanak da se procita a ne da mi neko nabija na nos

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Hlamidija
24.6.2009 14:58:03   
mister NO
i djecu bi da prave!klinci!

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Hlamidija
24.6.2009 15:00:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mister NO

IZVORNA PORUKA: Rivana

Sto napade jadnu devojku user posted image


kao prvo:ona nije jadna zato sto sam je ja napao,vec zbog situacije u koju je se dovela!cisto ako se neko zapita zasto je jadna!
zato sto pratim njene postove...i jednostavno mislim da trazi neko saosjecanje...zato sto imaju hlamidiju!a uzgred kaze da se kresu ko zecevi...vjerovatno joj je doca rekao da treba da se suzdrzava od odnosa...ali ne oni ne mogu da sezdrze!to su neka djeca u pitanju...dajem im oboma da imaju po 20god max!neizivljena.sta ces


Ti si verovatno zaboravio i kako se to radi....koliko si izfrustriran!  Mani me se choveche....user posted image

Inache ja imam 24...a moj dechko 27 i oboje smo izivljeni...

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Hlamidija
24.6.2009 15:00:16   
Jeca*
Vučko sjajan je tekst koji si postavila. Što se mene tiče u njemu ne vidim da piše išta drugačije od ovoga što smo rekli. Citiram: Hlamidija se prenosi seksualnim kontaktom sa obolelom osobom, uključujući sam seksualni snošaj, analni seks i oralni seks

A takodje me boli uvo za to ko sa kim, kad, kako...imam ja svoj život. Ako nekome mogu da pomognem ovde, super, a ako ne šta ću. Uostalom, ako neko postavi pitanje neka bude spreman da čuje odgovore, ovo je forum i to tako funkcioniše. Molim za malo zrelosti i poštovanja drugih na forumu!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Hlamidija
24.6.2009 15:00:58   
NadaR
Sta bi ovdje?user posted image
Ne znam Smeshkice zasto se ljutis! Sama si odgovorna za svoje zdravlje i sama ces snositi posledice. Pitala si, pomogli smo ti... svako je napisao ono sto zna. Ne razumijemuser posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Hlamidija
24.6.2009 15:01:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Pa svashta...i shto vishe chitam vishe mi je jasno da mogu i na druge nachine da se zarazim....al dobro...


Zaista ne znam gde si to pročitala.

No, pošto smo svi mi neupućeni i ne znamo da čitamo, onda eto... nemoj lečiti hlamidiju, ostani trudna, možda izneseš trudnoću i preneseš detetu Hlamidiju pri vaginalnom porodu.


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Hlamidija
24.6.2009 15:03:22   
mister NO
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

pa ok...ako sam ja prenela mom parneru ili on meni....al odakle meni ili njemu da bi preneli??? To mi nije jasno...user posted image


atak na CNS! na ovo mislim Rivana kad pisem 'i nas prave ludim'

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Hlamidija
24.6.2009 15:03:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Sta bi ovdje?user posted image
Ne znam Smeshkice zasto se ljutis! Sama si odgovorna za svoje zdravlje i sama ces snositi posledice. Pitala si, pomogli smo ti... svako je napisao ono sto zna. Ne razumijemuser posted image user posted image


Zato shto niko nema pravo da me naziva jadnom...jedno je dati svoje misljenje...a drugo napadati....

Ja sam zavrshila sa ovim forumom....


Dovidjenja user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Hlamidija
24.6.2009 15:04:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Sta bi ovdje?user posted image
Ne znam Smeshkice zasto se ljutis! Sama si odgovorna za svoje zdravlje i sama ces snositi posledice. Pitala si, pomogli smo ti... svako je napisao ono sto zna. Ne razumijemuser posted image user posted image


Zato shto niko nema pravo da me naziva jadnom...jedno je dati svoje misljenje...a drugo napadati....

Ja sam zavrshila sa ovim forumom....


Dovidjenja user posted image



Jao Smeškice, molim te! Ne preteruj!


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here