|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
28.7.2010 21:52:36   
Anoniman
Znaš kako, ima dece koja bez problema do treće godine spavaju u krevecu, a ima i bandita kao što je moj, koji pre drugog rođendana moraju u veći krevet. A sa tri godine mislim da bi dete već trebalo uveliko da ima, makar tanak, jastuk.
Videćeš i sama, znaćeš da proceniš ako taj trenutak dođe ranije, tražiće ti dete jastukuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
28.7.2010 21:53:09   
Lu
Alexx ne žuri ako mu je bolje tako, moj je imao onaj mali kao krpica tanak jastučić , što kažeš kad je dobio veliki krevet dobio je normalno i jastuk (sa 3 godine) ali sam mu opet našla jako-jako tanak jastuk, meni nešto nije prirodno da krivi vratuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
1.9.2010 14:29:45   
majka mara
ima chicco jastuk 12m+

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
26.10.2010 12:48:04   
Shishica
Dobicemo Dormeo jastuk za decu i sveki kaze da sme od navrsenih 6 meseci... ne znam da li je tako pa pitam vas da li znate za to.. za sad mi Ema spava na malom perjanom i preko onaj tanki bebeci.. ali to se skroz stanji od njene glavice pa je skoro na ravnom... tako voli pa sam joj ostavila..

Taj deciji Dormeo ima tri sloja valjda pa za sad moze da se stavi samo jedan sloj, a kasnje i drugi pa sva tri...

Kako vi spavate na tim Dormejevcima????? Jel lakse kad se ustane????

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
26.10.2010 12:50:54   
Snelle
Shishi, ne znam kakav je taj Dormeo, ali ja sam mišljenja da nema potrebe detetu stavljati jastuk pod glavu pre navršenih godinu dana.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
26.10.2010 12:52:34   
Nensi*
Bas sam htela da pitam kad pocinju da spavaju sa jastucima...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
26.10.2010 12:56:25   
minnica
Moje dete noću spava u krevetiću bez jastuka, a danju ponekad spava u našem krevetu na mom jastuku (to bude najviše po sat ili dva) i vidim da joj i to odgovara.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
26.10.2010 13:16:42   
Shishica
Pa ne znam sad..nisam pametna.. probacu bez jastuka pa da vidim kako prihvata..
Nisam valjda vec sad zeznula stvar user posted image

To zbog kicmice i vrata? Ne bojim se da ce se ugusiti i tako to.. samo mi je zbog vratica i kicme..
Moze i da saceka u ormanu do godinu dana taj mali Dormeo user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
27.3.2011 22:28:23   
Anoniman
Jel neko kupio ovo: Dormeo jastuk za decu od 6 meseci do 10 godina KLIK

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
27.3.2011 22:38:06   
Snelle
Kupila je Shishica ali nje sada nema da nam ispriča svoje iskustvo user posted image
Tasho, kad si počela Luki da stavljaš jastuk pod glavu?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
27.3.2011 22:42:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nisam Luki stavljala jastuk pod glavu do nekih 1,5god. I dan danas ga on sam pomeri i spava pored njega. Baka i mama su mi napričale silne neke priče o tome da kada je beba mala, može da se podvuče pod jastuk, a pošto je nedovoljno pokretna, ne zna da se izvuče posle i može da se udavi.

Da li ste vi koristile jastuk od rođenja?


To sam ja. user posted image

Kontam da sigurno do 2ge nije spavao na jastuku (sudim po nazivu teme koju sam ja tvorila). Vidim da sam pisala da sam mu sa godinu i po dala jastuk...

Ja sam kontala ovaj troslojni da kupim da imam kada se recimo Marku začepi nosić (pu pu pu daleko bilo), da imam da ga uzdignem da se ne sliva u grlo. Jedino me nervira ta Aloe Vera... Ove njegove alergije... Nisam pametna. Osipa se na jedne vl.maramice koje sadrže Alou, ili se samo potrfilo da se bzvz ospe baš kada i te maramice upotrebim (stoje u tašni, koristim ih napolju, kod kuće koristim druge).

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
27.3.2011 22:48:11   
tijana86
Ja sam Vukasnu koristila posle prvog rodjendanana ! I toliko mi je bilo krivo sto nisam krenula od ranije ! Zato sto mnogo mirnije spava na jastuku , vratio se u krevetac ( inace je sa mnom spavao od 3 meseca pa do 13 meseca) kako sam mu stavila jastuk u krevetac , obozaqva da spava u njemu ! I nekako mi lepse spava i bez trzavica , budjenja ! Moja preporuka je da jastuk ali opet sve zavisi od deteta !

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
28.3.2011 1:47:31   
liliana
T. spava na onom tankom jastučetu od ogradice.  Iako ima 16 meseci, ne nameravam još da joj stavim jastuk. Kada spava sa nama u krevetu (a u našem krevetu je i popodnevno spavanje) , ona u snu, sama, traži da se podigne na jastuk. Valjda je videla od nas... Onda je ja podignem, otprilike do guze, na jastuk i ona tako baš dugo ostane u jednom položaju.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
29.3.2011 21:42:50   
nencydrew

IZVORNA PORUKA: liliana

T. spava na onom tankom jastučetu od ogradice.  Iako ima 16 meseci, ne nameravam još da joj stavim jastuk. Kada spava sa nama u krevetu (a u našem krevetu je i popodnevno spavanje) , ona u snu, sama, traži da se podigne na jastuk. Valjda je videla od nas... Onda je ja podignem, otprilike do guze, na jastuk i ona tako baš dugo ostane u jednom položaju.



I ja ovako

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
30.3.2011 1:10:20   
mati
IZVORNA PORUKA: liliana

T. spava na onom tankom jastučetu od ogradice.  Iako ima 16 meseci, ne nameravam još da joj stavim jastuk. Kada spava sa nama u krevetu (a u našem krevetu je i popodnevno spavanje) , ona u snu, sama, traži da se podigne na jastuk. Valjda je videla od nas... Onda je ja podignem, otprilike do guze, na jastuk i ona tako baš dugo ostane u jednom položaju.

I mi isto spavamo na jastucicu od ogradice, ali preklopljenom. A primetila sam da je dva tri puta kad sam ga stavljala na veliki jastuk(punjem sitnim sundjerima), spavao po sat-dva. Inace spava po 20min... A majka me stalno kritikuje za taj jastuk, mada zna da samo moze da prica...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
30.3.2011 1:25:14   
liliana
Ne znam...mislim da je još malena za  neki veči jastuk...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
1.4.2011 14:37:13   
AndreaK
Posto nas malisa najvise spava na boku bilo mi je zao da krivi vrat...pa smo mu za prvi rodjendan uzeli upravo ovaj jastuk, i to sam odlucila bez dvoumljenja. MM i ja spavamo na Dormeu i od kako ga imam bolje i lepse spavam... inace sam koristila uvek male jastuke ili ih nisam koristila uopste...
Pre desetak godina sam operisala kicmu i meni ovo pitanje uopste nije bilo naivno...zato za svoje dete nisam stedela. Za sada smo samo na prvom sloju... i ne planiram skoro uvodjenje drugog odnosno treceg sloja.

Pola godine kako ga imamo i mogu da kazem da smo zadovoljni...

IZVORNA PORUKA: Tash

Jel neko kupio ovo: Dormeo jastuk za decu od 6 meseci do 10 godina KLIK


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
1.4.2011 15:10:45   
JMPM
I mi svi u stanu imamo Dormeo jastuke user posted image !Sve pohvale user posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
1.4.2011 15:14:12   
*Alexx*
Moje dete spava na svim stranama kreveta, menja strane nekoliko puta u tok noći... meni se stvarno ne isplati da mu kupujem jastuk user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
1.4.2011 15:24:27   
JMPM
Alex i Stefan se vrti,jos onako omadjijan u vreci za spavanje,ali se uvek rado vrati na jastuk i tu brblja ujutro kad otvori okice,onako na strani lezi i cavrlja sam sa sobom user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
1.4.2011 16:40:28   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Moje dete spava na svim stranama kreveta, menja strane nekoliko puta u tok noći... meni se stvarno ne isplati da mu kupujem jastuk user posted image


I Vuk se isto vrti non stop,pa mislim da mu jos ne treba jastuk...A nekad spava i sedeci user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
1.4.2011 20:58:30   
SareniVrabac
IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Nisam Luki stavljala jastuk pod glavu do nekih 1,5god. I dan danas ga on sam pomeri i spava pored njega. Baka i mama su mi napričale silne neke priče o tome da kada je beba mala, može da se podvuče pod jastuk, a pošto je nedovoljno pokretna, ne zna da se izvuče posle i može da se udavi.

Da li ste vi koristile jastuk od rođenja?


To sam ja. user posted image

Kontam da sigurno do 2ge nije spavao na jastuku (sudim po nazivu teme koju sam ja tvorila). Vidim da sam pisala da sam mu sa godinu i po dala jastuk...

Ja sam kontala ovaj troslojni da kupim da imam kada se recimo Marku začepi nosić (pu pu pu daleko bilo), da imam da ga uzdignem da se ne sliva u grlo. Jedino me nervira ta Aloe Vera... Ove njegove alergije... Nisam pametna. Osipa se na jedne vl.maramice koje sadrže Alou, ili se samo potrfilo da se bzvz ospe baš kada i te maramice upotrebim (stoje u tašni, koristim ih napolju, kod kuće koristim druge).


Tash, ja sam pre 2 god kupila dormeo aloe vera jastuk i meni je prilicno smetao miris, bio je bas jak... ali dobra stvar je sto je to samo u navlaci pa se posle pranja vise nije osecalo, a mozes jastuk staviti u svoju jastucnicu i ne koristiti tu mirisljavu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
1.4.2011 22:36:55   
Shishica

IZVORNA PORUKA: Snelle

Kupila je Shishica ali nje sada nema da nam ispriča svoje iskustvo user posted image
Tasho, kad si počela Luki da stavljaš jastuk pod glavu?


Evo me.. nisam kupila nego smo dobili od mame MM.. i za nas i za Emu.. nisu losi, ali za nas ja nikad ne bi kupila sad kad znam sta je.. nije to lose, ali navike su navike.. mi smo ih posle dve noci stavili na nase obicne jastuke koje smo vratili i tako sad spavamo..tj ja ga izbacim, samo gledam tv sa njim..

A Emi drzim taj jedan sloj.. mada ona bude svuda po krevecu.. ali nekako mi je ne logicno da bude na skroz ravnom, a ovo nekako ulegne.. tako da nije nista strasno uzdignuto...
Nisam nesto odusevljena, ali ne znam sta bih joj drugo stavila da to nema..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
1.4.2011 23:02:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica




Evo me.. nisam kupila nego smo dobili od mame MM.. i za nas i za Emu.. nisu losi, ali za nas ja nikad ne bi kupila sad kad znam sta je.. nije to lose, ali navike su navike.. mi smo ih posle dve noci stavili na nase obicne jastuke koje smo vratili i tako sad spavamo..tj ja ga izbacim, samo gledam tv sa njim..




Navika je čudo. Ja sam kupila još davno mm i meni. Tih muka prvih noći. MM hteo da ga baci ali mu bilo žao para koje smo dali za njega. Sad navikao, i kuka ako ga nema. Ja od porođaja spavam bez tog jastuka (duga priča, mrzi me da objašnjavam sad, koristim ga za nešto drugo), i sva sam ukočena!

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Jastuk za decu ispod 2god
3.4.2011 12:41:24   
pepeljuga
Ne znam u kojoj temi bih pisala, ali ovo sto mi treba moze da se posmatra kao jastuk pa... user posted image

Da li neko zna gde moze u Bg da se kupi za bebu/dete ono jastuce za putovanje, da ga tako nazovem, ono sto ide oko vrata? Slika ce najbolje objasniti:

user posted image

user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here