|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Duda u maminim ustima
6.5.2009 10:33:14   
Anoniman
Problem sa rezervnim dudama je taj što su one rezervne a ne ona koju beba hoće! user posted image

MERYEN! Kako mi je drago što te vidim! user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Duda u maminim ustima
6.5.2009 11:38:49   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Problem sa rezervnim dudama je taj što su one rezervne a ne ona koju beba hoće! user posted image


Ali je zato rezervna duda potpuno identična kao i prvauser posted image
Mada je mom Roku bilo svejedno smo nek se žvakauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Duda u maminim ustima
6.5.2009 12:10:35   
Anoniman
Ma sve cool, i naravno možeš poneti 1000 duda ako je beba u fazi bacanja. Vidiš da MERYENIN Jovan skida sa lanca i baca. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Duda u maminim ustima
6.5.2009 16:58:27   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

a mozda je najbolje imati 2 rezervne user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image ,vec neko vreme nosimo po dve,pa majka ne stavlja u usta,kupili smo u pakovanju avent varalice sa poklopcem koji ne moze da se skine lako,jesu skupe ali vredi.

< Poruku je uredio MERYEN -- 6.5.2009 17:00:11 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Duda u maminim ustima
13.7.2009 2:21:17   
bolice
je da se hvalim ovim ali desavalo mi se nekoliko puta da sam morala na taj nacin da ocistim cuclu. stavljanjem u usta. slazem se da to nije higijenski ali nije ni zarazno. koliko samo puta on dodirne svoje igracke pa stavi ruku u usta a igracke su u principu uvek prljve jer ne znam ko stize posle svakog dodira ili pre nego sto ce se dete igrati da ih ocisti, sterilise ili ne znam sta vec. slazem se treba voditi racuna ali ne bolesno. kakve streptokoke?! jednog dana ce se razboleti sigurno, da li prehlada, da li temperatura a to sigurno nece biti jer je mama polizala cuclu!!!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Duda u maminim ustima
2.8.2009 16:58:31   
stevajela
Ovo sam dva puta videla u kratkom roku.Osim sto sam bila sokirana,jer sam bila ubedjena da smo prevazisli sve tekovine rodovskog drustva pa da to niko vise ne radi,mislila sam da cu se istog momenta ispovracati.Tog trenutka mi je proslo kroz glavu pomisao koliko ta mama ima bakterija u ustima,a mozda i virusa + karijesa +smrada cigarete+ostataka hrane,kafe,....
Ja prosto ne mogu da shvatim da to neko moze da radi.Mislim da je manje opasno dati detetu prasnjavu cuclu,nego sa svojoj pljuvackom koja moze imati, i-haj cega sve ne.

(odgovor članu bolice)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Duda u maminim ustima
2.8.2009 17:27:44   
božana
Nikada Neveninu dudu ne stavljam u moja usta.Ako trenutno nemam vode kod sebe da operem dudu, neću joj dati dudu dok je ne operem.

(odgovor članu stevajela)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Duda u maminim ustima
3.8.2009 9:09:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: stevajela

Mislim da je manje opasno dati detetu prasnjavu cuclu,nego sa svojoj pljuvackom koja moze imati, i-haj cega sve ne.



Uvaljanu u prašinu u koju je neki pas piškio i kakio, neko prethodno iz svog grla pljunuo šlajm...

(odgovor članu stevajela)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Duda u maminim ustima
3.8.2009 9:12:33   
guppy RR
... može li malo manje vizualizacije user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Duda u maminim ustima
3.8.2009 9:14:21   
Anoniman
Naravno, samo objašnjavam zašto su moja usta čistija od prašine.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here