|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 50 51 [52]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pentaxim vakcina
25.5.2020 14:51:15   
smeško
Maro, baš kako si napisala. Još doza Pentaxima i do škole su mirni.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1276
   RE: Pentaxim vakcina
25.5.2020 20:06:24   
Maraj
Smesko a sta je sa sinfloryx-om. I nju je primila u 3 doze kao i pentaxim. Svaki put te dve vakcine zajedno. Sad smo posle mmr-a zakazali za jul mesec pentaxim,i dr rece i sinfloryx. Ja u soku. Mislila sam da smo zavrsili sa sinfloryx-om user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 25.5.2020 20:07:06 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1277
   RE: Pentaxim vakcina
25.5.2020 21:14:13   
lesli
Mi smo primili prevenar (ali isti djavo), cini mi se da je primila sve. I to 4 doze. Provericu posle karton.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1278
   RE: Pentaxim vakcina
26.5.2020 0:17:50   
lesli
Ipak su 3 doze. 4. upis na kartonu nam je varilix.Mi smo ih primili sa 2m, 3.5m i 12m

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1279
   RE: Pentaxim vakcina
26.5.2020 10:31:44   
smeško
Maro, nama je dr rekao tri doze u prvih 6 meseci i jos jedna posle godinu dana i to je to.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1280
   RE: Pentaxim vakcina
26.5.2020 10:57:40   
lesli
Pa i meni se cini da smo imali jos jedan prevenar sa 6 meseci i bio je tada koliko se secam infarinx hexa. Da li je moguce da je dr zaboravila da upise u kartoncic?!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1281
   RE: Pentaxim vakcina
26.5.2020 12:06:59   
smeško
I Prevenar i Infanrix hexa? Bas je napunila dete.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1282
   RE: Pentaxim vakcina
26.5.2020 12:34:09   
lesli
Pa ako nisam nesto pomesala. Ili da ga je primila sa 8m?To mozda ima vise smisla...Svakako, ubedjena sam da na kartonu fali jedan prevenar 🤔Pise nam - v1, v2 posle prve 2 i r1 kod poslednje koju je primila sa godinu dana. Sad poslednji put je primila samo infarinx koji je trebala pre mesec i po-dva i rekla je da ostaje varicela. Pitala koju da da - varilix ili infarinx (nije htela obe) i na kraju se odlucila za infarinx.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1283
   RE: Pentaxim vakcina
26.5.2020 14:34:41   
Maraj
Lesli koje su ti to vakcine user posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1284
   RE: Pentaxim vakcina
26.5.2020 14:38:32   
pari
I mi smo primali Infanrix



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1285
   RE: Pentaxim vakcina
26.5.2020 15:03:34   
lesli


IZVORNA PORUKA: Maraj

Lesli koje su ti to vakcine user posted image



Prevenar 13 je isto sto i synflorix.A infarinx je isto sto i pentaksim.Infarinx hexa je infarinx + hep B, pa nema dva bockanja.Varilix je protiv varicele. Ona ide na licni zahtev.

Pari vi ste primali sve vakcine privatno, je l’ da?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1286
   RE: Pentaxim vakcina
26.5.2020 15:05:12   
lesli
Ja konstantno pisem infarinx. Sad vidim da je infanrix 😅

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1287
   RE: Pentaxim vakcina
26.5.2020 16:19:20   
Maraj
E pa dobro lesli..user posted image
Mi smo onda sve to primili. Samo posebno. Hep B, pentaxim i sinfloryx . A za varicele nismo. S ih je prelezala sa 6 meseci, L sa 3godine

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1288
   RE: Pentaxim vakcina
26.5.2020 18:15:37   
lesli
Maraj, izgleda da ide ipak u 3 doze. Nesto sam se ja pogubila. Mi smo vecinu vakcina primali privatno, jer mm ima na poslu privatno osiguranje (i ona ga ima preko njega). Sad pretresoh sve izvestaje (lepe nalepnice sa vakcina na njih) i nema 4, nego 3 prevenara (kod vas synflorix). Znaci sa 2.5, 3.5m i 12m.
E sad jedino ako se broj doza razlikuje zato sto je drugi proizvodjac, ali ne verujem 🤔

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1289
   RE: Pentaxim vakcina
18.7.2021 22:14:12   
dunja RR
M je isto, prvo MMR proletos, prilično smo kasnili zbog saveta neurologa, pa korona, i tada konačno primila, ali tu sledeću dozu pentaxima nikako, prvo nam zakazali, ja ladno od svih dešavanja zaboravim da je odvedem, posle je non stop bila kašljucava, nikako da odradim. Nisam odmah po povratku iz Budimlije zvala da zakažem, jer je i tamo kašljala, reko ajd da sačekam nedelju dana. I prošle nedelje nazovem, konačno je zdrava, kaže sestra pa ja sam vas zvala pre 5 minuta, ja reko niste. Kaže ona ma jesam, ali sam pogređšila broj, javio se neki muškarac. Elem stigao im dopis iz ministarstva, zvali su mali milion roditelja koji kasne sa vakcinama.
Rekli nam dođite odmah, pa eto i to odradismo, tj. pentaxim i sinfloryx, i do škole nema više ništa.

IZVORNA PORUKA: Maraj


S je primila 3 doze. Prosle nedelje je primila MMR i sad joj je ostala 4.doza pentaxima. I to je to do polaska u skolu jel da. Onda ide 5.doza pentaxima i mmr revakcina.
Sta se desava sa sinfloryx-om? U koliko on doza ide?



< Poruku je uredio dunja RR -- 18.7.2021 23:10:43 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1290
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  48 49 50 51 [52]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 50 51 [52]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here