|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cyclo Proginova
23.11.2010 16:08:43   
slavica.
Ja u cetvrtak pijem zadnju za ovaj mesec. Nesto mislim da ovaj mesec od user posted image  nema nista,ne znam zasto imam takav utisak,tako da sledeceg petka pocinjem sa petom kutijom...joj vec su mi dosadile,i tako rado bih prestala da ih pijem,al doktorka rekla sve dok ne budem user posted image  ili najduze godinu dana....

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Cyclo Proginova
29.11.2010 11:26:38   
slavica.
Pozdrav i na ovoj temi!
Recite mi,posle koliko od zadnje popijene pilulice dobijete user posted image ?
Ja sam moju popila jos u cetvrtak,a jos uvek nema nicega...Cudno mi je,zato st meni nikada ne kasni,sta vise,uvek dobijam ranije,zato mi je doktorka i prepisala cp,da mi se to ,malo sredi... Danas mi je 29 dc.

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Cyclo Proginova
29.11.2010 11:40:09   
sonyasha
Huh, puče mi kada sam napisala dugu poruku user posted image
Meni je prvi put kada sam uzimala 6m CP stizala meca trećeg dana ujutru, a sada petog.
Držim fige da ne kasni nego si user posted image !
Što ne uradiš testić!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Cyclo Proginova
29.11.2010 11:47:18   
slavica.
Meni je ovo bila 4 kutija,a uglavnom sam dobijala posle drugog ili treceg dana,znaci cetvrtkom pijem zadnju,stigne najkasnije u nedelju. Necu da radim test,nekako ne bih da se nadam,a i taj neki osecaj imam da cu bas dobiti. Nemam nikakvih posebnih simptoma,osim sto me krsta jako bole jos od juce. Grudi me bole vec desetak dana,i svrbuckaju me po malo. Prosli mesec sam se bila jaaako razocarala,bas sam bila ubedjena da sam user posted image  cak mi je i danima pre user posted image  bilo muka!
Znaci ili ja sam ja to nesto umisljala,ili to nema uvek veze sauser posted image  
Zato se ovaj mesec i ne nadam previse dok posteno ne zakasni,ako zakasni user posted image

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Cyclo Proginova
25.5.2011 14:48:23   
milenatea
Meni je dr dao malopre Cyclo-Progynova, ja cu veceras poceti da pijem, prvi dan mi je ciklusa. Inace, zadnjih par meseci dobijam na 40 dana pa mi je dao njih, jer pilule ne zelim, zelim user posted image user posted image

ali mi nista nije rekao posle ove kutije da li da nastavimuser posted image


(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Cyclo Proginova
25.5.2011 15:58:48   
svirko
ja sam pila 6 meseci da mi se ustali ciklus,kaze da se sa redovnim ciklusom uz pomoc toga imaju i redovne ovulacije i da je sansa za zacecem veca u tom periodu al meni nista nije to vredelo,ti navali u svakom slucaju!

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Cyclo Proginova
25.5.2011 16:03:04   
milenatea
hvala svirko... user posted image

samo da budu user posted image user posted image

i ja cu onda da ih pijem par meseci.

pa onda cu ih kupovati posle, sada mi ih je dao na recept, ne mogu trcati svakog meseca po recept. koliko su ako se secas?

(odgovor članu svirko)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Cyclo Proginova
28.5.2011 17:29:33   
hope hope
pozdrav za sve devojke sa foruma. Citam vas redovno i vidim da sve imamo slican problem. I ja pijem Cp u nadi da cu sto ranije ostati tudna. Pijem je vec 4 ciklusa i za sada nista :(
cak sam i caj macina trava pocela da pijem od 5- 15 dana ciklusa, navodno poboljsava ovulaciju itd. Iako mnogi savetuju da se hormoni ne mesaju sa tim cajevima, ja sam odlucila da i to probam.. ali i ovaj mesec nista :( jutros dobijemuser posted image
ne znam kako se vi borite sa tim razocarenjem kad dodje, ali ja ne mogu da docekamuser posted image
nadam se da cemo sve uskoro bitiuser posted image
pozdrav svima!

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Cyclo Proginova
6.6.2011 22:52:04   
milenatea
hope hope, dobro dosla.
ne znam koliko je pametno da pijes cajeve pogotovu macinu travu i cyclo. raspitaj se..

ja sam tek na prvoj kutiji i nastavicu da pijem bar 6 meseci dok ne odem na redovan ginekoloski pregled

pozz

(odgovor članu hope hope)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Cyclo Proginova
10.6.2011 22:54:39   
hope hope
hvala ti na savetu,ali znas kad postajem toliko nestrpljiva i nervozna da ne znam sta vise da radim. user posted image
sto se tice cyklo i ostalih tableta sve zivo sam se raspitala,pa ako neko imam pitanje bilo koje, tu sam za sveuser posted image user posted image

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Cyclo Proginova
13.6.2011 0:13:24   
Nadez

IZVORNA PORUKA: hope hope

hvala ti na savetu,ali znas kad postajem toliko nestrpljiva i nervozna da ne znam sta vise da radim. user posted image
sto se tice cyklo i ostalih tableta sve zivo sam se raspitala,pa ako neko imam pitanje bilo koje, tu sam za sveuser posted image user posted image


Imam 23 godine i razocaruvacka iscustva sa sve u vezi ginecilogije... Ne bih da objasnavam detaljno al me ineresuje kakve sve stranicne efecte mogu da dobijem sa Cycloprogynova. Pocinjem sutra po prvi put al su me bas uplasile iskustava onih koje su vec koristile. Neke kazu da imaju siljne glavobolje, drugi mucnine, treci da imaju jak apetit... Mene bas strah od sve ovo. Dal uvecan apetit se nekako moze kontrolirati il to hormoni rade cuda? Hvala vam unapred i zelim sve najbolje svima

(odgovor članu hope hope)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Cyclo Proginova
13.6.2011 6:54:31   
milenatea
ja zavrsavam prvu kutiju i nemam ni glavobolje ni povecan apetit,niti mucnine,isto kao i da ih ne pijem...

(odgovor članu Nadez)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Cyclo Proginova
13.6.2011 7:55:37   
Nadez
Hvala puno.. Nadam se da cu imati tvoje iskustvo... user posted image

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Cyclo Proginova
13.6.2011 18:55:39   
hope hope
nista ne brini za cyclo. Meni je ginekolog objasnio da su to tablete koje se najlakse podnose,kako je ona rekla "bozanstvene su "user posted image
nekada mi se desi kada pocnem sa braon tableticama da imam pojacan apetit,ali i pre mi je bilo da pre nego treba da dobijem , vise jedem..tako da..
nista ne brini, nemaju propratne nezeljne efekte..
slusala sam i citala da devojke posle prve 2-3 kutije ostaju trudne ,mejutim ja zavrsavam 5. i jos nista user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nadez)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Cyclo Proginova
13.6.2011 22:01:50   
Nadez
Ne brini, samo glavu gore i sigurno ce se dogoditi najlepshe.. Ja sam pocela vec sa CP pa sada ostaje samo nada da ce sve biti u redu...

(odgovor članu hope hope)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Cyclo Proginova
14.6.2011 16:53:02   
hope hope
iskreno se nadam da ce uskoro bitiuser posted image
a reci mi zasto si ti pocela biti cp?
imala si problema sa hormonima ili?
bas me zanima sta je tebi tvoj ginekolog rekao.. pozdravuser posted image

(odgovor članu Nadez)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Cyclo Proginova
23.6.2011 11:47:16   
ljubav2
cao devojke imam 30god. ja pijem CP vec drugu turu po devet meseci i nema nista novo reko mi je doktor da sam imuna na CP zato mi sledeci mesec daje jos jedne lekove da pijem da bi mi stimuliso plodne dane i nadam se da ce od avgusta biti nesto ako ne onda idemo na inseminaciju i cekamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hope hope)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Cyclo Proginova
23.6.2011 13:56:08   
meyo
pozdravcic i od mene
ja sam tipicna PCOS cura te uz nemanje ovulacije naravno nema ni user posted image
sad mi uopste iz vasih postova nije jasno zbog cega vam vas ginekolog preporucuje cyclo... kako mozete ostat trudne dok koristite ja sam shvatila da je to vrsta kontracepcije.. sory sto gnjavim i mozda glupo pitam al nekako se zbunih..

(odgovor članu ljubav2)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Cyclo Proginova
23.6.2011 14:45:54   
Slavija
user posted image Cao meyo...cao svima!!!Evo ja cu pokusati da ti objasnim zbog cega lekar prepisuje cyclo progynova lek...Cyclo nije vrsta kontracepcije...taj lek sadrzi hormone koji su u nasem organizmu odgovorni za pravilan rad i razvoj reproduktivnih organa..sto jednastavno znaci da se cyclom stabilizuje ciklus..user posted image dolazi na vreme..a u nekim slucajevima se postigne i pravilno evoluiranje...mada opet sve zavisi od slucaja..svaka od nas razlicito reaguje na odredjen vid terapije.Na zalost meni npr.Cyclo bas i nije bio od neke pomoci...pila sam ga 5 meseci uz stimulaciju..i mnogo sam lose reagovala na lek...imala sam jake mucnine,povecan,jake glavoboje,izostanak ovulacije i cak sam jedne noci zavrsila u hitnoj od tih silnih simtoma a i grudi su mi pucale...user posted image ..eto to je moje iskustvo ali to ne treba nikoga da obeshrabri..kod nekoga je skroz drugacije..ima puno zena koje su user posted image samo uz cyclo i prosle bez ikakvih simtoma...Zelim svima da sto preuser posted image  i da ne prodju kao ja...Najbolje pridrzavajte se upustva svog doce pozitivno razmisljajte..i ne osvrcite se previse na tudja iskustva..jer svaka od nas je prica za sebe...Ja evo spremam se posle godinu dana intezivnog lecenja za HSG...i nadam se da ce posle toga uspeti...IZINJAVAM SE STO SAM OVOLIKO ODUZILA...user posted image

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Cyclo Proginova
24.6.2011 22:50:41   
ljubav2
Meyo cao sta ima kod tebe kako napredujes user posted image user posted image

(odgovor članu Slavija)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Cyclo Proginova
25.6.2011 14:27:36   
hope hope
samo da odgovorim na pitanje o cp,
nije kotraceptiv, ima dejstvo da organizam i hormone dovede u savrsenu ravnotezu, sa koristenjem cp dolazi do ovulacije (ovaj msec sam koristil lh trakice pa znam kada je ovulacija tacno bila) medjutim opet nista oduser posted image user posted image user posted image
od ponedeljka nova kutija i sve iz pocetka. razmisljala sam da uvedem i klomifen sledeci mesec da mi jos poboljsa i stimulise jajnike.. ima li neko od vas iskustva sa tim?
pozdrav za sve dameuser posted image user posted image

(odgovor članu ljubav2)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Cyclo Proginova
25.6.2011 18:22:15   
Pahulja21
Pozzz svima :).  Danas sam uzela prvu tabletu  Cyclo Proginova.... E sad vidim da mnoge rade na bebi dok ih piju meni je doktor rekao kao videce kako cu reagovati na njih i kaze posle 3 meseca mozes imati bebu... Pa sad neznam da li da je pravimo i dok pijem ove tablete :). Dao mi ih je jer mi je neredovna menstruacija i imala sam je duze nego sto bi trebalo .Danas mi je prestala pa sam pocela da pijem ove tablete...Obradovale ste me kad ste rekle da se lakse dobijeuser posted image kad se piju ove tablete...

(odgovor članu hope hope)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Cyclo Proginova
26.6.2011 15:50:18   
hope hope
meni je dr rekla da radim na bebi dok ih pijem, rekla mi je da ih uzimam 9 meseci,ali da ona misli da cu do tad vec bitiuser posted image
medjutim, ja pocinjem 6.kutiju i jos nista od bebeuser posted image
tako da draga. slobodno radi na bebi, sto pre-to boljeuser posted image
pozdrav!

(odgovor članu Pahulja21)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Cyclo Proginova
26.6.2011 17:51:10   
meyo
IZVORNA PORUKA: ljubav2

Meyo cao sta ima kod tebe kako napredujes user posted image user posted image


haj ljubav .. za sada nista od bebe
trudim se radim al su mi hormoni malo u off-u povecan TSH koji se snizava hvala bogu
inuslinska rezistencija i nju pokusavam uvest u red... e sad nadam se da ce doci i do user posted image
za koji mjesec zato sam razmatrala i citala o dejstvu c.p. u mom slucaju
al nesto ne znam ni jedan mi ih doktor nije preporucio
meni je ciklus nepravilan od 28-40 dana,.. ovulacije ne vjerujem da imam... i tako vidjet cu kako ce ici ovaj mjesec ako ne onda kod dr. opet na kontrolu..

(odgovor članu ljubav2)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Cyclo Proginova
11.7.2011 15:58:38   
ljubav2
devojke ja zadnju popila cyclo proginovu u sredu i jos nisam dobila user posted image user posted image

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here