|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby aspirin
16.10.2013 10:46:37   
madre
zene, da li aspirin pijete ujutru ili uvece i ima li uopste veze kada se pije?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Baby aspirin
11.11.2013 21:07:24   
nata11
Ja sam pila kad se setim iskreno. Kada sam pila i ostale vitamine.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Baby aspirin
11.11.2013 21:11:20   
vikiveki
Ja mislim da nema nikakve veze kada ga piješ ...mislim svejedno je da li ćeš ga piti ujutru ili uveče...mislim da je bitno da se pije na pun stomak tj.posle jela

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Baby aspirin
8.1.2014 7:56:56   
New Mom
Vidim da nisam pisala ovde.user posted image
Ja sam pred ovu trudnocu pila Aspirin protect (aspirin od 100mg) 2 kutije (od toga poslednjih 10 tabl. sam popila otprilike posle zaceca). Da li je pomoglo ili ne, ne znam.

Sad mi dr savetuje svaki drugi dan da ukljucim zbog placente, al to je druga tema.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Baby aspirin
28.11.2014 12:08:05   
Lota
Par dana pre nego sto sam ostala u drugom stanju, pila sam aspirin, zbog prokrvljenosti materice. Da li je aspirin pomogao da ostanem trudna ili ne, ne znam. Prestala sam da ga pijem cim sam saznala da sam trudna. Sad razmisljam da li ponovo da pocnem da ga pijem samo iz razloga sto mi je doktorka rekla da aspirin moze izazove rascep bebine usne. Da li neka od vas yna nesto vise o tome?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Baby aspirin
28.11.2014 12:17:08   
New Mom
Klasican aspirin je od 500mg i on je kontraindikovan u trudnoci.
Ovi manji od 100 (bio je od 81, a sad vidim da ima i od 75mg) uticu na kvalitet jajne celije, bolju prokrvljenost endometrijuma, bolju ishranu ploda kad dodje do usadjivanja, bolji razvoj placente.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Baby aspirin
28.11.2014 14:03:33   
Lota
Hvala New Mom, ja sam pila taj od 100, tada nije bila manja doza da se nadje. Ponovo sam malo iscitavala ono sto sam vec citala pre dve godine i cini mi se da ima vise razloga za nego protiv.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Baby aspirin
23.12.2014 18:13:14   
Maraj
Molim devojke koje piju aspirin da mi kazu kog prouizvodjaca uzimaju aspirin i u koje doba ga piju? Da li proveravate neke parametre u toku konzumacije? Ja imam trombofiliju pai1 4g/4g i antinuklearna antitela

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Baby aspirin
24.12.2014 10:00:07   
nata11
Maraj ja sam uzimala bajerov aspirin 80 ili 100 nisam sigurna. Pila sam ga 3 meseca i bio mi je povecan broj folikula, samo su mi rekli da nemogu da ga pijem stalno jer hoce posleduze upotrebe da ima kontra efekat.

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Baby aspirin
24.12.2014 22:49:04   
Maraj
Aha e hvala nato. Nisam ja nesto pristalica da na svoju ruku nesto pijem. Ici cu kod dr od Nove god pa ci videti...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Baby aspirin
3.8.2015 20:59:58   
bumba
Krecemo u akciju na br 2 i.planiram uzimati baby aspirin...Da li ga vi koristite

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Baby aspirin
27.8.2015 9:20:40   
tuzna29
Posto ja nom stop sma imala te pobacaje zatrudnim i vec koji dan pred ciklus ili posle izgubim trudnocu i svi vicu to je normalno niko me nije slao da radim ni hormone, ni bilo sta drugo a imam policisticne jajnike i izrazito rogatu matericu, uzela sam ga sama na svoju ruku i od kad ga pijem cak sam primetila ovulaciju ovog meseca ona sekret rastegljiva mi je bila cak dva dana a nekad je i ne vidim. ne znam jel stetno da nastavim i posle ovulacije da pijem al eto ja pijem na svoju ruku.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Baby aspirin
27.8.2015 11:56:35   
ivannna
ja ga pijem svaki dan ,ginekolog mi ga je preporucio kada sam mu rekla da nekad kad dobijem imam vece komade ( izvinjavam se na opisu) i dobar je i za prokrvljenost materice a i za zdravo srce

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Baby aspirin
10.10.2015 9:25:03   
radoznalamala
Jos na prvom razgovoru dok mi je davao upute sta sve da vadim od analiza za vto, dr. Bane mi je rekao da uzmem da pijem aspirin od 100 ...
I evo, pijem ga skoro 2 meseca, ujutru po 1, a test je u sredu i danas pokazao user posted image
Da li je aspirin kriv ne znam, ali je svakako pomogao user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Baby aspirin
13.10.2015 18:23:22   
nata11

IZVORNA PORUKA: radoznalamala

Jos na prvom razgovoru dok mi je davao upute sta sve da vadim od analiza za vto, dr. Bane mi je rekao da uzmem da pijem aspirin od 100 ...
I evo, pijem ga skoro 2 meseca, ujutru po 1, a test je u sredu i danas pokazao user posted image
Da li je aspirin kriv ne znam, ali je svakako pomogao user posted image


Super user posted image Cestitam

_____________________________





(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Baby aspirin
13.10.2015 18:24:01   
nata11

IZVORNA PORUKA: ivannna

ja ga pijem svaki dan ,ginekolog mi ga je preporucio kada sam mu rekla da nekad kad dobijem imam vece komade ( izvinjavam se na opisu) i dobar je i za prokrvljenost materice a i za zdravo srce


Koliko dugo ga vec pijes Ivanna?

_____________________________





(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Baby aspirin
21.10.2015 8:50:29   
ivannna
pila sam ga pre trudnoce,a posle vise nisam do sada jer smo opet poceli da radimo na bebi,
vidim i po bilbordima ga reklamiraju za zdravo srce pa pretpostavljam da ne moze da skodi
ne znam da li treba da se pravi neka pauza...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Baby aspirin
3.4.2016 19:19:04   
maja_ilic84
I ja ga pijem jedno tri nedelje pa videcemooo 😊

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Baby aspirin
4.4.2016 8:22:57   
New Mom
Srecno, Majo!user posted image
Ja sam pila pred trecu trudnocu (imas gore u komentarima), a onda i pred ovu. I prvo tromesecje.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu maja_ilic84)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Baby aspirin
4.4.2016 8:42:19   
maja_ilic84
New mom, hvala! Školsku trudnoću ti želim 😊

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 120
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image
Click Here