|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.4.2014 7:52:13   
Trcosava
Opet ja i moja kosa.

Moja kosa se prepolovila! Pijem i fitoval kapsule i koristim fitoval šampon. Kako znam da mi se prepolovila - tako što kad je skupim u jednu šnalu - 'punđa' može da stane u nju. Pre to nije bilo šanse. Farbam se jednom u 2 meseca, te tako ne mislim da je do farbe.

Imate li neki predlog????

Planiram i da odem do lekara, mada mislim da će mi ona preporučiti vitamine.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.4.2014 8:07:30   
Brand new mama
Moze da bude nedostatak gvozdja,anemija...stres...hormonski disbalans...

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.4.2014 8:34:37   
Trcosava
BNM ja tipujem na hormone, jer da je do vitamina odrazilo bi se valjda i na nokte i lice?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.4.2014 9:00:13   
Torbica
Trco, moja je dosla sebi, doduse osisala sam se na paz i koristim onaj organski Zdravi pramenovi, cak ne bude masna, 4-i dan je perem. Iskoristila sam jedan savet pa da podelim. Svako drugo pranje razmutim jednu kafenu kasicicu meda u litri vode i posle pranja isperem kosu sa tim, to ne ispiram. Cini mi se da mi je malko ojacala od toga.

user posted image
Ovo jeste prvi dan od pranja, ali mi je ovakva tri dana, nekako bogatija. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.4.2014 9:39:34   
Trcosava
Torice, perem kosu na 7 dana. Jedino što mi je pomagalo je Lorealova maska za kosu. Kad nju stavim mi ne opada sigurno 4 dana. Sve drugo kako prođem rukom kroz kosu, meni ostane brdo dlaka. Ne ispada samo kad je operem. Zato opadne tona kad je perem. Šišala sam se ranije na kratko (pre jedno 2 godine) - taj je još više opadala jer moja kosa je takva da mroam da stavljam nešto na nju. A ovde ne mogu svako jutro da perem kosu jer je ledara u kući 8 meseci godišnje.

Definitivno moram kod lekara i da uradim i kompletnu krvnu sliku. Ovo mi se sve dešava od onog indukovanog. Ginekologinja nije htela da me šalje ni na kakve pretrage hormona.
Godinu dana mi opada kosa najstrašnije.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.4.2014 10:16:14   
Brand new mama
ne mora da znaci da mora da se odrazi i na nokte i kozu...ali najvjerojatnije ti je hormonski.Prijateljica ovdje je imala blighted ovum(valjda se tako kaze) i od tad ima uzasne probleme sa kozom-akne na sve strane.A sa druge strane-kosa joj se popravila i dobila sjaj

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Zdrava i lepa kosa
12.5.2014 8:47:23   
Anck Su Nmaun
Ja sam malo experimentisala letos sa bojom i sad su mi suvi krajevi a ne bih previse da skracujem..jel neko probao onaj Botoks za kosu??? Interesuje me da li stvarno ozivi kosu ili je to samo dok ne izadjes iz salona!?user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.5.2014 10:45:54   
Klarita
user posted image

Kako god susila, cetkom ili bez, papilotne stavljala, znaci nista, moja kosa se ne da. Uvek je kao peglana i uvek i svuda imam istu frizuru, sem ako je frizer sa 1001 snalom ne podigne u pundjuuser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.5.2014 12:57:30   
nata11
Lepa ti je boja. Koju farbu koristis?

_____________________________





(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.5.2014 13:32:49   
Klarita
Onda kad je slikano koristila sam farcom, ali se ne secam koji broj, 8c, 10cuser posted image nisam sigurna. Skoro sam ih opet nasla u Liliju, pa sam se farbala, ali jos nisam "ubola" pravu boju.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.5.2014 13:45:32   
vikiveki
Klarita meni se baš sviđa tvoja kosa ,ja jako volim ravnu kosu i koliko puta sam je peglala ali nema šanse da je isrpravim....

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.5.2014 8:03:52   
Trcosava
I opet ja i kosa user posted image

S obzirom da sam trudna, da pijem i vitamine - valjda mogu da isključim hormone i nedostatak vitamina.

Ostaje šta? Farba? I dalje se farbam na 2 meseca (ranije u Bg sam se farbala skoro na 3 nedelje). Čini mi se da je ovaj fitoval makar nešto uradio - raste nova, ali ostalo i dalje opada. Oćelaviću.

Molim firzere da mi daju neku ideju.

Nešto mi u glavi da mi je neko nekad rekao da je to zbog farbanja, odnosno zbog farbanja u crvenu. Da crvena najviše uništava kosu. A ja sam crvena, paaa.... sa pauzama od oko sve ukupno 4 godine od 7 razreda. Dakle skoro 20 godina. Kažem, bile su tu pauze, ali kad se sve one skupe - 4 godine. Zadnjih 5 godina sam crvena, tj više - zadnjih 7 godina.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.5.2014 8:19:16   
Anck Su Nmaun
Ma daj nemoze ti crvena vise osteti kosu od plave user posted image Prvi put to cujem.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.5.2014 8:36:15   
Trcosava
Poenta je u boji valjda. Jer tebi plava kao plava ne uništava kosu, već jači hidrogen ili blanš. A ovo mi nešto u glavi da sama crvena boja šteti. E sad, ja nisam ona vrišteće crvena (mislim moja kosa je tamna i ne bi izvukla tu boju bez blajhanja, a toliko ne žudim baš) ali kažem, ostade mi u glavi da crvena šteti. Sad ću baš da pitam i frizerku gde idem.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.5.2014 8:50:00   
Ivanka 75
Posto sam presla u plavuse kosa mi je malo suvlja nego obicno - to znaci da je i dalje luda, na sve strane, bez reda kao da sam cupava. Samo frizer moze da je ukroti.
Stavljam regeneratore, ona "anti fizzy" cuda na nju ali bez uspeha. Juce sam uzela neki pantene sampon sa keratinom, devojka kaze da je odlican za neukrotivu kosu.
Pa, videcemo.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.5.2014 9:07:43   
nata11
Ja moju moram da skratim ovih dana, ovako vise ne ide krajevi su mi kao metla. Neckam se vec dugo da promenim boju ali nemoguuu.. volim plavu... user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.5.2014 9:18:43   
Peace*
Žene, meni je kosa do pola leđa, a ne možete da verujete kako je zdrava. Sve se to dešava od kada koristim Fructis neki... ne znam ni kako se to zove, staviću dole sliku. To sa pipicom, stavlja se na mokru kosu, na krajeve. Prošle godine sam to koristila i na moru, pred plažu samo prevučem preko krajeva (tada na suvu kosu), i posle 20 dana mora frizerka je odsekla pola cm jer sam ja insistirala a ona je tvrdila da nema potrebe.
Sem toga koristim Head n shoulders, i Elseve žuti balsam.

user posted image

To što hoću da je odsečem je zbog toga što me sad već nervira. user posted image

< Poruku je uredio Peace* -- 26.5.2014 9:19:29 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.5.2014 11:04:44   
Torbica
Peace, moja kosa je tanka i slaba, kad god sam probla neki od tih Fructis, Pantene morala sam da je perem na drugi dan, jako mi se masti. A mnogo mi se dopalo sto si napisala!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.5.2014 11:46:16   
Trcosava
Tašo, koristiš samo to sa pipicom od Fruktisa ili kompletnu liniju?
Inače, meni krajevi uopšte nisu ispucali niti se rascvetali, ali da mi je suva kosa - jeste
Par dana se vrti neka reklama za šaumu, ozbiljno se razmišljam da uzmem.

Frizerka je opovrgla ono za crvenu boju, kaže da je verovatno od hormona i zbog nešišanja.
Bilo kako bilo, ošišah se pa da vidimo kako će biti. I dalje mi se čini da je kosa mnogo suva. Počela sam da kupujem raznorazne maske
balea - izenanđujuće dobra (uzela sam one mini, za 2 pranja)
gliss kur - isto malo - za probu, ali mi nije nešto
još neki balea, pakovan kao balzami u farbi
imam neku masku jericho, ali mi nije nešto

do sada je najbolja mi bila revlonova, ali za rehidrataciju. Kosa se sija i nije mi ispadala. Ova za farbanu kosu je isto ok, ali bolja je ona za rehidrataciju.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.5.2014 11:54:13   
Наташица
ја свећ одавно перем обичним коприва шампоном косу. повремено, ако се појави перут оперем хед&шолдерсом. стављам глис маску за врхове и задовољна сам. коса ми је боља. нисам се ошисала годину и 3 мјесеца и још ми је здрава. мораћу је мало превентивно очишати сама.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.5.2014 12:13:00   
Peace*
Samo to sa pipicom.
Od Pantena oćelavim, od Fructis šampona i regeneratora mi se kosa masti na dva dana, a ovo je za mene otkriće.
Prvu sam dobila, pa kao aj da probam, i stvarno sam se oduševila.
Redovno korstim već malo jače od godinu dana.

< Poruku je uredio Peace* -- 26.5.2014 12:14:16 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.5.2014 13:52:56   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Peace*

Samo to sa pipicom.
Od Pantena oćelavim, od Fructis šampona i regeneratora mi se kosa masti na dva dana, a ovo je za mene otkriće.
Prvu sam dobila, pa kao aj da probam, i stvarno sam se oduševila.
Redovno korstim već malo jače od godinu dana.

user posted image joooj...
E da znas da cu uzeti to sa pipicom, hvala ti, user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.5.2014 16:01:50   
Ivanka 75
Meni kosa ne opada, ali posto je talasasta i neukrotiva nervira me kad ne mogu da je isfeniram kako ja hocu-uvek ide po svom- ne znam da feniram.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.5.2014 0:15:37   
gagana83
Ja koristim balzam iz ove Garnier kolekcije sto je Tasha(Peace) postavila sliku i odlican je.
A za farbanu i ostecenu kosu birajte sampon bez sulfata, ima ih raznih, ja uzimam u DM-u deciji Baby Love i mogu da kazem da mi se kosa preporodila. Znaci ne bilo koji deciji, meni je i Kosili agresivan za kosu nego bas Baby Love.
A proizvod kojim sam odusevljena je ulje za kosu Macadamia, ja pustam kosu i dugo se nisam šišala, od kad koristim ovo ulje uopste mi kosa ne cveta i ne kida se.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.5.2014 8:24:17   
Peace*
A proizvod kojim sam odusevljena je ulje za kosu Macadamia, ja pustam kosu i dugo se nisam šišala, od kad koristim ovo ulje uopste mi kosa ne cveta i ne kida se.


Meni nije odgovarala. Mastila mi se kosa jako.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here