|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 15:52:13   
Trcosava
BM meni je počela nenormalno da opada od prošle kiretaže i tada sam pripisivala hormonima. KAžem, malo se sredilo dok sam koristila fitoval i evo sad nenormalno opada.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 16:44:51   
SunFlower
I mojamnoooogo opada, i to vec 3-4 meseca, imala sam i prosle jeseni takvu epizodu i sad opet. Pocela sam pre mesec, mesec i po da koristim Alpecin, to je kofeinski sampon protiv opadanja kose. Mislim da je maaaalkice bolje, bar ne skupljam po punu saku posle pranja :( ali i dalje mojih dlaka svuda po kuci! Sada sam trudna, pa se nadam mozda ce se malo unormalitiuser posted image user posted image prestala sam da se farbam, krajeve skracujem sama na mesec dana, ne presujem i ne feniram kosu, jedino sto je perem svaki drugi dan, ali to ne mogu da izmenim nikako.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 17:07:11   
bubulence
znate kako zene moje, opadanje kose moze da bude samo zbog promene godisnjeg doba, zbog hormona, zbog upale sinusa, kvarnih zuba, loseg rada bubrega, preterano masne koze glave, seboroicne koze glave... tako da nece bas svakom pomoci sampon protiv opadanja kose. ja sam za to da se ode kod dr ukoliko opadanje kose traje duze od 4 nedelje i ako je to stvarno nesto mnogo kolicinski.

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 17:11:15   
Verolina
I zbog stitne zlezde i ciste na jajniku, a i zbog stresa...
Ja obozavam svoju kosu. Mozda je malko pregusta, ali nema veze.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 18:09:35   
bubulence
naravno, ima milion stvari od kojih opada kosa tako da to nije samo kupiti sampon protiv opadanja i resiti problem. treba malo detaljnije ispitati

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 19:17:59   
branki*
meni ne opada kosa,ali jedva da je ima,kad skupim rep,tuga da te uvatiuser posted image kako volim kad neko ima dugu i gustu kosu i jaku kao lav,griva.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 20:53:17   
branki*
e,da,zaboravih da zahvalim big mumuser posted image
hvala na svim savetimauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 21:08:50   
Verolina

IZVORNA PORUKA: branki

meni ne opada kosa,ali jedva da je ima,kad skupim rep,tuga da te uvatiuser posted image kako volim kad neko ima dugu i gustu kosu i jaku kao lav,griva.

Ja te videh na slikama. Blajhas se? Istanjena ti je dlaka od toga.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 22:22:25   
SunFlower

IZVORNA PORUKA: bubulence

naravno, ima milion stvari od kojih opada kosa tako da to nije samo kupiti sampon protiv opadanja i resiti problem. treba malo detaljnije ispitati


Kod mene jedino moze biti neki hormonski disbalans (mada bi to dalo jos neke simptome, odrazilo se na ciklus ili sta ja znamuser posted image ) posto sam sve istalo proveravala, iz drugih razloga i nikakvih drugih zdravstvenih tegoba i simptoma nemam. Stitna je u redu, gvozdje i komplet krvna slika odlicna, zub sam imala jedan kvaran u zivotu u trecem osnovne, ama bas nikakvih tegoba nemam da bih opadanje povezala sa time. Najvise sam sumnjala na anemiju, ali nije to. Bice da je zbog stresa - preseljenje u drugu drzavu, promena nacina zivota, integracija.

A sto je interesantno, volumen kose mi je isti, nije se istanjila. Imam prirodnu tanku i ne bas gustu kosu, pa bih svakako primetila da je ima manje. Takodje mislim da mi kosa lose reaguje na cesto pranje i mnoge od sampona. Farbu za kosu da ne pominjem. Zimus sam smuckala onaj domaci sampon sa ricinusom, pantenolom i ostalim, trajao mi je dva meseca i dosta oporavio kosu.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 22:39:23   
bubulence
naravno stres... jedanod najcescih uzrocnika opadanja kose a opet ne mora da znaci...
moze hednostavno i da naidje takav period ali ne bi smeo dugo da traje.
daj receptic za taj sampon, posebno ako je dobar za sjaj kose a po sastavu bih rekla da jeste

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 22:55:24   
SunFlower
Potrebni sastojci za šampon za brži rast kose:

1.Šampon od koprive (običan litarski)
2.Pantenol 100 ml (vodeni rastvor)
3.Kapi od koprive 30 ml (jedna bočica)
4.AD kapi, vodeni rastvor (jedna bočica)
5.Ricinus ulje 50ml

U 750 ml šampona od koprive, umešati celu bočicu pantenola 100 ml, celu bočicu koprivinih kapi 30ml, celu bočicu AD kapi i ricinusovo ulje (za prirodnu, netretiranu kosu - pola bočice ricinusa, a za farbanu, suvu kosu- cela bočica).

Šampon je vodenaste strukture pa ga pre svake upotrebe dobro promućkajte.

Da znas da cu i ja opet da smuckam! Sve sami korisni sastojci za kosu i kozu glave, ne moze da skodi. Samo, bude jako suva kosa posle pranja, regenerator je obavezan!

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.7.2014 7:06:49   
branki*

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: branki

meni ne opada kosa,ali jedva da je ima,kad skupim rep,tuga da te uvatiuser posted image kako volim kad neko ima dugu i gustu kosu i jaku kao lav,griva.

Ja te videh na slikama. Blajhas se? Istanjena ti je dlaka od toga.

ne blajham se,nisam nikad,ali se farbam u plavo svaki mesec vec skoro 13 godina,jos od gimnazije.
ja se stalno kanim da pravim ovaj sampon i nikako da se nakanim.gledacu da ga smuckam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.7.2014 7:11:09   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: SunFlower


IZVORNA PORUKA: bubulence

naravno, ima milion stvari od kojih opada kosa tako da to nije samo kupiti sampon protiv opadanja i resiti problem. treba malo detaljnije ispitati


Kod mene jedino moze biti neki hormonski disbalans (mada bi to dalo jos neke simptome, odrazilo se na ciklus ili sta ja znamuser posted image ) posto sam sve istalo proveravala, iz drugih razloga i nikakvih drugih zdravstvenih tegoba i simptoma nemam. Stitna je u redu, gvozdje i komplet krvna slika odlicna, zub sam imala jedan kvaran u zivotu u trecem osnovne, ama bas nikakvih tegoba nemam da bih opadanje povezala sa time. Najvise sam sumnjala na anemiju, ali nije to. Bice da je zbog stresa - preseljenje u drugu drzavu, promena nacina zivota, integracija.

A sto je interesantno, volumen kose mi je isti, nije se istanjila. Imam prirodnu tanku i ne bas gustu kosu, pa bih svakako primetila da je ima manje. Takodje mislim da mi kosa lose reaguje na cesto pranje i mnoge od sampona. Farbu za kosu da ne pominjem. Zimus sam smuckala onaj domaci sampon sa ricinusom, pantenolom i ostalim, trajao mi je dva meseca i dosta oporavio kosu.

a da li se vadila testosteron? usled visokog testosterona opada kosa. meni se to desilo a glavni uzrocnik svega je bio insulin koji je poremetio sve u organizmu. I meni je krvna slika bila odlicna i hormoni stitne ali kad su konacno resili malo dublje da istraze sta se zbiva a ono kod mene haos u organizmu

A ovaj sampom mi bas deluje sjajno. Meni kosa inace jako sporo raste, mislim da tu nema pomoci. Ali mozda ga i ja smuckam

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.7.2014 11:18:02   
bubulence
SF hvala za receptic , probacu da napravim. ja sam godinama koristila BAD HAD ali pravi iz Engleske, ima i ovde da se kupe ali se ne mogu porediti . i ti samponni i balzami su mi bili savrseni, od kada njih ne koristim ne mogu da najdem ni jedan da mi kosa bude lepa i sjajna... a inace, kose imam za izvoz...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.7.2014 11:57:02   
SunFlower
Testosteron nisam radila, bas cu napomenuti doktorici kod koje vodim trudnocu, njoj je bas jedna od uzih specijalnosti analiza hormona. Mada ne znam koliko je to merodavno sad u trudnoci? Sigurno je haos sa svim hormonimauser posted image a bas mi je i napomenula da cemo raditi hormone stitne da se vidi kakvo im je stanje u trudnoci, obavezno cu joj reci i za opadanje pa ceo ona vec znati sta sve treba da se proveri. Mada kazem, kose imam isto, a i zasta se smanjilo opadanje da li od Alpecina ili od trudnoce ne znamuser posted image
Citala sam da je normalno da pri cesljanju opadne do 10 dlaka, tu sam negde, na jastuku ih ujutru ne nalazim, posle pranja isto dosta manje, e jedino sto ih vidim po laminatu i onako da vise iz kose, poneka. Zadnji put sam se ofarbala pre 3 meseca i to je bilo strasno, zato sam rekla vise se ne farbam nema sanse.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.7.2014 12:45:13   
branki*

IZVORNA PORUKA: bubulence
. a inace, kose imam za izvoz...

izvezi je malo kod mene,molim teuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.7.2014 12:47:30   
bubulence

IZVORNA PORUKA: branki


IZVORNA PORUKA: bubulence
. a inace, kose imam za izvoz...

izvezi je malo kod mene,molim teuser posted image


saljem user posted image . samo daj adresu, stize brzom postom user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Zdrava i lepa kosa
31.7.2014 12:52:49   
branki*
user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.9.2014 17:29:35   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: bubulence
. a inace, kose imam za izvoz...



Jao i ja isto, nekad bi volela da mi je retka. Da posle sisanja ostavim onako pun rep bila bi kao lavica user posted image

Inace skoro sam se bas dobro osisala

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.9.2014 20:23:52   
Mala Elena
Sada koristim Syos i odgovara mi, mada mi retko koji odgovara .Jednom sam na Adi u tempu nabasala slucajno na Clear sampon , svidelo mi se pakovanje i rekoh hajde da ga uzmem. On je vrhunski ali bilo kome da ga pomenem gledaju me bledo , nikad cuo . Jel neko ovde cuo ? user posted image
Od Shaume (braon pakovanje ) mi je kosa bila gipka i svilenkasta .A volim kada je takva! Urednu kosu volim i da imam i da vidim kod drugoga ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.9.2014 20:30:47   
Ivanka 75
Ja sam shvatila da mi kosa vude diiivna posle duuugog cesljanja user posted image
I tako je sada cesljam barem 5min ujutru i uvece i bude prelepa!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.9.2014 21:24:18   
Torbica
Ja sam probala sad nedavno organski Ellin sampon, isto mi drzi kosu tri dana cistu. To je kod mene izgleda plafon, organski ne podnosim neopranu kosu, fuj... Blago vama zene, moja je retkaaa, ali sad sam bar otkrila fazon, pa je nakon pranja nahranim onim cudom od Peace (Fructis damage) i stavim Alverde Dm penu i imam talasastu kosu, volumen mnogo bolji a i frizura sjajna. Tako da nisam vise ravna!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.9.2014 21:26:51   
branki*
sta ti je to fructis damage?neko pakovanje?
je l bas ta pena posebno dobra ili moze bilo koja,a ti trenutno imas tu?
pitanje za torbi,cini mi se da imamo slican tip kose,s tim sto se ja jos i farbam u plavo i koristila dugo presu...user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.9.2014 21:33:31   
Anoniman
Torbi , koji od ovih je u pitanju klik

sta cini kosi?

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 299
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.9.2014 22:28:17   
Torbica
Branki, evo UM je nasla! To je to! Ono malo cudo, kao ulje, s tim da uopste ne slepi kosu, ovo je prvi preparat te vrste koji meni prija. Na mokru kosu nanesem, i on je lepo nahrani i oblikuje. To je Peace savetovala u nekoj temi o kosi. Koji god sam koristila do sad, svaki mi bude kao da sam sipala ulje, fuj... A penu sam gledala da nadjem neku organsku, cisto da ne ostecujem ove moje tanke vlasi. Generalno mi je kompletan Alverde DM-ov fenomenalan. Nema sta nemaju i svasta nesto sam probala i sa svim sam zadovoljna. I njihovi samponi (ima ih 30-tak vrsta, da ti se zavrti u glavi za sta sve) mi isto drzi kosu cistom 3 dana.

UM, nahrani, oblikuje, suvu kosu oporavlja. Na krajeve naravno!

< Poruku je uredio Torbica -- 8.9.2014 22:32:22 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here