|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.5.2014 9:53:28   
isidora88
ja koristim revlon uniq one, ne masti kosu (stavljam samo na krajeve, ako se stavlja na celu kosu ili utrljava u koren naravno da sve masti), i koristim sampon od koprive.
user posted image

jedino sto mi treba jeste neko cudo da mi se osa ne uvija kada je vlazno vreme, za to jos nisam pronasla cudesan preparatuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.5.2014 17:18:14   
Torbica
Danas sam kupila ovaj od Peace! Ovo je prvi preparat koji kad se stavi na krajeve - ne umasti ih. Svaki me je dosad slepio, nisam mogla da docekam sutra da operem kosu, da probam.
TNX user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.5.2014 17:54:06   
anci kv
ja koristim Bloom argan oil,120ml,duuugoo traje,nešto najbolje što sam koristila za suvu kosu,maže se svaki dan,ne masti,hrani kosu i daje sjaj i mnogo dobro miriše.
Al zato mu je i cena mnogoooo

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.5.2014 18:09:21   
Torbica
Ne znam za to. Najskuplje sam platila oko 1000 dinara kod frizerke za neko od tih, ali mi je mastio kosu, eno ga skoro pun stoji...


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.5.2014 18:22:16   
Verolina

IZVORNA PORUKA: anci kv

ja koristim Bloom argan oil,120ml,duuugoo traje,nešto najbolje što sam koristila za suvu kosu,maže se svaki dan,ne masti,hrani kosu i daje sjaj i mnogo dobro miriše.
Al zato mu je i cena mnogoooo

Koliko je i gde se nabavlja? Ja imam kosu preko polovine ledja, gustu i kovrdzavu, ubi me, ali necu da je sisam , a skroz se tesko odrzavauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.5.2014 19:25:43   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Peace*

A proizvod kojim sam odusevljena je ulje za kosu Macadamia, ja pustam kosu i dugo se nisam šišala, od kad koristim ovo ulje uopste mi kosa ne cveta i ne kida se.


Meni nije odgovarala. Mastila mi se kosa jako.

Meni je odlicno, ali ja imam bas suvu kosu.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.5.2014 19:48:01   
anci kv

IZVORNA PORUKA: Verolina

Koliko je i gde se nabavlja? Ja imam kosu preko polovine ledja, gustu i kovrdzavu, ubi me, ali necu da je sisam , a skroz se tesko odrzavauser posted image

30e,kupujem kod mog frizera,sžutra ću da ga pitam ko je distributer i gde ima u bg,pa ti javljam

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.5.2014 20:22:01   
Verolina
Vaziuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.5.2014 20:46:17   
daca77

IZVORNA PORUKA: isidora88


jedino sto mi treba jeste neko cudo da mi se osa ne uvija kada je vlazno vreme, za to jos nisam pronasla cudesan preparatuser posted image

Isidora, kada budes pronasla, obavezno javljaj, jer i ja isti problem imam.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.5.2014 20:53:35   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: isidora88

ja koristim revlon uniq one,


Najbolji je ali i skup doduse. Ali sve zavisi koji je Vas tip kose!
Moja frizerka se zalila kako je uzela neke kristale i suvise je masno pa ne koristi i ja kupi to od nje, meni je malo jer moja kosu upija kao blesava user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.5.2014 21:04:29   
isidora88
hocu daco.
zao mi je sto se vise ne proizvodi jedini preparat koji mi je bio super,sunsilk ljubicasti se zvao ali ga nema godinamauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Zdrava i lepa kosa
28.5.2014 8:09:45   
Anck Su Nmaun
Isidora , user posted image joojjj isto misljenje imamo. I ja sam ga koristila, kosa mi je bila prelepa od njega...,steta sto su prestali da ga proizvode user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Zdrava i lepa kosa
28.5.2014 8:50:13   
isidora88
to je jedino sto mi je ispravljalo kosu da se ne kovrdza po vlaznom vremenu.
juce sam oprala kosu(uvek se feniram na ravno) i jutros posle spavanja kosa mi je sva u fronslama i kovrdzamauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Zdrava i lepa kosa
28.5.2014 10:48:41   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Torbica

Danas sam kupila ovaj od Peace! Ovo je prvi preparat koji kad se stavi na krajeve - ne umasti ih. Svaki me je dosad slepio, nisam mogla da docekam sutra da operem kosu, da probam.
TNX user posted image


E baš mi je drago da ti se dopada i da ti odgovara. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Zdrava i lepa kosa
28.5.2014 16:37:18   
anci kv

IZVORNA PORUKA: Verolina

Koliko je i gde se nabavlja? Ja imam kosu preko polovine ledja, gustu i kovrdzavu, ubi me, ali necu da je sisam , a skroz se tesko odrzavauser posted image

Verka,ima na Slaviji,frizerski salon i frizer shop,čini mi se da reče kod Cvrlauser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Zdrava i lepa kosa
2.6.2014 13:28:39   
Leptiric123
Isidora 88 imala sam isti problem i resila sam ga remington presom.Nema te vlage koja je moze uviti...osim ako te bas ne potopi neki pljusak pa bude potpuno mokra.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Zdrava i lepa kosa
2.6.2014 13:37:20   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: Torbica

Danas sam kupila ovaj od Peace! Ovo je prvi preparat koji kad se stavi na krajeve - ne umasti ih. Svaki me je dosad slepio, nisam mogla da docekam sutra da operem kosu, da probam.
TNX user posted image


E baš mi je drago da ti se dopada i da ti odgovara. user posted image

Јеdan veliki poljubac za tvoj savet i ovo tvoje čudo! Odličan je! Zaslužila si kafu, neuhvatljiva ženo! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Zdrava i lepa kosa
2.6.2014 13:42:21   
Peace*
user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.7.2014 21:08:53   
branki*
ja moram nsto da uradim sa svojom kosom,uzas je.ne znam sta joj je,u poslednje vreme se farbam na mesec i po do dva,presu koristim samo za siske,za celu kosu mozda 1 do 2 put mesecno,ne susim je fenom.toliko je tanka da je to strasno i sporo raste,uopste i ne raste,uvek je ista.sampone menjam.i regeneratore.
da li moze ricinusovo ulje na kosu,je l to bese za jacinu i rast?je l pomaze?da je oporavim bar sad dok ne radim ako joj ima spasa uopsteuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.7.2014 21:44:35   
big mum

IZVORNA PORUKA: branki

ja moram nsto da uradim sa svojom kosom,uzas je.ne znam sta joj je,u poslednje vreme se farbam na mesec i po do dva,presu koristim samo za siske,za celu kosu mozda 1 do 2 put mesecno,ne susim je fenom.toliko je tanka da je to strasno i sporo raste,uopste i ne raste,uvek je ista.sampone menjam.i regeneratore.
da li moze ricinusovo ulje na kosu,je l to bese za jacinu i rast?je l pomaze?da je oporavim bar sad dok ne radim ako joj ima spasa uopsteuser posted image



Malo skrati kosu,izvuci tamnije pramenove da odmoriš kosu od jakih farbi.Nešto tipa KLIK Samo u dužoj verziji.
Normalno pakovanja za suhu i oštećenu kosu i to bi trebalo biti dobro.
Sad je do tebe jesi li spremna za taj korak.Pokušaj probaj.Ako ti se boja ne bude svidjela uvjek je možeš prefarbati a dužina će narasti.
Malo se poigraj sa svojom kosom ,sretnouser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 8:40:06   
branki*
big mum,ti si frizer tako?
zar ova frizura koju si stavila ne zahteva stalno feniranje,a ja to ne mogu ako je tako.je l mislis da je glavni uzrok ove moje kose(ima tu i genetike,tata mi ima jako slabu kosu,ali trenutno je moja stvarno uzas,nije bas da je uvek bila ovakva)to sto koristim plavu farbu za kosu i sto je ne sisam redovno?ja sve mislim kao sta ta farba 1 u mesec i po ne moze mnogo da steti,pritom farbam samo izrastak.i jesu te farbe za plavuse agresivnije od ovih drugih boja?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 10:00:43   
big mum
Da ja sam frizer,
Ova frizura ne zahtjeva feniranje,koliko sam razumjela imaš dugu kosu i ne bi je puno skraćivala.I ne trebaš,nisam mogla naći sliku u dužoj verziji.
Mislila sam taj oblik grizure samo u dužoj verziji.Dovoljno je da staviš par velikih viklera,ili malih viklera ako želiš blage kovrdže.Što je po meni još ljepše kad imaš pramenove.
SLIKA

Da puno manje bi štetila svoju kosu ako bi je tretirala sa manje agresivnim farbama tj hidrogenima.Izvlačenjem tamnijih pramenova ćeš dodatno zaštiti svoju kosu jer ćeš je rjeđe farbati.Za održavanje su dovoljni preljevi za kosu.
Mi smo u salonu koristili KEUNE .Oni imaju jako dobre SEMI preljeve.Međutim njih nema u maloprodaji.Oni takođe imaju dobre maske za suhu i oštećenu kosu.Njih ima u maloprodaji(žuta linija prozvoda)
I naravno šišanje je obavezno jednom mjesečno.
Normalno čestim šišanjem nećeš postići gustinu (to je čista genetika) ali će ti i ta tako rjetka kosa biti zdrava i ljepša.
Nema efekta imati kosu do pola leđa a ispucala do ramena.Izgleda otrcano i neuredno.






< Poruku je uredio big mum -- 30.7.2014 10:04:14 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 10:56:48   
branki*
big mum,ja te ugnjavih,ali kad imas vremena ti odgovori,jer ja stvarno retko idem kod frizera i to samo da mi skrati krajeve.sama se farbam,sama feniram,tj presujem,jedino za neke prilike me frizer sredi.znaci ovako,da kupim masku za suvu i ostecenu kosu,zuta keune,tako?i sta da kazem frizeru,sta hocu?smedje pramenove,nijansiranje,kako se to zove?sta su to prelivi za kosu?evo sad sam bas prala kosu,uzas,duzina mi je malo ispod ramena,a znas li da imam unutra pramenove koji su do vrata samo,verovatno od preseuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 10:58:29   
Trcosava
Meni kosa opet nenormalno opada. Ja više ne znam šta da joj radim. Mislim da mi se gustina prepolovila!!!

Malo je bojle bilo kad sam koristila onaj fitoval šampon, al nemam ga više i evo opet opada užasno. Uvek sam imala gustu mladu kosicu (ja to zovem papreje) sad više nemam. Farbala sam se zadnji put pre jedno 3 meseca sigurno. Dakle nit se često farbam, ne feniram se (znači ne vučem kosu čestkom), perem je jednom nedeljno... Poludeću. Mislila sam prvo da su hormoni, pa nisu oigledno.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.7.2014 11:36:07   
big mum
Ma ne gnjaviš me, nije problem odgovoriću ti.

Prvo izbaci presu(bar sad dok ne radiš )ona jako isušuje kosu.Zaista nemaš potrebe za njom.
Da KEUNE maska za suhu i oštećenu kosu,imaš je u svakoj malo boljoj parfimeriji.Kod nas je ima u DM-u.Jes malo skuplja ali je baš dobra ,ne stavlja se puno i duže traje.

Kod frizera kažeš da želiš tamnije pramenove na foliju.Gustinu i boju odredi sama.Ako želiš tamniju boju gušće ,svjetliju rjeđe pramenove .Uzmi nijanser i konsultuj se sa frizerom koja bi ti boja lijepo stajala uz lice i tvoju postojeću.

Kad se izvuku pramenovi onda se stavlja preljev.Preljevi su ti nijanseri.Ne sadrže hidrogene i s tim ne traju dugo.Par pranja čisto da osvježe boju.

Postoji novi način nijansiranja zove se OMBRE ili OMBRE

To je ono nijansiranje gognjeg ili donjeg djela kose.Zaista lijepo izgleda pogotovo kad se navije na viklere.

Ta frizura ne zahtjeva često farbanje i feniranje.Kad je opereš uviješ u peškir da pokupi višak vode naneseš pjenu do pola dužine i naviješ na 6-7 viklera.
Šiške uviješ sa četkom i ćao.Imaš lijepu frizuru danima.Kad se isprlja podigneš u neobaveznu punđicu nek visi par pramičaka.Zaista lijepo izgleda.

Trco imeni je kosa divljala u trudnoći.Inače je kovrždava a u trudnoći se ravnala i mastila.Najvjerovatnije zbog 'ormonauser posted image
Poslije se sve vratilo u normalu.
Evo me sad kao lavuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here