|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.9.2016 23:08:41   
wivern
Ja imam lose iskustvo i sa keratinom, meni nista nije poboljsalo tj olaksalo feniranje.
Za te preparate imam misljenje da je cisto uzimanje para.
E sad cula sam da je onaj botoks (ili kako god se zove) dobar.

Ivana help, oglasi se po ovom pitanju user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Zdrava i lepa kosa
15.9.2016 6:55:00   
vocicana
Znas kako, ja sam ga prskala na vlaznu kosu, ocesljam se i feniram. Ako imas bas gustu kosu, nije na odmet da je prepeglkas zbog slaganja, ali meni sa ovom secernom vunom to nije trebalo.
ivana SK ce ti reci, a sa Wiv se ne slazem, keratin je preperat zahvaljujuci kome sam se odlucila da skratim siske, divno mi stoje, samo sto je skupo tretiranje sa njim. Mada u zadnje vreme vidim da mnogi frizeri u mom gradu nesto ne rade to"brazilsko"ispravljanje....sta je u pitanju ne znam.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Zdrava i lepa kosa
15.9.2016 8:03:25   
emicaa
Onda cekam i Ivanu user posted image
Nesto sam citala i onekim kristalima dal za ispravljanje pa me i to zanima user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Zdrava i lepa kosa
15.9.2016 9:37:44   
IvanaSK RR
Necu vam biti od velike pomoći :)
To što se desilo Wiv je veoma retko. Da li si radila kod istog frizera, da li samo jednom...? Sa keratinom u salonu bi trebala biti zadovoljna. A opet, mozda je taj preparat sto au koristili bio los, prosao rok upotrebe, nisu ga naneli kako treba.. Ili, jednostavno, tvoja kosa ne podržava keratin (sto je, opet kažem retko, ali se desava).
Sprejevi su ok, ali ako ti je gusta kosa, emice, kao sto kazes mislim da ce ti trebati feniranje posle. Jedino ce ti biti lakse da se isfeniras. Ne znam kakav je izbor kod vas, ali vidi da uzmes neki "bolji".
Botoks je tek u "razvoju" i, i ja cekam da vidim kako ce se pokazati.

Iskreno, u pravu je Wiv, sto se tice preparata i uzimanja novca na njih. Petnaest godina rada me je dovelo do toga da ne verujem ničemu dok ne isprobam. I dosta puta se pokazalo da skuplje ne mora da znaci bolje.
I stvarno, sve zavisi od kose. Ne postoji isti "tip" kose i ono sto je meni bilo super ne znaci da ce i Emici, Voci ili Wiv.
Na kraju se svede na to da treba isprobati pa videti sta odgovara.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Zdrava i lepa kosa
15.9.2016 10:13:29   
IvanaSK RR
Zaboravih da napišem za botoks. On ne menja oblik kose, nego dovodi do toga da se ostecena kosa oporavi. Do sada sam cula par pozitivnih komentara, ali ga slabo, jos uvek zene koriste.
Emice, kakvi kristali za ispravljanje kose?
Iskreno, prvi put čujem za to.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Zdrava i lepa kosa
15.9.2016 10:36:59   
emicaa
Ja imam puno kose a uz to ako je ne ispeglam "dobije volumen" user posted image e sad,ja se ne feniram neho iskljucivo peglam.
Ti kristali ne znam ni ja kakvi su,negdje na fb je neko pisao sta da koristi za ispravljanje kose i jedan od komentara je bio da koristi kristale za kosu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Zdrava i lepa kosa
15.9.2016 11:12:42   
IvanaSK RR
Ja znam jedino za kristale-kapi za kosu koje se stavljaju posle feniranja.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Zdrava i lepa kosa
15.9.2016 12:26:01   
wivern
Ivana keratin mi je radila drugarica tj njena radnica. Nisam ga posle toga probala ponovo jer sam baš bila razočarana. Ništa se videlo nije.
Ja imam užasno gustu i užasno tanku kosu, i przim je redovno farbanjem a ne umem da se isfeniram nikako.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Zdrava i lepa kosa
15.9.2016 12:29:20   
IvanaSK RR
Sta ti je rekla drugarica na to?
Nek te nauci malo pokrete feniranja.
Ako te ne nauci do sledeće godine, cim stavim bebu u vrtic, dolazim da vezbamo feniranje user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Zdrava i lepa kosa
15.9.2016 19:21:44   
wivern
Rekla mi je da je to nemoguće user posted image da mi je kosa ista kao i pre keratina. I da ponovimo.
Ali ja kad se sa kosom jednom eazocaram to više ne radim. Pre cu da se osisam na keca nego opet da sedim i da ne uradim nista user posted image
Ma nema šanse da me nauči, niti ja imam zivaca toliko da se feniram niti imam smisla za touser posted image
Zato sam i stavila keratin ali neuspešno user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Zdrava i lepa kosa
15.9.2016 21:04:00   
IvanaSK RR
Ja bih ti savetovala da ponovis, cisto da utvrdis gradivouser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Zdrava i lepa kosa
16.9.2016 12:21:26   
wivern
A ne, prvo da se osisam user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.10.2016 7:45:02   
Anck Su Nmaun
Juce oprala kosu i vec mi je masna, izgleda da sam se zeznula s ovim Syoss samponom s uljima.user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.10.2016 8:18:23   
gagana83
Meni je Syoss uzas. Farbe su ubedljivo najgore koje sam probala.
Jednom sam probala njihov sampon, bila u gostima a nisam ponela svoj, kao da sam kosu oprala sredstvom za pranje tepiha. Sok za moju kosu koja je navikla na blage sampone.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.10.2016 8:25:43   
Trcosava
Jao žene ja sam oduševljena jednim šamponom i balzamom ahahah.
Šampon je LPM neki sa medom čini mi se, a regenerator je garnier ultra doux ili nešto tako za farbanu kosu. Em prelepo miriše, em je kosa mekana.

Ja inače ne mogu da prežalim što mi ovoliko kosa opada. Ne mogu da provalim da li je do vode ili hrane. Taman je lepo počela da raste i manje da opada i počela da radim i jovo nanovo.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.10.2016 9:26:55   
gagana83
To je zuti LPM? Imala sam njihov balzam, ali mi nije odgovarao ali je zato za Uninu kosu super.
Davno sam imala Garnier ultra doux balzam, neki valjda sa avokadom i dobar mi je bio.
Sto se sampona tice, tu ne eksperimentisem vise, nasla sam koji mi odgovaraju i samo ih rotiran - Rigenforte za opadanje i Insight antifrizz. Oba bez parabena i ostalim stetnih sastojaka.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.10.2016 10:08:36   
Anck Su Nmaun
Gde kupujes taj Rigenforte, meni treba nesto za bopadanje jer uskoro necu ni imati kose?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.10.2016 10:25:22   
isidora88
Mislim da sam videla u liliji taj rigenforte.
Meni je konacno kosa pocela da se stabilizuje, tj.ne opada mi vise tako, kako je bilo do skoro cudi me da mi je ostalo ista kose

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.10.2016 10:49:28   
gagana83
Ima ga u Liliju i po apotekama. Pisala sam vec, ja sam uz njega pila i Rigenforte kapsule. Vrlo brzo je prestala kosa da mi opada ali ga i dalje koristim.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.10.2016 11:12:21   
Anck Su Nmaun
Koj cena znas li? Taman cu uzeti da probam.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 24.10.2016 11:13:08 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.10.2016 9:34:21   
Anck Su Nmaun
A Rigenforte kapsule? Jel neko koristio ? Sampon trenutno nema.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.10.2016 10:12:58   
isidora88
Anc probaj po viva apotekama da nadjes, tamo sam videla sampon.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.10.2016 17:03:13   
gagana83
Anck, pogledaj sajt apoteke Srbotrade, mozes kod njih da narucis. Jeste da se placa postarina ali im je sve jeftinije, pa ako uzmes vise stvari, definitivno se isplati.
Ja sam uz sampon pila i kapsule.

< Poruku je uredio gagana83 -- 29.10.2016 17:04:07 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.10.2016 1:25:09   
choopa choops
Ja sam kupila Rigenforte kaspule, sampon nisam jer sam vec uzela neka druga dva protiv opadanja. Pijem ih možda desetak dana, s tim da sam preskočila možda tri puta. Još ne bvidim poboljšanje user posted image Užasno mi kosa opada, toliko da sam se čak istripovala da nisam nešto bolesna...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.10.2016 9:31:06   
wivern
Choopo i meni.
Kad se ocesljam kao da mi sva kosa ostane ne cetki.
A i pri tome je suvaaaaa, uzasno.
Ivana sta da kupim za suvu kosu, ili da se olindram na uktrakratko?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepusti se NIVEA Q10 losionima za telo!
Većina nas svake godine ima jednu želju – da leto potraje barem mesec dana duže. Okej, možda ne možemo da bezbrižno upij...
Bakučiol - heroj anti-age nege uzvraća uda...
NIVEA donosi odlične vesti - Cellular Expert Lift linija dopunjena je novim proizvodom koji će vas sigurno oduševiti.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here