|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.1.2015 21:29:51   
nata11
Gagana kod kineza user posted image Meni su super imam 3 velicine.

_____________________________





(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.6.2015 14:53:21   
nata11
Sve mi u glavi nesto kao je pisano o nekom sapunu koji je super za masnu kosu ali nemogu da pronadjem. Jel ima ko problema sa ekstrenmo masnom kosom i kako je resio?

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Zdrava i lepa kosa
27.6.2015 15:03:15   
madre
Imam ja problema ( trebalo bi da je perem svaki,ali je ja perem svaki drugi dan) i nisam rešila. Mislim da je to ipak nerešivo,bar ne šamponima i preparatima. Mislim da pre ima veze sa hormonima,ishranom...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Zdrava i lepa kosa
28.6.2015 0:51:10   
choopa choops
A jeste li probale sa tim običnim šamonom od koprive, ja greškom uzeh za masnu kosu iako je moja presuva...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Zdrava i lepa kosa
28.6.2015 19:22:28   
nata11
Ma nema sanse ja sam farbana plavusa i posle tog od koprive nemogu da se ocesljam.
Pa hormone bar kontrolisem i koliko toliko su sada ok, za ishranu isto nije da nejedm nikad slatkise ali ne preterujem.
Da nema neki Manna sapun za masnu kosu? user posted image

_____________________________





(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.6.2015 0:34:11   
madre
Cupo,samo taj i koristim,onaj litarski user posted image
Nato,nisam rekla da je u tome sigurno problem,nego da može biti... I da slabo verujem da se to šamponima može rešiti. A vidiš meni moja frizerka predlaže da izvlačimo pramenove,kao manje bi se mastila,a vidiš ti si farbana plavuša pa opet imaš taj problemuser posted image
zapravo teme se jedino i masti tako da se ni farbanjem ništa ne uradi...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.6.2015 12:07:42   
veselicaa
nato ovi proizvodjaci prirodnih sapuna imaju sapune za kosu,mislil da su bas za masnu.Ako hoces predlozicu ti neke.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.6.2015 12:12:22   
doktorkakristal
kod masne kose nema pomoci,ja sam bas plava sa pramenovima,znaci kosa mi je uvek jako tretirana farbama i svim i svacim,nema sta nisam probala,takva je koza glave i kraj,jedino sto radim stavljam bebi puder na kosu pa tako produzim jos jedan dan bez pranja,to naravno moze samo ako vam je kosa svetla

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Zdrava i lepa kosa
4.12.2015 11:11:55   
Leptiric123
Zna li neko neku domaću masku za "mrtvu" kosu? ja sam se farbala 3-4 puta celu dužinu, i sjebala je prilično, i sad sam se ošišala al bih malo da je i osvežim nekom maskicom, umrtvila se nekako


A za masnu kosu rešenje je iako znam da zvuči užasno što ređe je prati, izdržiš dva tri puta i odmah bude bolje, jer koža glave reaguje tako da stvara tu masnoću u zavisnosti od toga koliko je pereš, ako je češće pereš brze je masti, ja nisam verovala ali je uspelo ( za prvu pomoć ako je baš baš masna posle 2 dana opereš samo šiške i ono odozgo da izgledaš malo normalnije dok ne dođe pranje) i maske ili balzame isključivo na krajeve nikako na teme, jer oni začepljuju pore.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Zdrava i lepa kosa
4.12.2015 13:22:47   
emicaa
Leptiriću ja pravim ivu,ugriješ maslinovo ulje,dodaš cimt i žumanac,možeš i pivo ali ja ne stavljam.Sve promiješaš i na kosu,držiš oko pola sata i opereš.Meni bude baš mekana pisle pa isprobaj,ništa te ne košta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Zdrava i lepa kosa
4.12.2015 14:59:14   
Leptiric123
Hocu, deluje dobro user posted image javiću rezultate u ponedeljak, utorak kad je budem prala

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Zdrava i lepa kosa
4.12.2015 15:02:16   
emicaa
Ne znam kolika ti je kosa ali otprilike uzmeš ulja da ti sve može pokriti i teško se pere,čisto da znaš user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Zdrava i lepa kosa
4.12.2015 15:12:16   
Leptiric123
Sinoć sam se prilično ošišala, ali je baš gusta i do pola ledja, tako da znam da mi za sve treba dupla doza user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Zdrava i lepa kosa
15.12.2015 9:11:29   
NadaR
Kosa mi se strasno elektrise . :-(
Promijenila sam cetku , ne cesljam plasticnim cesljem nikako. Vazduh nije suv u kuci. Opet je grozno. Ako prodjem rukom kroz kosu , sve se podigne i tako vijori . :-(

Ima li neko preporuku za neki preparat?


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Zdrava i lepa kosa
15.12.2015 17:23:50   
branki*
Nado,moja snaja stavlja elseve regenerator u speju koji se ne ispira,ali ne znam koja boja,kaze da joj se kosa ne elektrise tako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Zdrava i lepa kosa
15.12.2015 17:46:53   
Animsaj9
Branki, taj regenerator je super ja sam ga imala. Al ja ne znam sta da radim, imam gustu kosu, ali dosta tanku dlaku, sisam se redovno, i koristim sve i svasta za kosu, al u poslednjih mesec dana mi se kosa mrsi nenormalno tu dole kod vrata, sve čvorići. Imam pramenove koje radim dva puta godišnje , između ničim je ne tretiram, nema farbanja ni preliva....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Zdrava i lepa kosa
16.12.2015 7:41:22   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: branki RR

...moja snaja stavlja elseve regenerator u speju koji se ne ispira,ali ne znam koja boja,kaze da joj se kosa ne elektrise tako.


Meni su ti sprejevi ili uopste pakovanja koja se ne ispiraju, znaci stavljam ih posle pranja na mokru kosu, spas! Em se lagano rascesljam a kosa mi posle bude bas poslusna i svilena. Koristim sprejeve iz Avona jer mi vise odgovaraju nego glis, elseve i dr.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Zdrava i lepa kosa
16.12.2015 8:54:25   
Leptiric123
Ja sam za ovo ozivljavanje kose upotrebila neke ampule, kosa mi je kao nefarbana, ekstra su...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Zdrava i lepa kosa
16.12.2015 9:05:25   
Animsaj9
Koje ampule Leptirić, ako nije tajna? Gde si kupovala?

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Zdrava i lepa kosa
19.12.2015 15:31:22   
Leptiric123
u frizerskom salonu Cvrle, u Beogradu ima na više lokacija, milk shake integrity ampula se zove, košta oko 300 din, evo drugu sam stavila kosa mi je fenomenalna....

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.4.2016 11:57:44   
aleksandrici
Ženi krasi lepa kosa i najlepši ukras je upravo kosa,najlepši nakit.Sve možeš imati,obući ili staviti ali ako kosa odskače onda je krajnji efekat poražavajići.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.4.2016 12:07:36   
Anck Su Nmaun
Sad kad sam bila prehladjena dobijem ona Pantenol za inhalacije i setim se i sipam u dva sampona koja imam, interesuej me zene koje su ga koristile, jel on mora da se ispere ili samo moze u sampon da se stavi?

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.4.2016 12:16:33   
IvanaSK RR
Nisam razumela pitanje...Pa,ako ga stavljas u sampon,svejedno ces ga isprati :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.4.2016 12:21:03   
Anck Su Nmaun
Pa sta ako ga ne stavim u sampon? Nego direkt na kosu?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.4.2016 12:26:21   
IvanaSK RR

Ne moras da ispiras.Od pantenola zna da bude malo suva kosa.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kika Woo - heklane torbe
Kika Woo je unikatni srpski brand heklanih torbi. Brand koji je nastao i raste iz ljubavi prema ručnom radu. Ono što ga ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here