|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.4.2016 18:17:07   
Animsaj9
Anck mislim da je najbolje da ga stavs u sampon , ja sam ga koristila zajednno sa AD kapima i ricinus ulje

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Zdrava i lepa kosa
3.8.2016 9:02:03   
Sanjalicaaa
Potrosih brdo para na preparate za kosu dok smo bili na putu, rekoh da kupim kad sam vec u inostranstvu jer je tamo kao bolje i kvalitetnije. Da je bolje ne verujem ali da je jeftinije nego kod nas, jeste.
Uzela sam Lorealovu masku link , Orofluido elixir za kosu link, Revlon Equale sapmon i regenerator u spreju, i jos neki profesionalni sampon i regenerator italijanske marke od po 500ml, i neku no name masku za koju kazu da je fenomenalna.


< Poruku je uredio Sanjalicaaa -- 3.8.2016 9:03:46 >


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Zdrava i lepa kosa
3.8.2016 12:39:49   
Khaleesi
Bas si se lepo nakupovalauser posted image user posted image svaka castuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Zdrava i lepa kosa
4.8.2016 20:40:12   
MasnaMasnica
Treba mi preporuka za neki sprejza kosu koji je stiti od sunca i soli. Ne bih da ostetim boju sada na moruuser posted image j

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.8.2016 15:11:44   
Khaleesi
Ja stavljam ono elselve ulje, ono hrani koliko stiti nisam sigurna... a imas svasta u dmu od tih stvari za kosicu...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.8.2016 16:00:30   
Sanjalicaaa
Ja sam bas pre mora pricala sa frizerkom i rekla mi je da je Elseve jako los i da je bacanje para, isto i za Gliss.
Ja bih ti preporucila neku dobru masku kao sto je ova Loreal mytich i ovaj sprej link.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.8.2016 16:13:41   
MasnaMasnica
Sanjalice uzela sam danas kod moje frizerke revlonov sprej. Samo drugaciji narandzasti ona ga hvali, videcemo.
Hvala vam na preporukama..

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.8.2016 16:26:11   
Sanjalicaaa
Kazu da su ti sprejovi jako dobri. Ja imam plavi, odlican je. Mislim da ce ti ipak trebati i neka maska zbog sunca i slane vode.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.8.2016 16:53:28   
Mala Elena
Ti Revlon odlicno mirisu...nekada davno sam imala ulje. A sada neko ulje silikonsko ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.8.2016 16:56:38   
Khaleesi
Meni ke bas ok ovo ulje otkud to da je bacanje para... Bas mi je kosa fina od njega, nemam uopste procvetale krajeve... user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.8.2016 17:51:16   
Sanjalicaaa
Ja Elseve proizvode koristim jos od srednje skole. Sad sam presla na ove po njenoj preporuci i vidim razliku.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.8.2016 17:54:11   
IvanaSK RR
Elseve definitivno nije vise ono sto je bio. Revlon i Loreal se nekako i drze jos. Mada, naravno, razlicitim tipovima kose odgovaraju razliciti proizvodi.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.8.2016 20:30:57   
Khaleesi
Kad potrosim ovaj probacu Revlon :-)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.8.2016 23:47:37   
IvanaSK RR
Khaleesi, ako tebi odgovara nema potrebe da ga menjas.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Zdrava i lepa kosa
6.8.2016 8:30:34   
Khaleesi
Iskreno ovo je treca flasica i bas mi je fino... Ali sto da ne kada potrosim...:-)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Zdrava i lepa kosa
6.8.2016 18:04:27   
Maraj
Masnice ja svake godine uzimam Revlon. Odlican je. Mislim da je to taj koji si ti uzela. Oko 1300din Je. Dvofazni jel da? Ma Revlon je super za kosu. Samo je naprskaj kad izadjes iz vode. Kosa se bas lepo rascesljava. Jos ja farbana plavusa , da ne stavljam to na kosu , ne znam kako bi je rascesljala.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Zdrava i lepa kosa
8.8.2016 21:20:47   
Khaleesi
Stvarno Revlon nisam uzimala, vidim kako ga hvalite, probacemo, bas zbog mora...user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Zdrava i lepa kosa
20.8.2016 9:52:21   
SunFlower
Ja sam provalila da je za moju kosu od presudnog znacaja voda. Naime ovde je voda izuzetno meka, mineralna, za pice kao flasirana, ali za moju meku i tanku kosu uzas. Volumen 0, mora uvek biti vezana jer ne lici ni na sta, i pranje pod obaveno drugi dan. Kad odem u Srbiju zivne mi kosa od kamencauser posted image Znaci kao periku da stavim. Ne znam u cemu je fora, u potrazi sam za preparatom koji ce da neutralise tu mekocu vode ili sta je vec u pitanju, mozda nesto za ispiranje itd, sampona sam isprobala milion.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Zdrava i lepa kosa
21.8.2016 19:59:29   
nata11
SF kod mene obrnuto user posted image U Becu kao da sam fenirana kod frizera a u LE kao metla. user posted image

_____________________________





(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Zdrava i lepa kosa
21.8.2016 21:48:50   
SunFlower
Pa da nato, za suvu kosu je ova voda spas. Ne samo kosa, nego i lice i koza generalno mi se ovde mnogo mastiuser posted image



_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Zdrava i lepa kosa
22.8.2016 7:45:19   
vocicana
Moja je metla u svakom slucaju, a sa ovim opadanjem, kao secerna vuna na stapicu, da se covek upisa od smeha kada me vidi, katastrofa!
Koristila sam Revlon dvofazne sprejeve za kosu, pre dosta godina, kao i one preparate u kruskica flasici, za loknastu kosu i povremeno za ispravljanje kada sam kao pokusavala da se sama isfeniram kuci, nisam bila nesto odusevljena, zasto ne znam, toliko kose imam, ali tanju i gluplju kosu niste videli u zivotu.
Nemam pametan savet.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.8.2016 8:48:37   
Anck Su Nmaun
Meni je kosa bas zdrava, pre neki dan sam je osvezila jednim sisanjem, samo krajeve. A pocela je baas da opada sad posle porodjaja, ne smeta mi jer mi je bas gusta ali mi dlake po citavoj kuci smetaju user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.9.2016 10:58:28   
emicaa
Imate li iskustva sa sprejevima za kosu koji sadrže keratin,jel lakše ispeglati kosu?Moja je izludila skroz,koliko god da peglam i dalje izgleda užasno,kao da me struja tresla.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.9.2016 21:16:17   
vocicana
Imam ja, jer ja ispravljam siske keratinom, dlicna stvar, tamo sigurno imas odlicnih proizvodjaca, ovde sam uzela od Alfaparf Milano, jako je mali ali vrlo efikasan. Probaj slobodno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.9.2016 21:23:25   
emicaa
Jel treba i pored toga peglati?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here