|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevara
27.10.2009 11:35:35   
indy_25
e ja bi 100 % prevarila sto su oni uvjek ti koji mogu prevariti i biti im oprosteno ili ne.  naravno da bi ga poslije toga i ja vjerovatno ostavila  jer ne bi imalo smisla ne bi ga vise ni volila da se tako nesto desi ali bi mu prvo vratila istom mjerom da mi je dusi lakse.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Prevara
27.10.2009 11:35:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

IZVORNA PORUKA: indy_25

i meni je isto tako koketiranje prevara na neki nacin. Da me moj muz prevari a da saznam nekako, nikad se ne bi razvela od njega vratila bi mu istom mjerom i to s nekim koga on zna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  s nekim drugom ili tako nesto.


Ja to nikad ne bih uradila, kad bi me prevario i ja to saznam, odmah istog momenta bih se razvela, ne bih mu ni dozvolila da mi bilo šta kaže ili "objasni", otišla bi i ne bi nikad zažalila što sam ga ostavila jer kad jednom prevari, opet ćeuser posted image


Ja ne znam sta da kazem... Jednom sam prezivela prevaru (bivsi decko, zivela sa njim) i nije me vise nikad prevario ali ja nisam vise nikad bila ista.
A sada? sad sam u fazonu... Ili razvod ili i ja u prevaru i to sto puta goru...samo to opet vodi razvodu...sve onda gubi smisao...

(odgovor članu sladjaaaa)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Prevara
27.10.2009 11:36:19   
Rina
IZVORNA PORUKA: OTI

Ne dolazi u obzir. Ni flert ni sms ni nista.
Ako on to radi, ja cu duplo vise.
On flert ja poljubac
On poljubac ja vec odoh u pantalone
On u pantalone ja onda ne znam gde cu dalje
Znam!
on u pantalone a onda i iz stana!
user posted image user posted image



user posted image


(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Prevara
27.10.2009 11:42:22   
indy_25
Mene je momak bivsi prevario  i napravio je djete drugoj. Ja nista nisam znala svi su oko mene znali kad sam saznala to me je dotuklo jer sam ga puno volila i nakon dvomjesecnog prekida pomirila sam se sa njim. Bili smo 5 godina u vezi.Veza vise nije imala smisla kasnije sam i ja njega varala i tako upoznala sadasnjeg muza dok sam bila s njim u vezi ostavila ga i udala se. To ga je srusilo do dna ali nimalo mi ga nije zao.

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Prevara
27.10.2009 11:47:38   
Anoniman
Slicna prica...Indy, ni meni ne bi bilo zao...
Ja sam mog sutnula i smuvala se posle 3 meseca sa mojim sadasnjim muzem (JUPIIIIII),.,,
Nisam nikad nijednog varala ali sam ga raskidom dotukla dovoljno..user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Prevara
27.10.2009 12:40:45   
buhla
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: simke

Khm,khm...evo da se uozbiljim,pa da odgovorimuser posted image Za mene sve ,osim flerta, spada pod prevaru(ljubljenje,mazenje,jednostrani ili obostrani peting,sex)user posted image


Meni je i flert prevara.. Staromodna Euuser posted image


I ja sam staromodna po tem pitanju! Nervira me i kad cujem komentare da to nije nista i kad se sa nepoznatom osobom prica preko neta, kao opustena pricica gde si sta radis! Pa to je samo pocetak, mic po mic i neko ce da otkopca slic user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Prevara
27.10.2009 14:07:40   
Rivana
za mene je sve prevara i flert ma sve......ja sam isto staromodnauser posted image

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Prevara
27.10.2009 14:11:04   
magnetic

IZVORNA PORUKA: buhla

mic po mic i neko ce da otkopca slic user posted image
Evo refrena za neku narodnu pesmuuser posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Prevara
27.10.2009 14:22:12   
Anoniman
ovo je extra zanimljiva tema ...ja imam druge pojmove prevare možda sam čak i pisala da se ne ponavljam , ali stojim iza toga da se vrlo vrlo malo brakova raspadne radi prevara

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: Prevara
27.10.2009 14:30:37   
indy_25
slazem se s tobom Vucko da se malo brakova raspadne radi toga nekako zene oprastaju te prevare. Ali ja ne znam bi li mogla zivjeti s tim morala bi mu nekako vratiti da bi se ja osjecala lakse mozda bi samo tako presla preko toga drugacije nikako. Uh ne mogu ni da ga zamislim da ljubi neku drugu ili da je dodiruje sva sam se najezila a ne znaci mozda ce me to strefiti danas ili sutra.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Prevara
27.10.2009 14:33:11   
Anoniman
ma vrlo rijetko se prevare dešavaju dok smo mlađi...obično muškarci varaju, i obično je to kad nas strefi klimaks, pa nam je muka od života, a njih spuca njihov klimaks, strah od starosti, ili čega li već i počnu se kao dokazivati 

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Prevara
27.10.2009 14:34:36   
Rivana
I ja Indy ne mogu zamisliti on sa druom groznoooooooooo ma nikada ne bih oprostila, jos neku bolest da mi donese ma ubila bih ga user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Prevara
27.10.2009 14:39:16   
Trcosava
malo sam slobodnijih shvatanja po pitanju prevare...ali ono što mislim da je bitnije pitanje je - šta dovodi do prevare.
Već sam rekla negde, varala sam ranije - samo iz razloga jer mi je falilo s**a i iskreno mi taj sa strane nije ništa značio do popunjavanja nekih mojih potreba.
Druge stvari su uvek vodile do raspada veza...
A šta tretirati kao prevaru...eh meni je iskreno mnogo teža emotivna prevara od fizičke prevare i preko emotivne teško da bih mogla da pređem. No u tome bih opet videla svoju krivicu, ako mene više ne voli - znači da sam ja tome doprinela, a fizička - pa seli bi i popričali, pa Bože moj ako ne ide - ne ide.

Muški su čudna sorta, skoro svaku vezu kada sam počinjala, rekla sam da može da prevari, da neću praviti scene i neću raskidati - oooo osmeha na njihovim licima. No sledilo je ono ALI, ako njemu dajem svu tu slobodu - isto tražim i za sebe. Osmeh je nestajao sa lica i onda se malo zapitaju.
Kretala sam od onoga - zabranjeno voće je najslađe - pa dok nešto zabraniš gledaće kako tako da to uradi. Koliko ja znam - ni jednom do sada nisam bila ja ta koja je prevarena (što ne znači i da nisam bila - NE ZNAM user posted image a ono što ne znaš ne može da te zaboli)

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Prevara
27.10.2009 14:48:26   
Verus
Ja mislim da ne bih mogla ostati u braku posle toga....cak i ako pokusam, ne bi to bilo isto....Moja koleginica trci maratone i svako jutro po nekoliko kilometara (!), jedna fina devojka, od 20 i nesto godina je trcala sa njom svaki dan, tih godinu dana dok joj je muz bio u Afganistanu u ratu.....On je konacno dosao kuci i posle dosta pokusaja ostanu trudni, sa blizancima.  Pred kraj trudnoce morala je da miruje u krevetu na odrzavanju trudnoce-a on? On je u medjuvremenu varao i spavao sa drugom.  Sada su u procesu razvoda,  a bebe su 5 meseci stare.  Kakva stoka bre?  Ona trci svaki dan da sebe razresi mentalno, muke i sekiracije sto ce on mozda da pogine u ratu (a mogla je i ona da svrlja umesto toga jel), a on joj tako vraca.  Ne znam samo kako na decu nije mislio.  Meni bi to bilo ne samo prevara mene, kao zene, nego i prevara te dece!  Grrrrr

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Prevara
27.10.2009 14:56:19   
sladjaaaa
Varali su me, i varala sam, ali tad nisam bila u braku i ludela sam dok se nisam udala sad sam mirna i ostaću mirna i to očekujem i od mm, ako postane nemiran - šut karta, ja sigurno neću, pre ću da se razvedem nego da varam mužauser posted image . To je moj princip.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Prevara
27.10.2009 15:02:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

ja sam vec negdje ranije napisala da imam malu djecu da bi se jos stigla i kurvati ili ti ga biti ljubavnica ...ali meni ta dva pojma nisu uopste ista...

po meni je jedno ako ti se desi...ono tipa za jednu noc...

a drugo mi je ljubavnik/ca iz razloga sto je to vec vrsta veze, znaci nije samo u pitanju krevet, auto, hotel, motel, ili koji li vec djavo nego ono vole se kao pravo, fino im je skupa, imaju zajednicke teme mimo kreveta, itd... e to je po meni prevara





evo ovo je moj odgovor dok sam bila pod ovim nickom i nisam promijenila mišljenje

i uz ovo sve dopalo mi se ovo što je Eugi naša napisala nekad poodavno
IZVORNA PORUKA: eugenija

Za mene je prevara izdaja.. Tj., kad si od 24 časa dnevno, 22 u mislima s nekim drugim..

Postoje čak neka istraživanja koja kažu da će žena lakše oprostiti taj oblik seksualne, fizičke prevare, nego ove "izdaje" o kojoj pričam, da se muškarac zaljubi u drugu...

Dok muško podivlja u suprotnom slučaju.. Ako se žena zaljubila, ma proće je, naišle joj bubice..., ali ako ga u krevetu vara, u stanju je da napravi zločin iz strasti i sve pobije..



(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Prevara
27.10.2009 23:22:02   
eugenija
Joj Vučko, zar sam ja ovo rekla.. E kako sam nekad bila pametnijauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Prevara
27.10.2009 23:40:25   
viking
Nisam baš sve čitala šta ste pisale, ali ono što za sebe mogu da kažem jeste da ništa unapred ne mogu da kažem... Baš je osetljiva tema, i naravno da je prva reakcija svih nas "to je neoprostivo" ali realno svaka situacija je za sebe, mislim da nema univerzalnog i opšteg odgovora baš zato što su razlozi za prevaru i načini prevare različiti od para do para. Teško je to sve izvagati tek tako... Prevarom i ostankom odnosno raskidom ne gubimo i ne dobijamo mi svi isto.
Ukratko, za mene je ovo jedna od situacija kada svaki "slučaj" zahteva posebno i pojedinačno razmatranje i svako uopštavanje je... pa, hm... neprimereno.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Prevara
27.10.2009 23:51:37   
Anoniman


... varala sam, varali  me ... dok nisam upoznala mm.
Za sada  smo srećni i mislim da  ni ja ni mm nemamo potrebu za prevarom. ne znam šta je gore - psihička ili fizička prevara. to je kao ono pitanje - postoje li lake droge, mali poroci... na kraju se sve svede na isto. mooožda bi psihičku (emotivnu ) prevaru teže podnela jer smo jako povezani, neverovatno koliko se dopunjujemo, tako da i kada bih ga izgubila zbog druge žene osećala bih se polomljeno, kao da mi oduzimaju deo mene...
ne znam. zaista je individualno...
uh, a kako sam umela gadno da prevarim momka....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Prevara
28.10.2009 0:00:40   
lence
Ja sam imala jako ruzno misljenje o ljudima koji "varaju". Onda mi se pre nekoliko meseci poverila drugarica kako je pre par godina uradila prevaru koja joj je spasila brak. Naime njen muz je jako bolestan, stalno ide na dijalize, imao je par bezuspesnih transplantacija bubrega, poceo je bas ceo organizam da mu se raspada. Poslednjih se godina njihova odnos sveo na odnos bolnicarka/pacijent. Usto je on i sebican, ne dozvoljava joj da poseti svoju majku koja zivi u inostranstvu jer on ne moze da putuje i slicno. Deca su im vec odrasla, a i oni su u pedesetim godinama. Ona se dugo osecala neprivlacnom i nezeljenom, bila mu je samo "potrebna". Ne radi se tu samo o seksualnoj zelji, ljudi budu zapostavljeni i emocionalno, radi sile prilika (mada je muz ekscentrican i egocentrican). Zena je provela samo jednu noc sa svojom prvom ljubavi koji je odavno takodjer ozenjen i ima decu, zivi daleko. Predlozio joj je da imaju aferu jer on tu cesto dolazi poslovno. Odbila je. Sve to joj je vratilo samopouzdanje ali i dalo spoznaju da ona svoga muza ipak voli. I dan danas ga neguje i drzi svoju porodicu na okupu. Muz naravno nema pojma.
A meni ovo promenilo misljenje o "prevari".

< Poruku je uredio lence -- 28.10.2009 0:02:50 >


_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Prevara
26.1.2010 1:56:41   
eugenija

Nekoliko posljednjih istraživanja pokazalo je da i žene sve češće varaju partnere. Razlozi zbog kojih se žene odlučuju na prijevaru različiti su od onih zbog kojih to čine muškarci. Nježniji spol na preljub se odlučuje zbog usamljenosti i emocionalne neispunjenosti Žene se na prijevaru ne odlučuju lako. Kad žena prevari, obično se iza toga krije dublji razlog koji je u osnovi nezadovoljstvo postojećom vezom. Usamljenost, nedostatak samopouzdanja i komunikacije s partnerom samo su neki od razloga koji ženu nagone da utjehu potraži u naručju drugog muškarca.

Nedostatak komunikacije

Žena kojoj nedostaje kvalitetna komunikacija s partnerom nije ispunjena i zadovoljna. Kvalitetna komunikacija nije ona koju vodite o svakodnevnim obiteljskim i poslovnim obavezama. Prava komunikacija podrazumijeva razgovor o intimnim stvarima poput životnih ciljeva, želja, strahova i osjećaja.

Usamljenost

Iako je u dugoj vezi ili braku, žena se katkad osjeća usamljeno. Odnos s partnerom nije više kao na početku i oboje zapravo vode zasebne živote. To zna rezultirati i različitim željama te životnim pogledima. Usamljena žena sve više vremena počne provoditi u društvu prijateljica, a vrlo često takav razvoj situacije dovede do toga da usamljena žena potraži i društvo nekog drugog muškarca.

Osveta
Prevarena žena u stanju je učiniti mnogo toga, pa i osvetiti se partneru. Nakon što žena otkrije da je prevarena, osjeća se povrijeđeno, ljutito i odbačeno. U takvom stanju, kad je prisutno tek malo razuma, javlja se želja za osvetom. Partneru koji ju je prevario želi vratiti istom mjerom kako bi se i on osjećao kao ona.

Nedostatak samopouzdanja


U dugim vezama žene se znaju izgubiti. Ne osjećaju se više privlačno i poželjno, a samopouzdanje im je na niskoj razini. Stanje se dodatno pogoršava kad žena primijeti da joj partner ne posvećuje više dovoljno pažnje. Kako bi povećala samopouzdanje i ugodila svome oslabljenom egu, žena se u takvoj situacija zna okrenuti drugome muškarcu. Uz njega, ona se ponovno osjeća privlačno i poželjno.

Zarobljenost u vezi
Žene koje su u vezi s vrlo posesivnim partnerom znaju potražiti slobodu uz drugoga muškarca. Ako je partner previše sputava, ograničava i ne dopušta joj da živi život punim plućima, žena se zna pobuniti. Takva pobuna može rezultirati novim muškarcem u njezinom životu kojega će doživjeti kao kartu za slobodu.

Izvor



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Prevara
26.1.2010 2:00:17   
Dora
Draga, zašto ti je u 2 h ujutro palo na pamet da pišeš baš o prevari?user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Prevara
26.1.2010 2:07:17   
lothroniell
Ja nikada ni jednog momka nisam prevarila... Mislim, imala sam samo dve veze, sa bivsim mokom i sada sa muzem, mislim bilo je veza do pre dva meseca user posted image . Nikada to ne bih ni uradila, u mm sam sigurna i znam da tako nesto nece uraditi a i da ako se, ne daj boze desi da ce mi reci za to. U svakom slucaju, razmisljajuci o "prevari" ja je ne bih podnela, iz mnogo razloga. Smatram da posle tako necega ti ljudi nemaju vise sta da traze zajedno a opet poznajuci sebe mislim da (na zalost) ne bih ni imala snage da ga ostavim jer ga jaaakooo volim a znam da ne bi bilo isto posle toga. Ali ja sam po malo kukavica i bojim se zivota bez njega tako da ni ne razmisljam o tome. Mi se za sad puno volEmo i take stvari nas zaobilaze u sirokom luku, a radicemo sve da tako i ostane! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Prevara
26.1.2010 2:08:54   
cipiripi
ja jesam, bivseg muza vise puta user posted image
srecno sam razvedana, najsrecnije moguce ponovo udata user posted image I NE VARAM SAD! user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Prevara
26.1.2010 2:11:18   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Dora

Draga, zašto ti je u 2 h ujutro palo na pamet da pišeš baš o prevari?user posted image



Nemam pojmauser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here