|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prevara
18.11.2008 9:12:31   
Anoniman
Šta je za vas prevara? Šta je gore, da muškarac misli na drugu ženu  ili da ima sa njom usputni sex? Iskreno, mislim da ne bih mogla oprostiti mužu prevaru, kakva god da je...
Mislim da je razmišljanje o drugoj ženi mnogo dublje osećanje nego usputni sex.

Ideja za temu je nastala ovde KLIK. A šta biste radili na mestu te žene? Da li je i to prevara? Lik njenog muža se mazio sa likom neke druge žene u virtuelnom svetu. Jel i to prevara?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prevara
18.11.2008 18:13:26   
Lu
Kad bi me prevario,isključila bih emocije skroz i pobrinula se za djetetovu i svoju materijalnu egzistenciju.
Jedino stvorenje koje volim više od sebe je moje dijete i njemu bih mogla oprostiti sve,drugom nikom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prevara
19.11.2008 8:29:59   
Anoniman
Slažem se lu sa tobom. Mislim da je prevara nešto preko čega ja ne bih mogla preći i ne razumem žene koje to mogu. Kako mogu biti sigurne da se neće ponoviti? Ja ne bih mogla više biti intimna sa njim jer bih stalno mislila o tome. Verovatno ne bih mogla ni razgovarati jer bih stalno mislila dal je možda nešto skriveno mislio, rekao... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prevara
19.11.2008 10:44:36   
Anoniman
One su prevarile jer... (1) KLIK

One su prevarile jer... (2) KLIK

One su prevarile jer... (3) KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prevara
19.11.2008 13:40:16   
kumara
Ja bih mu oci iskopala da je to uradio u pravom zivotu. Mislim da ne bih nikako mogla da predjem preko toga.

A sto se onog virtuelnog tice (vec sam na to temi isto napisala) - meni je to jako smesno. Ne mogu da verujem da ima ljudi koji se primaju na takve stvari.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prevara
19.11.2008 13:56:03   
Anoniman
Za mene je "to virtuelno" kako ga zoveš ona kategorija "razmišlja o drugoj ženi"... Nema veze što je virtuelna... ne znam... Pa zamisli da kada god dođeš kući on visi na kompu, i malo-malo vidiš da se mazi sa drugom ženom. Ne mislim da je strašno ako isproba, pa mu dosadi, ali ako je u pitanju opsesija... user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prevara
19.11.2008 14:07:52   
kumara
Ej, sad se dopisujemo na istu temu u dve debate. Ubice nas guppy!!!! user posted image

Aj vidi moj odgovor u onoj drugoj temi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prevara
19.11.2008 14:14:23   
Anoniman
user posted image

U pravu si! Ajde ovako:

Ovde pričamo o realnim prevarama a tamo o virtuelnim!

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prevara
19.11.2008 14:23:33   
kumara
E, pa kasno sad sam ti tamo pisala i o prevarama. Sad sam sve pobrkala! Danas mi definitivno nije dan, pravim haos u forumu!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prevara
19.11.2008 14:34:03   
Anoniman
user posted image
Čiitaj tamo - objasnila sam ti!

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prevara
19.11.2008 14:54:18   
gracija
Sto se mene tice mislim da se ne bi bas najbolje proveouser posted image ...Najmanje sto bi mu se moglo desiti je da mu saspem, recimo, neku kiselinu u lice...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prevara
19.11.2008 14:56:38   
gracija
Da zaboravih napisati to bi ga sledovalo bez obzira o kojoj je prevari rijec,realna ili virtuelna.Meni je to sve isto...user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prevara
21.11.2008 9:04:04   
guppy RR
 user posted image

Šalu na stranu... teško mi je reći... tj. lako je sad nešto reći kad nisam u toj situaciji. Da se desi... ne znam user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prevara
21.11.2008 11:24:15   
kumara
Jao guppy, extra je animacija!!!! Umrla sam od smeha!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prevara
21.11.2008 15:17:20   
Anoniman
Bezveze mi je da kopiram iz druge teme...

Malo smo se upetljale na putu između virtuelne i realne prevare, tako da "related to" pogledate i temu koja se pojavljuje u prvij poruci ove teme, pod nazivom KLIK.

Poljupci!

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prevara
6.12.2008 21:14:52   
andrijana
Ja ne znam da li bih mogla da oprostim. Bilo bi mi uzasno tesko ali oprostila bih pod uslovom da se vise ne ponovi. Mogu mnogo da istrpim,ne znam kako bih to prezivela ali bih oprostila ali ne i zaboravila. Ne znam na sta bi to licilo ali mislim da bih mu to svaki dan nabijala na nos... Sve u svemu,ko zna kako bi to ispalo...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prevara
6.12.2008 23:36:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: andrijana

ali oprostila bih pod uslovom da se vise ne ponovi. 


A kako bi znala da se neće ponoviti? user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prevara
7.12.2008 13:06:03   
andrijana
Mozda bih i znala je je Kovin malo mesto i sve se sazna. A mozda i ne bih...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prevara
7.12.2008 14:39:06   
guppy RR
andri, znaš da ja imam druga i drugaricu u Kovinu? user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prevara
7.12.2008 16:10:31   
andrijana
Ko su oni? Mozda ih znam.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prevara
7.12.2008 21:20:22   
Anoniman
guppy, brzo puni ime i prezime i adresu direktno na forum! user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prevara
7.12.2008 21:24:45   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   [Obrisana poruka]
16.2.2009 19:04:33   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prevara
18.2.2009 13:14:09   
Anoniman
Jao ne znam gagi... Lako je sada pričati kada nismo u toj situaciji... user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prevara
18.2.2009 13:15:54   
andrijana
Ja sam sada u fazi da bih ga ubila ako bi to uradio.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

sa koliko je vasoj bebi otpao pupak
barbara

sa koliko je vasoj bebi otpao pupak

7 dana (62%)

10 dana (16%)

15 dana (14%)

20 dana (4%)

ili kasnije (4%)


Ukupan broj glasova: 56

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here