|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lh trakice
18.12.2013 21:31:14   
IVA 11
O Maslačak15, baš Vam hvala na informaciji i podršci.
Madre, meni je danas 15 dc, radim od 9- og, linija je svakim danom jače boje, baš kao kod NM na slikama, s tim da je danas jače boje nego ostalih. Imam još dvije pločice, tako da ću i noćas odraditi jednu.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Lh trakice
18.12.2013 21:35:05   
Maslacak15
Pa ja ne vidim da su kod new mom sve jace i jace boje, nego je crtica bleda, najjaca je po meni 11 dana pa se 12 ne vidi pa se 13 vidi malo...a onda je 17 dana test bas pozitivan- znaci nema konzistentnog postepenog pojacanja. Tako i treba da bude, bas je lep primer postavila. I uspesan ako se ne varam, zatrudnela je u tom ciklusuuser posted image . Samo nastavi da testiras Iva, drzimo fige user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Lh trakice
18.12.2013 21:42:41   
IVA 11
Hvala Vam. user posted image Meni je samo danas znatno tamnija T linija od drugih, možda će sljedećim testiranjem biti kako treba.
Prvi put ih radim, nadam se da će mi iskustva forumašica pomoći. user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Lh trakice
18.12.2013 21:48:24   
jovicaa
meni su bile sve iste osim dva dana u mesecu kada su bile bas jake, okacicu sliku.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Lh trakice
18.12.2013 22:33:49   
madre
ivo, dodji nam malo u crtice da caskamouser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Lh trakice
18.12.2013 23:51:47   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: madre

radim, ali ne bas ozbiljno... posto meni su jaaako dugi ciklusi...
radila si bas kako je naglaseno, 2 sata pre testiranja se nisi nalivala i isla u wc, je l?
posto ja radim svaki dan, ali jos nisam pocela da postujem sve to...

ma kakvi uradim kad god u toku dana, jednom, dva puta mesecno, posto otprilike znam kada je ovulacija.
mislim da ni kada smo maksima pravili nisam pazila na to...
e a pazi sad od dece ni ne stizem puno puta da piskim, tako da mozda i postujem, silomuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Lh trakice
19.12.2013 0:24:30   
madre
e pa to je sreca, kada bar otprilike znas kada je O... ja nemam pojma! moze biti sutra, a moze i za 20, 30, 40 danauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Lh trakice
19.12.2013 0:27:11   
jovicaa
samo vi redovno radite ono sto trebauser posted image i bice 100 posto.. pod redovno racunam barem svaki drugi dan i nema greske..
a usput radi i testove..
kontam da je najbolje da ne mislis puno, ja tako planiram treci put. posto je prvi put bilo neplanski, drugi put bas planski sa racunanjem dana, a treci put cu onako opusteno, samo tesko posto znam kad mi je ovulacijauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Lh trakice
19.12.2013 0:35:43   
jovicaa
madre jesi probala da pijes caj od virka, on sredjuje cikluse navodno, a i dobar je za hiljadu drugih stvari?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Lh trakice
19.12.2013 0:41:06   
madre
pijem ocajnicu. mnogo sam citala i mislim da ako uopste caj moze nesto da doprinese onda je to ocajnica u mom slucaju, a virak cu posle O, ako uopste skontam kada je.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Lh trakice
19.12.2013 21:56:24   
IVA 11
user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Lh trakice
19.12.2013 22:31:01   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Pa ja ne vidim da su kod new mom sve jace i jace boje, nego je crtica bleda, najjaca je po meni 11 dana pa se 12 ne vidi pa se 13 vidi malo...a onda je 17 dana test bas pozitivan- znaci nema konzistentnog postepenog pojacanja. Tako i treba da bude, bas je lep primer postavila. I uspesan ako se ne varam, zatrudnela je u tom ciklusuuser posted image . Samo nastavi da testiras Iva, drzimo fige user posted image

Maslacak u pravu, taj dan (17d ) sam i ostala trudna. Nije da je svaki dan bila stalno pojacanje.

Ivo, ova poslednja plocica meni bogme dobro izgleda. Samo budite vredni.user posted image Ako dobro vidim, test je jos malo bledja od kontrolne. Verovatno jos dan, dva. Al akcija za svaki slucaj.user posted image

< Poruku je uredio New Mom -- 19.12.2013 22:32:27 >


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Lh trakice
20.12.2013 0:33:48   
madre
ivo, meni ovo prilicno dobro izgledauser posted image muckajte, muckajteuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Lh trakice
20.12.2013 16:09:20   
IVA 11
Hvala drage moje user posted image Uskoro ću postaviti današnju sliku user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Lh trakice
20.12.2013 16:32:02   
IVA 11
user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Lh trakice
20.12.2013 17:46:18   
madre
ivo, meni to super izgledauser posted image
evo i jedna moja, malo pre sam je radila, ali je straobalno losa slika! valjda ce se nesto videti...
user posted image
sta kazete? jedan deo test crtice je iste jacine kao i kontrolnauser posted image
uzivo testna crtica nije bas ovoliko bleda... kada test gledam uzivo, dvoumim se da li je pozitivan, a kada ga gledam ovde na slici, nema sanse.

< Poruku je uredio madre -- 20.12.2013 17:53:10 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Lh trakice
20.12.2013 18:58:21   
IVA 11
Hvala madre user posted image I kod tebe je dobro, srećnouser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Lh trakice
21.12.2013 0:57:38   
degu
Madre ovako mi deluje bleda ipak, ništa navali na radove, mada mislim da kad ti bude 100% pozitivna neće biti dvoumljenja, znaćeš da je to to user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Lh trakice
21.12.2013 10:13:33   
jovicaa
i ja mislim madre, da treba malo jaca da bude, barem su meni bile iste jacine kada je ovulacija

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Lh trakice
21.12.2013 12:07:51   
nata11
Nije jos uvek dosta je bledja, kada bude O bice cela tamna. Samo ti kreni sa muckanjem user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Lh trakice
21.12.2013 14:13:43   
New Mom
Ivo, u akciju!user posted image
madre, mislim da treba da bude tamnija. Kad vidiš, veruj mi, znaćeš da je to to.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Lh trakice
21.12.2013 15:01:04   
IVA 11
user posted image Reci mi NM koliko nakon O je najplodniji period, čitam po netu na dan O i poslije O?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Lh trakice
21.12.2013 17:54:08   
New Mom
Ovulacija je momenat oslobadjanja jajne celije a ona je sposobna za oplodnju tokom 24 sata od tad. Samo sto ne mozes znati tacno vreme kad je bila o.
Al ne zaboravi da spermatozoidi zive 3-5 dana (po nekim istrazivanjima cak 10 dana), pa se "akcija" i u danima pre se racuna, dovoljan je sami jedan.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Lh trakice
22.12.2013 0:59:02   
madre
DRUGARI,HVALA VAM! BILE STE U PRAVU DA CU ZNATI KADA TRAKICA BUDE POZITIVNA:-) BILA JE DANAS! E SADA ME ZANIMA DA LI TO ZNACI DA CE O BITI ZA NAJMANJE 24 SATA ILI MOZE BITI I RANIJE? PITAM ZATO STO SMO MUCKALI SINOC PA BIH SUTRA,ALI SE PLASIM DA NE PROPUSTIM! IZVINITE DO NEBA NA VELIKIM SLOVVIMA,KUCAM SA MM TELEFONA I NESTO SAM ZEZNULA. SVE VASuser posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Lh trakice
22.12.2013 1:05:39   
degu
Mućkajte i danas i sutra user posted image
šalim se, bez presije, al najčešće žene ostanu trudne od tih odnosa pre ovulacije, a i da preskočite večeras nećete pogrešiti, dovoljno je svaki drugi dan da se obezbedite. Navijam user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
PITAJTE DOKTORA NA RINGERAJI
Dr Jelena Todorović, stručnjak u oblasti interne medicine, izaćiće u susret svim Ringerajinim korisnicima koji imaju nek...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here