|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lh trakice
25.12.2013 18:29:05   
džema
meni je trakica bila pozitivna dva dana posle mućkanja i uspelo nam je! tako da se nadam da ste potrefili

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Lh trakice
25.12.2013 18:44:45   
New Mom
Meni se cini da je 16dc mnogo jaca bila.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu džema)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Lh trakice
25.12.2013 18:47:50   
New Mom

IZVORNA PORUKA: degu

Super je što je LH negativna jer je juče znači bio taj pravi skok LH hormona pred ovulaciju i onda lh opada, da ti je i danas bila pozitivna onda bi značilo da ovulacija još nije bila, da ti trakice reaguju na tvoj povišen lh u organizmu.

Vec sam komentarisala ovo a sad vidim da nema posta.user posted image
Degu ti lepo rece, za o. treba skok neposredno pre, a onda nivo LH opada, pa je ta promena na trakicama dobra.
Mislim da sam i ja stavila sliku kakva je trakica bila par dana posle o.


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Lh trakice
25.12.2013 18:51:42   
madre
jesi stavila i to mi je savrseno jasnouser posted image trakica je bila pozitivna skroz na skroz 16dc, pa 17dc skroz negativna, pa 18dc sumnjiva, i bas me je iznervirala! crtica je malo svetlija, tako da je ja vodim kao negativnu, ali sam htela da vam prezentujemuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 25.12.2013 18:59:34 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Lh trakice
25.12.2013 18:59:44   
degu
Ne obraćaj pažnju na tu sumnjivu, pojavljivaće ti se opet te sa svetlijom test crticom, al sve su to negativni rezultati.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Lh trakice
25.12.2013 19:07:45   
jovicaa
madre meni su uvek bila pozitivna dva za redom, dan za danom. ali ovo mi je neobicno, da tako bude pojacana nakon 2 dana..
ja mislim da je tebi ovulacija bila 16. dana... i meni je tako nesto bila.. a sad mi je jos kasnije.

< Poruku je uredio jovicaa -- 25.12.2013 19:09:29 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Lh trakice
25.12.2013 19:10:28   
madre
kod mene mora da bude nesto zafrknutouser posted image
ma sexali smo se mi i 16 i 18 dc, mozda budu blizanciuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio madre -- 25.12.2013 19:11:45 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Lh trakice
26.12.2013 13:10:12   
jovicaa
e bas sam to htela juce da ti napisem..
vidim ja da ces ti mene i da prestignesuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Lh trakice
30.12.2013 14:44:52   
TestTrakice
Poštovani,

reklamiranje na ovaj način nije dozvoljeno, ukoliko želite da se oglašavate na portalu ringeraja.rs molim da nas kontaktirate na mail marketing@ringeraja.rs

Pozdrav
Ana RR


< Poruku je uredio Ana RR -- 30.12.2013 15:51:48 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Lh trakice
25.5.2014 18:51:57   
amelia
Juce sam radila trakicu i bila je samo jedna crta tj controlna danas sam ponovo uradila i vidi se bleda skroz bleda druga crta a na upustvu pise i da ta bleda crta znaci negativan rezultat sta sad da mislim dali je rezultat negativan ili je to znak dase priblizava O jer juce nije bilo druge crte.znam da bi trebala biti iste jacine kao controlne crte sutra cu ponovo uraditi lh trakicu da vidim dali ce biti user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu TestTrakice)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Lh trakice
25.5.2014 19:22:44   
nata11
Amelia i to je negativan test, ponovi sutra obavezno.

_____________________________





(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Lh trakice
25.5.2014 22:27:22   
amelia
Hocu nato ponovicu sutra..znam procitala sam na uputstvu da takva crta znaci negativan rezultatuser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Lh trakice
26.5.2014 0:02:58   
sana.

IZVORNA PORUKA: amelia

Juce sam radila trakicu i bila je samo jedna crta tj controlna danas sam ponovo uradila i vidi se bleda skroz bleda druga crta a na upustvu pise i da ta bleda crta znaci negativan rezultat sta sad da mislim dali je rezultat negativan ili je to znak dase priblizava O jer juce nije bilo druge crte.znam da bi trebala biti iste jacine kao controlne crte sutra cu ponovo uraditi lh trakicu da vidim dali ce biti user posted image user posted image

Draga vi za svaki slucaj pokrite sve dane..nema svako istu kolicinu LH kod sebe prisutno u organizmu,pogotovo ako radis prvi put tracice ne mozes znati kako je kod tebe.Mozda i bude O ali da je kod tebe slucaj ovakav kao sto sam i navela..u svakom slucaju nastavi ti sa testiranjem i budite vredni.user posted image Srecno

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Lh trakice
26.5.2014 16:01:14   
amelia
user posted image . Dali moze ovo znaciti pozitivan rezultat iako na uputsvu pise da bi trebala testna linija biti jaca od kontrolne? Jaca je danas nego juce sigurno se priblizava O user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Lh trakice
26.5.2014 16:03:59   
amelia
Hocu Sano bicemo vredni koliko god se moze user posted image vidis danas je jaca crtica nego juce. user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1390
   RE: Lh trakice
26.5.2014 18:48:02   
sana.
Super to je to pozitivna tracica..prionite na posao jer moze desiti posle ovakve tracice za 16-36h da bude O ajde nemas vise sta raditi za kompijuterom.user posted image user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1391
   RE: Lh trakice
26.5.2014 19:24:07   
amelia
Znaci pozitivna je...? Da se sto pre bacim na posao ne zelim da je ovaj put promasim uradicu i sutra lh trakicu da vidim kakvo ce biti stanje..user posted image . Puno te pozdravljam Sana i hvala ti na savetima user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Lh trakice
26.5.2014 19:29:43   
nata11
Amelia user posted image kreci u akciju user posted image

_____________________________





(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: Lh trakice
26.5.2014 19:35:35   
amelia
Hocu nato user posted image vreme je user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1394
   RE: Lh trakice
27.5.2014 12:05:35   
amelia
Devojke pomagajte dali je moguce dva dana za redom da budu lh trakice pozitivne bila je juce i danas isto pozitivna cak je danas testna linija jaca od controlne evo i slike. user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1395
   RE: Lh trakice
27.5.2014 12:24:49   
nata11
Moguce meni se cesto desava.

_____________________________





(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Lh trakice
27.5.2014 12:31:32   
Verolina
Amelija, moguce jeuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1397
   RE: Lh trakice
27.5.2014 12:33:00   
amelia
I za koliko vremena da ocekujem o odprilike?

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1398
   RE: Lh trakice
27.5.2014 12:34:31   
nata11

IZVORNA PORUKA: amelia

I za koliko vremena da ocekujem o odprilike?


E sad vec mnogo pitas user posted image Ja do sad nedobih precizan odgvor na to, valjda narednih 12h. Muckaj i veceras i sutra.

_____________________________





(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Lh trakice
27.5.2014 12:37:39   
amelia
Haha nato ne zameri pitam kad ne znam nego sta..moram znati odprilike kad da navalim na muza user posted image . Hvala vam verka natouser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here