|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lh trakice
22.12.2013 1:13:09   
madre
Šta bih ja bez tebeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: Lh trakice
22.12.2013 9:48:22   
jovicaa
najbolje i danas i sutra, ako mozete...
mislim tada kada je pozitivan test i dan pre toga se bas treba baciti u akcijuuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: Lh trakice
22.12.2013 13:10:11   
IVA 11
Sa srećom Madre i tebi i meni! user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: Lh trakice
22.12.2013 15:32:02   
madre
evo zene, docepala sam se internetauser posted image
hvala vam! mi smo ipak muckali sinoc, bas sam imala jaaake simptome ovulacije, pa rekoh da ne zakasnimo... nego, kazite mi, kada trakica pokaze pozitivno od kog trenutka pocinje mogucnost da ce se desiti O? ako me razumete?user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: Lh trakice
22.12.2013 15:47:29   
IVA 11
To ni ja ne znam! Meni su bile dvije iste na 16 dc, ipak mi mućkamo svaki dan, pa dako ubodemo ovog mjeseca. E sad, mene danas jako bole grudi i donji dio stomaka kao pred menstruaciju...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: Lh trakice
22.12.2013 15:50:15   
New Mom

IZVORNA PORUKA: madre
nego, kazite mi, kada trakica pokaze pozitivno od kog trenutka pocinje mogucnost da ce se desiti O? ako me razumete?user posted image


Na testu postoji kontrolna crta i ukoliko postoji skok nivoa LH, pojaviće se i druga crtica. Intenzitet te druge crtice treba da bude bar kao kod kontrolne ili čak i tamnija. To znači da će ovulacija nastupiti u roku 24 do 48 sati. KLIK

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: Lh trakice
22.12.2013 15:52:09   
New Mom
A taman pošto gospoda spermatozoidi žive nekoliko dana, sačekaće gospođicu da bude puštena.user posted image

Biće to dobro, videćete!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: Lh trakice
22.12.2013 16:09:15   
madre
IZVORNA PORUKA: IVA 11

To ni ja ne znam! Meni su bile dvije iste na 16 dc, ipak mi mućkamo svaki dan, pa dako ubodemo ovog mjeseca. E sad, mene danas jako bole grudi i donji dio stomaka kao pred menstruaciju...

da nisi mozda pila ocajnicu? meni je isto tako zadnjih par dana do juce kada su pocela ostra probadanja u predelu materice i jajnika, u momentima ne mogu da se ispravim skroz. danas blazi taj ostar bol, a sise otpadaju i dalje user posted image


< Poruku je uredio madre -- 22.12.2013 16:15:51 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: Lh trakice
22.12.2013 16:12:53   
madre
NM, tvoj pozitivan graf na bazalnoj sam pregledala uzduz i poprekouser posted image
pozitivnu trakicu si imala 17dc kao i ja, pa sam pokusala da tempiram odnose kao i tiuser posted image ali omanula sam, pa sam ja 16 dc, 17 dc i mislim da cu tu stati, da necemo muckati veceras. uzdam se u spermice mm-auser posted image
znaci, O je u roku 24-48 sati, sto ce reci da moze biti i za 3 i za 5 i za12 sati, zar ne?
hvala ti na svemuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: Lh trakice
22.12.2013 16:15:39   
IVA 11
NM hvala puno :* Nisam madre, prosto osjećam veliku promjenu pri O, a slabo kad osjećam. I mene bole, otpadošeuser posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: Lh trakice
22.12.2013 16:18:00   
madre
koji bese dc je tebi bila pozitivna trakica? i kojim ste danima muckali? izvini sto ti zadirem u intimuuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: Lh trakice
22.12.2013 16:19:29   
New Mom
LH bila pozitivna 17dc i mm i ja imali akciju to popodne, a kako sam bila na nekom seminaru danima posle, to je i bilo taj sex koji je upalio.
Stvarno sam pozitivna u vezi vas dve!user posted image
Edit: haha, ispade da ti madre odgovaram na pitanje. Poklopili se postovi.user posted image

< Poruku je uredio New Mom -- 22.12.2013 16:21:26 >


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: Lh trakice
22.12.2013 16:28:08   
madre
NM, sad jos jedno pitanje kad si vec tuuser posted image user posted image
juce u toku dana i sinoc sam imala prilicno jake ostre bolove u donjem stomaku, a danas skoro da ih nema, da li to moze da znaci da je folikul vec pukao, da se O vec desila?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: Lh trakice
22.12.2013 16:36:15   
IVA 11
Madre, mućkanje svaki dan, mada je meni muž bio u Americi 5 mjeseci zato smo sad redovni :) isto nam se dešava sa bolovima user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: Lh trakice
22.12.2013 16:44:52   
New Mom

IZVORNA PORUKA: madre
juce u toku dana i sinoc sam imala prilicno jake ostre bolove u donjem stomaku, a danas skoro da ih nema, da li to moze da znaci da je folikul vec pukao, da se O vec desila?

Iskreno ne znam. Zna da dosta žena navodi taj bol, ja nisam to imala. A da li je pukao folikul možeš znati samo da odeš sad na UZ.
A i da se desila, jajna ćelija živi 24 sata, ima vremena da se oplodi.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: Lh trakice
22.12.2013 21:10:05   
IVA 11
Ne bi bilo loše odraditi i UZ...Madre, kakvo je stanje?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: Lh trakice
22.12.2013 22:57:02   
madre
pa jos uvek imam neke tegobice u donjem stomaku ali mnooogo blaze nego juce...
odradila sam danas jos jednu trakicu, negativna je skroz na skroz, pa ja sad vas pitam sta to znaci? da je O stvarno bila juce ili?
postavicu posle i slicice da vidite...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: Lh trakice
22.12.2013 23:06:40   
degu
Ne bi trebalo da je bila juče a i ako jeste nema veze. Nekad jajnici bole i žigaju pre ovulacije, to znamo posebno mi koje smo bile na stimulaciji. Sam ovulacioni bol bi trebao da bude tup i to retko ko oseti. Super što je danas negativna trakica. Trebala si i BT da meriš da ti se sve poklopi.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1368
   RE: Lh trakice
22.12.2013 23:11:44   
madre

IZVORNA PORUKA: degu

Ne bi trebalo da je bila juče a i ako jeste nema veze. Nekad jajnici bole i žigaju pre ovulacije, to znamo posebno mi koje smo bile na stimulaciji. Sam ovulacioni bol bi trebao da bude tup i to retko ko oseti. Super što je danas negativna trakica. Trebala si i BT da meriš da ti se sve poklopi.

e pa to me zanima, sto je to super?
sada sam pokusala da stavim sliku, ali ovaj telenorov net ne moze to da izneseuser posted image bol je juce bio ostar, bas me je probadalo! e sada negde si mi pisala kako ti je cudno sto me grudi bole pre O, da je to od cajeva verovatno, e pa i ja sumnjam u to... pila sam ocajnicu od 8dc i ja bih rekla da je ova moja pozitivna trakica i svi ovi simptomi njena zasluga! rekla bih da mi O nikada nije bila pre 35dcuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: Lh trakice
22.12.2013 23:19:01   
degu
Sigurno jeste zasluga čaja, moguće da te zbog nje i žigaju jajnici jer hoće i cistice da pucaju i da se čiste od čaja. Super je što je LH negativna jer je juče znači bio taj pravi skok LH hormona pred ovulaciju i onda lh opada, da ti je i danas bila pozitivna onda bi značilo da ovulacija još nije bila, da ti trakice reaguju na tvoj povišen lh u organizmu.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: Lh trakice
22.12.2013 23:35:54   
IVA 11
I ja sam radila danas, negativan je rezultat danas, a prekjuče 2 iste crtice.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: Lh trakice
25.12.2013 17:53:15   
madre
user posted image
evo i mojih trakica zadnjih par dana... ne znate koje smo sve zavrlame preduzeli ne bi li ih okacila, pa se nadam da je uspelouser posted image
i sta kazete?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: Lh trakice
25.12.2013 18:17:10   
madre

IZVORNA PORUKA: madre

NM, tvoj pozitivan graf na bazalnoj sam pregledala uzduz i poprekouser posted image
pozitivnu trakicu si imala 17dc kao i ja, pa sam pokusala da tempiram odnose kao i tiuser posted image ali omanula sam, pa sam ja 16 dc, 17 dc i mislim da cu tu stati, da necemo muckati veceras. uzdam se u spermice mm-auser posted image
znaci, O je u roku 24-48 sati, sto ce reci da moze biti i za 3 i za 5 i za12 sati, zar ne?
hvala ti na svemuuser posted image

moram da se ispravim, trakica je bila pozitivna 16 dc, a mi smo muckali 15 i 16 dc...



_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: Lh trakice
25.12.2013 18:18:20   
madre
i sta kazete na ovu moju trakicu sumnjivicu na 18dcuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: Lh trakice
25.12.2013 18:27:58   
džema
sad da li je bila o 16 ili8 18? baš čudno

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here